Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

eliska7
autor
30. dec 2008

ahojte všetky 🙂 všetko ssom prečitala,tehilky držte sa už len par hodin 😵 ,choručkým skore uzdravenie.
no sviatky sice nezačali dobre,muž mal malu nehodu,chvalabohu jemu nič,len auto je nepojazdne,tak nam museli naši požičať,autoopravaren otvoria až 7.1 😠 ,danko dostal astmaticky stav,dusil sa štyri dni,ked sa mu polepšilo,tak sarka ochorela,tak sa dusi,že po roku berie zas spreje na priedušky,rano musime isť zas k dr.,chuda len skuči,na ruky sa pýta,že nespi to je už klasika 🙄 ,ale inač štedrý den bol nadherný,presne o pol piatej začali obrovske vločky padať 🙂 ,mala sa tak tešila stromčeku,ale prve slova boli.a kde su darčeky 😀 ,tých bolo tento rok požehnane,hadam najviac za posledne roky,danko bol spokojný,dostal všetko čo chcel,tá spoločenska hra:padajuce opičky je suprova,aj sara ju zbožnuje 😉 ,mamička hotova z nechtou,aj ocinko,že to už davno nebolo,taka krasa 😵 notebok-nasmiali sme sa ked sa vadi :stlač klaves -a sarka kriči:ved počkaj hladam ktorý,čo nepočuješ 😀 tešila sa všetkému,no najväčší uspech mala babika,hrozne sa jej pači ked grgne a smeje sa ,chrape,plače ako skutočna a aj dudlikuje a to bola najlacnejšia-dračikova cena 245 😀 ,jej ako dnes žehlila,až nam tiekli so susedou slzy,ked bude čas vložim fotky 😉 dostala som super vysavač ,aj sarka detský,no oboje sme skovali,lebo herečka mala hysak len pri pohlade na krabicu ☹ ,tak vysavam,len ked ju mama zobere,no a ešte jedine čo znesie je ručný vysavač,tak sa hrbanim a aspon chuchvalce s tým pobereiem-takže zrejme sa boji tej hadice z vysavača 😖 no čo už snou
samko veru to može mať aj s imunity,moj danko maval od narodenia do troch rokov,len vysoke horučky,nič ine 😖
silvester bude doma,možno skočime našim na dve -tri hodinky,byvaju asi dve minuty od nas,tak snad to malej neuškodi,je tam aj bracho,tak nech je veselšie.dnes som robila akurat aspik s udenym mäskom a zeleninkou-mnam,mnam,a dezert bude banan v čoko,šlahačka a zmrzka.vianočny punč som varila 4 krat,taký mal uspech aj unavštev 😀 všetkých bozkavam a STASTNY NOVY ROK 2009 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dannynka
30. dec 2008

babulky aj od nas stastny novy rok 2009 😵

my ideme zajtra k nasim a vratime sa az v novom roku 😵 😵 😵

eliska7
autor
30. dec 2008

samko pekne fotečky,aka velka motorka 😉 ,no a tie bicie 😵 ,ja som vložila par fotiek ale take nekvalitne,neviem čo stím mam,po sviatkoch vložim lepšie 😖

ikulka
31. dec 2008

ahojkajte
aj od nás šťastný a krásny nový rok 2009, nech je krajší a lepší ako bol tento a hlavne zdravší......eliska aj vy ste krásna rodinka škoda, že vás stále niečo trápi, naozaj vám z celého srdca prajem aby vás už problémy obchádzali a boli ste konečen šťastní.....
samko n overu može to byť tým, len myslím, že by sa mu vtedy aj nejaká choroba prejavovala ale ked má iba teploty 😒 no inak je taký črevný vírus teraz a ked vravíš že hnačkuje, či to nechytil....

mirka
31. dec 2008

ahojte kočky

tak my budeme s malou a psom na Silvestra sami, tato ide do roboty, tak budem si písať seminárku keď malá zaspí a pred polnocou pôjdem do postele čítať Harryho Pottera, a budem čakať, či delobuchy Lalku nezobudia. Ideálny večer 😀

No aj my všetkým prajeme Šťastný nový rok, nech je naozaj šťastný, nech sa vás a na drobcov už choroby nelepia, a nech je to pokojný rok 🙂

nera
31. dec 2008

Ahojte, tak všetko najlepšie do nového roku 2009, hlavne všetkým veeeeľa zdravíčka, šťastíčka, rod.pohody, dobrej nálady, radosti a splnených prianí 😵 😵 😵

samuelko
31. dec 2008

Ahojte kočky moje.
Ráno sme boli u Dr.tak malý má zapálené hrdlo,ale doktorovi sa niečo nepáči,tak piatok ideme na krv skoro ráno.
Už sa idem zblázniť,večne je chorý 😠

eliska aj vy máte vela problémikov 😖

tak prajem vám pekný silvester a do nového roku vám prajem hlavne zdravíčko,štastie ,lásku,peniažky a všetko ostatné 🙂

mirka
31. dec 2008

jój samko, tak držím palce 😒

eliska7
autor
31. dec 2008

ahojte,samuelko fukame choreho samka,aj sarinka ma už antibiotika,ma pridušnicu zapalenu,tak sa dusi ako svet,takže naši dojdu nachvilu k nam,nemožeme vobec chodiť von 😢 všetkým pekný silvester,mirka aj doma je dobre,len tá polovička chyba,čo ked bez koruniek sa žiť neda,nabuduci rok si to vynahradite.ja sa tiež obavam ako sara prežije tuto noc,hrozne sa boji,ked rachaju 😖

eliska7
autor
31. dec 2008

pozerame so sarkou fotky,Iku to stretnutie super,porad som si vypytala pivko od muža 😀

dannynka
31. dec 2008

ahojte,
pisem od nasich s braskoveho compu 😉
samko-vy mate naozaj v poslednej dobe naozaj smolu s tymy chorobami,tak prajeme Samkovy do noveho roka vela zdravicka a nech ho choroby s daleka obchadzaju 😉

nera-jeeej tak ty stale este "kinderko" 😀 😵 😵 😵

mirka
1. jan 2009

Šťastný nový rok prajem ešte raz, tehulky už môžte do pôrodnice 🙂

Lalka večer zaspala o 22 tak spinkala aj cez ten najväčší rachot, len sa občas mrvila, ale nezobudila sa, rachotu bolo viac ako predchádzajúce roky tak som už len čakala, kedy sa konečne všetci vybláznia a pôjdu domov bola som od polnoci pre istotu pri malej v spálni, chcela som pozerať, aké delobuchy púšťajú, ale narobili takú hmlu, že nebolo nič vidieť a tak som pri malej čítala Harryho Pottera (ako som mala v pláne), drahý prišiel o 5 ráno, volal mi ale o polnoci, že v DK horeli na námestí stromy 😕 bola som prekvapená, že náš Macko, čo tri Silvestre predtým si delobuchy nevšímal, teraz bol taký nepokojný 😖

pozerala som Všetko najhoršie so sajfom, som sa nasmiala, len som nedopozerala, lebo som radšej šla k Lalke

pekný deň prajem 🙂

zuzu13
1. jan 2009

ahojte
prajeme Vam vsetkym nech je rok 2009 krasny, uspesny, zdravy a plny lasky...

my sme mali na veceru nasich a potom o 22,00 prisli svokrovci...Lucka prespala najvacsie rachoty a zobudila sa o 1,30h. ze chce vidiet ohnostroj 😀 😀 😀 nastastie este bolo cosi vidiet, tak sme sa pozreli z okna a bola spokojna...polozila som ju do postele a spala do 8,15
samkovi i vsetkym chorobkam skore uzdravenie 😉 ...my sme tiez este usoplikovani 😢

kinderka uz mozete zacat rodit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ikulka
1. jan 2009

Sťastný nový rok 2009 želáme všetkým detičkám aj ich rodičom, nech je tento nový rok krajší, šťastnejší, zdravší a nech s avšetky naše sny a tužby v nom vyplnia....
no naša to všetko prespala, zaspala 20,40 a spala až do 6,15 nikdy tak dobre nespala ako tuto noc akurát ešte večer kým zaspala tak vystrelovali už tak sa pýtala kto praši koberec a potom spala, tak super...
a tehulky horsa rodiť už teraz možte....... 🙂 🙂 🙂

mirka
1. jan 2009

no ja som bola rada, že prespala všetko, lebo by sa určite bála, u nás dorachotili cca 0.45, som už bola normálne rada
😀

nera
1. jan 2009

Ahojte, práve idem do nemocnice na príjem, takže dnes alebo zajtra to bude...držte palce 😵

mirka
1. jan 2009

Nera držkajte sa!!!!!!!!!! myslíme na vás a neboj všetko dobre dopadne, potom nám daj dáko vedieť, že už ste 4 🙂

zuzu13
1. jan 2009

wow, nera drz sa...nech to mas rychlo za sebou...aby sme uz konecne vedeli ci ta to kopkala Olivia alebo Janicko 😀 😀 😀
a co zuzanko???viete o nej nieco???bude v novinach ako prva rodicka v r.2009 na Slovensku???xixixi 😀 😀 😀 😀 alebo je este 2 v1???

samuelko
1. jan 2009

Prajeme vám všetko dobré v novom roku,hlavne zdravíčko.Samko bol hore opolnoci aj sa pozeral na petardy,ale nebál sa,potom zaspal ale často sa budil lebo mal teplotu zvýšenú 😒

ženušky už máme euro 😒
nera držkajte sa,bud silnučká 🙂

zuzu13
1. jan 2009

joj samuelko, ani nevrav...ked som dnes pozrela na stav uctu...tak prudko klesol 😀 😀 😀 😀 😀

samuelko
1. jan 2009

zuzu veru musíme si zviknút 😒 no čo už

zuzu13
1. jan 2009

halo, halo...aky mame stav rodiciek???uz??? 😀 😀 😀

samuelko
1. jan 2009

ahojky no ja neviem... 😲

dannynka
1. jan 2009

ahojte,
nery drzime palceky a tesime sa na spravi o dalsom clenovy Vasej rodinky 😵 😵 😵

zuzu,samko o tom eure mi ani nehovorte,veru ked som kukla na ucet az mi zle prislo 😝

samuelko
1. jan 2009

ženy čo si myslíte, je dobré vybrat tie nosné mandle detičkám či nie? Máte stým skúsenosti nejaké? Neviem čo si mám otom myslieť,či mu to vôbec pomože alebo nie.Konečne spinká drobec .Zaspal o pol deviatej a ešte nebol hore asi mu je lepšie trošku 😒

Zajtra skoro ráno ideme na odber krvy,už sa dopredu bojim,ale ide snami aj manžel tak ho bude držat on,naposledy ked mu vyberali krv,tak to bola hotová katastrofa z hlavičky mu museli,lebo mu inde nenašli žilku 😖

mirka
1. jan 2009

samko, no bude to zajtra asi ťažké, čo sa týka mandlí, ja by som popozerala na nete 😒 idem už do postele, dobrú noc, zajtra vám držím palce

dannynka
1. jan 2009

samko ani ja Ti moc neporadim, 😒 co sa tyka mandliA zajtra drzime palceky a budeme na VAs mysliet 😅

zuzu13
2. jan 2009

dobre ranko, tak co nove?Olivia alebo Jan???xixixi...som zvedava ako male dieta 😅
samuelko, kamaratka ma dcerku ktora bola furt chora...mali jej vyberat nosnu mandlu, ona vsak odmietla a dava malej nejake homeopatika...uz rok je spokojna...aj s mandlou...takze neviem...asi by som radsej vyskusala homeo a ak ani to nezaberie...no tak uz asi len vybrat 😉 skusim ti zistit nazov tych homeo a dam ti vediet...

dannynka
2. jan 2009

dobre ranko 🙂
ikulkinej Alexandre prajeme vsetko naj naj k dnešním meninkam,vela zdravicka a nech ju mamina poslucha 😀

samuelko
2. jan 2009

Dobré ránko
no ako už aj ja som zvedavá??? 😵
Takže u doktora v pohode,zas dostal lieky,Hylak na stolicu a na kašel sirup 😢 a pondelok ideme zas na kontrolu.

Saške prajeme všetko najlepšie k meninkám,hlavne zdravíčko.Posielame jej pusinku 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre