Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

samuelko
10. mar 2009

ahojte ženušky moje
eliska nemám slov,chuda malé kolko si musí vytrpiet 😒

My sme dnes boli v madarsku,som spomínala že to máme na skok,no niektoré vecí sú tam lacnejšie,iné sú drahšie a zas niektoré rovnaké. Ja som kúpila prach na pranie ariel 6kg za 400sk našich + 2l Lenor bol ktomu, potom vela drogérie,Vanish 4l za 120.sk. ....a tááák a oplatí sa tam tankovat nafta za 1l - 24.sk a benzín 1l 26.sk

Príšerne ma bolia kolená... 😖

samuelko
11. mar 2009

🙂 Ahojte dobré ránko 🙂

Samík ešte búva a ja pijem kávičku 😝
prajem pekný dník 🙂

mirka
11. mar 2009

ahojky

samko ja som si až teraz spravila kafčo, obedujem, laura mi spí v kočíku, ráno sme mali fofry, išli sme do MC, tak sa vyhrala, skôr vymaľovala, objavila vodovky, tak sa pomaly odtiaľ nehla, tak sme museli kúpiť vodovky aj výkresy, bude sa maľovať 😵

bettina
11. mar 2009

ahojte.
eliska, smutný príbeh 😔 taký čas rozmýšľam, prečo sa ľudia vedia k sebe škaredo správať 😠

danona, tak si pochodila výstavu. aj ja som chcela veľmi ísť, bola som aj pred rokom. len to mám ďaleko. ale práve zvažujem, že sa zajtra ráno vyberiem, a chcela by som obývačku-modernejší štýl

mirka prajem dobré učenie 😉

danona
11. mar 2009

mirka-aj ninusa spii 😀 boli sme doobeda na plavani, dnes bola totalne hotova.. 😀 no aj ja.. 😅
bettina- obyvaciek mali dost, aj moderny styl, no sedacky, tie mali peknuckee 🙂
samuelko-super nakup 😎 aj svagrinka dnes isla.. 🙂

mirka
11. mar 2009

🙂 my to máme na nákupy bližšie do Poľska, ale takto nechodievame, skôr na výlet so svokrovcami 🙂 aj teraz dakedy na jar pôjdeme, ale radšej ako na trhy (alebo nákupy ako také) ideme do Zakopaného, úžasný výlet, na jeseň sme boli prvý krát aj s laurou za hranicami, bála som sa ako obsedí v aute a 2 hodiny sedela ako päť peňazí 🙂

malá mi spala iba hodinu 🙄 a večer zas bude štrajkovať 😒

zuzu13
11. mar 2009

ahojte, tak sme zvladli monitor....dufam, ze aj vysledky budu OK...ale Vitko je spokojny so svojim vykonom, tak verim, ze je to dobre...

Lucka spala tiez len hodinu...a prave pozera panelak...nejako sa jej dnes nechce spat....zato ja by som spala ......az by som plakala.... 😅 😀 😀 😀 😀
eliska...vela zdravicka prajeme...

a ideme haji....ci sa to slecne paci a ci nie 😀 😀 😀

samuelko
11. mar 2009

Dobrý večer

Ani Samkovi sa dnes nechce spat zázrakoma inokedy už chrápe o siedmej a to ani nespal cez den vobec 😅 pozerá sportakusa 🙂

zuzu13
11. mar 2009

xixixi...aj u nas sa pozera sportakus 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

samuelko
12. mar 2009

Dobré ránko 🙂

Zuzu to unás je velký HIT, rozprávka sportakus 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Už je štvrtok,ako ten čas rýchlo letí 😒

danona
12. mar 2009

bre ranko 😎
zuzu-u nas leti panelak, pozeravam s ninou, uz tak pozna tu desmodacku pesnicku, ze ked ideme spolu v aute a z radia ide ta pesnicka, krici mi:"mamaaaaa, to je panelak!" 😀
vyzera ze dnes tu bude 😎

nera
12. mar 2009

ahojte ,po dlllhočiznom čase som sem prišla, boli sme choručké, lebo sme chytili virozu pri preventívkach, ale už je dobre, len už nechodíme teraz vonku, aby sme znovu niečo nechytili....
Teraz je Dianka neskutočne živá, stále niečo vystrája...a Olívinka naň stále pozerá a až vidno ako by sa rada pridala k nám....aj som už skôr hodila nejaké foto ako rastieme(najmä menšia)
Majte sa krásne 😵 😵 😵

danona
12. mar 2009

nera- kraaasnucke fotecky, malinka olivia ma teda liciska 😵 vyzera byt spokojne, dobre papkajuce babenko.. 😵 obidve kocky mas "na zozratie" 😵 😵 😵

zuzu13
12. mar 2009

ahojte
danona...no panelak aj u nas fici...a hlavne ujo Emil a teta Janka...ma ich rada 🙂 lenze ich uz nepozerame...ale Lucka sme tam pozrie na cechoch....doobeda...
a co sa tyka filmovych hitov...stale sme na Lucii...S tebou mne bavi svet..a hlavne Vasek...ako vytrhnut velrybe stolicku.,.....a dalsie dve casti...ale je to ok...lebo to dokazem pozerat viackrat aj ja...
nera vela zdravicka....a foto kuknem... 😉
samuelko...tak sportakus musi byt 😉 nie? 😀

samuelko
12. mar 2009

ahojky 😵

Teda nera krásne dievčata máš doma,krásne sú 🙂 🙂

Samko nemá nejak svoj oblúbený film no až na toho sportakusa,jeho ked napadne tak skor DVD rozprávky čo máme doma napr. Madagaskar, Doba ladova .....

samuelko
13. mar 2009

Dobré ránko
Unás hrozne sneží,joj to je na porazenie takéto počasie 😠

zuzu13
13. mar 2009

krásne snehobiele ránko....13-teho piatoček 😉
aj u nás sneží...zatial máme cca 10 cm...a stále padá 😀

danona
13. mar 2009

dobre ranko
samuelko,zuzu- 😕 cooooooo? 😕 som to normalna 2x musela precitat... 😅 my tu mame kraasne jarne pocasie-svieti slniecko... 😎 no nad ranom prsalo... 😉
samuelko-hned idem na mmb 😉

eliska7
autor
13. mar 2009

Ahojte aj tu rano napadal sneh 😠 asi sa jari nedočkam.no v madasku super,my sme boli len v auchane dalej sme sa ani nedostali 😀 ,90% veci sa oplati nakupiť,do auta sa nam nezmestila ani myš.Nakupili sme všetko,od mäsa po oblečko.len pre zaujimavosť hip čaj-54sk(u nas v lekarni 145)1l avivaž 54(ja som kupila za 89 ten istý)plienky pampers 279(u nas 379),flašky mam o 70sk lacnejšie tk dalej....pytam kde to mi žijeme a akej republike 😠 ked človek robi velky nakup,saoplati vycestovať,nam sa oplatilo aj ked to bolo hore dole 170km,benzin za 24,takže cesta bola za dara.jedine čo som pokazila kupila som malemu male adidas tenisky,neodhadla som velkosť akosi my začal rasť 😀
sarka ma naštastie chloridy v poriadku a pan doktor nam odporučil zmeniť prostredie k moru,že nič ine nam nevie poradiť,takže kašlat a dusiť sa bude dalej,zatial nemam sponzora na mesačny pobyt pri mori 😖 nuž aj taky je život,ešte skusim jednu bylinkarku
dnes mame fajný obed varil muž s malym-vypražane šampiony,stehna,syr 😉

mirka
13. mar 2009

ahojček

eli, no na tvojom mieste by som sa už aj ja chytala bylinkárky, alebo nejakého liečiteľa, ja poznám jedného, spolužiakov otec, chodí za ním strašne veľa ľudí, mne tiež s dačím pomohol, s dačím nie, ale to je indivindi, ľudia si ho chvália. Len neviem ako s malými deťmi, je z DK

super ste nakúpili

ja u nás hlásim už asi 15 cm mokrého snehu 😠 celý deň sneží bez prestania, ja už nechcem snéééééééééh, z čižiem a zo zimnej bundy sa mi už chce grcať 😠

ja som spravila brokolicové cestoviny a ešte varím zeleninovú s vajíčkom, malá je u našich, ráno som šla do školy a išla som tam po h...o, profák neprišiel, komunikácia s naším štúdijným odd. je úplne úbohá 🙄

mirka
13. mar 2009

a keďže som bola bez malej, šla som si urobiť radosť v KIKu som bola asi hodinu, kúpila som si super tepláky za 3 eurá a malej som nakúpila podkolienky a pančušky za babku 🙂

eliska7
autor
13. mar 2009

mirka u toho sme boli dvakrat a sare bolo ešte horšie 😖 ale mne povedal všetko čo mi je beztoho aby som mu len slovko povedala,jedina nevýhoda je velmi daleko a musela by som tam chodiť 4krat do roka,no ak nam tarez nepomože už mam jednu blízko nas,tak so sebou asi pojdem zas do kubina.teraz o týžden v nedelu ideme liečitelke,robi kombi aj s bylinkami,povedala že sa na saru pozre a hned povie či jej vie pomocť 😖
Prave pečiem dva plechy kysnuté,tvarohovolekvarove 🙂

mirka
13. mar 2009

eli, tak dúfam, že už jej pomôžu

nooooooooo, práve chodím po byte, že by som si dala niečo fajné, sladké, pečené, pošli prosííííííííííííííííím!!!! 😅

ikulka
13. mar 2009

ahojky dievčatá maju vaše detičky ešte cumle? lebo saška na spanie ešte stále áno totálne na nom závisláči.....a mm mi už stále nadáva že čo ju neodučam a dnes jej ich schoval že ich zobrali smetiari tak chudiatko tak plakala.... 😖 ☹ že maminka kde je moja dudka prečo nemáme dudku no tak mi jej bolo luto....ale v noci ked s azobudí jej asi znova dám lebo by mi už nezaspala....ved poznám aj staršie deti čo maju cumle a aj deti ktoré napr aj do školy chodia a ešte piju mlieko z flaše tak prečo by naša ešte nemohla mať ten cumel.....

samuelko
13. mar 2009

Ahojte.
No v škole som bol do siedmej a zajtra zas,sa mi nechce 🙂

eliska no vidíš,oplatilo sa ti íst aspon si super nakúpila 🙂

ikulka Samko nemá cumel presne od roka,sám povedal,že nechce naštastie sme stým nemali problém,on tiež cumloval len v noci cez den nie,ale bála som sa,že ked sa zobudí v noci tak že nezaspí,ale nezobudil sa spal celú noc.Napr krstný syn má 4 a pol roka ,ale už jemu by som nedala,do školky chodiť s cumlom skoro 5 ročný chlapec,to už nie....to sa mi nepáči aj ked ho použiva len na spanie....neporadím ti ako sa odnaúča od cumlovania lebo ja som stým mala obrovské štastie. Možno že ked by ti zaspala bez cumla a keby sa ti v noci zobudila,že by si jej dala čajík pit namiesto cumla, to ma len tak napadlo.Neporadím ti.Inak asi aj toto si dieta musí sámo uvedomit aj ked na druhej strane čím dlhšie necháš cumel tým horšie odnaučíš.poznám aj 6 ročné dievčatko,ktoré chodí do prípravky s cumlom.

samuelko
13. mar 2009

vložila som zopár fotiek 🙂

mirka
13. mar 2009

iku, Lalka nemala cumel, tak neporadím, ale keby mala, tak ho tolerujem len do určitého veku a už len na spanie, potom už ani to, uvidíš ako to dnes zvládne, tieto odúčania sú hrozné 😅

svokra kúpila domov fľašky s vrchnákom s hrkálkou (pre maličkého bratrančeka) a keď sme u nich spali, tak ich videla, odvtedy pije kakavko z fľašky 🙄 ale už jej zas dávam len do hrnčeka, nikdy cumle a fľaše nechcela a teraz, keď už je veľká bude ako bábätko 🙄

no 6 ročné dieťa s cumlom je už inak nechutné ... 😖

už dlho som nebola s jednou kamoškou, synček jej mal vo februári 3 roky, ešte na jeseň ho kojila, tak ma napadlo, či ho ešte kojí 😅 lebo nemala v pláne prestať, ešte na mňa pozerala ako na ufónca, keď som prestávala, keď mala Lala 1,5 roka 😝

mirka
13. mar 2009

Samko, krásne fotky 😉 Samko je šikovný, na záchode

Laura mala dnes úspešné ráno, vykakala sa do šerblíka 🙂 som z toho happy, lebo do šerblíka kakať nechcela ani za svet 😵 síce som ju musela trošku postrašiť, ale bolo to ok 😅

eliska7
autor
14. mar 2009

ahojky,no my sme dudel nemali,ale cecky 😀 myslim že odnaučiť je lahšie dudel,lebo ho možte zahodiť do potoka,havovi a tak a cecky nezahodiš 😀 tie vidi stale,niekedy mame tažke dni aj dnes hoci po dlhej dobe spala celu noc sama s dankom v izbe ale rano o 6 čajik a držať mame bradavku a tak ešte zadriemala 🙄 určite sa snaž odnaučiť,lebo cumlovanie vytlača chrup,ved volaktora je tu zubarka tak by sa mohla vyjadriť 😖
samko zlatý 🙂 .chlapi išli na ryby a ja idem von hned len dopišem,kým je krasne slnečno 😉 ,zajtra zas doobeda robim tak nech si užijem slniečka,potrebujem načerpať energiu 🙂

eliska7
autor
14. mar 2009

ešte som chcela pisali ste o kakani,sara uživala od augusta nutrolin B,tak som jej skusila vysadiť,bože aké problemy bruško ju boli,kakať nejde,tak som ich kupila znova a ideme dalej 🙄 som zvedava čo povie gastroenterolog na kontrole,ideme 23 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre