Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

samuelko
5. feb 2009

aj segedíín je fajný,dnes to mali deti v škole 🙂

ikulka
5. feb 2009

jéééj dievčatá zas varíte no u nás ubde guláš z dneska tak mám vegeeet zajtra nemusím variť...... 🙂

dannynka
5. feb 2009

zuzu-aj my sme mali dnes na obed rajcinovu polievku 😀

dannynka
5. feb 2009

som zabudla dodat ze vid album a posledna fotto Gabiky 😀

dannynka
5. feb 2009

no nic pisem si sama zo sebou tak idem bruuu 😔

samuelko
5. feb 2009

danny supiš fotky,mne sa páči stou nohou na stene

samuelko
6. feb 2009

Ahojte 🙂

zuzu13
6. feb 2009

hello
danny ja som foto videla...mala perfektna ako spi 😀 😀 😀

mirka
6. feb 2009

ahojte kočky

ja som dnes mala túr de sekáč 😀 a fajne som pokúpila, zo 40sk ešte 50%zľava, tak som malej kúpila perfektnú bundu, čo má vyberacie vnútro, akže je to bunda aj prechodná aj zimná za 40 sk 😀 len ju treba oprať, bolo vidno, že nebola pratá, tka je ako sviňa 😝 , zamatové šatôčky, úplne nádherné za 20sk 😀 mikinu Zara, ako novú za 65, a už ani neviem 😝 sme u svokrovcov, večer keď madam zaspí, idem za drahým do roboty, trošku si vyraziť 😝

zuzu13
6. feb 2009

wow...mirka dnes ides flamovat...len sa pekne zabav...si len sama skola, dieta...rodina...treba vypnut...ja idem zajtra...mame stretko martinskych kobyliek 😀 😀 😀

samuelko
6. feb 2009

no ahojky
aj ja som konečne doma,ešte zajtra vydržat do druhej a potom padáme na oslavu mamine 🙂 Saminko už búúúvka,manžel sprchuje 😅 😝

eliska7
autor
7. feb 2009

ahojte danynka pekne rastiete 😉 ,mirka dobrý nakup,občas sa aj mne podarí,jeden pupover čo som kupila v sekači,každý odpadava aký super a to stál 60 sk 😀 takže niekedy sa dá 😉
samko to by sisa mala tešiť ked je muž v sprche 😀 😵 ja som chorá jak šlak,dusima tak muž mi varil večer kašu na pluca-misto techtle metle 😀 😀 trocha pomohlo,ale nato že berem antibiotika už 5 den je mi hrozne,v pondelok možem isť zase kdr. 🙄 a sara to iste,vypila dva a pol sirupa a nič 🙄 počasko onočom,keby aspon nefukalo 😠 a už aj danka boli hrdlo 😖

zuzu13
8. feb 2009

ahojte
eliska aj ja som chora...uzliny spuchnute...boli ma cely clovek...no a mangel dtto...chory...a dnes zacala zase Lucia kaslat a spolit...tak ideme zacat od znova... 😒

samuelko
8. feb 2009

ahojte
choručkím skoré uzdravenie 🙂

nera
8. feb 2009

Aj my prajeme choručkým skoré uzdravenie....
my sme zatiaľ zdravučkí, no Dianka tak vystrája, že inule spadla na rúčku tak, že som si myslela, či ju nemá zlomenú. Nebolo mi už všetko jedno, lebo sme boli sami doma a bol večer a manžel na nočnej, Olivinka už spinkala....a teraz čo skôr...ísť na pohotovosť? a čo s Olivinkou...neísť a čo ak je to zlomené....no keďže s ňou hýbala a nič nemodrelo tak som to riskla s tým, že ak niečo bude tak ráno s ňou pôjde manžel k lekárovi, no v noci spinkala a ráno síce si ešte ruku držala(mala ju obviazanú), už chytila aj niečo do ruky a teraz už sa šali ostošesť, ale keď povieme, že Dianka bude bác-auuu, hneď prestane a dáva pozor.Dúfam, že už sa to nezopakuje ☹

ikulka
8. feb 2009

ahojkyjte...
jooj chorobám ksoré uzdravenie prajem...bože nech už to konečne prejde...
nery no blbá situácia 😒 veru človek nevie čo v takej chvíli robiť...hlavne že to dobre dopadlo....

biccy
8. feb 2009

Ahojte 🙂
Nestiham vas ani citat,ani tu pisat,lebo dnes som cely den robila fotoknihu.Je 40% zlava,tak sme si dali robit. 🙂 A vcera sme cely den boli na oslave 50-tky u znamych.Takze nic nestiham,ale aspon sa trosku ozyvam,aby ste vedeli,ze "zijem." 😀
Prajem vam pekny cely tyzden. 😉 😉 😉

samuelko
9. feb 2009

Dobrééé ránko
no a máme tu nový pracovný týžden 😒

nera ešteže nemala Dianka nič stou rukou,si musela byť poriadne vystrašená 😨

ikulka
9. feb 2009

ahoj dievčatá prišla som vás mrknuť moje dietko po dlhej dobe spí, tak to trošku využívam, navarené mám odvččera tak možem netovať o 106 😀

eliska7
autor
9. feb 2009

ahojky,veru ešte že sa dianke nič vážne nestalo,lebo to je pekelná situacia sama z dvoma detmi 😖
zuzu aj vam skore zdravičko,aj u nas napodobne,už aj daniel je chorý,ale to tá alergia zas prepukla,ešte aj krv mu tiakla z nosa,ja som bola zas i dr.dala mi spreje zajtra ideme na alergo aj so sarkou,katasrofa,podnami prerábaju jardo,tak vam nemusim opisovať čotuje 😠 ,včera som musela isť našim na celý den,lebo byt sme mali plný prachu a smradu z pýlenia železa 😠 .jaj a to počasie 😠 tu bolo kopec snehu rano a meltelica ako vo filme 😕 ,hlavne že včera bolo 15 stupnov a ako na jar 😖

danona
9. feb 2009

ahojte
tak my uz doma z donoval /sneh bol totalne mokry 😝 lyzovanie horor, tak som aspon po veceroch tam bola vonku 😀 a bowlingovala som, vedla nas hrala aj czoborka a mika /riad. markizy/, trocha sme pomohli s kampanou ivetke radicovej, tak sa vytesujem, som mala zmenu.. 🙂 vcera sme odtial isli na otocku pre ninu k nasim.. nina ma od piatku atb-mamina s nou bola v cr u lekarky-mala teplotu, sopliky.tie jej stekaju dole a hnusne kasle.. 😒 dnes sme ani plavat nemohli ist..tak doma vegetime /ona rozhadzuje hracky,ja periem, upratujem po nej../
eliska-no to pocasie je horor.. vcera sme precestovali cca 500km, vystriedalo sa skoro vsetko-od slnka,snezenia cez dazd a hmlu.. 😝 a vnoci tu bol straasny vietor.. 😅

samuelko
9. feb 2009

dobrýýý večer
Aj unás ráno posniežkavalo,ale neostalo- nič moc a celú noc pršalo 😲

akurát kukám na televízne noviny,že už v Nitre zatvorili niekolko škol na chrípku 😖

zuzu13
9. feb 2009

dobry vecer...prisla som na skok...zajtra uz idem pracovat, tak idem spat... 😀
no veru, chripka zacina naberat silu...nech radsej zacne mrznut, nech to vsetko pomrzne...a potom uz nech pride rovno jar 😀 😀 😀

chorobka skore uzdravenie...a zdravym pevne zdravie i nadalej... 😀

ikulka
9. feb 2009

no veru to počasie je strašné sa ani nedivím že je tolko chorob....a riadna vlna chrípky ešte lne príde 😠

mirka
9. feb 2009

ahojte, choroby, uzdravte sa!!!

ja mám končene po skúškach, dnes to mám za 2 A 😀 tak som už happy, už mi to hrabalo na mozog 🙄

kamoška prišla do školy na skúšku s chrípkou, tak dúfam, že moja imunitka je stále ok a že sa nedá zlomiť, to si neviem predstaviť ako by som fungovala, jednoducho ochorieť je pre mňa luxus 😅 😀

idem sa najesť a ku drahému sa idem vyvaliť, tak sa majte krásne, už tu budem zas častejšie 🙂
a moje vyrazenie v piatok vyzeralo tak, že som prišla o deviatej k drahému, vypila som jednu COlu a o jedenástej som šla domov 😀 nikto taký tam nebol, len švagor s novou frajerkou, tak som sa ani nezdržiavala 😀

samuelko
10. feb 2009

Dobré ránko

mirka gratulko k Ačkam 😉

mirka
10. feb 2009

dobré ránko 🙂

mirka
10. feb 2009

čo dnes varíte? dajte nejeaký tip na bezmäsité jedlo, rozmýšľam nejaké šúľance s makom, ale neviem, alebo nejaké zapekané palacinky? nemáte recept? niečo, čo prežije obed a bude ešte aj na večeru 😀

dannynka
10. feb 2009

dobre ranko 🙂

mirka aj od nas gratulko k super vysledkom 😉

danona
10. feb 2009

mirka-ja dnes masitee 😀 -kuraci paprikas...no pevne verim ze tiez zostane aj na veceru.. 😀 a od maminy mam zamrazene parene buchty, tak tie budu asi ako dezert.. 🙂 aj ked nina co je chora tak veelmi malo papa.. 😒
gratulko k A-ckam!! 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre