Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

dannynka
21. feb 2009

dobre ranko prajem

mirka
21. feb 2009

ahojček

lyžiarky vitajte opäť na MK 🙂

Biccy, no u nás sa za 1 min. ešte ani nerozbehne s revom, keby revala 1O min. tak oslavujem 😀

my ideme k našim, gratulovať, ocino má narodky. Sestra šla včera s malým do nemocnice, tak je chúďatko na infúziách ☹ dúfam v pondelok ich pustia

peknú sobotu 🙂

ikulka
21. feb 2009

mirka 😲 čo je martinkovi?

samuelko
21. feb 2009

Ahojte kočky

mirka
21. feb 2009

iku, sami nevedia, stále nemajú výsledky, toto ma tak štve, prečo nemôžu aspoň malým deťom robiť výsledky hneď, alebo do pár hodín? 🙄 asi rotavírus 😖

mirka
22. feb 2009

ahojček, my sme sa túto noc moc nevyspali, od pol druhej Lalka vracala ☹ , ešte aj dnes ráno, tak neviem, čo jej je. Teraz je ako zdochlinka, pospala si už pol hodinu a len ležká, ani piť, ani diétku nechce. Porazí ma, dúfam to nebude dáky prekliaty vírus 😠

eliska7
autor
22. feb 2009

jaj tieto choroby nemaju konca kraja,všade je tolko chorych a take drasticke priebehy maju tie choroby,des.my sa ztoho nevieme vobec dostať,už aj mama ma antibiotika,mne našli nejake svinstvo,teraz musim behať od jednych dveri k druhym,neviem kde skor,ešte sme aj byt prestavovali-izby,zariadila som si už salonik,nabuduci vikend mam kurz a začinam pracovať aj ja,vobec si ro ani neviem predstaviť pri sare,bude to zaujimave.
sniežik sa drži,sanujeme sa -ja ťaham ako kon hore kopcom,dole kopcom,aspon keby som schudla.
danona,kolko plesov si absolvovala tento rok ?

eliska7
autor
22. feb 2009

ešte k tým vzdorom-jeto strašnéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé,reve na celu bytovku,lebo nechce isť domov,chce sa sankovať,zla ako črt,naporazenie,no inokedy zas nechapem-utre celu tacku riadu,skova,handričkou poumyva dlažku,obalila 30 takych podlhovastych reznov,proste nechapem,prečo take prudke vykivy-dnes som jej od nervov rozbila oblubenu babiku-tak potom revala ešte viac

mirka
22. feb 2009

eli ahoj 🙂 no musíme už len prežiť, ja zas jej hysterickú povahu trochu pripisujem aj tomu, že je škorpión 🙄tiež sa mohla narodiť na termín 😝 bola by váhy 😅

my sme sa dnes s drahým zhodli, že radšej nech je zlá, ako takáto skapatinka 😒 ani chodiť nechce, len sa na rukách nosí, ale to len trošku, celý deň preležala, bud na zemi, aelbo na gauči, sama sa pýta spinkať, lažkať, tak to vidno, že nie je ok 😒 a taký fajný program sme na dnes mali, no nič, nabudúce. A to ešte včera bola úplne fit, boli sme vonku s krsným a maminou, sánkovať sa, veď hodím fotky.

mirka
22. feb 2009

už som dala fotky

malá sa zobudila a má teplotu, len si nechce dať zmerať, ale rátam také 37,4°C ☹

biccy
22. feb 2009

Mirka,Zoinka je v znameni vah a myslim,zeby bola rovnaka aj ako skorpion🙂)))
Rychlo sa vyliecte,posielame Laurinke pusinky🙂))

mirka
22. feb 2009

Biccy, no naše deti sú šmahnuté oboma znamieniami 😀

ďakujeme

medzi spinkaním bola pol hodinu hore, len tak pozerkala a zaspala zas a ja s ňou, vstali sme o pol piatej, ale neviem, či jej je lepšie, zjedla pár lyžíc polievky, trošku čaju, tak hádam už to bude len lepšie

samuelko
22. feb 2009

ahojte
Mirka skoré uzdravenie a fotky sú supiš....
dnes bol moj ocino unás,Samko dostal od neho Gumáky,ženy tá radosť v očiach išla som sa zblázniť....

mne sa nezobrazujú tí smajlikovia,nechápem prečo

ikulka
22. feb 2009

ahojkajte...
no mirka malej prajem skoré uzdravenie no dufam, že už budete ok...presne ako biccy píše naša je tiež váhy a je detto s vašou, tak to asi nebude o znameniach......

danona
22. feb 2009

mirka-malinkej zelame skore uzdravenie
idem kuk tvoje fotecky
s ninusou idem v stredu na odbery-ma zvacsene uzliny, dadu tiez zoberiem-jej najlepsia kamoska ma mononukleozu, tak radsej ...velmi neviem o com ta choroba je-nemam nejako teraz cas netovat.. 😒
eliska-3plesy normalne a jeden maskarny-dospelacky..no tam sme boli len kuk/nachvilu/-v B.Stiavnici.. 😀 a vceera - no kocky mam zazitok, spieval nam o.i. bozsky 😀 Kaja Gott-spevak "mojho mládí" 😀 , na 15sekund ma aj za ruku pri podiu chytil 😀 ,mangelik sa na mne rehotal aka som happy 😀 😅 ... vcerajsi ples bol ok,aj ruletu sme v kasine trocha pohrali,organizovala to regina ovesny-straka-lucila sa s funkciou ktoru zastava,od1.3 ide robit do salzburgu..aj markiza tam bola,tak mozno v smotanke to bude../Ples SLSP/.. 😉
samuelko-si ho viem nazivo predstavit.. 🙂 detske gumaciky su naadhenuckee.. 😵 😵

danona
22. feb 2009

mirka- 😀 super je ta so sankami cez nezasnezenu cestu 😀 no hlavne ze su deticky spokojne a vezu sa.. 😎 😵

samuelko
23. feb 2009

Dobré ránko
unás celú noc snežilo.

dannynka
23. feb 2009

dobre ranko 🙂
aj u nas celu noc snezilo a stale snezi.....aj ked by uz ani nemuselo.........

samuelko
23. feb 2009

aj unás teraz sneží, veru už by nemuselo.
Ja som veľmi zvedavá kolko detí príde dnes do školy,za tú chrípku - veľa detí ale aj dospelých je chorích.

dannynka
23. feb 2009

samko ved aj tu este stale a uz by nemuselo...... 😠 😠 😠 😠 😠 ,som si myslela ze sneh uz je za nami a on zase prisiel nas pozriet.Ozaj mimo temu co dnes varis 😀

mirka
23. feb 2009

Ahojte

tak lalka vstala v poriadku, pýtala si aj kakavinko, teraz pozerá Pouka, ale nejako sa ukladá, tak neviem, či ju zas neberie 😒 dúfam už bude ok, včera bola celý deň ako muška, preležala na gauči, 3x spala, normálne som sa nudila, nemala som čo robiť 😕

Danona, tak ste boli u Kaníka 🙂 som to pozerala v Smotánke 😉

Mononukleózu som mala aj ja, vôbec to nie je len choroba z bozkávania, ako sa hovorí a píše, dr. na infekčom mi povedala, že sa šíri aj vzduchom. Mala som ju pred necelými 2 rokmi, najprv sa mi na nohách (od kolien dole) urobili veľké boľavé modriny, úplne z ničoho nič (to ale mať nemusí každý) na pohotovosti kukali na mňa ako z vesmíru 🙄absolútne netušili čo to je, pritom to vôbec nie je zriedkavý prejav nejakého ochorenia, ale idem k veci - zväčšené, boľavé uzliny, teploty, bolesť svalov

začalo sa to v máji a kým mi zistili, čo mi bolo, bol SEPTEMBER (až v septembri ma poslali na infekčné!!!) a už som ju mala prekonanú!!!! dovtedy ma poslali len na krčné, gyndu, zubné, pľúcne a alergo (až tam mi povedala, že ona s tým nemá nič, že musím ísť na infekčné)

mirka
23. feb 2009

aj u nás sneží, keď sme vstali bola riadna chumelica, teraz už len slabšie, v sobotu, keď sme boli na perchádzke, tak maňušky už boli rozpučené, som zvedavá, čo budeme na Veľkú noc 😕

ja idem robiť nový recept, som našla na českom MMB, vyzerá úžasne, strašne veľa ľudí ho tam chváli a je aj jednoduchý 🙂

hodím vám link : http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=3169

zistila som, že na českom sú super recepty 🙂

samuelko
23. feb 2009

Danny ja mám zo včera pečené kura iba hranolky urobím ktomu...
mirka to su naši múdri Dr. ... a ten receptík vizerá byť mnamka

teraz je unás chumelica a riadna...

eliska7
autor
23. feb 2009

ahojte,dany pekne fotečky,hlavne tá nostalgická,aj tu tolko nasnežilo,že muž išiel teraz o dve hod skor do roboty aby sa prebrodil autom,no tí smajlikovia nejdu ani mne.

dannynka
23. feb 2009

mirka drzime palceky aby sa Laure cim skvor polepsilo 😉 inak dobry receptik si hodila vyzera super-potom daj vediet ako chutil 😉

samko-ja nemam v ladnicke nic ale musim daco poriesit,kupila som si br,pleco tak snad nejake masko na stave 😉

eliska dakujem,veru to uz ani pravda neni ze boli take malinke...a zachvilku tu budem mat uz aj druhe malinke 😵

mirka
23. feb 2009

Tááááák Danny, receptík je fajný, ja som dala viac bieleho jogurtu ako tatárky, lebo baby tam písali, že iba s tatarkou je to mastné a pekáč som len vytrela maslom, je to fajné, a už mám hotové aj muffinky, kupovala som v Lidli (hotovú zmes) a sú superské 😵

danona
23. feb 2009

ahojte
aj tu snezii-s prestavkami
mirka-mnam 🙂 a muffiny si robila v tej forme alebo si piekla len v tom papieriku ci co to je??
a ano ten maskarny...btw mame fotky z plesu 2006 na ich hotelovej stranke...vtedy som bola za strigu,mangelik bol saso.. 😀 mame tam fotecku aj len my dvaja.. 😎 😀
jas om hned rano stvorila koprovu omacku s varenymi zemiakmi a vajickom.. boli sme doobeda na plavani, prisli sme domov naobed, asi som tam nemala ist.. bola som prechladnuta, uz mi to islo na hlasivky,asi tak hodinu uz ledvy rozpravam-nemam hlas.. 😒
vcera som bola v Ikea, maju dost poznizovanych veci, aj na ich www stranke sa da pozriet nejaky cennik.. 🙂
eliska-mne idu smajliky 😎 😎 😎 este si na tej lovele??-ja chcem zrusit fotku tam a neviem kade... 😒

danona
23. feb 2009

mirka-dik za to info o mononukleoze..uz som volala s maminou tej chorej kocky,v triede uz to maju 2 decka,aj triedna radila ze radsej ist na krv..dadu aj boleli svaly,bola stale unavena, no ja som to pripisovala treningom/3xtyzdenne´ich ma/tak mozno to uz aj mala...uvidim.. 😒

mirka
23. feb 2009

Danona, úplne stačia iba tie košíčky na Muffiny, myslela som si, že zo sáčku to musí chutiť hrozne, ale fakt sú perfektné, ku prášku sa pridáva iba voda, olej a 2 vajcia

k tej mononukleóze, dobre, že to viete takto skoro, tak skoré uzdravenie babám prajeme

mirka
23. feb 2009

Danona, dobrá fotka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre