Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

ikulka
4. okt 2008

no veru sykorka dve také malé detičky je ťažko ustrážiť...hlavne že sa nič nestalo....a ak sa ťa smiem spýtať ako to teraz vidíš, mala by si aj teraz ked vieš aké to je hned druhé bábo alebo by si ešte počkala....

dannynka
4. okt 2008

ahojte.. 😉
dnes sme mali perny den..tak sa ozyvam az teraz,musela som ist s braskom na chirurgiu lebo mal uraz.. 😝 ,ale uz je v pohode.
aj od nas Zoinke vsetko naj naj naj k dnesnim dvom rockom,vela stasticka zdravicka a vela darcekov 😉

sykorka-dakujem veru bude..uz sa mooc tesime 🙂

idem nahodit nejake fotto s dnesnej oslavy 😉

sykorka
5. okt 2008

ahooojte

sykorka...urcite by som mala kristinku teraz...nic sa nezmenilo... aj s muzom sme to tak chceli... do dvoch rokov...
je to teraz niekedy tazsie... ale da sa to zvladnut... ved aj tak babatko... min.prvy polrok.. viacmenej spinka...ved uz mame mesiac za sebou..,ani neviem ako to uslo... takze za chvilku sa uz budu spolu hrat 😉 😉 😉

sykorka
5. okt 2008

jeeeej,dannynka,kukala som fotky...
super.. ,takze oslavu mate za sebou 🙂))
gabika,si to riadne uživala 🙂
daj nam od nas riadnu pusinu 😝

dannynka
5. okt 2008

sykorka-dakujeme..veru oslava sa jej mooc pacila,a hlavne aj to ze tam mala krsneho,toho ma mooc rada 😵

veru,aj mne to pride tak lepsie sykorka,z jednej materskej do druhej,lebo neviem ci by sa mi potom znova chcelo 😅 😝 😅

mirka
5. okt 2008

ahojte, danny, super, že sa oslava vydarila, torta vyzerá veľmi dobrá!!!! kto piekol? ak je fajný recept, šup s ním do IP 😉
my sme boli včera na oslave, u mojej starkej, oslavovala 80tku, bolo celkom fajn🙂

ja zajtra idem na prax - centrum pre opustených rodičov, budem tam chodiť celý semester, tak sa tešíiííííím 🙂 dúfam bude fajne, žiadna nuda 😅

malá mi ešte spinká, ale potom ideme so sestrou a jej rodinkou na gaštany 🙂

a zajtra večer nám príde ocko 😵 dnes som sa Laurinky pýtala, že kto zajtra príde? rozmýšľala a potom vraví, že ujo, ja jej vravím, aký ujo, O....? a ona, oranžový 😀 tak príde namiesto ocka oranžový ujo 😀 a včera keď tak lialo, už sme boli v paneláku a silou mocou chcela niesť veľký dáždnik, postavila si ho k sebe a vraví "som stará babka" 😀 som sa na nej nasmiala 😀 😀 😀

mirka
5. okt 2008

sýkorka, ako je malá spokojná (aj ty samozrejme)s tým mamutím stolíkom a stoličkou? rozmýšľam, že by sa jej to bodlo do izby, len sa mi to zdá drahé, tak nech nekúpim dáku kravinu 😒

biccy
5. okt 2008

Ahojte 🙂
Prisla som sem na chvilku,lebo som este zaspata zo svadby.Bolo super,Zoinka tam bola za hviezdu.Nevesta jej priniesla s jednym malym dievcatko torticku a na nej sviecku s ohnostrojom.Zoinka len pozerala,co sa deje,potom sfukla sviecky a vsetci jej tlieskali.Bolo to velmi mile prekvapenie od nevesty-mojej naj kamosky. 🙂
Predcasne blahozelam vsetkym oslavencom,ktori budu mat narodeniny cez tyzden,lebo na net pridem az v piatok alebo sobotu.Takze vsetko naj a posielame so Zoinkou pusinky. 😵 😵 😵

samuelko
5. okt 2008

Ahojte.
Danny tak super oslava je za vami,Teda Gabika má krásne vlásky,husté a kučeravé 😵
sýkorka obdivujem ta,že ako to zvládaš dvomi maličkými detičkami tak isto aj meggi.Ja by som to asi nezvládla 😅

ikulka
5. okt 2008

ahojky, tak dens neoslavoval nik...zajtra budeme my akurát si spomínam, ž etakto pred dvoma rokmi sa pomaly do porodnice zberám 😀
no sykorka spinká, no ako ktoré naša nespala zas vobec a ostalo jej to do dnes, ešte aj teraz sa v noci stále budí.... ☹ ale nemožem porovnávať sašku s katkou tá bola od malinka kludnejšia a vyzerá že aj katka bude
ved naša dens napr vobec nespala a večer ju dám do postielky a ona vymýšlala spať ani za svet. ja neviem čo jej do tých liekov dávajú......

eliska7
autor
5. okt 2008

dany,krasna torta a velkááá,jaj a tie vlasky,taka je nadherná 😉

meggi
5. okt 2008

ahojte, nachvilu som sem nakukla po dlhom čase... Dnes sme oslavovali - hodím zajtra aj fotečky... Karolinke sa moc páčilo. Dostala veľkú tabulu na kreslenie, zimnu bundu, encyklopediu zvierat, dalšie 3 leporelá o policajtoch a sanitkách a traktorovi, práčku a včielku Maju na hranie divadielka - tá sa jej fakt páčila a ešte veeela iných hračiek...
Sykorka - to si sa musela riadne zlaknut... hlavne že to dobre dopadlo 😉 Ja sa veru tiež nemožem od malinkej vzdialit a nechat ju pri Karolinke, lebo by to dopadlo asi podobne, ja ju dávam do postielky, ked potrebujem odbehnut... Ale tiež som ju raz nechala na gauči a Karolinka bola pri nej ale hned mi referovala, že davala Kristínke pusinku 🙂
Veru, naozaj to letí - moja druhá už mala 2 mesiace a ani neviem ako to ubieha - ja si to zatial vychutnávam, myslím, že je to super vekový rozdiel a neskor sa budu pekne spolu hrat. Zatial to zvládame dobre, len občas je to trošku vyčerpávajúce a bývam unavená. My sme sa tiež ten prvý mesiac iba adaptovali, teraz už máme aký-taký svoj rytmus a dá sa to už v pohodičke zvládat...
Dakujeme dodatočne za gratulácie 😉 😉 🙂 🙂

samuelko
6. okt 2008

Dobrá ránko
všetko naj naj naj lepšie Saške,véééľa darčekov a supiš oslavu. A samozrejme zdravíčko,štastie ..... 🙂

dannynka
6. okt 2008

ikulka -Saške všetko najlepsie,vela zdravicka,stasticka,vela darcekov a nech ju mamina s tatinom poslucha 😀
GAbika posiela velikansku pusinku 😵

dannynka
6. okt 2008

jeej meggi,ako ten cas leti ved este len teraz si bola "bruškanda" 😵

nera
6. okt 2008

Dobré ránko,
prepáčte, že oneskorene, ale jednak nestíham a nebola som tu pri nete....dodatočne všeeetko najlepšie oslavencom k 2.ročkom - hlavne veeeľa zdravíčka, šťastíčka a detskej radosti.... 😵

dannynka
6. okt 2008

jeeej nera ahojky ako sa citis?

nera
6. okt 2008

Ahoj Dannynka.....no cítim sa nejak stále väčšia, bruško začína zavadzať a ťažšie sa mi vystrája s maličkou, no a samozrejme únava. Ja by som tak spala...... ☹
Maličké dosť kope, takže hockedy sa aj v noci zobudím nato, že niekto do mňa kope a potom si uvedomím, že je to z vnútra. 😉
A Ty sa máš ako? Je Ti zle? Mne do 14-15tt bolo oveľa horšie ako pri Dianke, ale už to prešlo.

dannynka
6. okt 2008

ja sa mam zatial fajn,zo zachodovou misou som sa zatial nekamaratila,len mi byva trosku zle ked zacinam byt hladna inak sa to da celkom v pohode zvladat 😉 akurat dnes som bola na krv,na nejaky screening.... 😉
ozaj nera-ved hod nejake fotto ako ti brusko narastlo sme mooc zvedave 😉
ja uz teraz musim koncit lebo idem aj s GAbikou na kruzok,teda GAbika chodi tancovat a mame tam byt na 10-15 tak sa uz ideme obliekat 😉 pa pa a drzkajte sa 🙂

zuzu13
6. okt 2008

ahojte
Saške prajeme všetko naj...k 2. rôčkom 😉

ikulka
6. okt 2008

ahojky dakujeme za gratulácie, prišla som len na skok idem chystať veci dnes budeme oslavovať so svokrovcami...
tak nech mám pochystané kým spí....

eliska7
autor
6. okt 2008

jej všetko najlepšie Saške 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a potom nezabudni na foto,tešim sa na tortu 😉

bettina
6. okt 2008

ahojte. prajeme všetko najlepšie už dvojročným babuľkám 😵 😵 😵

danona
6. okt 2008

ikulka- saske aj od nas vsetko najlepsie!!! 😵 😵 😵

dannynka
7. okt 2008

ahojte 🙂
tak a dnes ziadny oslavenec hmm?

samuelko
7. okt 2008

ahojky.
dnes asi nikto.Najbližšie sme asi my 🤐 😵 😀
ženušky vložte fotky z osláv 😵 😵 🙂

dannynka
7. okt 2008

samko a vy kolkateho?hmm?

ikulka
7. okt 2008

ahojky no ja vložím ale až zajtra alebo až budúci týžden lebo v sobotu máme ešte jednu oslavu,
ale zajtra sa posnažím už mám aj niečo vybrate...

mirka
7. okt 2008

ahojky, tak gratulujeme Saške a všetko dobré želáme 🙂

my už máme ocka doma, malá je z neho nadšená, vôbec sa nehanbila a to ho nevidela 3 mesiace, tak už spolu šaškujú 😀

zuzu13
8. okt 2008

ahojte
mirka, tak si pekne užívajte ocinka... 😀 😉 😀
dnes tiež žiadny oslávenec???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre