Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

mirka
26. okt 2009

ahojte babky

zuzi, skoré uzdravenie celej rodinke prajeme, neboj, Lucka nič iné nechytí

ďalším oslávencom prajeme všetko najlepšie!!! 🙂

minulý týždeň bol v mojom okolí plodný, kamoške sa narodili dvojčatká chlapci a ďalšej synček 🙂

pekný dník prajeme!!!

hasleerka
26. okt 2009

a kto je vlastne teraz na rade, nech pekne osobne pogratulujeme 😵

dadulka2000
26. okt 2009

ahojte,...
mirka - Laurinke vsetko naj k bliziacim sa narodkam prajem - uzite si to spolu. 😎
aj nasa Ellie bola nejaka chora vcera - mala aj zvysenu horucku, soplikujeme,.... dnes uz je ok a zase lieta po dome. Ja sa uz len bojim kedy to padne na mna 🙂
danona - uzi si UK,.... shoping, shoping?? 😀 ci ides aj za rodinkou pozriet?
pekny slnecny den prajeme vsetkym 😎

danona
26. okt 2009

zuzu- 😕 sa vam to teda nakopilo.. 😒 zelam skore uzdravenie..
mirka-aj sesternici sa dcerka narodila 🙂
dadulka- k segre, no a program dna: shopping 😀
aj ninus ma este atb, zajtra ideme na kontrolu, no lieky ma este tak na 2 dni, do skolky pojde zrejme az v pondelok..

mirka
27. okt 2009

ahojky

dadi, ď!!! 🙂

aj my sme nejaké prechorené, ja mám poriadnu nádchu aj Lala a tá ešte od včera teplotuje, zajtra ideme k dr., takže "super"

samuelko
30. okt 2009

Ahojte dievčatá 🙂
ozývam sa po týždni. Nestíhačky,začalo to tromi skúškami v sobotu,potom som bola KO,neschopná na nič!
Samko bol chorý celý týždeň sople,kašel... Tú tabulku mám doma,nahodím vám ju sem počas dnešného dňa.
Oslávencom dodatočne všetko najlepšie,hlavne to zdravíčko 😉
Chorôbkam skoré uzdravenie. Dnes idem na nákupy po véééľmi dlhej dobe,idem dokúpiť kahance na hroby ,brat bude mat 1.nov. narodeniny a chcela by som si záááclonu kúpiť. A pre večerom by som chcela piecť zákusky dvojaké. 😝 či to stihnem, uvidíme 🙂
Prajem pekný deň a ešte krajšie jesenné prázdniny. 🙂 🙂

hasleerka
30. okt 2009

baby pomoc čo mám robiť moja krásavica nadáva do debilov 😠 😠 😠

mirka
31. okt 2009

ahojte, tak dnes oslavujeme my!!! 😵 poobede máme oslavu, potom dám fotky

haslerka, to je ešte dobre, naša hovorí aj trošku horšie, ale nemôžme sa čudovať, veď deti opakujú len po nás 😔

bzuco
31. okt 2009

môjmu krásnemu krstniatku - laurinke - blahoželám.....bratranček a sesternička posielajú velikú pusinku

zuzu13
31. okt 2009

ahojte, Laurinke prajeme krasne narodeniny...tusim aj uzatvara oktobrovky... 😀
krasny den 😀

hasleerka
31. okt 2009

Mirka všetko najlepšie malej Laurinke, nech doma robí veľa radostí 😵 😵 😵 ... a toho som si vedomá, že som raz zahlásila debil, ale som dúfala, že keď ani tá staršia nenadáva, že nebude ani táto ☹

mirka
31. okt 2009

ďakujeme, oslava bola super 🙂 neskôr dám fotky 🙂

samuelko
1. nov 2009

Ahojte
Tabulku som vložila do mojho albumu tak ak chcete kuknite.Len dúfam,že viete prečítat ak nie tak pomožem nejak 😅
Laurinke dodatočne všetko najlepšie 😵
A októbrovky už skončili, ešte budeme oslavovať novembrovku Lucku a potom sa budeme tešiť na Mikuláša a Ježiška.... 😀 😀 😀 😀 😀

Zajtra už zas pondelok a robotička,tak vám prajem krásny pracovný týždeň,hlavne zdravý 😉

hasleerka
1. nov 2009

samko tak som kukla tú tabulku ... no v niečom ideme asi popredu, lebo otázky prečo a kedy už fičia od dvoch rokov 😀 😀 😀

danona
2. nov 2009

ahojte
hlasim navrat z uk 🙂 , bolo super, nove handricky pokupene 🙂 , prvy krat som letela s ryan air, nemaju miestenky na sedenie, sme sa rehotali, ze snad na stojaka /ako v buse/ nepojdeme.. 😀 😝
ninus este neoslavovala lebo bola chora, dnes uz isla do skolky, oslavovat budeme buducu sobotu 🙂
samuelko-idem kuk tabulku 😉

samuelko
2. nov 2009

Bŕŕŕŕ riadne sa nám ochladilo. Samko nemá čižmy na porazenie, nie a nie dostať 😠 som ztoho zúfalááá 🙄
Danona čo dobré si pokúpila?? či zo všetkého trochu,tak je najlepšie 😎

mirka
3. nov 2009

ahojte, už som dala pár fotiek 🙂

eliska7
autor
5. nov 2009

ahojte,konečne sme pojazný 🙂 ,OSLAVENCOM DODATOCNE VSETKO NAJLEPSIE K NARODENINAM,VSETKYM CHORYM SKORE UZDRAVENIE.takže len vskratke:po kiahnach bola tyzden v skolke,dostala 40 teploty-angina,potom laringitida,takže som už na druhej očeerke 😖 zamestnavatel je určite šťastny 😀 ,ale potom čonam nariadili povine tri dni nadčasou pri 3smenej prevadzke mato ani netrapi,aspon takto oddychujem,iked sara ma ničí-neustale hrajme sa ,umele zvieratka už neznašam 😀 a z lekarničkovania mije zle-hlavne že dite je stastne 😉
ako čitam aj vy ste všetci chory,tato jesen je hnusna,a kde je ešte jar 😅

hasleerka
7. nov 2009

ahoj kočky ... a čože čože kdeže ste sa všetky vytratili ... no čo detičky sú už zdravé???

mirka tortička bola pekná ... ja mám tu moju ešte stále vo foťáku, ale už to budem musieť prehodiť

eliska robíš na trojsmenke, hm to máš dosť ... ja možno nastúpim do hypky predávať šalaty a syry, uvidím ako sa mi v pondelok vyjadria

samuelko
8. nov 2009

Ahojte.
A kdeže ste??????????????????????????? 😲

Dúfam,že nie ste choré!!! 😒

danona
8. nov 2009

ahojte
ja len tak na chvilku...
ninus uz chodi do skolk&,je zdrava, ja hnusne kaslem a soplim...no do roboty chodim, dpoujem sa liekmi co mam doma...
vcera sme mali ninkinu oslvu narodiek, dnes mal narodky MM, tak sa nenudime... 😅

hasleerka
8. nov 2009

danona tm želáme všetko naj naj naj 😵

danona
8. nov 2009

hasleerka-dik 😉 prave som pozrela tvoj albumik, ta fotka s dievcatami a k tomu s mackou co pozuje na smetiaku je super 😀
nejako sa neviem odtrhntu od pc... zbieram namety na vianocne darceky.. 😅

hasleerka
8. nov 2009

dík danona ... som sem akurát chcela hodiť link, že sa konečne aj ja pochválim tortou, len sa mi celý kôň zosypal

danona
8. nov 2009

hasleerka- torta je naadhernaa, velikanskaa 🙂 , orechova???
nam tento rok piekla svokra, tiez orechovu urobila.. ja som len chutovky s tromi druhmi natierok, krabi salat a v trube som upiekla v alobale taku "zivansku" ci ako sa to vola - bravc. masko so zemiakmi, slaninkou, cibulou a klobasku som tam dala... a dokupila som zakusky, kopec ovocia... 😉

danona
8. nov 2009

... a este som gastany upiekla... 😀 to je asi vsetko.. 🙂

biccy
8. nov 2009

Ahojte 🙂
Som tu len na skok,nejako vas nestiham citat,doma malujeme a prerabame izby. 🙂
Zoinka chodi do skolky,normalne uz druhy tyzden poctivo chodi 😀 ,no nechcem to urieknut (to,ze je zdrava),takze klop,klop,klop. 😀
Uz pomaly zhaname darceky pod stromcek,Zoinke sa pacia vsetky babiky,co idu v reklame. 😀
Kedze sem mrknem az v piatok,prajem vam pekny cely tyzden. 😉 😉 😉

zuzu13
9. nov 2009

ahojte
tak uz sme aj my 3 - oj rocaci...
http://www.facebook.com/home.php?ref=home

zuzu13
9. nov 2009

http://www.facebook.com/photo.php?pid=167009&id...

tak chybicka se vloudila...ten prvy link je na ..... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre