Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

biccy
6. mar 2010

Ahojte 🙂
Ako sa mate?Ja vyborne,lebo oddychujem-Zoinka isla s babkou do Prahy. 🙂 Su tam od stvrtka a pridu v utorok.Oddychujem ale uz mi aj Zoinka zacina chybat. 🙂 Ale ja jej velmi nechybam,tam ma o zabavu postarane-dnes boli v babkovom divadle na Snehulienku. 🙂

Ikulka,som rada,ze ti testy dopadli dobre. 😉 A nasa Zoe place este len vidi doktorku,takze to asi skoro vsetky deti. 🙂

Prajem vam pekny zvysok vikendu. 🙂

hasleerka
8. mar 2010

no už som vás dávno nebola kuknúť ... čítam ikulka že si mala strach, dobreže je všetko v poriadku ... to nebude vekom, ja som tiež Mišku čakala v 29tich..

samuelko
10. mar 2010

Ahojte,kde ste všetky? Pracujete?
Ikulka ako sa máte???

Samko je už druhý deň v školke,len mám obrovský strach,žltačka je tu v LC rozšírená bolo aj televíznych novinách,ide ma porazit.

hasleerka
11. mar 2010

jájha samko to je zlé, tfuj tfuj len aby ste ju nedostali

ja zatial len brigádujem, ale aj to je lepšie ako byť doma ... Mišku som nechala dnes a zajtra zo škôlky doma, bo soplíkuje a trochu je zachrípnutá

zuzu13
12. mar 2010

ahojte
samuelko ...ja budem pracovat po 5 tyzdnoch od pondelka...idem do BA na tyzden...
samuelko s tou zltackou to nie je sranda...tak nech vas vsetkych obchadza...je to na ucitelkach v skolke...max. hygiena...no a doma uz je pohoda...aj ked napr. take pecivo v obchode...obchytane kadekym...tiez nie bohvieco...
my uz hadam koncime s chorobami...lebo 3 OCR=ky po sebe...neviem ci mi to aj zaplati soc.p. xixixi...

samuelko
13. mar 2010

No ahojte hlásim sa dnes po skúškach za výbornú 😉
No a prosim pekne Samko bol v školke od utorka pekne do piatku a teraz búva lebo má horúčku 38,4 tak neviem či na neho niečo lezie zas,alebo len únava , vyčerpanosť.... zajtra budem múdrejšia.

Od pondelka mám plavecký kurz so školkármi ,tak sa bojíííííííííííím 😒

ikulka
13. mar 2010

ahojky samko gratulujem ku skuškam si šikulka..... 😉 🙂 joooj snád nie zas choroba u vás....to by neoblo dobré..saška je ešte stále doma stále su v školke kiahne tak tam nemože...a boli sme vo štvrtok na alergologii tak jej zistili kopec alergiia dokonca že je astmatička ....dala jej dr. aj nejaký sirup, že kým je doma keby bola v kolektíve tak jej dá niečo íné....a že ak by náhodou ochorela a mala kašel máme okamžite prísť.....

zuzu13
14. mar 2010

ahojte
samuelko blahozelam...ale to o tebe vieme, ze ty si sikulka... 😉
haaslerka...lepsia brigada ako doma bez prijmu...
ikulka, vy len pekne odhanajte vsetky bacili...no a alergia? dobre ze to zistili a nemuseli na to prist az ked by horelo...
my mame deti na noc u nasich...ja rano odchadzam do Ba na tyzdnove skolenie...takze rano o 4,40 sedim v rychliku a idem tata...prajem vam pekny tyzden... 😀

samuelko
14. mar 2010

zuzu držkaj sa a dáávaj si obrovský pozor 😉

Máme novích členov rodiny dve krásne andulky 😎 Samko sa im vytešuje 😀

hasleerka
20. mar 2010

no vitajte v novom konovi, vidím že tu ešte nikto nenakukol ... samko aj my máme nových členov, 4 gupky a jedného prísavníka ... konečne som sa rozhýbala a nechala prehovoriť na akvárko ... aj ja sa z neho teraz vytešujem

zuzi ešte sa školíš, či si už doma???

samuelko
21. mar 2010

Ahojte,no tento nový Kôň 😲 ten starší sa mi viac páčil.No čo už.
Hasleerka no super, aj my máme akvarko aj andulky už nám len pes chýba 😝

hasleerka
21. mar 2010

http://sk.fotoalbum.eu/klokanka73/a349791/00000004 tak tu je to naše akvárko, zatial len také skromné, uvidím či nás to bude baviť

mne sa tento nový kôn v niečom aj páči, hlavne že si môžem uložiť svoje témy do oblúbených a nemusím potom dlho hladať

zuzu13
22. mar 2010

ahojte
uz sa neskolim...
uz som zamestnana v ZA...prave sa tam chystam...tak dufam , ze sa tam nestratim...bola som v Za naposledy pred 3 rokmi a to tiez len po obchodoch 😀

hasleerka
22. mar 2010

zuzi a čo ideš porábať v ZA???? a kde budeš v centre???

samuelko
22. mar 2010

čaute kočky.Saminka máme u starkej v Rimavskej Sobote,Ja som si dnes vyhodila po prácičke z kopýtka,bola som si kúpiť zopár veci na seba.. 😎 rifle,tričkáá,plavky 😉 a teraz sa učím menežment 🙂
haslerka milé akvárko 😵 😵
zuzu tak sa len pekne držkaj v novej prácičke 😉

konečne nám slniečko svieti 😀

ikulka
22. mar 2010

ahojky
zuzi no držkaj sa v práci za je lepšie ako ba predsa len bližšie pri rodine....

zuzu13
22. mar 2010

dakujeeeem...
haslerka, som v priemyselnej zone....smer rajec
ikulka...no veru...je to blizsie...xixixi

hasleerka
22. mar 2010

ja som asi neni v obraze ... zuzu si robila aj v BA??? tak nech sa ti v novej práci darí...

zuzu13
23. mar 2010

haslerka, bola som tyzden v BA...na skoleni...ale pracujem v ZA...teda momentalne som doma...a pracujem z domu...xixixi...ale pojdem okolo obeda do prace....nech tam aspon vyvetram... 😀

hasleerka
23. mar 2010

aha takže BA bolo len školenie ... a lubi sa ti v novej práci ??, to máš lepší pracovný čas ako predtým???

zuzu13
23. mar 2010

haslerka, este ani neviem...prac. doba je od 8-16...ale dnes sa este len chystam do prace...takze dufam, ze nebudem dlho... tento tyzden mam este taky klud...tak posudim neskor... 🙂

hasleerka
23. mar 2010

tak držím palce 😉

ikulka
24. mar 2010

ahojte kočky
ako žijete? ja som boal včera na sone, malé by malo byť v poriadku zmeral ho zío všetkých strán ako sa len dalo....a povedal nám už ja čo to budeeeeee

hasleerka
24. mar 2010

ikulka aj nám prezradíš alebo až v auguste???

my máme nové žubrienky dve ... ja som schopná aj hodinu čumieť do toho akvárka

Danka, vám sa ako držia rybičky???

zuzu13
25. mar 2010

ahojky
ikulka, takze bude to chlapec ako som vravela, ze? 😀

eliska7
autor
27. mar 2010

ahojte,jaj iku tešiiiiim sa že je všetko ok 🙂 cmuk,drž sa.zdravim aj všetky ostatne babenky a detičky,bože vidim že aj vy mate malo času,vela ste nepopisali za ten mesiac 😅 ,my sme ako tak ok,danko ma po monitoroch čakame na vysledky.sarka je ako to počasko raz tak,raz onak,zatial sa zdravotne ako tak drži,na velku noc odchadzame na dovolenku na rimavsku sobotu na 5 dni,bereme dankovi kamoša a moju kolegynu s rodinou,deti spolu rastli(sarinka a misko)neviem sa dočkať konečne relax a možem sa venovať mojim detičkam,lebo moj život je robota na 3 smeny,nechty,muž robi chuvu a domacu služku,ja len sa premiestnujem z jednej roboty do druhej,slnko vidim ked vychadza a zapada ☹ .teraz riešime otazku kupi auta,bytu,domu?.ak moji rodičia budu suhlasiť pojdeme do dvojdomu,ked nie kupime 4 izbovy byt,ale inač pohodička 😀 .sarka okrem toho že hrozne zle spava,je aj 7krat za noc hore-len plače a kakavko pyta,je velka betarka v skolke sa učka stažovala že je zla,hadze kocky a postavi sa do dveri a povie jej ye aj tak nebude spať 😀 vraj ju mame skor uložiť 😅 vravela som jej že o 20 je v posteli a rano o 5.30hore,takže neviem čo snou,najhoršie je ked mam ranu smenu,spať idem o pol noci a o 4.30 vstavam no a sara je 5-7krat hore,som potom uplne ko

danona
28. mar 2010

ahojte
som tu dlho nebola..mne asi stary kon lepsie pasoval.. 😅
ikulka-hlavne je ze je malinke aj ty v poriadku 🙂 , no aj ja som zvedavaaaaa co to bude 🙂 😉
eliska-peknu dovcu, krasne pocasie a poriadny relax zelam, uzite si to! 😎 ... tak mate teraz aj oo com rozmyslat-tie investicie co si pisala... aspon to cez dovolenku cela rodinka preberiete... 🙂
my sme dnes ninu k nasim do cr odviezli, s manzelom v stredu letime na tyzden na dovcu - po prvy krat ideme sami - bez deti...bez malej som teraz prave 4 hodiny a.. je to cudny pocit... doma ticho,klud,poriadok... 😅

ikulka
28. mar 2010

ahojky no vidím, že to tu nejak viazne ☹
no eli máte to perné, ale snád dovolenka trochu pomože nech si oddýchnete
jeeeej danona teiž dovča a kde idete? dadu necháš kde? n akolko idete?
no a čo sa týka nás tak zuzu neuhádla 😉 😀

zuzu13
29. mar 2010

ahojte...
ikulka hlavne ze ste OK...len manzel sa musi prichystat, ze mat 3 dievkz v chalupe (a k tomu aj mamu 🙂)nie je med lizat...xixixi
danona prezrad kam idete... 🙂
eli, peknu dovolenku...

danona
29. mar 2010

kocky - nooo, bude to las vegas, grand canyon a potom prelet do new yorku - 31.3.-7.4....ideme cez Bubo, poprvy krat, tak nam to hadam vyjde... laptop si neberiem, budem zrejme bez netu.. 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre