Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

mirka
1. feb 2009

ahojte 🙂

my dnes ideme robiť fašírku s kašou a kuraciu polievku, včera sme boli na oslave, starká mala 80, tak bolo fajne, po dlhej dobe sme sa stretli rodina pokope 🙂

akurát ideme do obchodu na nákup, keďže včera nebol čas

takú mám chuť na muffiny s čokoládou, ale nemám formu a bez nej to asi nepôjde, čo? 😅

kúrnik a to madlo ku kočíku som nenašla, ja netuším kde za zatrepalo, keď sme to prenášali iba zo skrine do pivnice 😕 ale našťastie sú zlatí a povedali, že ho mám v kľude pohľadať, no len to kľud neni, to sú nervy 🙄

samuelko
1. feb 2009

zuzu akú dietu??? 😲

zuzu13
1. feb 2009

samuelko...krutu...pecenovu... 😅 ziadne tuky, cukry, alkohol,pecivo max. 2-oj dnove...mini porcie...no ale ma to svoje pozitiva...aspon sa precistim a za tyz. mam dolu 4 kg 😀 😀 😀 😀

samuelko
1. feb 2009

ahááááá a to ti Dr.naordinoval? či sama? 😕

zuzu13
1. feb 2009

samuelko, dr...nasli mi nieco na peceni...zajtra budu vysledky z krvi...a potom sa uvidi...ci lieky alebo dalsie vysetrenia...
hodila som nove foto...aj chorobku...ako lezi cely den...a pozera TV

danona
1. feb 2009

ahojte
zuzu- ☹ no nech mas vysledky co najlepsie..kolegynka ma problemy s pecenou a takuto dietu bude drzat zrejme stale.. 😒 hned idem kuk fotky malinkej 🙂
mirka-myslim, ze ked mas tie papierove kosicky velke tak mozes piect v nich, formu potom nepotrebujes.. 😨

vcera sme plesali-len do 02h, rano o 9h sme uz vyrazili na otocku k nasim, takze nina uz je tam,pred polhodkou sme dosli domov a je mi smutno.. 😢 rano o 6.50 letiiim, no som straasne unavena, musim ist skorej spat.. 😝

zuzu13
1. feb 2009

no ved to...ze to hrozi aj mne...dozivotne... 😒 ale vzdy lepsie ako mat nieco z coho sa neda vyliecit 😀
my uz spime...od 18,15...s teplotou... ☹
prajem stastny let...a nech sa nakupy vydaria 😉

samuelko
1. feb 2009

joj zuzu no to neni dobre.A malinká je podarená.
Danona aj ja prajem štastný let a super nákupy 😎
Aj Samko práve zaspal,vypil mliečko a búúvka 🙂

mirka
1. feb 2009

Jój Zuzu, Lucke skoré uzdravenie prajeme 🙂

Danona, šťastný let a dobré nákupy 😉 Ninka v pohode zostala u starkých?

moje šidlo dnes spalo 45 min.!!!! čo sa nestalo už ani nepamätám, takže spala od 12-12,45 a ešte stále lieta po byte, som si myslela, že pôjdeme skôr spať, ale to nehrozí, ja nechápem odkiaľ má toľko energie 😕

zuzu13
1. feb 2009

dakujem 🙂
mirka, tak jej vyber baterky 😀 😀 😀

ikulka
1. feb 2009

ahojkajte, joooooj dievčatá chorobám skoré uzdravenie prajeme
mirka saška pre zmenu nespáva cez den vobec, to len aby ti luto nebolo ked náhodou zaspí tak 45-1hodina je pre nu vela..... 😉
danona veru šťastný let a super nákupy, závidím ti v dobrom
aj sesterka moja ide myslím teraz 3,2 tak rýchlo musím niečo vybrať čo by mi doniesla

danona
1. feb 2009

zuzu-heerecka je mala na foteckach 😎 teda az na tu chorucku fotecku.. 😔
ikulka-ani moja cez den nespava, ani ked plaveme cez den,no neznici ju nic.. 😀
mirka-prave mi otec skype-oval, ze mala uz 20min.tvrdo spinka.. 🙂 aj som jej volala predtym, no nespoznala ma vobec ze kto som /mozno je to lepsie, lebo by 😢 tak sa vytesujem ze je dobre.. 😎 /no vnutri mam zmiesane pocity,urcite to poznate 😅 /
ikulka-pozri aj tuto stranku - www.sportsdirect.com, maju v uk obchody World of sport / tak nejako/ a maju supeeeer ceny.. 😉
vsetkym vam dakujem,idem si este jednu mapku vytlacit a idem spat.. papa 😎

samuelko
1. feb 2009

Akurát sme dopozerali film Bátoričku 😉

samuelko
1. feb 2009

ženy poradte mi ako sa volá ten program na fotky,kde sa dajú aj tie fotorámiky menit,aj biccy má také fotky v albume...Poradte mi pjosííííím 😅

zuzu13
2. feb 2009

wow...tu nik nie je??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
dobre ranko...my sme uz hore cca hodinku....po pol hod. zachvate kasla sa Lucke trosku ulavilo a pozera Slunce, seno... 😅 som zvedava co bude u dr... 😒

samuelko
2. feb 2009

Dobré ránko
zuzu ty si mala "dobrú" noc,že? Daj vediet čo povedal Dr. ... 😒 🙂

Danona už letííííííí 😵 a Samko ešte búva 😔

zuzu13
2. feb 2009

samelko, veru...noc bola priam ukazkova 😢
Lucka ma laryngitidu...Viktor zapalene hrdlo, kasel, sople

mirka
2. feb 2009

ahojky 🙂

zuzu, no liečete sa
akurát pozerám, že si už pekne skoro hore 🙄

moje dieťa má posledné dni nejaké nervy ráno, namiesto pekného zobudenia, ako to bývalo doteraz, sa zobudí s revom ,len ziape, všetko jej vadí, absolútne si nedá povedať, totálny hysák, ja už som z nej na nervy 🙄

a pred chvíľpu pozerala rozprávku, ležala na zemi a hrabala sa v nose, tak reku jej idem utrieť nos a z nosa jej vypadla zlomená tuha z ceruzky 😕 , tak som ju vyhrešila, a ona mi nato, maminka, daj mi celuzku (chcela to naspäť pchať 🙄 )

samko, napíš IP Biccy a potom link môžeš hodiť aj mne 😅 ď

zuzu13
2. feb 2009

dakujeme....prave zaspala...od pol stvrtej hore...no som zvedava ako bude spat...
mirka , no mate veselo...s tym pchanim do nosa, to nie je vyhra... 😅 len trpezlivost

samuelko
2. feb 2009

mirka napíšem,ak sa mi ozve 😉
Samko akurát zaspal,iddem vyvešat prádlo 😖

zuzu13
2. feb 2009

aj my uz spime 🙂
a uz nejdem nic robit...lebo som viac unavena ako keby som cely den kopala zemiaky...uff
len d[fam, ze v noci sa vyspi...nie ako tuto noc...chudatko stale kaslala...ale pekne vypila prieduskovy cajik...dala si aj hedelix...i antb. dokonca sa aj najedla 😀 tak dufam, ze to najhorsie mame za sebou...

zuzu13
2. feb 2009

som zvedava ako docestovala danona do Londyna...maju tam snehovu kalamitu...lety su zrusene...doprava kolabuje...no neviem ci aj letela... 😅

samuelko
2. feb 2009

zuzu aký máš prehlad 😅 🙂 čo budeš zajtra varit? 😎

zuzu13
2. feb 2009

samuelko...to je nahoda...nahodou som videla v spravach 😀
a varit?no ja si spravim hlivu na zelenine a detom asi zemiakove placky riadne ocesnakovane 😀

samuelko
2. feb 2009

mňam fajnotky 😝 Ja budem zajtra robiť francúzske zemiačiky a spravím aj palacinky 😉 mojim chlapcom

zuzu13
3. feb 2009

dobre ranko
no franc. zemiaky...uvidime...ista je ta hliva pre mna...a chlapci sa rano rozhodnu 😀
inak, Lucka v noci krasne spala...takze sme mali kludnu noc....duffam, ze to najhorsie mame fakt za sebou 🙂

samuelko
3. feb 2009

Dobré ránko
Unás sa ešte spinká 😉
zuzu aspon si sa trošku vyspala 🙂
kde ste ženy????? 😲

zuzu13
3. feb 2009

ja som tu...len som riadila...a kafco pila s mangelom...a teraz to idem vypnut a trosku sa venovat marodovi 🙂 potom sa ozvem...pekny den

mirka
3. feb 2009

ahojte 🙂

zato u nás malá pekne zaspala, ale o tom čase, ako vy píšete, že vám zaspávajú deti nehrozí 🙄 😝 ale o pol jednej sa zobudila s hysákom, o ktorom som písala, že ho máva ráno, tak húkala asi 10 min. potom som už zúrila aj ja, lebo to bol rev neskutočný 🙄 ale ráno sa pekne zobudila, dala mi božte, no anjelik 😀

ja si idem teeraz robiť kafčo, pôjdeme do obchodu, chcem robiť bryndzovú polievku, som zvedavá, či to malá bude jesť a špagety 🙂 nechce sa mi vyvárať, keď je ocino v robote

samuelko
3. feb 2009

aj ja už mám prvé kafčo zasebou a druhé je už na stole...Samko vstal presne o deviatej,už sa naranajkoval,ideme sa obliect a trošku von lebo unás kráááásne snežká 😎 aj ked by som už prijala teplo 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre