Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

ikulka
16. jan 2009

ahojky no ani my už nemáme plienky teda dávam jej na spanie ale pociká sa málo kedy tipujem tak možno raz za 2mesiace ak je trošku nachaldnutá alebo tak
ale pre istotu jej ešte dávam von sme bez plienok, to by osm ťazko mojej filozofke vysvetlovala prečo má plienku 😀 bud vyrží alebo sa musíme aj von vycikať.....ale ked ideme niekde nadlhšie alebo niekde von tak zoberiem nočník a ked bola velká zima v aute sa do nočníka vycikala a bolo....

mirka
16. jan 2009

Kristínkam aj my prajeme všetko naj 🙂

dnes som bola s lalkou v centre pre osamelých rodičov - tento semester so tam mala prax, tak som si bola po hodnotenie, zobrala som aj malú, tak sa hrala s detičkami 🙂 bola spokojná 🙂

my máme plienku na každé spanie, vždy je pocikaná, aj navonka, tiež je vždy posikaná, kby bolo leto , je to jednoduchšie, takto by som si to nevedela predstaviť, doma je už väčšinou bez plienky, keď ju má, tak sa ani nepýta, má na háku. Dnes sa jej po dlhej dobe podarilo počúrať do pančúch 😔 tak si ani netrúfam povedať, kedy by mohol prísť ten čas 😒

mirka
16. jan 2009

ešte som zabudla, samko, nám kúria dosť horúco, my tu máme SCP a robí tam ujo, tak zatiaľ nehrozí, ani do budúcna, že by nemali ako kúriť, majú nejaké náhradné možnosti, tka aspoň tak, chvalabohu

samuelko
17. jan 2009

Dobré ránko
Prajeme vám krásny víkendík 😉

eliska7
autor
17. jan 2009

ahojte,bicy presne aj sara sa pyta možem cikať do plienky?ked poviem že ano lebo ju nevyzlečiem vtej zime,taka je podarena 😀 susredí sa a pusti 😉
danona a kokkeže mate vyročie? 😉 som zvedava,čo my mame tento rok 18 😀 ideme poobede s malou a skamoškou dalšej kamoške do dediny a zase šoferujem 😉

samuelko
17. jan 2009

kdeže ste???

My sme dnes behali po meste,dala som vyvolat zopár fotiek,tak sa znich vytešujem,potom som piekla pzzu za dva plechy 😵 zajtra ideme k našim 🙂

mirka
17. jan 2009

ahojček, my sme doma, lala sa kúpe, boli sme v Tescu, mali zľavy, tak som malej kúpila fajné zateplené tepláčky 2ks za 150sk, 5 ks ponožky za 75sk a 2 ks ponožky macko pooh za 37 sk zo 125 sk, tak som spokojná, lebo jej bolo treba nakúpiť ponožiek a fajne som trafila 🙂 aj tepláky jej bolo treba, tak sa tiež fajne zišli. Volala som dnes so svokrou, je v rakúsku, tak podarená, už malej nakupuje oblečenie do škôlky 😀 a to ešte ani neviem, či ju zoberú

eli to máte už riadne veľa spoločných rokov 😉 tak nech vám to vydrží ešte dlho 😉

a danona gratulujem aj vám, aj mňa zaujíma koľké máte 😅

samuelko
17. jan 2009

Mirka aj my sme boli v tescu a aj unás sú zlave superácke,aj ja som kúpila Samimu ponožky a nátelníky na jar po 100.sk,tak som tiež spokojná aj krsnej dcére som kúpila rifle a bolerko na meniny ale za super cenu len 6,00eur 😵 Mirka máš super svokru,myslí dopredu 🙂

aby som nezabudla danona aj my sa pripájame ku gratulácii 😉

eliska7
autor
17. jan 2009

no vyletik super,zakusky tiež,zase kila hore 😠 ,no ale ked ja neodolam 😀 deti sa vyšantili,sara od unavy zaspala o 20 😅 ,
veru nakupy,aj ja pojdem mrknuť,lebo sarka tak vyrastla,že možem jej od ponožiek všetko nakupiť,už triedim veci ,čo predavam po nej,topanky všetky su male aj ponožky,trička gate proste všetko 😅 .mamina jej dala od kamošky z anglicka doniesť veci-krasne svetrik,gate,tričko,len kabatik je kratky(ten predam dalej),ale ta cena len 850 za všetko-tu by len gate stali 500(bože neviem si na tie eura zvyknuť 😀 )menžestraky oteplene čo som kupila z butiku mi predala za 420 a vraj tam stoja-drž te sa 60 sk 😅 tak som sa dohodla s tou kamoškou,že mi nakupi veci tam a donesie,alebo pošle balikom,vraj dve trička kr.rukav tam vyjdu na 60 a fakt kvalita,čista bavlna a značka 😖 nechapem ako tu možu takto na ludoch zarabať,a to sa robila vtom butiku aka je kamoška,že mi dava zlavu,lebo sme im auto predali 😠 ved už aj ten poondiaty čaj hip čo sara pije(jablko-medovka,iný nechce piť radšej zahyne) tu stoji 135-145 a v nemecku 60 sk 😅 kde to žijeme preboha?to fakt musime chodiť nanankupy do zahraničia-troška blbe nie?a potom majte deti???ved každý chceme prene len to najlepšie,ale ceny su tu hrozne.segra ked dojde z prahy len žasne,nosimy kavu odtial,tam da za 200g 74 v akcii a tu stoji 234 sk 😅 niekedy banujem,že sme nešli s mužom do čiech ked je odtial 😖 bože ale som sa rozpisala 😀

zuzu13
18. jan 2009

ahojky...danona...gratulujem k vyrociu...
eliska 18.-te????wow....to si potom starsia...my sme mali 15.-te a brali sme sa 2,5 mes. po mojej 18-tke 😅
ale vo februari to bude 20 rokov co sme spolu...celkovo...nie len ako mangelia 😀 😀 😀 😀
ja som tiez rozmyslala na "emigraciou" do Prahy....mam tam brata a zivotna uroven je neporovnatelna... 😖

danona
18. jan 2009

ahojte
kucky, no 13-te vyrocie.. 😎 si ako dochodkyna pripadam ked to niekde poviem.. 😀 vydavala som sa ako vysokoskolacka hned v prvom rocniku.. 😀
samuelko-super si nakupila
eliska-aj ty si dobre pokupila.. no uz sa aj ja tesim na nakupy, len aj kamaratky chcu aby som im z uk coto podonasala, tak neviem ako sa do tasky napracem.. 😒 a ozaj za oblecko su tam veelmi dobre ceny, aj za znackove.. 😉
zuzu, eliska-no vidite, ja som "emigrovala" z cr sem.. 😀 ani sa nestazujem, no napr. tie hipp cajiky si vzdy nakupim vo viedni, tam vyjdu 70Sk.. 😅 ale zase koopec veci je tam drahsich..hlavne co sa potravin tyka.. 😉

zuzu13
18. jan 2009

danona...pekne...tak nech vam to vydrzi este aspon 3x tolko 😉
v dnesnej dobe je to vzacne...tolko rokov spolu 😅

samuelko
18. jan 2009

ahojte kočky.
My sme manželia 3 roky a spolu sme celokom sedem rokov 😝 popri vás je to malina 😉

Boli sme u našich, spravili sme Samkovi izbu aj u našich tak má aj tam súkromie 😵

Danona no ale tebe bude perfektne na nákupíkoch 😎

ikulka
18. jan 2009

ahojky my sme manželia 6rokov a kolko sme spolu ani veru neviem lebo si nepamatám, hanba čooo...
ale nie no 7,5rokov sme spolu už by sa aj zmena pýtala nie? 😉 😀 🤐
danona prajem super nákupy, no oplatí sa veru ja som práve next obzerala tiež s ami tam zopár kuskkov páči....
noaj ostatné ste mali dobré nákupy, aj my sme dnes boli v trescu mali krásne veci len som si zobrala zlého sparing partnera(manžela) ten mi nedovolil ič kupiť ☹ 😠 tak a musím vybrať bez neho

samuelko
19. jan 2009

Dobré ránko
ikulka tak dnes šup do tesca baz drahého 😀
Samko v noci kašlal tak dúfam,že nebude zas chorý,lebo sa zbláznim,týžden bol zdravy 😖

eliska7
autor
19. jan 2009

ahojte,no včera som dobre v tescu nakupila,sara mala meniny,tak som jej radosť spravila 😀 ,ale akciových na jej velkosť bolo malo,ale kupila som jej 4 trička dl.rukav,nohavice,take kriklavo ružove s podšitám,ale tenkým už na jar,nohavičky,bundičku,tak sa tešila,strašne lubi skušať,aj moje veci 😀
jaj samko,nestraš s chorobou,ved teraz ste boli chorý?nemali si teplo,alebo suchy vzduch v izbe?vtedy zvyknu kašlať 😖
inač ja sa s mužom poznam 19 rokov a sme teda rarita,všade sa len rozvadzaju,no my mame už aj tretí dych 😀

mirka
19. jan 2009

ahojte 🙂

eli, sárke všetko najlepšie prajeme 🙂

ja som v tescu lalinu veľkosť tiež nevidela, iba novú kolekciu, ale to sa mi zdalo drahé. Jeden svetrík tam bol krásny za 150, ale teraz jej bol akurát, tak ma to mrzelo 😒

samko, dúfam, že samka choroba obíde

my sme manželia 3 roky, spolu 8, tento rok bude 9 😀 to je tiež až smiešne 😀

meggi
19. jan 2009

Dodatočne dakujem za všetky gratulácie k meninám Kristínky - v stredu máme pol roka 🙂 ale to uteká ani to nestíham sledovat... Akurát mi obidve babulky zaspali, tak mam trošku vegetik, ale ked sa pozerám okolo seba na ten bordelik, tak ma ten úsmev asi prejde 😖 Idem ešte narychlo murknut nejaké fotečky na vyvolanie - v happyfote maju teraz akciu, ale neviem, či sa mi podarí do stredy niečo narychlo povyberat... Teraz sme bez tatu, ten je celý týžden na školení, tak mame doma fofry...
Super obchodíky ste porobili... No, mne sa next tiež veeeelmi páči, len tie ceny su neskutočne drahé, ... Ja som nejaké nové nextky kupila vo vypredaji od jednej mamičky z MMB, ale ešte zhanam nejaké nohavice 98 s nejakým pekným obrázkom...
Čo sa týka manžela - tak sa poznáme od r.2000 a vydatá som 6r. - tiež som sa na výške vydávala - v 4.r.

bettina
19. jan 2009

ahojte. vidím, že vo veľkom všetci nakupujete, a aj oslavujete 😉 😉 ja sa ani nestíham poriadne ozývať. máme veľmi veľa papierovačiek, tak taký sme mali víkend 😝 a dokonca sme všetci ochoreli. najprv bettinka začala v steru vracať. už v obchode to na ňu prišlo, chúďatko, a celú noc do rána sa trápila, no na druhý deň sa už lepšie cítila. síce ešte doterz stolica nie je v poriadku. a v piatok večer začala eszter, ale tá až do dnes rána sa trápila, nevedela nič zjesť, všetko vyvrátila, a vôbec už nevládala. včera celý deň prespala. no dnes je to už lepšie. a to sme mali cez víkend oslavovať jej štvrté narodeniny 😔 no museli sme to odvolať. onedlho sa budeme sťahovať. už sa veľmi teším. pretože sa už veľmi nemestíme v byte, hlavne čo sa týka uloženia vecí, všetko je preplnené. už nemám chuť ísť ani na nákup, lebo mám problém potom všetkému nájsť miesto. 😝
meggi no to sa ani nezdá, že je tomu už pól roka. strašne ten čas uteká 😎

samuelko
19. jan 2009

tak Samko má zas nádchu a kašle...týžden bol zdravý
eliska my máme sucho v byte a nejak nepomáhajú tie zvlhčovače 😒 už som zúfala a nervy mám totol v .... 🙄

danona
19. jan 2009

ahojte
samuelko-chuda male.. 😒 tiez mame doma sucho-v spalni tak 30%, dole 25%.. chystame sa uz davnejsie kupit zvlhcovace, no nejako k tomu zatial nedoslo.. 😝 len pevne nervy,mozno nas to caka viacere ked dame deti do kolektivu.. myslim ze to ma samko z toho.. 😒 su deticky na ktore sa hned vsetko nalepi, myslim ze zaciatok-prvy rok v skolke je najhorsi..drzim palceky.. 😉
zuzu,eliska-waaw, tak nie som uuplna dochodkyna tu, som rada ze je nas viac 😀 vsetkym zelam aby to co najdlhsie vydrzalo.. 😉
ikulka-noo ze zmena..ja ked mam den blbec tak si hovorim, ze chlapi su na h... 😀 , vtedy by som ich zrusila vsetkych- ALE vsetkych do jedneho.. 😀

eliska7
autor
19. jan 2009

samko neposlala vas na imunoalergologiu?myslim si že by bol vhodny adept,nestači len dať ribomunyl(alebo niečo na imunitu)treba liečiť komplet 😖 ak nie skus sa vypytať,vymysli si že ste už dohodnuty,len vymenny list potrbuješ 😉 bohužial musiš sama naliehať,lebo dneska je to katastrofa 😠
no asi som tu najstaršia vo vydaji a tušim celkovo 😅 😀

samuelko
19. jan 2009

eliska to je presne tak ako píšeš... všetko si musíš sama vydupať,skúsim to ešte tak vybavit 🙂

eliska7
autor
19. jan 2009

vložila som nejake foto a hlavne sarkin dokonaly maliarsky vytvor-snehuliaka,tak lubi kresliť 🙂 ,tanečnica nebude ,ale asi maliarka 😀

bettina
19. jan 2009

eliska sárinka je veľmi šikovná, keď takého snehuliaka vie nakresliť 🙂
samuelko, je to smutné, a všetko zároveň sťažené ak často chorľavejú deti. prajeme skoré a konečne už dlhodobé zlepšenie.
danona myslím, že všetky máme občas také chute - /zrušiť/, aj keď na druhej strane... 😎

zuzu13
19. jan 2009

ahojte
danona, dochodkyna????xixixixixi....som sa zasmiala 😀 😀 😀
samuelko, malemu prajem skore vyliecenie... 😉

samuelko
19. jan 2009

danona no odkedy chodí Samko do školky tak je každy druhý týžden chorý,týžden doma - týžden v školke...tak to unás chodí,len nech už prejde táto zima a nech sa oteplí možno bude lepšie.

eliska supiš fotky,hlavne s rukavicami 😵

samuelko
19. jan 2009

vložila som zopár fotiek aj ja 😀

eliska7
autor
19. jan 2009

krasny bicykel,aj izbičku ma nadhernu-aku upratanu 😀
ved ja sa tiež bojim,ked nastupi do školky amen tma,teraz sme ratali brala 6 ATB za rok,čo neni moc,ale praveže chladne mesiace naraz čo je velmi zle,kedže školka začina prave vtedy 😠 mam robi,nebudem ju mať kam dať,no a doma si nemožem len tak ostať ,z jedneho platu nevyžijeme,už teraz je to s pomocou rodiny 😖 a najsť pestunku-tu by som musela dokonale poznať,nezabudneme s mužom v živote,ked došiel nečakane z roboty a danko reval v byte ako besný(2r.)a pestunka fajčila na chodbe-ked vystupil z vyťahu,skoro sa zadrhla-a velmi dobra znama 😒

samuelko
19. jan 2009

eliska dakujeme 🙂
ja ak mám pravdu povedat,tiež by som sa bála za pestúnku,nebola by som kludna...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre