Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

samuelko
4. feb 2009

ježiši presne tak je aj unás,jéééj drobce naše.Zakaždým aj malý samko sportakus pomož mi spadol som...No podarené to je 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu13
4. feb 2009

xixixi...veru...a neviem si ich predstavit keby mali byt spolu... 😀 😀 😀

samuelko
4. feb 2009

júúúúúj,tak to ani ja,ale ten pohlad by stál zato 😅

zuzu13
4. feb 2009

😀 😀 😀
to by stal... 😀 😀 😀
idem offf...nech som rano fit ako sportakus 😀

...bruuu noc...

zuzu13
5. feb 2009

...dobreee raaanko...

samuelko
5. feb 2009

Dobréé ránko
ideme sa umyt a musím utekat do obchodu 🙂

zuzu13
5. feb 2009

co dnes varite???

samuelko, kup aj nam nieco 😀

samuelko
5. feb 2009

Zuzu ja som dnes nevarila ostalo zo včera masko a ktomu len kolienka. 😕
no a lúčim sa idem do roboty zachvílu 😝

zuzu13
5. feb 2009

praci cest 😉

mirka
5. feb 2009

ahojky 🙂

zuzu, samko 😀 tú rozprávku nepoznám 😅 naša teraz fičí na Peppa Pig, ale pozerá to len na pc z youtube

ja varím zeleninovú a zo včera je perkelt

Lauru s ockom som vyhnala vonku trošku s buginkou sa prejsť, išli bez protestov 😀

včera večer si laura vypýtala kakaového pribináka a šla ho jesť ku telke, keď som sa prišla pozrieť, či pekne je, akurát z lyžičky kŕmila psa krémkou 🙄 😅 a macko ako blcha šťastný, a keď som sa jej opýtala, že čo robí, hneď si tú lyžičku šupla do úst, no tak dúfam, že nič nechytí 😕

zuzu13
5. feb 2009

mirka, mala by si jej davat 2 kremky a 2 lyzicky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ta rozpravka je na jetix-e...o 8,45, 13, 30 tusim... 😀

dannynka
5. feb 2009

ahojte,
samko-neboj myslim na Vas len uz teraz povacsinou nestiham pri Gabike a ked mozem idem si s nou cez obed lahnut a taktiez aj vecer 😉

zuzu-tak super ze uz je Lucke lepsie 😉

inak nasa Gabika fičí na starej ceskej klasike,stale by pozerala len rozpravky o psickovy a macicke 😀

nera
5. feb 2009

Ahoj Danny, už sa Ti to kráti 😉 , len veľa oddychuj potom to už nebude možné, možno ešte keď máš niekoho poblízku, ale ináč nie....mne teraz kočky spinkajú(len dokedy) tak oddychujem a papám....
Drž sa a dávaj na seba pozor 😵
U nás tiež letia všelijaké rozprávky, len u nás si Dianka sama už prepne DVDčko tak to nemusíme sledovať čo momentálne pozerá....

zuzu13
5. feb 2009

ahojte, tak my sa uz chystame spat...deti veceraju rezance s tvarohom, pozeraju Bambulku a ja chvilku relaxujem pri nete 😀
nera, veru mas pravdu...danny nech len oddychuje kolko sa da.... 😀

dannynka
5. feb 2009

ahojte 🙂

nera-no veru krati uz aby to bolo,este by sme chceli do mojho porodu stihnut prerobit byt,ale neviem ci to stihneme lebo na stale zdrzuje stavebne povolenie 😠 😠 😠 😠 😠 roboty je to na jedne den a papierovacky mozu trvat aj cez 3-mesiace... 😠 😠 😠 😠 😠

zuzutak poprajeme dobru chut,moja Gabika sa akurat kupe s manželom,potom vypije mliecko a tiez pojde do hajan,dufam ze hned zaspi lebo cez obed nespala sme rano vstavali o 9-30 😅 😝 😀

samuelko
5. feb 2009

Dobrý večer
No ja som prišla o osmej z roboty a Samko už spinkal,zaspal o 19,15 🙂 ja osprchovaná a už pri nete dlllllllllllllllllllllho do noci 😉

danny a ešte stále neviete pohlavie? 😵

dannynka
5. feb 2009

samko stale nevieme 😉 malinke je otocene ritkou a chrbatikom ala Gabika 😀 😀 😀

zuzu13
5. feb 2009

samuelko, no super to mas zariadene 😀
aj ja som uz volna 😀 😀 😀 pozeram stv1...capri... 😀 a netujem

samuelko
5. feb 2009

danny bude druhé prekvapko 😉
zuzu takto chodí unás stredu a štvrtok ked robím do osmej,Samko stále zaspáva medzi siedmou a pol osmou 😎 manžel chodí pre neho aj každý den do školky ja nemožem 🙂 okolo tretej.
Zajtra mi už začína zas škola 😠

zuzu13
5. feb 2009

aspon mas dva dni v tyzdni vecer pre seba 🙂

samuelko
5. feb 2009

tak tak aj mi to už dobre padne,v robote ma deti vedia vytočit do šialenstva

zuzu13
5. feb 2009

xixixi...mna dnes moje vytocili do sialenstva...a to su len dve...a moje vlastne 😀 😀 😀

samuelko
5. feb 2009

a čo ta nazlostili? a ty si na PN-ke alebo chodíš do práce?

zuzu13
5. feb 2009

ja som doma s chorymi detmi...no a vytocili ma poriadne...no mlady kvoli skole...a mlada...no ako z divych vajec 😀

samuelko
5. feb 2009

tak ste mali veselo 😀 treba sa zhlboka nadýchnut a vydýchnut 😀 ľahko sa mi rozpráva čo?

zuzu13
5. feb 2009

:D...ved ja to ovladam...ale realita vo vire sialenstva...to je nieco ine 😀 😀 😀

samuelko
5. feb 2009

no to máš pravdu 🙂
Zuzulka čo budeme varit zajtra? 🙂

zuzu13
5. feb 2009

jaj...no zajtra bude paradajkova polievka so sirokymi rezancami{co zostali z vecere...xixixi}no a druhe bude domaca pizza 😀

samuelko
5. feb 2009

nešiel mi kôň 😕

no fajný obedík, unás bude koložvárska kapusta

zuzu13
5. feb 2009

fiiiiha...dufam, ze to nebude citat moja muzska cast rodiny...ihned by som ju musela robit 😀 😀 😀 ale na vikend si uz objednali segedinsky...tak to by bolo vela kyslej kapusty 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre