Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

danona
23. júl 2008

sykorka- malinka je sikovnaaaaaaaa ze je bez plienok!!! 🙂

p.s. domov prideme 4.8 /ak by som sa neozvala 😀 /, no mozno sa zadari netovat z nejakeho hoteloveho pc.. 😅 uvidim... 😅
takze vsetkym zatial zelam pekne prazdniny a krajsie pocasie ako je dnes... 😉 niekde som pocula, ze od soboty maju byt zase horucavy... 🙂 😉 😎

eliska7
autor
23. júl 2008

danona peknu dovolenku,užite si,ano vraj ma byť zase teplo,dufam aj ja strašne sa tešim aspon na termalne kupko 😉 sarina tak zle spala od unavy som ani necitila že sa vedla prisala a spravila mi normalny cuclek na didi 😅 až čierny 😀 potom akotak zaspala a boli sme do 9.15 v posteli 😅 😀 užasne to ešte nebolo 😉

mirka
23. júl 2008

ahojky, danona, peknú dovolenku, oddýchni si a prajem perfektnú zábavu 🙂

ja som bola prekvapená, malá sa zobudila po 2 hodinách a suchá!!!! 😕 😕 😕 a potom sa pekne vycikala do nočníka. A sama si to šla vyliať do záchodu, to má najradšej 😀 ale ešte chodí s plienkou celý deň

samuelko
23. júl 2008

danona prajeme krásnu doolenku,užite si to. 😎

ikulka
23. júl 2008

dobrý večer danona krásnu dovolenku a hlavne si ju užite. a dones ná trochu slniečka a tepla ked pojdeš naspeť
sykorka ste šikovníčky bez plienok, gratulujem a plienkaro prajem veľa úspechov pri odúčaní....
my máem plienky našťastie iba na spanie a j to je vačšinou suchá, len teraz sa pocikáva neviem prečo asi ju zas trápia močové cesty..... ☹

samuelko
24. júl 2008

Dobré ránko 🙂
Unás pod mrakom,ale aspon nepršííííí 😒 Samko sa naranajkoval zjedol tri chlebíky s maslom a lekvárom 😀 😀

ikulka
24. júl 2008

samko 3 chleby? to naša by mala dávku na 2 týždne....
riadny jedák je to

samuelko
24. júl 2008

ikulka vela papá Samko,len to naňom nejak nevidno 😕 chudý je ako papek.

biccy
24. júl 2008

Ahojte 🙂
Aj ja dodatocne gratulujem Meggi k dievcatku. 😵 😵 😵 😵 Uz nech pride domov a napise viac. 🙂

Danona,aj my vam so Zoinkou prajeme krasnu dovolenku. 😉 😉 😉

Samko,wau 3 chleby. 😀 😀

U nas nic nove.Tiez stale prsi. 😒 Aj ja som pocula,ze ma byt pekny vikend,tak uvidime. 😎

ikulka
24. júl 2008

ahojky dievčatá chcem sa opýtať ako spia vaše detičky ešte stále v postielkach? lebo naša už v ne j nechce ani za svet. každý večer sa u nás odohrávajú bojové scény saška reve, že chce ísť do našej postele, ja sa ju snažím presvedčíť aby bola v postielke. ale v noci len čo sa preberie berieme ju hned k nám lebo vyhukuje do rána a nič sa nevyspíme... som rozmýšlala že jej skúsim dať nejako normálnu postel možno v nej bude spať.... ja už neviem čo mám s nou robiť....

mirka
24. júl 2008

ahojky, iku, vidím, že saška je taký jedák ako laura 😅 samko, že 3 chleby, ja odpadnem 😅 naša tak max 3 hryzy 😀

bettina
24. júl 2008

jééééééééééééééj. meggi gratulujeme 😵 😵 😵 a malej kristínke prajeme, aby bola šťastná na tomto svete, nech sa jej tu páči 😵 😵 😵
danona krásnu dovolenku prajeme 🙂 😉

no my sme sa nechystali na dovolenku, len také menšie víkendové výletíky. manžel je stále na stavbe- rovno z práce. ale predsa som sa rozhodla, že zbalím dietky a kamoška tiež a si povyrazíme na týždeň, poprípade dva 😉 už sa aj teším 😎
malá bettinka spí na posteli s eszterkou v jednej izbe. ak sa náhodou zobudí, tak buď príde ku nám, alebo zakričí, poprípade zareve 😀
a plienky máme len v noci.

samuelko
25. júl 2008

Ahojte dievčence.
Ikulka Samko búva vo svojej postielke on má síce tú vačšiu postileku (nie tú klaickú) tak sa vnej prehadzuje a má dost miesta.

betti,tak si to užite 🙂
Dnes má manžel narodky 29r. 😵 🤐

meggi
25. júl 2008

Ahojte babulky - všetkým vám dakujem za gratulácie - dnes nás pustili z nemocnice a som tu len na skok, lebo sa musím vybalit kým spinká a Karolinku zobrala babka na prechádzku nech sa vyspinká...
Takže malá Kristínka mala 3300g a 50cm - porod bol super, bolesti mi začali v noci ale len také slabé, tak som tomu neprikladala význam ale nad ránom sa to trošku vystupnovalo, tak som išla o 4,10 do nemocnice - 10 min. sme spisovali papiere a 4,30 sa narodila - takže super, dva krát som potlačila a bola na svete. Cítim sa dobre a Kristínka je zdravučká. Je zlatučká, ked budem mat trošku času tak večer alebo zajtra hodím aj foto a napíšem viac... Zatial pa... 🙂

biccy
25. júl 2008

Ahojte 🙂
Prisla som len na skok.Moje dve deti uz spia 😀 a o chvilu pojdem aj ja lebo zajtra pracujem 😝 😝 ,kolegyna chcela vymenit soboty,tak preto. 🙂
Meggi,prave som na teba myslela,ked som zapinala internet. 🙂 To je super,ze si to mala lahke.Posielame pusinky so Zoinkou slniecku Kristinke aj Karolinke. 😵 😵 A tesi sa Karolinka zo sestricky? 🙂

Ikulka,nasa Zoe spinka uz asi mesiac na svojej posteli,lebo tiez uz nechcela spat v postielke.Stale v noci isla k nam.Ale nepotesim ta,teraz sme na tom uplne rovnako.Zaspavame na jej posteli,ale v noci chce ist k nam.Uz sme skusali aj to,ze v noci ked sa zobudila,sme si ja alebo manzel lahli k nej na jej postel,ale potom sa aj tak zobudila a isla k nam.Neviem,ci ma slaby spanok alebo je uz tak "nastavena",ze kazdu noc ide k nam. 😅 Neviem ako ju od toho odnaucit.Ma aj hracky vo svojej posteli a nic. 😅 🙂

Sanuelko,manzelikovi blahozelame k narodeninam. 😉 😉 😉

ikulka
25. júl 2008

meggi joj to som rada, že ťa kristínka moc netrápila, super taký porod...len si to teraz budem mýliť som s aaž normálne zľakla že babka hned malú kristínku brala von a to ona karolínku, s ami to teraz pletie 😀
no biccy to si ma ozaj nepotešila si myslím že aj u nás by t bolo tak, veľká postel by asi nepomohla.... ☹

dannynka
26. júl 2008

jeeeej meggi,tak uz ste doma 😵
Kristinka mala super miery 😉 Super ze si mala rychli porod...a veru aj mna zaujima ako Karolinka teraz reaguje na sestricku
😵 😵 😵 😵 😵

mirka
26. júl 2008

ahojte kočky, meggi, vitajte domka 😵 a to si fakt mala fajný pôrod 🙂

samko, ja mám dnes narodky, 26 rokov, až sa mi to ťažko píše 😅

ikulka
26. júl 2008

mirka tak všetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj k narodeninám. to číslo je ešte super, ja mám ešte viac ako ty a už som si na to zvykla 😉

mirka
26. júl 2008

hi, ja som ostala niekde na 23/24 😅 , krémy proti vráskam hádam ešte nemusím kupovať 😀 a ďakujem 🙂

dannynka
26. júl 2008

ahoj mirka..tak ty si potom levik ako ja 😀 😀 😀 ,ja oslavujem vo stvrtok teda 31.7 😀 😀 😀

dannynka
26. júl 2008

a zabudla som mirka vsetko naj naj naj vela zdravicka a nech Ta Laurika poslucha 😉

mirka
26. júl 2008

danny ďakujem, vo štvrtok sa mi, ak by som náhodou zabudla pripomeň, aby som ti zablahoželala 🙂

dannynka
26. júl 2008

mirka no uvidim 😀 😀 😀
ozaj babule...nemate niektora na plane ist kuk do Zoo v Bojniciach?My by sme chceli ist..ale akosi nam teraz moc pocko nepraje..ale snad sa podari a v polke buduceho mesiaca vyrazime 😉

mirka
27. júl 2008

danny, my určite nie, aj keď by som rada, ale Laurinka nevydrží tak dlho v aute 😖

ozaj Danona už išla na dovolenku?

ikulka
27. júl 2008

danny my sa chystáme 😉

dannynka
27. júl 2008

ahojte babule..my sme boli dnes kuk v Trencianskych Tepliciach..a bolo super,GAbika isla prvy krat vlakom a elektrickou(motorakom 😀 ) a celkom sa jej pacilo..boli sme bez kocika 😉 a krasne presla...Teraz akurat veceria a ak stihnem potom vlozim fotto 🙂

samuelko
27. júl 2008

Dobrý večer
Meggi,vitajte doma,Kristínka mala krásne miery a tešíííme sana foto 🙂 🙂 🙂 🙂
Mirka dodatočne všetko najlepšie.
My sme v sobotu oslavovali u mojich starých rodičov,bola to velká oslava,lebo naraz oslavovali môj manžel,môj ocko,starký a ešte dvaja strýkovia. 🙂 Bolo super 😵 😵 😵
danny aj my pojdeme do Bojnic začiatkom augusta Samko má rád zvieratká 🙂

dannynka
27. júl 2008

babulky akurat som fotto vlozila 😉

jeej SAmko to vazne?a čo tak si dat stretko niekedy cez vykend v Bojniciach?aj ikulka sa chysta..hmm?

samuelko
28. júl 2008

Dobré ránko
Danny super fotky,a za to stretko som za.Veď aj ostatné mamulky by sa mohli pridať

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre