Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

mirka
19. dec 2011

iku ahoj, tak už mám nakúpené, nejdeme kupovať veľa, keď od všetkých podostáva, tak bude toho až až 🙂 ide dostať toho koníka animagic, barbie nábytok- stôl so stoličkami a kúpeľňu (teraz ju veľmi baví hrať sa s domčekom, len škoda,že nábytok do toho je nedostatkový tovar), knihu s princeznami o slušnom správaní a ešte jej chcem kúpiť detské malovačky a nejaké pančušky a to jej musí stačiť 😀

ikulka
20. dec 2011

@mirka no ved to je dosť 😀 ja som jej dnes ešte kupila autíčko s barbie aj saška chcela take kadejaké domčeky alebo hrad, lenže to kajka len rozvláča po dome tak to by sme o to len zakopávali....

eliska7
autor
28. dec 2011

ahojte po nekonečnom čase,dodatočne všetko najlepšie k narodeninam pre všetky krasavice.nechodim už na konika nemam čas všase vypysovať ,len na fb.bubky krasne rastu,čitam že zubky riešite,no sarka ma už 7trvalych teraz jej rastu stoličky zvadu-mala aj teplotu,je hrozne besna,nevladzeme snou,tento rok sa už aj vškolke stažuju-že je viac živa,robi zle detom,nespava a budi deti 😀 tak ju dali na kružok nech maju pokoj 😒 inač je bystrá a šibalka jak svet.pekne sviatky a novy rok všetkým

dannynka
2. máj 2012

baby dovolila som si na FB zalozit temu,kto chcete a nieste v skupine pridajte sa 🙂

https://www.facebook.com/profile.php?id=1795104...

samuelko
10. dec 2012

Ahojtééééé, kde ste???? posledný príspevok 2.mája... no pekne 🙂 🙂 🙂

mirka
10. dec 2012

ahoooj, no na facebooku 🙂 ako sa máte?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre