Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

dannynka
22. mar 2009

ahojte 🙂
nera ako ten cas leti,ved este len tot si bola tehula a uz mas doma dvojmesacnu slecnu 😅 😵
Ja by som aj spinkala ale telu a asi aj babetku sa nechce,co uz nejak prezijeme zvladli ine zvladneme aj my 😅

Len Gabika zacala byt teraz akasi tvrdohlava a neposlusna,postavi si hlavu a nepohne s nou nikdo a nic,navyse asi skusa co si moze dovolit tak mam v poslednej dobe nervy v kybli,normalne sa bojim co to bude ked sa mimi narodi a ostane jej to 😅 😅

samko-tak super ze ste si oslavu uzili,aj to treba oddychnut si od vsednych povinnosti 🙂 😉

nera
22. mar 2009

danka neboj sa Gabika len skúša,, len stále buď na ňu milá a keď donesieš maličké babätko domov, buď k nej ešte milšia a daj jej jasne na javo, že ju ľúbiš, veľmi to bude potrebovať...teda aspoň u nás to bolo tak. Dianka bola hotová z toho, že som bola v nemocnici a mala doma 2 hod hisák, no potom sa ukľudnila a keď som došla domov aj s Olivinkou, bola som prvé dni skoro viac s Diankou ako s Olivinkou a Dianka chcela stále na ruky....ešte dobre, že to rez zvládol.Teraz niekedy tiež chce a tak ich mám na rukách obe. Ale teraz Dianka Olivinku veľmi ľúbi a nežiarli...dúfam, že im to ostane navždy 😵 Drž sa a pevné nervy!

dannynka
22. mar 2009

nera-no bodaj by si mala pravdu,inak aj ja mam s toho trosku obavy ako to Gabika zvladne ked ja budem musiet do porodnice pre "babetko" 😅 ,ale uz ju na to pripravujeme,ze ona bude s babinou doma ked pojde mamina pre babetko,tesi sa na surodenca,hladka mi brusko a vravi ze maminka ma v brusku babetko...... 😵 😵 😵 .Len mam troska obavy co a ako ked je teraz v poslednych dnoch takato tvrdohlava a neda si povedat,snad je to len docasne a prejde ju to..... 😅

dannynka
23. mar 2009

dobre ranko a pekny zaciatok tyzdna prajeme 🙂

eliska7
autor
23. mar 2009

ahojte,tu tak fuka že stromy ohyba 🙄 toto počasie nie a nie umudriť.včera sme boli utej liečitelky,sarka ma velmi zahlieneny organizmus a plno mykoz v črevkach-dostala dvojo kvapiek a probiotika ten kašel suvisi stým-to nam povedal aj jeden dr.len lieky nikto nedal.mne dala zmes 10 kvapiek,pancreolan a rebriček od spodu,o mesiac uvidime,no po tyždni by nam malo byť lepšie,všetko čo hovorila malo logiku,ked to zrovnam z medicinskeho hladiska,takže som zvedava ako bude dalej,sare som okamžite vysadila spreje na priedušky,ved aj tak nemali žiadny efekt,len hormony do nej pchali.takže tak.zajtra idem na melir,po 4 rokoch idem ku kaderničke,tak sa teším 😀 len dufam,že zas neobanujem 😀
dany hlavu hore,sice teraz sa ti to zdá ťažke,ale zrejme nebude času premyšlať pri dvoch deťoch,všetko pojde samo od seba,uvidiš 😉 pravda Nera?je akosi spontanne,len lasku rozdeliť na dve-tri osoby 😀

mirka
23. mar 2009

ahojček

eli, daj potom priebežne vedieť, ako vám to pomáha 😉

ja som bola v škole, malá pri našich, je tak hnusne vonku, že začínam pochybovať o tom, že dakedy ešte vykukne slnko 😕

samuelko
23. mar 2009

Dobrý večer

no eliska už som zvedavá veľmi či vá zaberú tieto kvapky 🙂 dúfam,že áno. 🙂

Ja teraz robím prezentáciu fotiek z oslavy a popritom počúvam hudbu cez slúchadká takú že ABBA 😎 alebo Donna Sammer isto poznáte 😎 milujem takú hudbu heheh 😎 mi riadne pozdvihne náladu 😝 a tú od BACCORI - Sorry Im a LAdy.... 😀

dannynka
23. mar 2009

ahojte 🙂

eli veru aj ja som zvedava na tie kvapky ci pomozu 😅

samko-len oddychuj a relaxuj ked sa da.... 😉 veru sem tam taky relax bodne 😉

my sme si dnes aj s Gabikou cez obed pospali cez dve hodky tak teraz tu este sedi vedla mna a som zvedava kedy pojde spinkat 😅 ,ale zase na druhej strane som rada ze uz mame hotovo a mozeme sa tesit na dalsieho clena rodinky 😉 Inak pridala som aj par fotto novych do albumov 😉

eliska7
autor
23. mar 2009

danynka super 😉 peknučke a mala sa dobre natrela pleťovou maskou 😀
nebojte budem informovať ako to zabera,ved ma poznate,moje scenare 😀
dnes sarku druhy raz uspala večer mamina,takže ak všetko ok bude v piatok cestujeme na vikend 😉
a to počasko,severak a zas prší 😠

samuelko
24. mar 2009

Dobré ránko 🙂
danny krásne fotky 🙂

samuelko
24. mar 2009

zuzu a ty si kde???? 😲

zuzu13
24. mar 2009

dobre ranko, tu som 🙂
Lucku sme vcera dali k nasim, bude tam do konca tyzdna a ja za chvilku odchadzam so synom do nemocnice... 😖

tak vam prajem pekny den...pa

biccy
24. mar 2009

Ahojte 🙂
Ja som na marodke,ale zajtra alebo vo stvrtok uz idem do prace. 😝 Neoplatilo sa nevylezat chripku a tak som aj tak skoncila na marodke a s tretimi antibiotikami. 😝 Nakazila som celu rodinu,aj Zoinka brala ATB.Pocas choroby sa nam zase zacala popiskavat pocas spania.Cez nocne spanie sa uz ale nepopiskava,ale cez poobednajsie ano. 😅Vobec tomu nerozumiem. 😨Ved v noci spi asi 10 hodin a cez den dve a popiska sa. 😅Tak dufam,ze sa nauci nepopiskat aj cez den. 🙂

Dannynka,pekna prerabka. 😉 😉 😉A tam,co mate teraz spalnu ste mali predtym co?Vidim,ze aj Gabika je taky expert ako Zoinka. 😀Tam sa natrela s kremom?Nasa len zoberie nejaky krem,skryje sa a uz sa masti. 😀

Eliska,ty robis gelove nechty,ze?Ja som si v sobotu robila,ale len tak sama doma.A uz mi 2 odpadli. 😝 😀 Sestra hovori,ze tam treba aj nejaky odmastovac nechtov.Ty pouzivas nejaky original,alebo staci na odmastenie aj napr.odlakovac? 😅 Aj gel nemam velmi dobry,ale uz som si z internetu objednala novy,tak dufam,ze bude dobry. 😅 🙂

biccy
24. mar 2009

Zuzu,prajem vam,aby vam to v nemocnici dobre dopadlo. 😉 😉

eliska7
autor
24. mar 2009

zuzu držsa,bicy-IP 😉

mirka
24. mar 2009

ahojček

no vidím, že dnes to tu fičalo 😅

Zuzu, aj my prajeme, nech to v nemocke dobre dopadne

u nás je nasnežené až mi je z toho zle!!!!som zvedavá, kedy sa počasie umúdri, tohto roku mu šibe poriadne 🙄 a duje ako o život 😖

zajtra pekný dník!!!!

samuelko
25. mar 2009

Dobré ránko
Choručkým skoré uzdravenie. 🙂
Zuzu myslíme na vas 🙂
Prajem pekný deń 🙂

zuzu13
25. mar 2009

Ahojte,vitka uz operuju,ja sedim v nemocnicnom bufete a cakam kym mi zavolaju.,uz je pol hod.na sale a tak to pomaly ide,ze mam pocit,ze cakam aspon 3hod.😢

eliska7
autor
25. mar 2009

zuzu držsa ,veru čakanie je strašne,zajtra už bude ok 😉

danona
25. mar 2009

zuzu-drzime silno palce 😉

biccy
25. mar 2009

Pridala som zopar fotiek z Donoval (konecne). 😀

eliska7
autor
25. mar 2009

jaj bicy tie vlasky,nadhera 🙂 ,pekne fotečky,dnes sme boli vonku ale mala som ju v kočiku,taký vietor nanervy,išla som jej zas do bio predajne nakupiť tie somariny,ludkovia,ved toto je zdieranie-javorovy sirup-394sk za 400g 😅 potom sa stravujte zdravo 🙄

mirka
25. mar 2009

ahojky 🙂 konečne je u nás SLNIEČKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ráno sa tak netvárilo, tak som happy 🙂

my sme dnes boli v MC, malá mi cestou domov zaspala, tak ešte spinká, idem kuknúť ordináciu v archíve

Zuzu, synátor už má určite po, už je asi aj pri vedomí, nie? 🙂 ak môžeš napísať, čo mu operovali?

eli, asi preto sa nestravujeme zdravo 😝

biccy, idem kuknúť fotky 🙂

ikulka
25. mar 2009

ahojky no som prišla vás omrknuť, ako sa máte.....
zuzi zas po funuse ale držím vitkovi palce nech je čo najrýchlejšie a hlavne nejmenej bolestivo fit....a nech ho máte skoro doma a hlavne bez komplikácii.....keby bol lucka poslala by som mu pusinu , ale pubertiakovi sa to už nehodi 😀 tak mu posielam aspon silu na rýchlu rekonvalescenciu......
joooj eli ani my nevrav ja tiež len zíram aké ceny su v takýchto obchodoch ja tam kupujem max. rožky, mo c v nich nekupujem
idem kuk foto....

biccy
25. mar 2009

Eliska,dakujeme 😉 😉

samuelko
26. mar 2009

Ahojte

no unás sneží a keby ste videli ako veľmi.
biccy krásne fotky 🙂

dannynka
26. mar 2009

dobre ranko 🙂

samko veru aj u nas snezi,normalne budem musiet auto ometat sa chystam do baumaxu na jednu lampu kupit do nasej novej spalne 😉

zuzu-aj my drzime palceky,aby vsetko dobre dopadlo a Viktor bol cim skvor zdravy a oki 🙂

biccy-v tam kde mame teraz spalnu bol predtym tzv."kumbal"(teda priestor za vytahom)alebo taka nasa druha pivnica pri byte na poschodi a tym ze sme zamurovali a preburali sme ziskali nasu novu spalnu aj ked pidi ale na spanie to staci a dokonca sa mi tam lepsie spi ako v izbe co som spala predtym 😉
A skoro by som zabudla,biccy krasne fotto 😵

zuzu13
26. mar 2009

ahojte, uz je domka...rano hned po vizite, dostal prepustaciu spravu...a o 8,3O sme boli domka... 🙂

dannynka
26. mar 2009

zuzu-tak super,dobre spravy 🙂 😉

mirka
26. mar 2009

Zuzu super 🙂

danny, pekná izbička 🙂

Laura dnes nakreslila Nema, pozrite do albumu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre