Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

samuelko
23. dec 2008

danny aj ty si šikulka ja budem len zajtra robiť šalát 🙂
Samko akurát zaspal a idem zdobit stromček a popíjať fernetík,už som dávno nepila 😅 dostala som chut 😉

danona
23. dec 2008

ahojte
no ja sosovicovu polievocku aj kaprika az zajtra idem robit..
dnes tu ma mangelik predsa len kamaratov, vselikoho.. 😒 kapustnicu varil nakoniec kuchar , mangelik len asistoval, uz sa tu vystriedalo cca 30hosti..jeden z kamaratov aj ohnostroj priniesol, pred chvilkou aj spustil.. 😅 no ludkovia musia mat show.. 😖
ja som zmizla s kamoskou do mesta, az pred chvilkou som sa vratila, ninusa uz spi, tak paradicka.. 🙂
dannynka-hrachovu polievocku robievate na stedry vecer? je v niecom ina ako v bezny den? /slivky alebo neviem co?/ 😉
dnes som s malou bola rano u dr., zase sa straasne vyhadzala, kozna uz nerobila, tak som isla k detskej.. len fenistil dala, nakazala nejest cokoladu, citrus.plody atd...mame stale s tou citlivou pokozkou patalie.. ☹

biccy
23. dec 2008

Ahojte 🙂
Prisla som vas na chvilku mrknut,tiez nejako nestiham.Este aj babku mame v nemocnici,lebo si zlomila nohu. 😔
Zoinka to zachripnutie minule "neprechodila"dostala anginu a brala ATB.Ale od vcera je opat zachripnuta,ale to od kriku,lebo som nebola pri nej ked sa zobudila-mala som dovolenku,ale boli sme pri babke.Takze som zaspavala s nou,ale ked sa zobudila,uz som tam nebola,tak z toho kricala a plakala.Tak dufam,ze opat neskoncime na ATB. 😖
Vidim,ze vypekate a upratujete,tak aj my doma,ale uz finisujeme. 🙂 🙂 🙂

Takze vsetkym...
Vianoce krásne a čisté ako sneh, v rodine len pokoj a smiech, dobrú silvestrovskú náladu, šťastie, zdravie a pohodu v novom roku...
praje Zoinka s rodicmi 🙂

danona
23. dec 2008

kockyyyyyyyy, duracelka sa mi zobudila, tvrdi ze je rano a uz sklada puzzle.. 🙄

ikulka
23. dec 2008

ahojky no naša už konečne spí, a ja som uťahaná ako kon...ešte idem darčeky pobaliť a hajde spať....
som dnes robila šalát aj kaépustnicu, ale iba pre seba lebo muž taku neje....a som myslela že ma porazí, normálne som si robila majonezu ako vžd y vobec mi nezhustla, neviem čo sa dialo som myslela, že ma infarkt chytí
danona 😅 no tak to ste mali o zábavu postarané doma,....tvoj muž musí byť raidne akčný tip..... 😉 a asi aj dobrosrdečný ked takto varí iným to by druhý nespravil.....

samuelko
23. dec 2008

joj ženy ja som rada,akurát sme doskladali Samkove bicie,sú neskutočnééééééééééééééééééé 😎 to bude radosti,hrozne sa teším až ho uvidím ako sa mu rozžiaria tie očká krásne 😵 aj stromček je ozdobený 🙂

danona teda ty máš asi fakt duracelku doma 😉 potom napíš kedy zaspala 🙂

dannynka
23. dec 2008

danona-ano u nas byva hrachova a kapustnica ale tu som tento rok vypustila z repertoara leb ako som tehu tak mi kapusta nerobi dobre 😝 .Neviem ci ta hrachova je v niecom ina,ale robim do nej zasmazlu cibulkovu na masielku a pre mna je preto taka ze ju robim iba na vianoce 😵 😵 😵 😵

my sme si uz dnes spravili stedry vecer doma lebo zajtra ideme k svokrovcom a v stvrtok zase k nasim,tak aby sme mali aj svoje doma 😉

inak aj od nas stastne a vesele vianoce,kedze sa tu asi najblizsie ukazem az medzi sviatkami,a detom vela darcekov 😵 😵 😵 😵

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

samuelko
23. dec 2008

dannynka aj vám šťastné a veselé Vianoce a malej Gabike bohatého Ježiška 🙂

dannynka
23. dec 2008

jeej samko ty tu?co este nespis?

bettina
24. dec 2008

Prajeme všetkým "októbrovým bábätkám" krásne vianočné sviatky 😵 a ich úžasným rodičom veľa spokojnosti a radosti zo zdravých, šťastných detičiek 😵 😵 😵 KRÁSNE VIANOCE 🙂

samuelko
24. dec 2008

Krásny sviatočný deň želáme
K vianočným sviatkom prajeme všetko dobréé,hlavne zdravíčko a detičkám zlatučkím veľa daarčekov 🙂

Šťastné a veselé vianoce 🙂

mirka
24. dec 2008

ahojček

prajeme aj my vám krásne vianoce 🙂 joj, strašne sa teším na to, ako sa bude lalka tešiť 🙂

akurát idem baliť darčeky, kapustnica sa varí, Maco si akurát vyčuchal darček 😅 😀 a lalka spinká, boli sme kŕmiť kačky, lebo bola urevaná, zlostná, tak sme sa boli venčiť, a našťastie zaspala mi v kočíku 🙂

tak ešte raz, užite si dnešný deň!!!!!! 🙂

mirka
25. dec 2008

krásne sviatočné ránko prajem 🙂

no u nás bolo včera veselo, lalka sa darčekom veľmi potešila, kým rozbaľovala darčeky, tak ďakovala "ďakujem Ježiško", bola podarená, najväčší úspech má samozrejme kočík, Fifi (dostala od strýka) a xylofón 🙂

dnes ideme ku našim, ešte tam dostane kopu 🙂 tak krásny dník 🙂

zuzu13
25. dec 2008

aj my prajeme krasne sviatocne ranko...u nas snezi...tak mame naozaj biele vianoce...
mirka aj u nas sa dakovalo jeziskovi...za kazdym darcekom bolo...jeeeej dakujem jezisko...
u nas mal uspech klavir a notebook...no a u syna jednoznacne notebook...a ja som dostala od jeziska orbitrek, tak som skoro plakala od radosti... 😀
my dnes ideme lenosit...tak pekny dnicek

samuelko
26. dec 2008

Prajem krásne dobré ránko.
Mali sme pod stromčekom bohatú nádielku od Ježiška,Samko sa vééééľmi tešil všetkím darčekom,ale najvačší úspech mali bicie ledva sa vedel nadýchnut,šokovaný bol 😀
včera sme boli u mojich rodičov,mali sme fantaztický obed moriaka s opekanými zemiakmy a na večeru zapekané kuracie prsia so šampionmi a syrom,mnam fajné to bolo,skoro som pukla.Dnes pojdeme na obed k svokrovcom a tam budeme mat kačku 😉
Unás nesnežilo,ale zato poriadne mrzne 😨 prajem krásny den 🙂

danona
26. dec 2008

ahojte
aj od nas zelame vsetkym dobree prejedanie sa.. 😀
aj u nas vianoce super, asi vsetci posluchali, darcekov bolo veela, teraz fucime pri stromceku 😀 a napchavame sa striedavo slanym aj sladkym 😀
balime sa, zajtra vyrazame na hory - Myto pod Dumbierom, vratime sa 3.1.. dada berie laptop so sebou, tak mozno stihnem po veceroch kuknut.. 🙂
sneh tu nemame ☹ hadam ho teda aspon na horach uvidime a aspon ninusa kombinezu otestuje 😎

ikulka
26. dec 2008

ahojkyjte, no veru aj u nás bolo hodne darčekov, ale asi najvačší uspech mala kuchynka, ani sa od nej nepohne 🙂
veru najkrajšie vianoce su ked má človek deti ten detský pohlad stojí za to..... 🙂

dannynka
26. dec 2008

ahojte 🙂

veru aj u nas bolo darcekov,najvacsi uspech mal notebook,Gabika pri nom sedi kazdu chvilku a my ani nevieme ze mame doma dieta 😀 😀
danona-prajeme stastnu cestu a uzite si to tam naplno 😉

my sma akurat od rana u nasich a chystame sa tu aj spat nech si rodicia uziju naplno Gabiku 😀 😀

samuelko
27. dec 2008

danona prajeme supiš dovolenku 🙂

samuelko
27. dec 2008

vložila som fotky 🙂

ikulka
27. dec 2008

ahojte,
no samko super fotky hlavne tá prvá kde sa malý raduje tá je užasná...
no my sme to mali na sviatky trošku pestrejšie saška vracala na štedrý den aj včera večer tak som celé sviatky len prala a sušila periny, našťastie nemáme páperové to si neviem predstaviť ako by vyzerali.... 😝
danona super dovolenku tak budete silvestrovať tam....

dannynka
27. dec 2008

samko krasne fotto 😵 😵 ak stihnem vlozim aj ja zopar 😉

samuelko
28. dec 2008

Ďakujem
a ikulka to zčoho jej bolo zle?

ikulka
28. dec 2008

ahojky no samuelko neviem z čoho to mala lebo papala normálne aj cez den bola v pohode len večer toto,ale včera už nič tak hádam bude dobre....

dannynka
28. dec 2008

ikulka mozno len nejaka brusna viroza,prajeme Saske aby uz bolo vsetko oki 😉

samuelko
28. dec 2008

ikulka tak to je dobre,že je Saške lepšie 🙂
Samko práve zaspal,a knám ešte príde návšteva,tak sa zatial majte

samuelko
28. dec 2008

nera ešte si 2 v 1? 😵

dannynka
28. dec 2008

samko to by zaujimalo aj mna,a aj zuzanko ci je este 2v1 😅 tehulky ozvite sa 😅

samuelko
29. dec 2008

dobré ránko
no sme mali otrasnú noc,Samko sa budil každú chvílu a mal aj teplotu 😒 dúfam,že nebude zas chorý,ved je len tretí den zdravý ☹

nera
29. dec 2008

Ahojte, tak ešte stále som 2 v 1, ale je už len otázka do kedy....už druhý termín podľa UGS mám za sebou.....zajtra idem na kontrolu, tak uvidíme čo povie. No včera večer mi už bolo tak zle, že som nevedela čo zo sebou, ale napokon to prešlo a spala som dokonca celú noc.
Zuzanko by mala mať dnes termín, tak jej držím siiilno palce, nech to všetko čo najlepšie dopadne.
Vám všetkým prajem krásne prázdniny a keby som tu nebola tak krásny Silvester a ešte krajší nový rok. 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre