Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

ikulka
26. jún 2008

ahojky, ako sa máte? u nás je dnes pod mrakom ale teplo, to asi z tej včerajšej búrky
lucka jej šikovnica, naša má ešte na noc plienky, i ked dnes v noci osm ju počula kričať cccc ale sa mi nechcelo vstávať, tak sa pocikala do polienky...
a najnovšie robí to, že on anemá čas na nočníku vysedávať, tak ešte ani nedociká a už sa zdvihne, tým pádom dociká mimo nočníka... 😒

eliska7
autor
26. jún 2008

ahojte,bože ta burka bola hrozna,mysleli sme so sarkou že zošalieme same v byte,revala celu noc,skoro nam strechu zobralo,okna išlo vyvaliť,musela som skoro nanej ležať aby som ju chranila,keby vyletelo okno,v byte bolo 40 stupnov,no strašne,o 3 sme sa v naruči prechadzali po byte,čo z nas tieklo od horučavy,ked to troška skončilo musela som otvoriť okna aj ked nam pršalo do bytu,mame zdevastovane Levice,same polamane stromy,strechy dole-des a zahradka?peklo,polamane stromky,kriky,paprika,vyvalený plot,fazula v keli,nektarinky,broskyne -hadam po 3 kila som nahrabala,strašne ☹ dufm že tak skoro nič podobne nepride 😅 no ako čitam už sa tu rozcikavame do nočnikov 😉 ,mne sarka dnes ked spala ocikala kočik 😖 aj to sa stava.megi drž sa ,viem čo je pežiť až do augusta,danko je 14.8 🙂

biccy
26. jún 2008

Ahojte 🙂
Prisla som vas na chvilku mrknut. 🙂 Akosi sem nestiham chodit,lebo Zoinka chodi spinkat okolo 20:30-21:00,ja si lahnem k nej,aby zaspala a potom ked ma zobudia okolo 22:00 😠 ,tak sa uz len osprchujem a idem opat spat. 🙄 😀
Mame vpredu dva nove zubky-13. a 14. 🙂
Do nocnicka chodime rano a pri kazdom prebalovani.A cez den je niekedy tiez bez plienky.Teraz uz bude aj sestra doma,tak na nu mamka nebude sama(kedze ma este aj babku 😅 ),tak sa dufam,ze celkom oducime od plienok. 🙂
Len to nocne spinkanie.. 😖 Stale nespime vkuse celu noc.A rano,ked vstavam o 5:50,Zoinka 5 minut po mne. 😒 Lebo je prilepena na mne a rano ked ma uz "neciti" 😀 😀 ,tak hned vstava.Tak keby spinkala cel noc vo svojej posteli,tak by si mozno aj rano dlhsie pospala,nie?Kedy vstavaju vase?
Spominate burky,u nas nic zvlastne.(klop,klop,klop)

Samuelko,no prekrasnu mate izbicku pre Samka. 😉 😉 😉 😉 To manzel vsetko vlastnorucne robil?Ci mal aj nejake sablony?"Klobuk dole "pred nim. 😉 😉 😉 Mojho by som na take daco neprehovorila. 🙄

samuelko
27. jún 2008

Dobré ránko ženičky,som po nočnej,idem sa osprchovať a na pol deviatu padám do robotky znovu vysvečká rozdať a máme prááááááááázdniny 😀 😀

biccy ďakujem,áno to manžel sám robil bez šablón 🙂 jeho to baví,maľovať a kresliť,hlavne portréty 😎 ale zachvíľu budeme maľovať aj ostatné izby a tie budú krásne tiež,na chodbe budú napr.tmavohnedé kocky na krémovej ploche 😨

Prajem pekný dník. 🙂 cmuk

danona
27. jún 2008

ahojte
samuelko - naaaaaaaaaadhera, myslim detsku.. 🙂 ozaj ma mangelik sikovne rucicky... 🙂 🙂 🙂
ikulka- aj nina je tak s nocnikom.. 🙄 no ona na nom sedi aj 10min. a nic a potom sa postavi - teda vystreli z nocnika a do dvoch minut sa niekde vedla vypisa.. 😝
aj teraz beha bez plienky,nocnik mame vzdy pri ruke.. 😝

uz sme prestahovali izby - baby uz maju vymalovane, no zatial som sa nerealizovala s wallpaintingom.. este dnes ideme ukladat veci do skrin.. 😝
spalnu nam idu malovat az niekedy buduci tyzden /povodne v tej izbe bola detska, takze mame momentalne spalnu s ruzovymi stenami a barbie bordurou... 😀 😀 😀
vsetkym pekny dnik!! 😵

ikulka
27. jún 2008

no super danona, tak sa každý večer vraciate do detstva.... 🙂 nám by sa zišlo tiež malovať ale akosi k tomu manžela neviem dokopať. chcela by osm farebné steny, ale to by sme museli najprv novú stierku dať, lebo máme strašné steny a farba by na tých hrbolcoch nevyzerala pekne ☹

bettina
27. jún 2008

ahojte. tak všade pomaličky ubúda potreba plienok. to je super, aké máme už veľké dietky 😉 ani sme sa nenazdali, a už pôjdu aj do škôlky.
zajtra máme promócie. dúfam všetko dobre dopadne 🙂

mirka
27. jún 2008

ahojte 🙂

eli, bŕŕ s tu búrkou, to muselo byť strašné, teda aj bolo to, čo som videla v TV 😢

naša sa stále nepýta na nočník a keď tam sedí, tak ako píše danona aj pol hodinu a potom mi zdrhne a vyčúra sa kde príde 🙄

bettina, krásnu promóćiu 😉

eliska7
autor
27. jún 2008

bettina pekne promocie.podarilo sa mi vložiť veela fotiek,taký mix 😉

dannynka
28. jún 2008

bettina-prajeme krasne promocie 😵 😵 😵 🙂

ikulka
28. jún 2008

dobrý večer prišla som vás len pozdraviť, lebo idem spať...saška v noci je stáel hore, aj túto noc bola 4 hodiny, tak toho moc nenaspím...
sme dnes boli pozrieť na svadbe, saška ani nepípla, tak všetko sledovala...a teraz išeiel ešte muž skolegami gratulovať, to sa jeho šef žení...

dannynka
28. jún 2008

ahojte babulky.. 🙂
tak my sme dnes vynimocne dali Gabiku spinkat az o 22-30,lebo u nas na namesti v ramci festivalu art film bol na namesti koncert čechomoru o 20-tej a to sme si predsa nemohli nechat ujsť..samozrejme zadara 😀 😀
GAbike sa tak lubilo,tancovala nahanala sa pocuvala....mala tam aj svojich kamosov Terezku a Kubka tak bola mooc stastna...vecer lahla do postele ani nepipla 😀 😀 😀

samuelko
29. jún 2008

bettina myslíme na teba 🙂
eliska kráasne fotky 😎

ikulka
29. jún 2008

dobrý večer, kde ste všetky? asi prázdninujete....

dannynka
29. jún 2008

ikulka tak tak 😀 😀

mirka
30. jún 2008

ahoj kočky

eli, krásne fotky, malá aký zlatý ryšavček 😵 😵 😵 , Danko už musel mať na sebe ten habit? 😕 sa mi to tak nepáči, už aj u nás to idú zavádzať 🙄 a neviem, či nie aj dievčatá 😠

ikulka
30. jún 2008

ahojky u nás sa prehnala riadna búrka, ale malo to ja výhodu aspon som si požehlila... 🙂

nera
30. jún 2008

Ahojte - po dlhšom čase som tu opäť 😵 , zasa som bola pri mamke, keďže ešte stále nám zatepľujú bytovku(nekonečný príbeh)Dianka bola šťastná, lebo mala kade behať, teraz tu v bytovke je hotová a ešte poriadne nespala.....ja som už z nej hotová....
Ešte biccy - si sa pýtala odkiaľ som mala pre maličkú šatky na svadbe, mala som ich z požičovne(tu z KE na Hlavnej), lebo obišla som všetky predajne a požičovne a tie sa mi najviac páčili
Ináč na svadbe sa fakt dobre zabávala a ešte doteraz stále na pesničky tancujeme
mirka - dodatočne blahoželám k 1.ročníku
danona - takže leto už máte naplánované, už len nech počasie a všetko okolo toho vyjde a samozrejme nech si Vy oddýchnete 😵

eliska7
autor
30. jún 2008

ahojky,veru ako pusto,každý dovolenkuje 😉 my aspon po kupaliskach,ked inač nejde,tam je sarka v siedmom nebi 🙂taka je opalena ako černoška,ked budu fotky vložim,každý sa za nou obzera,lebo je tmava a ryšave vlasky len tak svietia 😀 danko odchadza zajtra do tabora na dva týždne,takže budem si uživať so sarkou a kamoškami 😉 ,naj.kamoške sa dnes narodil synček,tak ideme zajtra za nou,tak sa tešim,muž zobere malu a ja ostanem pri nej 🙂
Veru mirka už u nas nosia tie talare aj baby,aby sa vyrovnali mjetkove pomery-čo je skutočne pravda,lebo pri chalanoch to je jedno,ale dievčata,ked rodičia nemaju na tie šaty,tie dievčatka trpia-deti su niekedy krute ako sa posmievaju,nevedia pochopiť čo su peniaze,takže farako to riešil takto a tí solventnejši ak chceli dať tie krasne šatky mohli isť do mesta do stareho kostola,takže mali všetci na vyber-ale ostali všetci 😉 a šaty dali pod talare-skutočne krasne,uplne ako pre nevesty 🙂

samuelko
30. jún 2008

Dobrý večer.
unás dnes pršalo.Zajtra sa ideme druhý krát okovať proti pneumokokom,tak som zvedavá ko to zvládne chlapisko.Inak sa mi veľmi nechce ísť.
Došla nám Samkova postel 😀 😀 pofotím a volžím foto.Zatial pa
Dobrú noc 😔

samuelko
1. júl 2008

dobré ránko
tu j link na Samkovu posteľ 🙂 http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=296467

dannynka
1. júl 2008

dobre ranko vsetkym..samko kraaasne 😵 😵 😵

samuelko
1. júl 2008

ďakujeme 🙂
a sme po očkovaní,Samko vééééééééľmi plakal 😨 🙂 🙂

ikulka
1. júl 2008

joooj samko náááádhernééé 🙂 pofúkaj malému apo sielame mu pusinku, nás to ešte len čaká...

eliska7
autor
1. júl 2008

jaj aj my fukame samka,my ideme 9,tiež mam desný strach,však sarka každe očkovanie zle znaša 😖 a ta postel-ohromne,total ladi z malovkou,som unesena 🙂 🙂 krasne počasko,zajtra chceme isť s kamoškou na kupko,lebo sarke je naj.vonku a vo vode,tam zabuda na didi 😀 inač cez den sme bez didinkov,len zaspava doma na didi,vonku v kočiku a bez 🙂 takže kojime vlastne len večer ked zaspava a celu noc 😀

samuelko
1. júl 2008

óóóó ženušky dakujeme.
eliska tak o je super,pomaličky sa už odnaučí 🙂 idem variť bryndzové halušky,joj nechce sa mi 😠 😠 🙂

eliska7
autor
1. júl 2008

pošliiii,tak ich zbožnujeme 😉

nera
1. júl 2008

my ideme na očkovanie 7.7., dúfam, že bude všetko OK, aj keď Dianka pri očkovaní plače, ale akonhle vyjdeme z ordinácie už je dobre.
Eliška - blahoželám k odučaniu didikovania 😵
My sme stále doma, nejak si teraz netrúfam, možno neskôr. No keď sme pri mamke tak to si vynahrádza, tam sa vylieta 😵

ikulka
1. júl 2008

dobrý večer, tak my už spíme...sa vylietajú tie deti aspon v takomto krásnom počasí vonku...aj naša je celé dni von, normálne vidím, že je rada, ked sa dnuka hrá, je jej to vzácnejšie...
eliska no super pokroky len tak dalej za chvílu ani nebudete vedieť čo to kojenie je....

eliska7
autor
1. júl 2008

jaj bli sme pozreť jednodnoveho kamoša,tak som si zaspominala,prebalila,napchala glukozu donho,dala kojace inštrukcie 😀 pomohla spravne prisať,pomojkala-jaj.sarka žiarlila,tak muž snou išiel radšej von behať,aby som sa mohla vklude vytešovať 😉 zajtra ideme hned rano na kupko,dufam že bude ok,lebo tam je len studena voda a hoci herečka sa na zahrade mača v ladovej studni,na kupku pýta teplá,ne studena 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre