Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

hasleerka
14. sep 2009

ahojte je tu ešte niekto?

danona to máš dcéru v anglicku??? ... a ako si našla tú kočku, podla mesta, ja by som tiež brala také pekné fotky

ikulka si ťa viem predstaviť ... my máme škôlku kúsok pred domom, takže ked sú deti na záhrade a idem okolo, tak sa zakrádam poza autá 😀 ... vraciaš sa do svojej práce???

no samuelko sa chce páčiť detičkám???

zuzu13
15. sep 2009

ahojte, vidim, ze varite jedna radost...ja som mala nedelu i pondelok pracovny....vcera sme mali tolko roboty, ze sme skoncili o 21,30 namiesto o 20,00...prisla som domov utahana....ale mam teraz 2 dni volno, tak idem vegetit...Lucka vcera nebola v skolke, lebo je usoplena, tak som ju pre istotu nechala doma...tak uvidime...
u nas je krasne slnieckove rano, tak verim, ze to tak aj zostane.... 😀
ikulka, neboj, rychlo si na to zvyknes...a saska tiez 😉 ...a s tou cestou na postu...xixixi...som sa zasmiala 😀 😀 😀
danona, no toto...tak prekvapko bude super...a neboj dade nic neprezradime 😀
samuelko, super volno...si si ho uzila...

samuelko
15. sep 2009

Dobré ránečko,zatial slniečko,nech aj ostane.

Veru také pekné rodinné fotky by som brala aj ja,len neviem ako by som na ne manžela nahovorila 😕

Haslerka 😵 sebe 😝

Zuzu tak si oddýchneš aj ty , dva dni budeš doma. 😎 Aj Samko je zahlienený 😖 už to začína 😠

zuzu13
15. sep 2009

samuelko, veru idem oddychovat...mm vcera vsetko porobil, takze ja dnes nemusim nic... 😀
no a tie choroby...no od 1.9. je Lucka uz 2. krat chora...tak som "happy" ☹

samuelko
15. sep 2009

joj to je smutné,ja som ho mala rada 😢

zuzu13
15. sep 2009

fiiiha ale ste dnes ukecane 😀 😀 😀

Lucke sme nasadili homeo a spray do nosa...doobeda sme boli na hubach...uz su v mraziaku a cast sa susi...ak nebude zajtra prsat, idem s Luckou sama znovu na huby 😀

ako ste prezili dnesny sviatocny den???

ikulka, ako sa citis????po 3-och rokoch do prace...drzim ti palce, nech mas spickovy nastup 😉

danona
15. sep 2009

ahojte
hasleerka-nie, segru mam v anglicku 😉 a pojdem k nej na nakupy so starsou dcerkou,pre dcerku to bude prekvapko-mysli si, ze idem sama.. 🙂
chuda patrick ☹ tiez som ho mala velmi rada 😢
zuzu-fiiha, huby, hned by som aj ja isla, my tu ani les nemame 😀
tie fotky-tu kocku som nasla na mmb - Ivka Vrablanská, ma fotky aj v albume, fici aj na facebooku, tam ma aj moje fotecky nahodene, no asi to vidno len ked je to priatelstvo nahodene.. 😉 samuelko- a to mangelik v tom parku aj skakat musel 😀, mi hovoril, ze " este na aku pi...vinu" ma nahovoris" 😀 😝
samuelko-super nakupy 🙂
my sme dnes vyletovali - www.familypark.at , bolo tam super, isla som s dadou aj na tej horskej drahe /neznasam take adrenalinove kolotoce 😖, no nemal tam s nou kto iny ist.. /, myslela som, ze su to moje posledne sekundy... 🤐

ikulka
15. sep 2009

ahojkajte zdravím vás len na chvílu lebo práve dnes mi končia staré dobré časy a od zajtra makáááááááááááááááááám 😒
no zuzi mám také zmiešané pocity, aj sa teším ale aj mi je strááášne luto za tými 3-mi rokmi a hlavne za tým stálym kontaktom so saškou sme na seba straašne navyknuté a teraz trpíme obe ked niesme spolu no ale budeme si musieť zvyknuť a dakujme snád bude nástup bezproblémovy.......
tak sa majte kočendy držkajte sa mi ešte si musím pocyhstať niečo do roboty a zalahnem nech ráno vstanem

hasleerka
15. sep 2009

no fíha danona to si urobila pre dcérku krásne prekvapko

ikulka držím palce zajtra v práci, nech ti to dobre prebieha ... neviem či som sa už pýtala či nastupuješ do starej práce?

dannynka
15. sep 2009

ikulka-budem na Teba zajtra mooc mysliet a drzim palceky aby si mala super nastup do prace po takom dlhom case 🙂 😉

zuzu-prajeme skore uzdravenie Lucke.Inak aj my sme K.O...Gabika berie coryzaliu ja tiez a chuda Domi horuckoval,prehana ho a sopli,hôlieny mu nedaju spinkat a tak stale len kasle a je umrnkaní ☹

zuzu13
16. sep 2009

dobre ranko,
dannynka, skore vyzdravenie vsetkym...zacina nam sezona chorob, idem asi nakupit zasoby do lekarnicky... 😒

hasleerka
16. sep 2009

dobré ránko, zuzu máš voľno dnes??? čo ideš nakúpiť, porad, žeby som aj ja dáke zásoby dorobila čo nemám? ... a Lucku máš teda doma, má aj teploty? rýchlo sa vyzdravte

dannynka nech sa malý skoro uzdravý

zuzu13
16. sep 2009

hasleerka, Lucka je este doma, ale vyzera, ze zajtra pojde do skolky...uvidim...sopliky ustupuju...
a zasoby...klasika, sirupy {hedelix, sinupret, na teplotu_uz dochadzaju}homeopatika, vitaminy{b,c,Zinok},mentolovu mast, harmancek...atd....no jednoducho zasoby na celu sezonu... 😀

hasleerka
16. sep 2009

a malej už dávaš vitamíny, aké? ... ja staršej viem dávať marťankov, ale malej som ešte žiadne nedávala

danona
16. sep 2009

aj od nas skore vyzdravenie choruckym.. 😒
zuzu- skym mas Lucku doma? -ja len ci si zostala ty, ak ano, ako na to pozeraju v robote../ja sa toho velmi bojim, ked nastupim-aby som hned pre choroby malej nevypadavala/...
ikulka-na zajtrajsok drzim palce, co robis-alebo budes robit??-nejako som nepostrehla.. 😉

zuzu13
16. sep 2009

hasleerka, mala si da sme tam s nami b-komplex, ale vitaminy jej nedavam...papa vela ovocia a aj zeleniny, takze nechcem ju napchavat este umelinami...a preventivne na jesen davam homeo - echinaceu...tot vsjo 😀
danona, mam robotu, kde to netoleruju vobec... 😠 takze latame ako sa da...v pond. si vzal mm dovolenku, ja mam dnes volno a zajtra ide uz do skolky...maminu nechcem nechavat s chorou malou doma, predsa je to uz starsi clovek a z obycajnej soplikovej nadchy moze mamina schytat aj zapal pluc...a toho sa bojim...takze prve dni choroby sa striedame s mm a potom ked uz je jej lepsie pride mamina...

samuelko
16. sep 2009

Ahojte

Ani Samko dnes nebol v školke,bol u Dr. trošku pokašlieva nič strašné,len aby sa mu to nepohoršilo,soplíky nemá 🙂 Ja dávam Samkovi vitamíny,že Quantum v tom sú vitamíny od A po Žlezo tiež sú v tvare medvedíkov,nie je to drahé niečo cez dva eurá,mne samko málo ovocia papá,zeleninu má velmi rád hociakú,ale z ovocia len banány a sem tam jablko. A ja z roboty nemožem odíst,nedajú mi volno,tak je sním stále manžel a tiež už vyčerpá celú dovolenku.

dannynka
16. sep 2009

ahojte,
tak dnes sme boli s Domim u dr a mame ATB,od nedele mu tie hnuesne sopliky neustupili dokonca mi aj zachripol chudatko tak sme dnes sli k dr a ten povedal ze ma hlieny v hrdle a aj hnysave... ☹ .Tak sa teraz budeme doma liecit.Nastastie Gabika ta len soplikuje,davam jej vitaminovy sirupcek,coryzaliu a asi zacnem davat aj stodal od kaslu lebo mi tiez zacina kaslat... 😒

aj my prajeme choruckým skore uzdravenie 😉

nera
16. sep 2009

všetkým choručkým skoré uzdravenie..... 😵 😵 😵
my sme našťastie okrem toho začiatku (vo februári) ešte choručkí neboli, ani staršia ani mladšia..(klop-klop)
zajtra idem s mladšou na očkovanie, v piatok so staršou na plávanie...stále je niečo....tak ani nič nestíham....
práve sa Olivinka objavuje v zrkadle, tak spomínam aké to bolo s Diankou...tá ešte spinká, lebo dnes sme boli na prechádzke so mnou a to stále beháme vystrájame a potom mi krásne spinká....

ikulka
16. sep 2009

ahojte krásky som tu kuk na moment lebo idem spať zajtra zas pred piatou vstávam.....
no dnes bolo v práci ešte super, len som sa stráááášne nudila lebo som nemala ešte pc, tak som nemohla nič robiť tak som len papiere prekladala....a ked mi ho doniesli šla som už domov 😀
no pracujem v tej istej firme ako predtým len na inom mieste ale jeto v jednej kancelárii ako predtým aj tí istý ludia a aj robotu poznám len sa do toho dostať......
chorobám skoré uzdravenie joooj ja mám nervy z toho my sme si už jedny zelené sople vyilečili tak čakámčo príde dalej....no tiež neviem ako budem mocť vymeškávať z roboty tiež mi to tolerovať nebudu 😒 🙄

samuelko
17. sep 2009

Dobré ránko
Nám je už oveľa lepšie,zabral stoptusin za tri dni,tak už padáme do školky. Unás pršalo celú noc.

Chorôbkam skoré uzdravnie.Držte sa,zachvílu víkend 😉

mirka
17. sep 2009

ahojte babky

chorôbkám skoré uzdravenie prajem

Laura je našťastie zdravá (klopklopklop)

eliska7
autor
17. sep 2009

ahojte,no sarka od pondelka rano neplače,sice skuči že tam nejde,no zahovorim to a je fain,v školke je dosť vyrečna učitelky maju šou 😀 ,takže snad svita na lepšie časy,v pondelok nastupujem do prace,takže začne kolotoč 😖 ,danko v škole v pohode,už ma komu znamok,režim nabehol a to je dobre 😉
tu leje ako z krhly,neznašam takuto jesen 😠 držte sa a nech vas chorobky obchadzaju 🙂

samuelko
17. sep 2009

Ahojky
No bola som na Samkovom 1. rodičovskom,tak nás oboznámili,že tento mesiac ešte zacvakáme kóóópu penazíí 😅 a zajtra bude asi Samko jediný v triede,lebo sú všetky deti choré aj dnes boli pospájaní v druhej triede a zo 40 detí tam bolo asi 12 , takže slušne 🙂 nejaký vírus či čo,takže choroby utočia hojne 😠 Rodičia nosia do školky aj choré deti,tak som sa tam len naštvala,že prečo nepovedia rodičom,že choré dieta tam jednoducho nepatrí.
Tu nepršalo,dúfam,že zajtra cez deň nebude. 😒
Prajem pekný večer,ja by som si pozrela nejaký dobrý film - komediu

zuzu13
17. sep 2009

ahojte
uz som doma z prace...xixixi
Lucka uz bola dnes v skolke...takze sopliky sme vyhnali...dufam, ze sa nevratia...
ikulka, super...hlavne ze mas pracu, co na tom ze si sa nudila 😀 😀 😀
eliska, prajem ti aby uz boli tie lepsie casy 😉
samuelko, veru...my sme platili uz 2 x skolne i stravu...a este nam aj zdvihli poplatky...takze parada....
a co sa tyka chorych deti v skolke...no mam svoj nazor...a ak sa stretnem s chorym dietatom v sprievode rodica, tak to nechcite zazit...tak ja ako ..... nedam dieta do skolky, lebo ma trosku sopliky a iny si tam kludne donesu deti aj s anginou 😠
tak pekny vecer
zajtra nam zacina jarmok, takze ideme hyrit 🙂

zuzu13
18. sep 2009

dobre ranko
Lucka v skolke...dnes isla prvy raz so slovami:chem ist domov...a pred skolkou spustila plac... ☹
idem si spravit kafe a vychutnat pohodicku kedze som sama doma 😀

hasleerka
18. sep 2009

dobré ránko dámy ... čítam zuzu že teda žiadne vitamíny nedávaš ... u nás je to presne, že je veľa ovocia, tak už umelé nedávam ... ale tej staršej áno tých marťankov, že vraj sú tam aj niake minerály, tak neviem či robím dobre

dannyka tak už malý Dominik má antb, a čo mu dala?.. chytro sa vyzdravte ... a dala si Gabiku do tej škôlky či nie, som nepostrehla?

ikulka tak prvý den v práci nuda ... a prečo tak skoro vstávaš?

ja musím Mišku pochváliť, už je v škôlke suverénna, všetko zje a vraj je hroooozne ukecaná, no celá jej sestra 😀

zuzu13
18. sep 2009

hasleerka, aj Lucia chodila v pohode, aj rano vstala, umyla sa, ucesala som ju isli sme v pohode, tesila sa...p. uc. nazibierala litocky zo stromu....ale potom...plac 🙂

danona
18. sep 2009

ahojte
no u nas je dada chora - len hrdlo ju boli, nic ine-od stredy..skusali sme Tantum verde sprej, tabl. paragrippe, nejako nic nepomaha, tak dnes isla k dr., som zvedava , co jej povie a co jej na to da...
samuelko-bola som v pondelok v kine s dadou a skamoskou ajej dcerou - na takej oddychovke "32 a stale slobodna", bolo to dobre 😀 /hra tam Renee Zelweger-ta co v Bridget Jonesovej.. 🙂, v sobotu chcem ist na Navrh, tam hra Sandra Bullock...vsetko su to komedie..no do kina chodievam s dadou alebo s kamoskami-polovicku kino nebavi.. 😒
dnes sa poobede chystam do Ba na vystavu Moddom-byvanie..tak sa tesim.. 🙂
dnes tu mame prvy den take smutne jesenne pocasie-zima,hmla.. 😒
zuzu-jaaj, mate teda super vikend pred vami.. 😎
skolkarom zelam malo bacilov a zasluzeny oddych doma cez vikend 🙂 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre