Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

samuelko
9. sep 2008

Dobré ránko
Samko ešte spinká a ja si varím kafčo.
Nerinka zle bolo bez neho,lebo tiež bol preč prvý krát 🙂
Dnes bude pekne.Ach,neviem čo mám variť,poradte!! 🙄

zuzu13
9. sep 2008

dobrééé ránko...
samuelko nevar 😀
ale nie, ja idem dnes robiť francúzske zemiaky...a na obed majú sviečkovú 😀

danona
9. sep 2008

ahojte
samuelko- zo vcera mam raznici a zeleninovu polievku, dnes urobim hraskovu omacku a fasirky.. 😉

samuelko
9. sep 2008

tak na obed budeme mat rizoto s maskom,strúhaným syrom a cviklou 🙂 zachvíločku ideme do škôlky a ja do roboty ☹

mirka
9. sep 2008

ahojky, ja som dnes bola na zápise, už som druháčka 😝 😀 , malá bola s mojou maminou, pomaly ideme spať, tak zatiaľ papáá

ikulka
9. sep 2008

samko j amám zeleninovú polievku a špagety

mirka
9. sep 2008

samko, treba vám druhé 😝 , lebo Samko sa už bude čoraz viacej od vás odpútavať 🙂

Inak my máme s drahým zajtra 3. výročie svadby 😵

mirka
9. sep 2008

aj som na to zabudla, keb ysa ma spolužiačka nepýtala, ako dlho sme manželia 😅

famfrla
9. sep 2008

Ahojte

Julia bola s mamou 2 noci ked som statnicovala a raz povedala mama 😕 😅 je rada ze ma nevidi ked som s nou stale 😀

Mirka a kam chodis na skolu? Ja cakam odpoved z univerzity tento tyzden ci ma zoberu alebo nie..tak uvidime 🤐

mirka
9. sep 2008

famfrla, na Katolícku univerzitu - sociálna práca, dnes Laura starkej povedala maminka-starká 😀

biccy
9. sep 2008

Ahojte 🙂
Prisla som vas na chvilku mrknut. 🙂

Nera,v Madarsku bolo dobre,ale bolo dost horuco.Zoinka sa vyblaznila v teplej vodicke,plavala s kolesom aj s rukavnikmi.Bola z toho taka nadsena,ze ani cez den nespala,az ku veceru v aute,ked sme isli domov. 🙂 Boli sme tam aj pred tyzdnom,vtedy ale fukal chladny vietor,ale nam to nevadilo,lebo tam su skoro vsetky bazeny s teplou vodou. 🙂
A tie vlaciky som videla v Draciku a sa mi zda,ze mali aj sady s kolajnicami. 😉 A vsetky mozne vlaciky (Thomas) som nasla na internete. 😉

Samko,mi sme chceli nechat Zoinku minule cez noc u svokry,lebo sme mali crevnu chripku 😝 😀 .Boli sme pri nej o 19:30,pekne sa s nami rozlucila,zazelala dobru noc.A o osmej uz svokra volala,ze place za mnou. 😅 Tak sme museli po nu ist.Ona cez den bude bezo mna,ale vecer chce zaspavat so mnou. 🙂 Asi jej chybam,ked uz chodim do prace. 😅 Vas Samik je frajer. 😉 😉 😉
Stvrtok rano ideme do Prahy a potom do Nemecka na nakupy,tak dufam,ze to Zoinka bezo mna vydrzi. 😅 Doma bude s mojou mamkou a s manzelom a ja pridem az v sobotu vecer.Tak dufam,ze to zvladnu. 🙂 Vlastne Zoinka,lebo ona aj v noci sa ku mne tuli.Zaspava na svojej posteli,ale v noci pride k nam. 😔 🙂

dannynka
9. sep 2008

ahojte 🙂

dosla som Vas na chvilocku pozriet lebo v poslednej dobe akosi nestiham 😅 .Gabika mi dava zabrat a ja akosi cez obed potrebujem spinkat s nou,teda nabrat energie 😅

samuelko
9. sep 2008

Ahojky
mirka,vraj druhé a čo ty??? Ja ešte neplánujem mat druhé 🙂
biccy,tak vám bolo super v Madarsku...

zuzu13
10. sep 2008

ahojte
mirka všetko naj k 3. výročiu 😀
biccy, aj my ideme do Prahy...v sobotu ráno 😀 dáme si stretko pri orloji 😀 😀 😀
naša Lucia ostáva v pohode u starkých...keď jej povieme, že tam ide spinkať, tak nás doslovne vyhodí, že "už choď preč"... 😀

danona
10. sep 2008

aj od nas vsetko naj.. 🙂
biccy-aj najlepsia kamoska ide v sobotu do prahy 😀 -nejaka tanecna sutaz tam je.. 🙂
ja som dnes "skoro" isla do turecka 😅-pisem jak talian 😀 -zajtra leti svokra so svagrovcami, svokra je sama na izbe, aj letenka je este volna...no napadlo ma to az dnes ze by som s ninou mohla ist, no moja polovicka je odcestovana, zajtra vecer sa vrati, tak by dada zostala sama doma.. tak som to zrusila.. 😝 skoda..je to za super cenu v 5&all inclusive hoteli.. 🙄
ninusa mi zostane v pohode hocikde, aj ked ma zopar ludi, ktori jej nesadnu.. 🙂 to sa tesim.. 🙂 uz 2x bola viac dni u nasich v cechach a bolo ok.. neviem ako budeme na silvestra,chceme sa ist tak na tyzden lyzovat, nasi mi ponukli ze ninu mam odniest k nim, aby som si zalyzovala aj ja, no ja neviem.. neviem ci mi nebude luto ze nie je s nami, no na druhej strane by sa fakt super lyzovalo..este uvidim.. 😔

zuzu13
10. sep 2008

wow...teda v tej prahe bude rušno...
malá začala dnes sopliť, tak dúfam, že sa do víkendu vylieči, nech vidí konečne Prahu 😀 😀 😀
pá...idem dorobiť a padám domkov...pekný zvyšok dňa 😀

samuelko
10. sep 2008

ahojte
danona to je velká škoda 😒
zuzu ani mi nespomínaj hnusné choroby,aj samka tuším bolí hrdlo a je dosť zahlienený,tak zajtra ráno utekáme k Dr. To je na zbláznenie,prednedávnom bol chorý 😠

biccy
10. sep 2008

Ahojte 🙂
Zuzu,mi v sobotu rano odchadzame z Prahy 😅 ,tak skoda,mohlo byt stretko na Vaclavaku. 😀 😀

Danona,skoda,ze vam to nevyslo. 😒

Aj nasa Zoinka dnes zacala trosku soplit. 😒 Dufam,ze jej to rychlo prejde. 🙂

Tak vam prajem pekny zvysok tyzdna. 😉 😉 😉

ikulka
11. sep 2008

ahoooj kde ste?

samuelko
11. sep 2008

jéééééj a tu nikoho? 😲

dannynka
11. sep 2008

samko ja tu 🙂

dannynka
11. sep 2008

sme dnes boli od rana u nasich,tak veru mam dost...ale cosi na mna lezie nos mam ako vodovodny kohutik a zacina ma boliet hrdlo 😝 a pomali ani nic si nemozem dat teda lieky 😒 ☹ 😝 😅

samuelko
11. sep 2008

joj dany,čo budeš chorá?

dannynka
11. sep 2008

samko no asi ale bola by som radsej keby ma to obislo 😒

a vy zo Samkom sa ako mate?

mirka
11. sep 2008

ahojky 😉

danny, skús homeopatiká, a zvýš prísun vitamínov 🙂 ak nechceš si dávať kvapky, daj si sprej z morskej soli, pomáha 😉

danona
11. sep 2008

ahojte
ja visim na mmb 😀
dannynka-florsalmyn sprej - je šalviový, ten je celkom ok na hrdlo.. 😉 no zelam ti nech ta choroba obide..
ninusa este nespi 😝 lezim pri nej s laptopom v posteli.. 😀

samuelko
12. sep 2008

dobré ránko
Ja idem dnes so samkom ktou Dr,lebo včera tam nebol 🙂
danny ako ti je? lepšie?

dannynka
12. sep 2008

dobre ranko 🙂
babulky dakujem za radi,dnes asi pojdem kuk do lekarne 😉

samko-uz mi je veru lepise,normalne som sa aj dobre vyspala 🙂 klop-klop 😀
drzime palce u dr. 😉
ja som si akurat vcera bolo dat predpisat pre Gabiku prevenar,a po 2-rockoch ju zaockujeme,boze to azs bude plačuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😒

zuzu13
12. sep 2008

dobré ránko
no biccy, škoda, také stretko sloveniek v Prahe 😀
danny neblázni s chorobou...nech si rýchlo zdravá
Lucke už soplíky prechádzajú, ale beriem zo sebou celú lekárničku...pre istotu 🙂

samuelko
12. sep 2008

takže Samko nemá zapálené hrdielko naštastie,len je zachrípnuty.Nedostal ani lieky 😀 tak som rada 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre