Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

samuelko
20. máj 2009

Dobré ránko

Ja som už od piatej hore učm sa 🙄 ale nepáli mi to vobec...
Zuzu Vďaka 🙂
Danny,krásne detičky máš.
Včera som nakoniec varila tú brokolicovú polievku a pre seba a Samka rezance s pečenou kapustou to veľmi zbožnujeme a pre muža špagety...A na dnes ostala ešte polievka a druhé bude nejaký perkelt asi s ryžou 😅
Dnes máme auto v oprave,Samko nepojde do školky,tak sa vytešuje že bude s ockom svojim. Ostrihali sme ho na krátko úplne.

No dobre idem sa nadalej vzdelávat kým spí môj chlap maličký. A vieme krásne povedať R.... Logopedička bola paf z nejo... 😝

zuzu13
20. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

samuelko super...aj Lucia vie krasne R...
haslerka my dnes mame zemiakovu polievku a halusky s kyslou kapustou...

idem povesat pradlo...

pa

mirka
20. máj 2009

ahojte

zuzu, samko, super s R, laure sa už občas tiež podarí, ale väčšinou je to krásne L 😀 ale zas sa vytešujeme, že krásne čisto rozpráva, že sa nemazne, ako iné deti, čo sú o rok staršie a akosi ich nič nerozumieť 😨

dnes som mala skúšku, tak hádam som spravila, profka bola nejaká nabrúsená 🙄

samuelko
21. máj 2009

Ahojky
zuzu Lucka je šikovnička zlatá 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Mirka už aby sme mali pokoj stými skúškami,ja mám sobotu jednu z etopédie a to včera večer mi kolegyna volala ,že piatok mám nočnú,tak pojdem na skúšku po nočnej 😉

danona
21. máj 2009

ahojte
zuzu- 😕 waaw, ja sa este bojim s vodovkami experimentovat.. 😅 ani plastelinu este nemame 😅 /strasia mi stale v hlave skusenosti so starsou dcerkou ktora mi plastelinu "vpatlala" kde mohla/, no mozno na dvore vyskusame najskor..to ma teraz napadlo.. 😎
ani R este nehovorime, mala ma veelmi siroku slovnu zasobu, aj vela cudzich slov pouziva, no miesto R hovori L.. 😀
studentkam prejem pevne nervy a nech mate skusky cim skor za sebou-ide pekne pocasie a to sa blbo uci.. 😀 😝 bude vas to von tahat.. 😅

mirka
21. máj 2009

ahojte

danona, ti poviem, že to láka, v sobotu idú laura s ockom na chalupu, ja musím byť doma 🙄 v stredu mám dosť blbú skúšku, ešte seminárky a tak.

no erika, držím palce, ja by som na skúške asi zaspala, o čom je etopédia?

dnes sme boli v meste s kamoškou a jej chlapčekom, vždy bol taký zlatý dobručký a teraz je z neho nejaký skupáň a bitkár 😕 no škoda, ale keď budeme chodiť spolu von častejšie, tak hádam to bude lepšie 😒

hasleerka
21. máj 2009

ahojte, tak to ani mi ešte R nehovoríme, ale brbleme o dušu

samuelko budeme spolu oslavovať meniny, ja som tiež erika

samuelko
22. máj 2009

Dobré ránko

haslerka super 😎 😎 😎 😎

Mirka Etopédia je napr. o Výchovnej starostlivosti a terapii,alebo rôzne projekčné techniky a metódy,ale rozpráva sa vnej aj o kriminalite,deviantnosti.... Nemám rada ten predmet.
Čo varíme netuším 😲 ??????

danona
22. máj 2009

ahojte
samuelko-u nas bude plnena paprika /aby bolo aj na zajtra 😀 / budem s ninou sama, tak sa mi nebude chciet len pre nas vyvarat.. 😅

samuelko
22. máj 2009

danona to mám velmi rada aj ja,ja som sa rozhodla že bude guláš,už sa varká,aby som nemusela zajtra varit po nočnej a po skúške. Ráno v robote končím o siedmej rýchlo utekám domov sa osprchovat a padám na skúšku na ôsmu. 😉

mirka
22. máj 2009

ahojte

babky ktorá ste kreslili obrázky na stenu? ja som teraz laure nakreslila krtka a Kittinu, no podarili sa mi, musím sa pochváliť, ešte to je len ceruzkou, takže by som potrebovala poradiť, čím to mám vymaľovať? bude stačiť, keď si kúpim temperky?

ikulka
22. máj 2009

biccy ked budeš na nete kukni svoj mail som ti poslala aj fotky a sa mi vrátilo že nedoručené tak neviem......

zuzu13
23. máj 2009

ahojte
veru studentkam drzim palce...
my sme mali vcera vyprazanu sekanu, zemiaky, a dnes mame hov. pol. a hov. v parad. omacke a idem spravit kur. prsia na prirodno s ryzou...
pekny vikendik... 😉

samuelko
24. máj 2009

júúúúj ahojte 🙂
A kdeže ste všetci??? 😲

Skúška dopadla dobre známku síce neviem lebo bola písomná,ale vedela som 😝 😀 dnes sme boli u našich trošku a od zajtra zas do práce,no čo už. Teraz som dožehlila a medzičasom rozmýšlam čo varit zajtra,keďže sme dnes obedovali u našich,ale asi urobím segedín 😵

hasleerka
24. máj 2009

samuelko, ahoj ... ty už robíš?..

zuzanko
24. máj 2009

ahojte, dodatocne gratulujem dannynke k babetku. Ide to velmi rychlo my uz budeme mat 5 mesiacov a uz mame aj 2 zuby. Zacneme uz aj s prikrmami lebo pomalsie pribera-je riadne dlhy. No inak uplne spokojne dieta 🙂
Mirka ja som malovala na stenu a mala som kupene specialne farby-kolorka, a maliarske tonoivacie farby riedili sa z bielou velmi dobre sa s nimi malovalo kupila som si ich priamo http://predlohy.sk/tovar/krtko-v-nohaviciach-066z od nich som mala aj predlohu.
Mam to inak aj odfotene vo veronikinom albume.
Tak nech sa ti obrazok pekne podari. Pekny dnik

samuelko
25. máj 2009

Dobré ránko.

haslerka ja už robím,ja som bola na materskej so Samkom len 9 mesiacov. 😒 ale už je nás tu viac pracujúcich mamičiek,aj zuzu už pracuje... 🙂
zuzanko teda ten čas letí. 😲 🙂
Prajem pekný deň 😎

zuzu13
25. máj 2009

ahojte
samuelko, ja uz nepracujem...od 1.5. som na MD 😀 😀 😀

danona
25. máj 2009

zuzu- 😕 preco..dopady krizy? 😕 😨

mirka
25. máj 2009

ahojte, zuzu, si sa ani nepochválila, čo sa stalo?

zuzu13
25. máj 2009

danona....bingooooooo

zuzu13
25. máj 2009

mirka tak sa teda chvalim...som stastne nezamestnana mamicka na MD, konecne sa venujuca detom... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hasleerka
25. máj 2009

zuzu len si uži, ešte s dôchodku narobíš

samuelko
26. máj 2009

Ahojte
Teraz sa zobudil moj princ 😀 😎 ideme sa šikovne naranajkovat a šup von,kým nie je taká páľava 🙂
teda zuzu,nestraš s takýmito vecičkami 😒

danona
26. máj 2009

zuzu-hmm, no bola by som radsej keby som netrafila... 😒 no este ze mame MD, zatial najdes nieco ine a aj si deticky viac uzijes... 😉

ikulka
26. máj 2009

aaaahojky
joooj veru dnes bolo teploooooooooo 🙂 ale od zajtra sa má za szhoršiť ☹ škoda
veru ešteže máme detičky ale už sa to aj nám kráti aj aj osm sa bola už minulu stdredu v robote ukázať aby na mna nezabudli 😀

samuelko
27. máj 2009

Dobré ránečko.

No má sa nám ochladiť,škoda,ale zas nezaškodilo by ani kus dažďa 🙂
Dnes budem variť grilované kura a nové zemiačiky s petržlenovou vňaťou 😎 mňam,ale len ked sa vrátim z práce.
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

danona
27. máj 2009

ahojte
samuelko- 😕 co ty tu tak skoro.. 😕 😀 😉
mnam nove zemiaciky.. 🙂
nam sa burka vyhla, len tu prsalo, no ochladilo sa.. 😒
ja dnes chystam fasirky a omacku.. 😉
vsetkym pekny dnik 😉

zuzu13
27. máj 2009

ahojte
danona, ja som zamestnana stale vo firme, kde som robila pred materskou, takze zatial nezhanam...
u nas prsi a je zima...brrrr
ja som uvarila zelenenivu polievku {mrkva, karfiol, hrasok, zemiak} a druhe bude vyprazany karfiol a sampinony, zemiaky

danona
27. máj 2009

zuzu-tak to si este na tom relativne ok.. 🙂 😉
kocky tesiim sa, Dada cestuje buduci tyzden na sutaze do Polska, Ninu zase beriem na tyzden k nasim, takze budem "dovolenkovat" 😀 chystam sa vyhadzat skrine, no upratovat... 😝 normalne sa tesim... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre