Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

dannynka
27. sep 2008
eliska7
autor
27. sep 2008

😢 😢

mirka
27. sep 2008

no je to hrozné ☹ 😢

mirka
28. sep 2008

ahojky, ako sa máte? konečne je dnes krásne, malá mi spinká, potom pôjdeme vonku 🙂 za týždeň nám príde domov ocinko 🙂

danona
28. sep 2008

ahojte
mirka-aj ninusa spi 🙂 ,dada sa uci, ocino isiel hrat golf.. 🙂 tvoja polovicka uz pride domov nastalo?? - teda na zimnu sezonu? 😉

mirka
28. sep 2008

no už by sme chceli, aby už nešiel preč, takže už nepočítame s tým, že v zime odíde, dúfam sa mu podarí nájsť si tu dobrú robotuí

danona
28. sep 2008

drzim palce.. 😉

samuelko
28. sep 2008

Ahojte
po dvoch dnoch som tu,ale nestíham piatok - sobota škola a potom som rada,že som doma a venujem sa Samkovi.

Danny čítala som mená,ktoré ste si vybrali pre druhé mimi,žeby Samko???? 😉
máme sa dobre ,Samko naštastie nie je choručký.
Danona ešte prerábate,či ste už všetko porobili??? 😲

biccy
28. sep 2008

Ahojte 🙂
Prisla som len na chvilku.Zoinka uz ma svoju novu postel vo svojej izbicke.Zaspava tam,potom asi okolo jedenastej este idem k nej,lebo place(ale nie vzdy).Ja pri nej zaspim,niekedy do jednej,ale minule do pol stvrtej,idem prec a o desat minut je uz pri nas v spalni. 😖 😉 Takze tak s novou postelou. 😀 Ale aspon tam zaspava a trosku pospi a ja si aspon v klude mozem precitat knihu. 🙂 Takze uvidime,ako to pojde dalej.Zabudla som u nasich fotak,ale tento tyzden uz nezabudnem a pofotim Zoinku na novej posteli. 😉 😉

Je mi strasne luto Lilianky. 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

dannynka
28. sep 2008

ahojte 🙂
samko-ano to meno sa mi moc paci a zatial ked bude chlapec je u mna na prvom mieste 😉
dnes sme boli od rana u nasich,mala spala cez obed iba 40-min tak mam veru dost 😝 ,ale pred chvilkou zaspala tak pojdem hodit sprchu a potom za nou do hajan 😉

samuelko
29. sep 2008

Dobré ránko.

danny no je to krásne meno 😀 😵 😵 😵 😵 😎

ženy zachvíľu majú naše krpce narodky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 kto je prvý v rade narodeninových??????????????? 😀 a ako pokračujú prípravočky? aké tortičky dáte piecť? ja sa neviem rozhodnúť ešte ani vtom 😅

dannynka
29. sep 2008

dobre ranko 🙂
SAmko my oslavujeme v sobotu 4,10 lebo GAbikine narodeninky vysli na piatok 😀

bettina
29. sep 2008

ahojte. no my až o týždeň v sobotu oslavujeme, tento víkend to nevychádza. a tortu, no ešte neviem 😎 no snáď nejakú ukuchtím 😉
biccy fajn, určite si časom zvykne. naše tiež ešte často v noci prepochodujú ku nám 🙂

danona
29. sep 2008

ahojte
samuelko-uz sme dokonceni - az na 2 ks zaclony a jednu lampu.. 😀 no a ninusi som zatial detsku nezariadila - ma tam cestovnu postielku a hracky v takych ikeackych krabiciach a kosoch, zatial sme jej tam kupili /tiez v ikea/ stolik a dve stolicky.. 😉
narodky?? - my sme az 20. 10, chcem urobit, alebo dat urobit Kittynkovu tortu, tu na okoli som nenasla nikoho kto by take vyrabal.. ☹

ikulka
29. sep 2008

ahojky no my máme narodky 6.10. prvá je gabika akarolinka, tie sú 3.10 😉
ja tortu nepečiem svokra dá upiecť s včielkou majou mamina s mackom pooh tak ja už len neajký koláč spravím
oslavy nebudú velké ako minulý rok. so svokrovcami sa stretneme presne 6. v pondelok a s našimi potom asi cez víkend

mirka
29. sep 2008

ahojky, no ja sa chystám malej upiecť tortičku sama, ale my máme ešte 32 dní k dobru 😀

dannynka
29. sep 2008

ikulka-veru my oslavujeme ako prvy s Karolinkou 😵 ,ani ja veru nebudem piect,mamina dala spravit tortu a ja asi spravim len tu tzv.:5-minutovu 😉 ,je rychla a perfektne chuti,alebo smotanovu 🙂 😉

danona
30. sep 2008

dobre ranko
vcera som sa bola "kulturne vyzit" 😀 - bola som na Barmankach - bolo to u nas v meste - hraju tam Studenkova, Magalova, Kocurikova a Diana Morova.. bolo to take, no nic moc, no morova sa mi tam pacila.. 🙂 ocinko nam zmizol do rakuska a nemecka na 3 dni, popri robote ide aj oktoberfest pozriet, tak sme doma babinec a strazi nas nas vlciak.. 😀 😎
no ja by som chcela tu potahovanu tortu s marshmallows vyskusat, no nikdy som nic take nestvarala, zatial recepty studujem.. 😅 no a svokra tiez urcite tortu upecie.. 🙂

zuzu13
30. sep 2008

dobré ránko, tak oslavy sú už za dverami
my máme čas...a tortu? no klasika...urobím si sama 😀 ale ešte neviem akú 😀

eliska7
autor
30. sep 2008

ahojky,no aj my mame v piatok,danynka 2 ročky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ale oslavovať bude oficialne až posledný oktobrový týžden ,lebo krstný až vtedy dojdu 😖 a tortu jej upečiem sama,kedže mame dietu,ale bude faina,lebo bezlaktozové mlieko je lepšie ako obyč.,len motiv rozmyšlam 😉 kto zajtra začina?dopredu všetkoooo najlepšie,vela zdravičkaaaaaaa a usmevu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 taaak rychle to prešlo 2 ROČKY 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

eliska7
autor
30. sep 2008

éšte poradte aku hračku??knižku to je samozrejme,autosedačku už segra kupila,babiku babka a mna nič moc nenapadá take originalne

dannynka
30. sep 2008

eliska prepac na Vas som normalne zabudla ze nase babule su v jeden den narodene 😅 ,veru ako rychlo to uletelo...uz to ani pravda neni..takto pred dvomi rokmi som cakala kedy uz budem moct drzat v naruci moju slecnu 😵 😵 😵 😵

ikulka
30. sep 2008

joj veru eli aj ja som na sarinu uplne zabudla..... 😠 no zajtra nezačína nik vy ste prvé....a potom ideme my, ešte aj julkina malá sa narodila s nami v jeden den, ale tá si s nami už žial nepíše ☹ takže vy a potom 6.10. my....
ozaj babky mohli by ste napísať dátumy kedy presne sa detičky narodili aby sme na nikoho nezabudli...
veru neskutočne to letí, ja sa akosi nestíham diviť. rastú nám tie naše slečny...
dany no ja som jej kúpila takú bábu čo chodí a spieva, a ešte nejaké drobnosti, naši neviem a svokrovcom som nakázala pokladnu ,tú sme chodili do obchodu obzerať, je k tomu aj normálne košíks tovarom ale neviem presne čo všetko to robí

dannynka
30. sep 2008

ikulka viem co myslis,Gabika sa s tym hrava u nas v RC 😉

mirka
30. sep 2008

ahojček, danona, aj ja sledujem recepty na marsmellow tortu, ale neviem, či nespravím klasiku 😒 a tvojmu manželovi ten októberfest zááááávidíííííííííím, raz som tam bola, neskutočný zážitok (no 1 ročník som bola, ale bola som tam skoro každý deň) 😅

eliska7
autor
1. okt 2008

jáj iku,diky tá pokladna je super,u susedy sa zvykne s tým hrať a tiež som videla taku modernú-dik za typ 😉

bettina
1. okt 2008

ahojte
ikulka za vami my nasledujeme 🙂 7.10.

bettina
1. okt 2008

danona, mirka aká je to torta. asi mi to nejako uniklo, ale mi to nič nehovorí 😉

dannynka
1. okt 2008

takze prvy sme 3

eliska a jej Sárka 3.10.,potom meggi a Karolinka 3.10 a ja teda GAbika 3.10,
tusim 4-teho je Zoinka od biccy 😉
potom tusim Saška od ikulky 6.10, a dalej neviem 😅

dannynka
1. okt 2008

bettina troska som goooglila,kuk sem-

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2274

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre