Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

samuelko
18. sep 2008

Ahojte
čo robkáte v takomto počasíčku? Unás je zima.

Chcem sa spýtať ako obliekate deturence vtejto zime,či už obliekate aj pančucháče,lebo ja som ešte Samkovi nadala????

bettina
18. sep 2008

samuelko áno, dávam už obom pančušky. keď zafúka tak je to riadne cítiť 😒 no škoda, že už je koniec leta

danona
18. sep 2008

ahojte
aj tu sa riadne ochladilo, no zatial davam malej ponozky.. doma uz kurime, mame podlahove, tak zospodu ma teplo, vonku sme boli kazdy den len tak po polhodinke, alebo v obchodoch a autom... 🙂 ak by som isla na dlhsie von, dala by som uz tiez pancusky.. 🙂

ikulka
18. sep 2008

samko aj ja dávam saške pančušky, je odsť zima a ona má problémy s tými mocovými cestami, tak nechcem aby zas prechladla.... ale po odme má len ponožky to jej ešte punčošky nedávam

eliska7
autor
18. sep 2008

aj ja davam pančušky,mame zimu aj v byte a znese to,von aj taku podšitu bundičku a veru aj teplejšiu mikinu,lebo raz som to podcenila a mala až po pažu ladove ruky 😖 každe dieťa je inač zimomrave 😉 tu je tiež take smutné počasko,umyla som si po prvy raz pri malej velke okna aj upratala celu izbu,ona zatial malovala temperkami,potom babiky kupala,kojila 😀 ,proste bola zlatunka 😉 a maminka spokojna 😉

dannynka
18. sep 2008

ahojte 🙂
aj ja som dnes uz GAbike dala pančušky,veru riadne sa ochladilo a veru ich znesie,ale po dome beha v ponozkach a teplakoch kedze nam uz kuria 😀

eva214
18. sep 2008

Ahojte chcela by som sa spytat biccy ako je spokojna so stolickou a s stolcekom jane, citala som ze ju mas a ja by som si ju chcela kupit. Viem ze nieje vyskovo nastavitelna neprekaza to? a ked sa to rozlozi na stolicku so stolcekom je to pohodlne pre dieta ? moze tam napr, pohodlne kreslit ? dakujem

mirka
18. sep 2008

ahojky, ja mojej malej dávam pančušky už dlhšie, lebo chodíme ráno so psom vonku, tak je už dlhšie zima, ale teraz už má aj cez deň, má body s dlhým rukávom, sveter (teplejšiu mikinu) a podšívanú jesennú bundu. Doma nám už chvalabohu kúria, tak doma je to lepšie 🙂 teraz spí, išla neskoro spať, tak idem pozrieť panelák na nete 🙂

samuelko
18. sep 2008

Fúúúúúú,tak ako čítam všetky nosíte pančucháče,len Samko nie 😨 ja síce pravda,že vonku chodíme málo,tiež len do obchodu a domov a do škúlky alebo ku svokre autom ideme.V byte nám už tiež kúria.Aspon to,že?? Zajtra škola sa mi nechce unavená som z roboty ako pes,strašne mám plané deti v robote,katastrofa 😠

biccy
18. sep 2008

Ahojte 🙂
Eva,ja som velmi spokojna s tou stolickou.Je velmi stabilna a Zoinka tam velmi rada sedi. 🙂 To,ze nie je vyskovo nastavitelna mi vobec nevadi,lebo,ked jej davam jest,sedim na stolicke a je to potom vyskovo akurat.Ma trojbodove polohovanie opierky,Zoinka tam sedi od 5 mesiacov az doteraz a myslim,ze este dlho bude. 🙂 Aj na malovanie,resp.pri rozlozeni je tiez velmi pohodlna.Potah sa da vyprat v pracke.Ja som s tou stolickou velmi spokojna a keby som sa mala znovu rozhodnut pre stolicku,tak si opat kupim tuto. 🙂 Tolko moj nazor,ked chces,opytaj sa este nejakej druhej maminy. 🙂 🙂 🙂

Samko,aj ja Zoinke na vonku davam puncosky,doma ma ponozky a teplacky alebo iba puncosky. 🙂 A na vrch jej vonku davam body alebo tricko s dlhym ruk.,mikinu a vestu,taku hrubsiu. 🙂

Aj u nas je hrozna zima. 🙄 🙄

eliska7
autor
18. sep 2008

vložila som foto z nemocnice

mirka
18. sep 2008

eli, no tie prvé z nemocky sú smutné, ale tie ďalšie 😅 je to riadna Rebeka, čo? perfektná je 😀

dannynka
19. sep 2008

dobre ranko,uz sa nam pomaly ale isto zvíkendieva 😀

eli kukla som fotto,ako pise mirka..tie prve su smutnejsie ale tie dalsie su podarene,ako pekne uz vie Sarinka kreslit 😵

eva214
19. sep 2008

Biccy velmi pekne dakujem rozhodla som sa ze ju kupim pekny den

nera
19. sep 2008

ahojte kočky, veľa nepíšem, lebo klasicky nestíham...
no posielame uzdravovacie pusinky všetkým choručkým...
eliška- Sárinka je na fotkách zlatunka, len tie prvé z nemocnice sú smutnučké....chúďatko ☹
dannynka - a Tebe ako sa darí? Je Ti aj zle, či dá sa?
U nás je tiež chladno a v KE klasicky ešte aj fúka vietor takže "super". A Dianke dávam aj punčošky, ale len keď ideme vonku, ináč je dosť otužilá, až ma niekedy prekvapuje. Peťo sa smeje, že vydržať na Hámre(u babky a tam bolo stále chladnejšie o pár stupňov, to keď som chodila na VŠ v zime stále sa smiali ako to som prišla ...bola som stále naobliekaná v hrubom a tu bolo stále o dosť teplejšie) a neochorieť..to sú základy otužovania 😉

ikulka
19. sep 2008

ahojkyjte...
no eli kukla som aj ja tie tvoje foto a veru som skonjštatovala, že len ked takéto niečo človek vidí, si zdravie začne vážiť...sarina je podarená, je to kočka a veľká hrdinka zároven, naša by niečo také neprežila.... posielam jej mooooooc moc pusiniek. atá nemocnica vyzerá teda strašne to som si predstavovala, že detské oddelenia vyzerajú inak ☹ 😠

eliska7
autor
19. sep 2008

no veru napriek tomu že to ma nazov"detska klinika"je to len taka uzka chodbička,4izby pre maičky s detmi a jedna len pre deti same a to je všetko,takže tých prvých päť dni sme chodili s kočarom len hore dole na dlžke asi 15m 😖 ale vdaka pristupu personalu sa to dalo vydržať a samozrejme ked som si dokazala zabaviť dieťa,tak to šlo.boli matky čo okrem neplač dame to dole nepovedali deťom nič ine a to bolo o nervy.sara to fakt zvladla bravurne!zato ju aj ja sama obdivujem,keby to všetko robili mne tak by som len revala a revala 😉 teraz sa vkuse hrame na doktorky-ja som pacient,ešte mi aj sačky lepi na šušurku,lebo potrebuje doktorka aby som sa vycikala a takto ma muči 😅 ,dame rukavičku-to je infuzka,kvapky,no čo robili jej tak teraz to prevadzkuje na mne 😀 najhoršie boli dni ked ma začala biť,normalne sa zahnala a tou dlahou mi jednu vrazila,alebo telefonom do hlavy-musela som to vydržať,lebo to bol nasledok toho že som ju vždy niesla na odbery a ešte som aj pomahala asistovať pritom,takže ked som dovolila aby jej robili zle tak mi parti bitka-dnes ma konečne nezbila 😀 🙄

mirka
19. sep 2008

eli, no deti si všetko pamätajú, aj to zlé 😅 už to musíš len vydržať 😅

samuelko
19. sep 2008

joj eliska aj ja som kulka albumček,no niečo strašné,ja by som to neviem ako prežila a tiež mám taký názor ako ikulka.
😖

danona
19. sep 2008

eliska- tiez som kuk fotecky.. ☹ no deticky by vobec nemali byt chore, este aj teraz sarku veelmi lutujem ze co musela prezit.. ☹ je velmi sikovna ked vsetko zvladla, aj sa potom smiala na fotkach.. 🙂 posielame puskuu!! 🙂

bola som dnes v kine v Auparku s kamoskou na Mamma mia.. ak ste nevideli a mate moznost, pozrite si to, je to perfektna oddychovka.. 🙂

samuelko
20. sep 2008

ahojky
kde ste???????????? 😲

ikulka
20. sep 2008

DObrý večer, dievčance chcem sa opýtať aký madrac je vhodný pre deti? sašku ideme dať spať na normálnu ostel, je na nej madrac, ale ten zažil ešte mna, tak jej chcem kúpiť nový, len neveim aký, či má byť tvrdší alebo naopak....

samuelko
21. sep 2008

ikulka ja som malému kupovala do postielky celo kokosový to je tvrdý madrac a na posteľ som mu už kupovala polo-kokosový ten je o trošičku makší.Len sú drahé tieto madrace,ale som snimi velmi spokojná.Odporúčam.

danona
21. sep 2008

tiez mame v postielke kokosovy madrac, postel som pre malu este neriesila.. 😉 no a dada ma postel aj s madracom z kiky, no madrac je dost makky-jej sa to paci, no zdravotne to myslim nie je naj.. 😅
ikulka-aj detsku zariadujes?? mne sa paci detska izba cinderella - ma ju www.nobyt.sk, aj by som uz ninke detsku zariadila, no zatial bez postele a pisacieho stola, som do toho nobytu volala, ze ci nebudem mat problem ked postel budem potrebovat o rok, pisaci stol este neskor, no a povedali mi, ze nevedia dokedy tu seriu budu mat, tak som sa na to zatial vykaslala.. ☹ skusim hodit link.. su to vecicky z bieleho masivu.. 😉
uz sme poobede, dnes som sa trapila s kuracim vyvarom, knedlou ,kapustou a pecenou kackou 😝 este idem kolac rychlo hodit do truby..doobeda som nestihla, lebo trubu okupovala kacka.. 😀

dannynka
21. sep 2008

peknu nedelu prajem 🙂
ja som tiez doobedu urobila španielskych vtačikov s ryžou,polievku mame este od vcera 🙂

ikulka-veru aj my uz zachvilku budeme muset riesit postel pre Gabiku ked pride mimino 😅

danona
21. sep 2008

dannynka-ahooj 🙂
tu je ta detska, je na str.tusim 6 a 7 http://www.nobyt.sk/download/baby-collection.pdf , vola sa cinderella 😉

dannynka
21. sep 2008

danona krasna izbicka 😵 😵 😵

samuelko
21. sep 2008

danona krásny nábytok 🙂

biccy
21. sep 2008

Ahojte 🙂
Prisla som vas na chvilku mrknut. 🙂
Zoinka uz teraz spinka na svojej posteli,ale v noci pride stale k nam. 😅 Zajtra uz ideme byvat do nasho bytu (lebo cez leto az doteraz sme boli u nasich) a tam jej v stredu donesieme novu postel do detskej.Chcela by som,aby tam spinkala,ale neviem,ako to zvladneme,lebo to bude aj v inej izbe. 🙂 Tak uvidime. 😀 Dam v piatok vediet,lebo skor nebudem na nete. 🙂

Danona,krasna izbicka. 😉 😉 😉

Tak vam prajem pekny cely tyzden. 😉 😉 😉

ikulka
21. sep 2008

ahojky, no danona krásna izbičky...
ale my si na takú ešte počkáme, kdeže spať v detskej, on apekne pri mamičke spinká v mojej posteli sa rozvaluje a nedá mi dýchať..... 😒 ona zaspí v posteilke ale v noci ked sa zobudí už aj vstáva a prenáame ju k nám
no aj my sme mali teraz v posteilke kokosový madrac, aje teraz chcem kúpiť taký, len je ich vela druhov, tak neviem ktorý je pre dieť anajvhodnejší

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre