Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

dannynka
2. sep 2008

zuzu-ahojky co si varila dnes dobreho?

zuzu13
2. sep 2008

ahoj
dojedli sme od nedele mäsko, knedlík, červ. kapustu a rezancovú polievku, lebo včera sme boli u švagrovcov a robili sme živánsku, takže mi ostalo navarené
a na zajtra budú jaternočky so zemiakmi pre chlapov a pre baby bude sojové mäsko so zeleninkou 😀 😀 😀

zuzu13
2. sep 2008

ja padnem na ri.

danny ty si tehuľkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

blahoželááááááááááááááám

dannynka
2. sep 2008

zuzu no som asi,od dnes oficialne... 😅

zuzu13
2. sep 2008

wow, to je super...prajem hlavne veľa zdravíčka a nech ti to rýchlo ujde 😀

dannynka
2. sep 2008

zuzu dakujem,uz budem aj ja duo mama 😀 😀 😀

danona
2. sep 2008

famfrla - ti neporadiim, sama take este robit nevieem 😝
dannynka - 😕 😕 😕 .. já zírám... 🙂 gratulkoooooooooooo!!!!! 😵 😵 😵
samuelko- nakoniec sme v nedelu boli v gyori na obede a v obchodikoch, v Ba az v pondelok - no Kika, sme komodu jednu kupili, hornbach - dvoje klucky na dvere 😅 a v ikei - malej do detskej stolik a stolicky.. k svetlam sme sa nedostali..no mam vybrate z www.jorvik.sk - zn. massive. 😉
bettina-hodim ti ip 😉

famfrla
2. sep 2008

Zuzu ty si taka gazdinka 😉 ja by som potrebovala poradit predvaras ich predtym zamrazenim? Ja sa to chystam varit len vzdy toho urobim vela a je mi to luto vyhodit 😅

Danynka gratulko nech ti to rychlo ujde a hlavne vela zdravicka 😉

zuzu13
2. sep 2008

no famfrla ja nevarím...ja robím na pare a keď vychladnú tak šup do mraziaku 😀

mirka
2. sep 2008

ahojky kočky,

Danny grtulujem, držím palce, nech je všetko v poriadku 🙂

zuzu13
2. sep 2008

famfrla, ale ak varíš, tak určite uvarené, samotné cesto nespracované /tepelne/ nedávaj do mraziaku

eliska7
autor
2. sep 2008

dany gratulko,to je asi teraz modne,každa ma hned dve posebe 😉

eliska7
autor
2. sep 2008

a dany nahoda,či ste chceli???ale som zvedava,no ale aj tu u nas každa druha je zas vtom 😀

eliska7
autor
2. sep 2008

dany a teraz ma napadlo-tak dietovanie bolo nanič 😅 zas pojdu kilečka hore 🙂 -no ale tie budu aspon potrebne pre babänko 🙂

samuelko
2. sep 2008

ahojte
čo to číííííííííííííííííííííííííííííííííííítam 😲 😀
Danny zo srdca gratulujem a chceli ste druhé babo??? 🙂
eliska skoré uzdravenie...
danona no super...tak ste trošku pobehali.

dannynka
2. sep 2008

ahojte 🙂
dakujem vsetkym za gratulacie 😉 veru lepsie mi je tak jedno si odchovat pri druhom.. 😀
eliska -dietovanie som potrebovala...veru ved som bola ako"mašica" a teraz som aspon chvilku vyzerala ako clovek 😀 ,a ci sme babetko planpvali?bolo to spontanne rozhodnutie teraz alebo nikdy... 😀 😀 😀 a podarilo sa 😉

samuelko
2. sep 2008

no super Danny tak sa len pekne držkajte,papkajte a všetko čo ktomu patrí.A čo nato rodina? Rodičia a Svokrovci? 🙂

dannynka
2. sep 2008

samko este raz dakujem 😉

no rodicia a svokrovci v pohode,mamina uz o tom vedela o zaciatku a mooc sa tesila 😵 😵 😵 😵

samuelko
2. sep 2008

tak to je super danny a ako sa cítiš? už cítit zmenu?

dannynka
2. sep 2008

no zatial sa citim celkom v pohode... 🙂 sem tam uz sice nejake zmeny badam ale este nic take velke 😉

biccy
2. sep 2008

Danny,tak to je fakt supeeeeer sprava. 😵 😵 😵 Gratulujeeeeeeeeeeeeem a zelam ti,vsetko dobre. 😵 😵 😵 😵

samuelko
2. sep 2008

joj to musia byť pocity zato.Dávajte si pozor,hlavne...
No idem pozerat telku,lebo ma nejak oči štípu.Možno aj zaspím,zajtra skoro vstávam.Musím rýchlo navariť a musím íst do mesta vybavit dačo a na Dvanástu do roboty.
Tak krásnu nôcku každému,vyspinkajte sa do ružovučka 🙂

dannynka
2. sep 2008

biccy dakujem 🙂

samko veru su 😵 😵 😵 😵

bru nocku aj ja sa uz asi poberiem cerpat energiu na zajtra 😉

zuzu13
3. sep 2008

...krááááásne dobréééé rááánko....pre sýkorku ešte krajšie 😀 😀 😀 pred hodinkou sa stala maminkou
xixixi som ja ale klebetnica 😅

samuelko
3. sep 2008

jééééééééééééééééééééééj super.
Sýýýýkorečka gratulko zo srdiečka.... 🙂
zuzu a ty to odkial vieš?

famfrla
3. sep 2008

dany gratulko 😉 aj sykorecke

zuzu dakujem za info ked trosku vyprazdnim mraziak tak idem na to 😀 chcela som sa este opytat kolko ako dlho ich nechas asi rozmrazit a ako dlho potom varis nad parou? Dakujem mam na ne taku chut mnam mnam a robis to aj tak so zemiankovymi gulami?

nera
3. sep 2008

danny - dodatočne oficiálne 😉 - blahoželám a prajem bezproblémové tehu
sýkorečka - blahoželám a prajem veeeľa zdravíčka obom 😵

zuzu13
3. sep 2008

samuelko, písala mi hod. po pôrode...malá má 3.720 g a 52 cm

dannynka
3. sep 2008

jeeeeej sykorke Gratulko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tak uz je Kristinka na svete 😵 😵 😵

danona
3. sep 2008

sykorka, gratulujeme, posielame pusky a zelame veeeeeela zdravickaaaaaaaa!!! 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre