Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

dannynka
6. máj 2009

hasleerka dakujem 🙂

no prvy porod veru nic moc,zato tento druhy bol oki,teda mat taky porod znova tak mam doma futbalovu jedenastku keby to mal kto satit a zivit 😀 😀 😀 😀
A co sa tyka pobytu v nemocnici neboli sme dlho,v utorok teda 28,4 sa malinky narodil a pustili nas v sobotu teda na 4-ty den po termine...teraz sme doma 4-ty den a zvykame si na seba....manzel ma dovolenku tak pomaha 😉

hasleerka
6. máj 2009

no ja som myslela že ste boli dlho pred porodom ved celý den ak som to dobre prečítala

ikulka
6. máj 2009

ahojky no tak dany super taký porod to ti ticho závidím...ked si spomeniem ja na ten moj..... ☹ 😒 😖 ale to sa vraví že druhé porody bývaju lahšie......ale hlavne nech ste zdravučkí a pekne rasteite....

dannynka
6. máj 2009

ikulka-prajem aj Tebe nech mas taky druhy porod 😵 😉

nera
6. máj 2009

danny - vidím, že aj Tvoj dobre priberá a že mu chutí, tak len tak ďalej 😵
Držte sa! 😵 😵 😵

dannynka
6. máj 2009

nera dakujem a napodobne 😉
akurat teraz ho mam na rukach akysi je nesvoj a cele poobedie preplakal 😒 tak som zvedava aka noc nas caka ☹ 😅

mirka
6. máj 2009

danny, no super 🙂 dúfam, že maličký bude mať pokojnú noc, že ti dá vyspať sa, koľko krát ho v noci kŕmiš?

hasleerka
7. máj 2009

pekný deň ... aj tie vaše ratolesti sú také jedované a tvrdohlavé ... som myslela, že tú moju dnes v meste pretrhnem, som to normálne musela predýchavať, čo robila za divadlo 😠

dannynka
7. máj 2009

mirka-no noc bola ako taka,zaspal okolo 21-30,na papanie sa zobudil okolo 1-00 potom okolo 5-00 a to 30 mni preplakal co ho asi brusko bolelo a potom tahal az do 8-mej,ale medzitym sa stihla o 7mej Gabika zobudit ale manzel k nej vstal a obriadil ju a nas nechal spinkat do spominanej 8-00 😉

hasleerka-presne viem o com hovoris,nasa mala to robi pravidelne doma aj vonku 😠 😠 😠 😠 😠

nera
7. máj 2009

danny - teraz Ti to nezávidím, viem o čom hovoríš, ja som mala len prvý týždeň pomoc potom som bola už na obe sama....večer som síce zaspala skôr než oni(a približne tak ako Dianka na fotkách 😉 ), ale to už bol manžel doma...a potom sa to postupne upraví, neboj zvládneš to 😵

mirka
7. máj 2009

ahojte, danny, tak to ti pekne spinká 🙂 mne laura vstávala prvé 2 mesiace ako na budík, presne každé 3 hodiny, potom už bola hladnejšia, tak sa budila každé 2 a to trvalo cca do 1,5 roka, ak nie presne 😅 mala týždeň, keď bola hore každú 1,5 hodinu, som bola z toho zúfalá, tak som si v noci zapisovala čas budenia a ráno som len oči otvárala, koľko bola hore

haslerka, to aj u nás je tak, ja už nekomentujem 😀

dannynka
7. máj 2009

nera-veru chce to cas....aby som sa zabehla 😅

samuelko
7. máj 2009

Ahojky
detičky krásne rastú priberajú... 🙂
Danny ty si šikulka zvládneš 😉

Prajeme krásny predlžený víkend 😎

zuzu13
8. máj 2009

ahojte
presne tak...druhy porod je lahsi...a rychlejsi...prve som rodila 3 dni a druhe len 1,5 dna 😀 😀 😀 😀 😀

Lucka uz spinka...takze mame vegeticek 😀

pekny vecer 😉

mirka
8. máj 2009

Zuzi, super, že už Lucka spí, ešte spáva aj cez obed? Laura vytiahla detskú modlitebnú knižku, tak jej ocko musí čítať 😀

dannynka
8. máj 2009

aj my prajeme krasny predlzeny vikednikidem pridat jednu fotto do ktorej som sa zalubila 😵 😀 😀 😀

zuzu13
8. máj 2009

mirka, spava cez obed...ale sem tam je vynimka a potom zaspi skor...
danny idem kuk

hasleerka
9. máj 2009

ahojte, boli ste dnes na míli ... my áno, lebo aj staršia vystupovala ... no dnes musím Mišku pochváliť aká bola krásna, to sa nedá s tým štvrtkom porovnať ....

my tiež ešte spíme cez obed, ale ked chceme niekde ísť, tak ju nedám a potom večer ide spať skôr

samuelko
10. máj 2009

Ahojte kočky 😎

zuzu13
10. máj 2009

ahojte maminky...prajem krasny den matiek...cmuk 🙂

ikulka
10. máj 2009

ahoje dievčatá ajja vámprajem krásny zvy´šok nášho mamičkovského dna 🙂
som od včera u našich až zajtra idem domov lebo idem zajtra do nemocnice som objednaná na znamienka maju mi vyberať tak som ostala u našich mám to lepšie ako sa trepať potom z domu....
aj saške je lepšie sa može vyblázniť riadne na záhrade tak nám aspon čas prejde

samuelko
10. máj 2009

A pochválte sa,dostali ste niečo na den matiek??? ja krásnu kytičku 😝 😉

ikulka držíme palčeky.
Dobrú nocku 😔

zuzu13
11. máj 2009

ikulka, no ako? aj ja sa chystam na kozne...zacali mi nejako znamienka blbnut.... ☹
samuelko, dostala som konvalinky a flasku vinka...tak som si prave naliala do poharika s mangelom 😅

danona
11. máj 2009

ahojte,zdravim uz z domu... 🙂
samuelko-no ja na den matiek speci nic...no dada mala v so narodky, tak sme este na cypre boli na perfektnej veceri /no to nas pozval jeden futbalista, tak to sa ani ako darcek nerata/ 😀 no boli sme aj v Nicosii, tam som dostala darcek - kabelku nemenovanej znacky... 😎

biccy
11. máj 2009

Ahojte 🙂
Prisla som vas na chvilku mrknut. 🙂 Zoinka pozera Svet Elmo,tak mam chvilku pre seba. 🙂 Dodatocne este dakujem za blahozelania Zoinke k meninam. 🙂
U nas nic nove,akurat hladame nejaku dovolenku,chceli by sme ist do Bulharska,tak uvidime,co z toho bude.
Danona,vy sa v auguste chystate do Turecka,ze?My sme raz boli v aug. v Turecku a bolo tam strasne horuco. 🙂 Ale Ninka je uz zcestovana,tak jej to asi nebude az tak vadit,ze? 🙂
Dannynka,malicky je zlatunky. 😵 😵 😵

hasleerka
11. máj 2009

ahojte ... jej bicy do Bulharska, tak by chcel íst aj mm, pribalím vám ho do batožiny, lebo mne sa tak daleko nechce, mne by stačilo aj Chorvátsko

ikulka ako výber znamienka?.. mne tiež pred troma rokmi vyberali a veru bolo za 5-12, už bolo rakovinové, ale naštastie išlo všetko von, tak je to OK

ja som dostala od Zuzky ružičku a nakreslený obrázok ... Miška tomu ešte nerozumie

biccy
11. máj 2009

hasleerka, 😀 😀 😀

hasleerka
11. máj 2009

bicy, teraz neviem či ho berieš alebo mi chceš povedat len si nechaj doma, šak ty máš vlastného 😀

ikulka
11. máj 2009

ahojky no ja som na den matiek nedostala nič teda od sašky áno dala mi pusinku a že všetko najlepšie povedala ale inak nič moj muž ani nevedel že je den matiek 😠
no na znamienka ma objednali 3,9 a 17,9 na 2x lebo ich mám moc.... som si tam pekne odstála od 10,30-14,30 som myslela že už ani na rad neprídem....haslerka bože nestraš to ťa teraz aj nejak sleduju ešte?
zuzi ja osm nebola na kožnom šla som priamo tam do nemocnice, ale ak pojdeš zajednaj si aupairku k lucke na pol dna 😠 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre