Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

zuzu13
15. okt 2009

ahojte
aj u nas snezi...kuk album... 🙂

mirka
15. okt 2009

ahojky kočky

my sa máme fajn, aj u nás sneží už druhý deň, našťastie dnes sa to začalo topiť, ešte nechcem sneh, ešte je skoro, tak za 2 mesiace môže 🙂 prekvapilo nás to brutálne, laura nemá ešte ani zimné topánky, iba také trošku zateplené čižmy, tak viac menej sedíme doma, v sobotu ideme do PL tak chcem tam niečo pozrieť, tu sa mi akosi nič nepáči 😅

náš našťastie choroby obchádzajú, aj švagrinej synovia majú už nejako dlho teploty 😒

samko, už patológiu? my sme mali ešte len 2 hodiny 😝 takže skúška ešte v nedohľadne 😅 ale aspoň budeš mať rýchlo kľud, držím palce!!!

samuelko
15. okt 2009

mirka veru už mám zajtra skúšku a mám pocit, že nič neviem. a sobotu druhú z foniatrie.
Unás nesneží,ale zato vetrisko jak divé 😠 hrozná zima 🙄

mirka
16. okt 2009

ahojky

čo je foniatria? držím palce!!!! neboj, zmákneš to!!!! 🙂

danona
16. okt 2009

ahojte
hasleerka-dik 🙂 , som ani v noci od nervov nespala, no myslim, ze bude dobre... zatial sice nemam prisupy do pc systemu, tak tlacim do hlavy zakony, metodicke usmernenia, smernice... 😅
samuelko- ako skuska?? 😉
mirka-sneh?-nestraas 😅 , este je ozaj skoro.. 😒

zuzu13
16. okt 2009

hello
foniatria? hmm...tusim nieco okolo hlasu...vyslovnost...spisovnost.... 😅
danona...no teda...usilovna ako vcelicka...kde pracujes???prehliadla som???ked studujes zakony... 🙂

mirka
17. okt 2009

ahojky

zuzu, už aj mňa osvietilo 😀 dnes sme boli v MT 🙂 v Tulipe, malej kúpiť topánky v Deichmanne, aj u nás je, ale u vás je oveľa väčší, kúpili sme krásne a za super cenu 15 eur!!! a teplučké 🙂 u nás ich vôbec nemali

danona
17. okt 2009

ahojte
zuzu- robim s pohladavkami - exekucie, likvidacie, konkurzne konania, drazby, dedicske konania..no a tam sa vela veci meni, tak to musim dostudovat.. 😉
mirka-ozaj super nakup 🙂
vsetkym pekny vikend!! 😵 - tu uz vykukava slniecko /tak veelmi pomaly 😅 / 😎

zuzu13
17. okt 2009

danona...fiha...tak to mas to co ja...som mala...xixixi 😀
mirka a co ste ma neprisli mrknut do prace...ved ste isli okolo... 🙂

hasleerka
17. okt 2009

mirka nechcela by si kúpiť aj nám a poslať ... my tu totiž žiadny súci obchod nemáme

hasleerka
17. okt 2009

dávate niektorá deťom cibuľový sirup, ako dlho to dávate a ako ho vy robíte??? ja len s cibule a cukru, vždy večer nachystám na ráno ... ale dá sa to spraviť aj na dlhšie???

a dávate niake vitamíny z walmarku???

zuzu13
17. okt 2009

hasleerka, cibulovy mozes robit na dlhsie...zasypes ju cukrom a 3xdenne za lyzicku...vitaminy nedavam ziadne... 😅

samuelko
17. okt 2009

ahojky,skúšky super,ešte do teraz som robila plány do práce,neskutočne vela roboty...
foniatria je podla druhu postihnutia,tak ako zuzu písala ak je to sluchové p. tak tam patrí stavba ucha,potom výslovnost.....
v piatok ďalšia skúška zo psychiatrie a netuším kedy sa budem na tú skúšku učit,totiž v robote máme od stredy surdopedické dni, t.j samé nudné prednášky....

Danona nezávidím tie zákony...ale ty si velká šikulka.

aj ja som sa bola poobede vybláznit v obchodoch,kúpila som si spodné prádlo, šál 😅 krásny biely a hrubí a ešte taký pulóvrik červený a mojmu Samimu som kúpila v dráčiku Bojového panáčika zbláznený je do nich.
Zajtra ideme knašim na obed,ja nevarím.Dám si aspon oddych 🙂
Prajem vám krásny zvyšok víkendu 🙂

zuzu13
17. okt 2009

samuelko, sikovnica...
ja som akurat robila bilanciu stavu uctu...no a veru zaver nie je bohvieako pozitivny...hroza...a to som mala tento mesiac aj poslednu matersku... 😝

hasleerka
17. okt 2009

zuzu a ako to urobíš na dlhšie??? ja som raz zabudla asi tri dni tú cibuľu ked sme už dojedli a už plesnela

zuzu13
17. okt 2009

no tak fakt do 3 dni...xixixi

hasleerka
17. okt 2009

zuzu robila si bilanciu vlastného účtu??? to ja tiež robím a nikdy mi to nevychádza ... a ty máš už aspoň niaky plat, my sme budúci mesiac už tiež bez materskej ☹

danona
18. okt 2009

zuzu- 😀 😉 a k tomu mam pod sebou este ludi-referentov, kontrolorov... 🙂
ste toho popisali!!! ja nedavam ani vitaminy, snazim sa pchat do deciek vela ovocia, zeleniny...no ninus sa prave zobudila s "chrcanim" - asi sopliky ma usadene.. uz minuly tyzden som rano v skolke stretla ocina ktory tam niesol chlapceka, co vykasliaval, mal asi hrdielko soplikmi zanesene.. 😒 aj na to je dobry ten cibulovy sirup???

biccy
18. okt 2009

Ahojte 🙂
Vela ste toho popisali,ani citat nestiham. 🙂
Zoinka uz zajtra ide do skolky,v stredu maju fotenie,tak dufam,ze dovtedy vydrzi bez choroby. 😅 Je to smutne,ale je to tak,odkedy je v skolke,tak je vkuse chora. 😖 Dufam,ze to aspon bude tak ako hovoria,ze deti musia prejst vsetkymi bacilmi a potom bude dobre. 😖 🙂
Ja som Zoinke kupila Martankov,ale ani ich velmi nechce,niekedy ani vobec nezoberie a niekedy ked zoberie,tak ani celeho nevycmula.A este mam pre nu Hliviacik sirup na imunitu,ale ten tiez nechce,lebo je strasne kysly. 😖 🙂
Prajem vam prijemny zvysok nedele a tiez pekny cely tyzden. 😉 😉 😉

hasleerka
18. okt 2009

ja som objednala echináčkov, že je to s probiotikami ... no tiež uvidím či to bude jesť ... tá staršia jedáva v pohode marťankov

danona
18. okt 2009

kocky, inspirovali ste ma, dnes som urobila ten cibulovy sirup, no.. cibulu som rozmixovala ponornym mixerom a zaliala som to medom - nasla som na nete... malu po lyzicke tej "kase" tak striaslo, ze az... 😅 😀

hasleerka
18. okt 2009

danona ja jej tu cibulu nedávam, len tú šťavu, dala som aj cukor aj trošku medu a som to skúšala mňam ... a mojím babám to chutí sa bijú ktorej dám skôr

samuelko
19. okt 2009

Ahoj kočky
chorôbkam skoré uzdravenie.
Dnes sa nám trošku oteplilo,ja som si teraz sadla,menila som periny aj paplóny, prezliekla som tie hrubšie 😅 lebo mi v noci bola veru zimička 😀 mala by som sa učiť,ale príšerne ma bolí hlava.
Vitamíny??? jedno jablko za deň povinne a potom QUANTUM cmúlací medvedíkovia,ztoho mi Samko pekne pribral... keby nebol pribral museli by sme íst na krv,na svoj vek mal vážiť viac vraj 😨 ale už je ok

Ten cibulovy čaj aj ja robím sladký,ale robím ho mm 😎

zuzu13
20. okt 2009

ahojte
danona, Ninke prajem vsetko naj k narodeninam....
ja mam dva dni volno...ale aj tak musim dnes poobede do prace....musim nieco dorobit ... 😀 ale beriem celu family, nech vidia kde robim 😀 😀 😀
Lucka je zase prechladnuta, sopliky jej tecu potokom...v skolke su vsetky deti chore...aj ucitelky...takze tento tyz. bude zase domka...
pekny den

nera
20. okt 2009

ahojte....dodatočne všeeetko naj k 3.rôčkom....hlavne veeeľa zdravíčka....
prepáčte, ani neviem kto kedy má...nejak strácam prehľad....
My sme boli v nedeľu mamke na oslave, tak Dianka bola hotová...boli tam torty, na stene povypchávané zvieratká(bolo ich tam veľa), detičky...takže sa riadne ponaháňali a ja som sa uistila, že aj keď nechodí do škôlky, tak detičiek sa nebojí a keď sestra začala s nimi akjo v škôlke sa hrať(voľakedy tam robila) tak v pohode zapadla...potom hodím foto aspoň nejaké, lebo zákon schválnosti funguje- foťák, či batérky blbli....pritom sme dávali fungel nové tie najdrahšie aké mali a na figu...
Teraz v kuse ešte dostáva darčeky tak je rozkošná a šťastnučká....aj keď deň dva bola prechvladená, teraz pre zmenu bola Olivinka, tak som len trpla či tá cesta jednej z nich neuškodí, ale zdá sa, že ani nie.

hasleerka
20. okt 2009

Danona aj my želáne Ninuške všetko len to naj naj naj, nech vám robí stále radosť 😵 😵 😵 ... aj Dianke k včerajším narodkám tiež všetko naj naj naj 😵 😵 😵

ja mám teraz obe kočky doma, trochu kašlali, tak som ich nechala dva dni preliečiť, ale zajtra už zase pôjdu

hasleerka
20. okt 2009

ozaj viete už povedať pekne "r" ... lebo my ešte nie a už si nepamätá, kedy vedela tá staršia, tak či náhodou netreba ísť k logopedičke

nera
20. okt 2009

vďaka... 😵 nahodila som aj nejaké fotky do oboch albumov, keď bude čas tak dám ešte ďalšie
rozprávanie nejak neriešim, je na to ešte čas...ja som čisto v tom veku asi sotva rozprávala a som tu - deti mi v škole rozumeli, tak nevidím prečo by som mala ju stresovať.....

hasleerka
20. okt 2009

nera ved práve nechcem stresovať preto sa pýtam ako ste na tom vy ostatné

zuzu13
20. okt 2009

nera, Dianke k vcerajsim narodeninam vsetko naj... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre