Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

mirka
7. aug 2008

ahoj babky, tak my sme dnes spali rekordne!!! do 8,44!!!!!!! a to malá zaspala ako vždy o 21 🙂 mala som už ráno plný mechúr, tak sa mi snívali kraviny 🙄

meggi
7. aug 2008

ahojky, dnes som mala dost naročnu noc - tak dufam, že to cez den dospím... Naštastie mam navarené - naši mi doniesli, tak nemusím varit 😅
Vidím, že pekne dovolenkujete - tiež by som najradšej niekde išla - buduci rok by sme už chceli íst k moru, tak som zvedavá, či nam to vyjde, lebo zatial su to len plány...
Tie fotečky som robila dost narychlo, mala som ich už urobené skor, tak som tam len fotečky vložila, takže mi to trvalo takých 10 min., takže to sa dalo zvladnut...
Danona - s kočíkom som fakt moc spokojná, je super - aj ked žiaden kočík nie je ideálny a má svoje plusy a mínusy
Kristínka ma už 3600g (ked sme prišli z nemocnice 25,7. tak sme mali 3140g), tak som rada, že pekne priberá, lebo stále grcká, ale doktor povedal, že je to OK.

ikulka
7. aug 2008

ahojkajte, meggi to ozaj pekne priberáte, len tak dalej...
my sme dnes v noci spali bez plienky, muž ju večer obliekal do pyžamka a zabudol jej dať plienku...ja osm si to nevšimla tak spala bez plienky...ešte šťastie že sa nepocikala 🙂

samuelko
7. aug 2008

meggi kásne priberáte,držíme palčeky a ked sa ti dá tak oddychuj aj ty s detičkami 🙂

ikulka super,ja som Samka večer obliekla do pyžamka ,dala som mu aj plienku,ale strašne bol planý-nespokojný,nechcel ju,tak dnes vyskúšame spinkať be plienočky a uvidíme aký bude výsledok... 😅

samuelko
7. aug 2008

😲 kdeže ste??????? 😲

samuelko
7. aug 2008

ženušky tak ma napadlo,že sa vás opýtam,aké číslo oblečenia nosia vaše kočky? 😝

dannynka
7. aug 2008

samko ja tu.. 😀 😀 len my este dieta nespi 😅

a na tvoju otazku odpoved,ako ktore ale vacsinou 98 a vyssie 😀 😀 😀 😀

samuelko
7. aug 2008

danny ahoj,no ja neviem aké velkosti nosí moj Samko,lebo na týchto early days veciach nieje číslovanie,zato sa pýtam 😲 ale taká 92 by mohla byt pre Samka....neviem ☹

ikulka
7. aug 2008

samko ani ja neviem akú nosí saška niektoré tričká ma 98 a niektoré 92 nohavice sú jej veľké.....tak neviem aj v tescu ked som jej teraz kupovala cherokee tričká kúpila osm jej 12-18 a sú jej dobré....ale tiež by so to zhrnula asi na takú 92

samuelko
7. aug 2008

😒 no ikulka asi nebudem objednávať vecičky z netu,bojim sa,že kúpim malé alebo velké,radšej pobehám obchody...

mirka
7. aug 2008

no moja laura má kraťasy z minulého roka 6-9 mes, a sú jej dobré 😀, tričká 80 sú jej akurát, 86 ešte veľké, nohavice 86 dobré, a sukne a kraťasy cherokee 12-18 široké, 92 oblečko je jej ešte veľké a hlavne širokéééé

samuelko
7. aug 2008

mirka aj tebe dakujem 🙂

sykorka
7. aug 2008

ahooojte

meggi...,neboj dospis 😀
ale super,ze tak krasne priberate...
s tym kočikom este neviem,co a ako...
ja byvam 5min od mesta... a byvam v takej bytovke,kde mame paradny dvor.. takze ani neviem,ci vyuzijem surodenecky kocik..

rozmyslam na novym PP G3,sportovou trojkolkou... to moje stare PP,uz na nom vidno,ze bol nonstop pouzivany... trosku mi taha do jednej strany... a hlavne mi akosi blbne,ked ho chcem zlozit... tak ho asi necham Katke... ked pojde so starkou von...
a ja si kupim pre Kristinku novy... a nakliknem len vanicku...
a ked pojdeme do mesta... tak si to bude musiet katka odkracat...alebo pojdeme autom a basta 🙂

sykorka
7. aug 2008

samuelko... ja to kupujem odhadom...
ale vacsinou je to 92

mirka
7. aug 2008

sykorka, Katka má krásnu izbičku 😵

samuelko
8. aug 2008

dobré ránko

sykorka krásne fotky si vložila.

meggi
8. aug 2008

My nosíme 86-92, tiež podla rozmerov...
K tomu spánku - sykorka si ešte pospi kým možeš... Ja som už zabudla aké to je v noci vstávat a veru teraz si musím znova zvykat... V noci som sa zobudila o jednej a uspala som ju konečne o druhej a potom za mnou doklusala Karolinka, kedže spala s tatom a zaspala až o tretej - tak som zasa super vyspatá 😖
Je akosi zamračené, tak dufam, že sa vyčasí, aby sme mohli aspon vonku vybehnut...
Akurát sa mi pokandila do nohavičiek - som jej nedala plienku a teraz som musela pepierat 😠 Cikat sa mi vypýta,ale kaka stále do plienky alebo do gatiek - snad sa to skoro odnaučí a budeme tiež bez plienok...

mirka
8. aug 2008

ahojte kočky

meggi, zmeň si pas 🙂 no na to vstávanie by som si aj ja už ťažko zvykala, si spomínam, aké som mala z toho stresy, ešte som len išla spať a už mi bolo zle pri pomyslení, že za 2-3 hodiny vstávať a pol hodinu kojiť, potom hodinu uspávať a tak 🙄

samuelko
8. aug 2008

meggi oddychuj vždy ked sa ti dá,ja viem nie vždy sa to dá....

no ženušky bola som dnes Samkovi kúpiť zopár vecí a veru vačšina vecičiek je 92 číslovanie 😉 a unás v Tescu sú velké výpredaje za super ceny,aj tepláčiky po 150.sk ponožky 5ks za 130,sk to sa oplatí nie? 🙂

sykorka
8. aug 2008

ahooojte
aj ja chcem ist zajtra do tesca... tiez mame vypredaje...

mirka,ja sa vstavania neobavam... ja som kojila tiez katku kazde 3 hodinky v noci... napapala sa za 10min a hned spala... nikdy sa nestalo,ze by nezaspala...
ale ako to bude s druhou kočkou... to je zatial vo hviezdach 🙂

mirka
8. aug 2008

sykorka, ja som ju 1x vnoci prebaľovala a vtedy sa prebrala, takže preto to hodinové uspávanie 😅

dannynka
9. aug 2008

dobre ranko a pekny vikendik prajem vsetkym 🙂 😉

danona
9. aug 2008

aj od nas dobre ranko, ci uz skoro obed.. 😅
zehlim este a balim tasky.. 😝
aj od nas vsetkym pekny vikend!!! 😎

samuelko
9. aug 2008

dobrý večer
unás celý deň prší 🙄 kúpili sme Samkovi akvárko s rybyčkami,tak sa vytešuje a pozerá na nich.... 🙂

mirka
9. aug 2008

aj u nás bolo hnusne celý deň, až o šiestej sme vybehli vonku 😒 už bola na neudržanie 😖

danona, kedy odchádzate? šťastnú cestu 🙂

samko 🙂

biccy
9. aug 2008

Ahojte 🙂
Pribehla som vas na chvilku mrknut,kym sa Zoinka kupka. 🙂
Vcera sme boli na druhom ockovani Prevenarom.Zoinka strasne plakala,este len uvidela doktorku,potom ked ju pocuvala a pozerala do hrdla,tak sa hadzala.No proste hrozne.Este,ze to uz mame za sebou. 😒
Inac nemame nic nove,stale plienkujeme.Aj do nocnicka,aj na zachod.Takze tak zmiesane.
Majte sa zatial krasne. 😉 😉 😉 A prijemny zvysok vikendu. 😉 😉

zuzanko
9. aug 2008

ahojte tak vas chcem pozdravit- veve ma ovcie kiahne nastasie som ich ja mala. Tak teraz budeme dlho doma 🙂 je ako indian. Ma aj teploty no cez den moc nepospala. Teraz spi uz vo vlastnej velkej posteli - 160 cm tak ze v noci za nami do dupkala ale to iba teraz ked je chora. No a z plienkymi sme celkom uspesni uz iba pocas spanku.

samuelko
9. aug 2008

zuzanko,tak aby vás to skoro prešlo.

samuelko
9. aug 2008

dobrú nôcku 😔

dannynka
10. aug 2008

dobre ranko prajeme vsetkym 😉
Gabika sa akurat hra,a ja som dosla nankuknut,lebo dnes ideme na cely den k nasim,aj vcera sme boli od rana... 😵
este by sa mohlo slniecko zacat viac ukazovat a bolo by to super...nechcem to zakriknut ale dnes to vyzera celkom na slnieckovy den 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre