Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

bettina
1. apr 2009

danona všetko najlepšie k narodeninám. virtuálne si s Tebou pripíjam 😉
danynka,no už toho nemáš veľa.onedlho sa už budete zvonku objímať 🙂 🙂

zuzu13
2. apr 2009

krasne slnieckve ranko...

mirka
2. apr 2009

ahojte kočky

danona, všetko najlepšie k narodeninám, aj k prijatiu 🙂

Danny, to je super 🙂

ja som sa učila do školy, dnes sme mali písať z práva, zlatý človek, odpustil nám písomku kvôli peknému počasiu 😀

dannynka
2. apr 2009

ahojte 🙂

no veru aby uz bolo mimi cim skvor tu,tie posledne tyzdne su riadny zaberak....ale uz to mame za par tak vydrzime 😉

zuzu13
3. apr 2009

prekrásne slniečkové ránko...a k tomu piatoček 😀
danny, dneska je hezky...dneska by to šlo 😀 😀 😀

danona
3. apr 2009

ahojte
este raz kocky diky, vcera som oslavovala-po prvy krat som zorganizovala "damsku jazdu", teda babinec 😀 , pozvala som kamosky a kolegynky na narodeninovy bowling, bolo nas celkom 12 a bolo super 😵 boli sme od 18h do 23h, dnes ma vseetko boli 😀
aj tu je 😎 😎 😎
mirka-jee,to potesi, este aj zapisat to mohol,co? 🙂 😉
ikulka-si sikula-za tie okna..my budeme az po velkej noci umyvat 😅 -mangelik chce dom ostriekat "vapkou" /neviem ako sa to pise/, a ze az bude teplejsie, tak tie okna az potom umyjeme.. 😅
dannynka-teraz som si vsimla, bratranec/teda jeho polovicka 😀 / maju termin presne ako ty 🙂, budu mat chlapceka /Simon alebo Filipko to bude 🙂 /

dannynka
3. apr 2009

zuzu-este mame chvilocku cas 😀

danona-som bola dnes na prietokoch a veru aj u nas to vyzera na chlapceka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀 😉 budeme mat asi parik 😉

mirka
4. apr 2009

ahojky

jéj Danny, to je super 🙂

danona
4. apr 2009

dannynka- 🙂 supeeer, no dlho sa vam schovaval drobcek malinky 🙂

biccy
5. apr 2009

Dannynka,som si myslela,ze bude chlapcek,lebo podla tabulky ti tak vychadzalo. 😉 😉 😉

biccy
5. apr 2009

A este som zabudla-Gabika je zlatucka na tych novych fotkach. 😉 😉 😉

dannynka
5. apr 2009

biccy dakujem 🙂

akurat dnes sa GAbike akosi nadcha rozbehla,chudatko ma nostek ako vodovodny kohutik...zajtra radsej preventivne zavolam k dr po radu,lebo ju to zneroznuje ako jej to stale tecie z nosteka ☹ ☹ ☹

samuelko
5. apr 2009

Ahojte kočky 😵

teda dannynka supišné novinky 😎

Ja som mala piatok skúšku z angličtiny a v sobotu zo sociálnej patológie 😕 mám a-čka tak som rada,ale bola to makačka. V sobotu sme boli na miny výlete v Banskej B. v Európe, Samkovi sme kúpili botasky a vyšantil sa na tých autíčkach a vláčiku a dnes sme pobehali rodinku... Počasie nám praje konečne,krásne slniečko 😎

danona
5. apr 2009

ahojte
mirka-tusim mas meniny...ak ano, tak vseetko najlepsie!! 😵
samuelko-gratulujem k vynikajuco zmaknutym skuskam!!
nera-inokedy hodim ip, lebo je to na dlho.. 😎
dnes tu bolo 😎 , boli sme s kamaratmi v Gyori, az vecer sme sa vratili... 🙂
vsetkym pekny vecer!!

zuzu13
6. apr 2009

ahojte,
danny...no super...ste si to pekne doladili...takže bude párik 😉
samuelko gratulujem 😉
my sme víkendovali na detskom ihrisku a na záhrade(viď foto) 😀 😀 😀

mirka
6. apr 2009

ahoj kočky

danona, áno, ďakujem 😵

babky, nemáte náhodou niektorá doma DVD Hello Kitty? malej sa strašne páči upútavka čo je v Noddym

mirka
6. apr 2009

a DVD Noddy 2? 😉

samuelko
6. apr 2009

Ďakujem 😎
Mirka ja nemám 😒
Zuzu supiš fotky 😎

Ženy obliekate pančušky??? Ja už Samkovi nie 😀

mirka
6. apr 2009

samko, dnes poobede som jej už pančušky nedala, ale bolo chladno, ráno ešte dávam, neviem, myslím, že im už nemôže by zima 😒

bettina
7. apr 2009

ahojte. dannynka blahoželám k peknej správe 😵
samuelko ráno dávam pančušky,keď ideme do škôlky, a poobede už nie 😉

danona
7. apr 2009

ahojteee
nejako viazne debata... 😀 asi sme vsetky vonku, co... 😎 😎 😎
mam pokazene auticko,tak len pesi beham, alebo sa davam vyvazat kde potrebujem 😀 aj plavanie mame dalej, musim nazajtra kamosku dohodnut aby nas hodila 😝
zajtra nam privezu nabytok do ninusinej detskej, sa vytesujem uz teraz 🙂 , no skladat budeme az po sviatkoch-vo stvrtok rano cestujeme prec,vratime sa v pondelok vecer.. 😎
samuelko-tiez sme uz bez pancusiek 🙂
mirka-nemame, skus na mmb pozriet, myslim ze som tam Kitty dvd videla /neviem ci orig.alebo napalene/.. 😉

mirka
7. apr 2009

danona, už máme DVD Kitty, jedna známa nám dala 🙂

Lala dnes naobed nespala, boli sme v MC, a už mi v kočíku nechce spať, tak som vedela, že bude problém, tak som ju už ani nedala doma spať, keby ste ju videli večer 😀 už o pol ôsmej sme zhasli, že maminka ja nechcem spinkať, vravím jej, že nech nespí nech pozerá 😀 za 3 sekundy jej začali padať oči 😀 a za minútu bola tvrdá 😀 😀 😀

eliska7
autor
7. apr 2009

ahojte,prepačte že sa neozivam nejde nam pc-asi mame virus trojský kon 😠 teraz zahadne ide už 20min,tak len abz ste vedeli že sme ok,uživame si slniečka-dufam že ste aj vz ok a prajeme peknu velku noc, 🙂

samuelko
8. apr 2009

Dobré ránko 🙂

danona a kdeže idete na sviatky??? 😎

eliska aj vám prajeme veselú velkú noc.
od zajtra sú už prázdniny jaj či dobre... 😅 😉

mirka
8. apr 2009

ahojček

samko, my máme teraz celý týždeň prázdniny 😀 tak som rada, dala som si záväzok, že si napíšem aspoň 2 seminárky, ešte nemám ani jednu 😒 ani neni kedy, včera lala nespala, večer je za pc drahý, tak nič 😔 dúfam, že dnes sa mi to už podarí

Eli, vyžente toho koňa 🙄
veselú veľkú noc prajeme aj my 🙂

danona
8. apr 2009

samuelko- Permon, ide nas partia 5 rodin s osmimi detickami od 15 mes. po 18 rokov 😀 taakze bude veselo 😀
mirka-ninusa nespava cez den, potom mi vecer zaspi okolo 20-21h, ak ju dam spat cez obec, tak zaspi az po 23h, tak viem o com pises 😝 a je to zaberacka, hlavne ked nieco mudre /ako seminarka/ musis stvorit.. 😒 takze drzim palceky k "plodnym" myslienkam 😉
eliska- 😕 pocitacu skore uzdravenie, am vela 😎
aj od nas VESELU VELKU NOC 🙂
ozaj, dannynka, kde siiiiiiiiiiii 🙂

danona
8. apr 2009

oprava-ak ju dam spat cez obed... 🤐

dannynka
8. apr 2009

danona tuuuu 🙂 este kinderko 😀

aj od nas vsetkym krasnu a veselu velku noc 😉

ikulka
8. apr 2009

ahojky joooj ale máme krásne počasie
mirka ani saška už nespí cez obed pol roka asi a veru je to o držku niekedy ale zas večer o osmej zaspáva ked spávala cez obed tak až okolo deviatej zaspala.....

mirka
8. apr 2009

iku, mne malá spáva, aj teraz spí 🙂 tak dováram, a o 15 je už hore, takže oddych žiadny 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre