Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

dannynka
23. apr 2009

ahojte 🙂

este stale kinderkujem,hned ak bude mimi na svete ikulka da urcite vediet 😵 😉 ,len teraz posledne dni akosi nic nestiham nemam moc casu ani na net 😅

dannynka
23. apr 2009

zuzu-gratulko k prijatiu do skolky 😉

danona-t tych casniciek si nic nerob,neboj ono sa im to casom vrati 😉

danona
24. apr 2009

ahojte
no, ten vcerajsok ma uz presiel, no jest tam nepojdem, ak ano tak s komentarom ... 😅
dannynka-tomu bratrancovi sa bejbinko narodilo vcera /Simonko, 3800g a 51cm 🙂 /
zuzu-vsak aj novy nabytok potesi 🙂 a v sturove je pekne 🙂
mirka-aj kupalisko je super vec - hlavne ked je teplo ti bude jedno ze kde, hlavne bude osviezit sa.. 🙂 😉

zuzu13
24. apr 2009

ahojte
danona, veru poteší 😀
danny, no dominik si pekne počka do zajtra....bude presný ako hodinky 😉
mirka, my ideme so znamymi na ich chatu do Šturova...ale asi len na 3-4 dni....takže to bude len taká mini dovolenka... 😀 ale bude 😀

mirka
24. apr 2009

ahojček

Danona, gratulujeme bratrancovi 🙂 a do tej reštiky by mňa už nedostali, ani keby som išla umrieť od hladu 😀

ja som sama doma!!!!!!!! lauru vzala svokruš do kubína ráno aj Macina (psa) vzali, tak varím a pôjdem na poštu, reklamovať zásielku, už je odoslaná 21 dní a nič neprišlo 😠 to som jednej mamičke posielala jarnú súpravu pre dieťatko 😖 keď to zreklamujú, bude leto 😠

dnes som v KIKu kúpila lale dvoje nohavíc, jedny podšívané na jar/leto a druhé tenšie menžestráčky, ks za 2,19 eur 😀 😀 😀 😀 😀 sú 92, ael zdajú sa mi dosť dlhé, ale tak na jeseň hádam dorastie 🙂 a tričko čo som spomínala, že som tam minule kúpila za 1 euro, boli teraz po 5,49 😎

mirka
25. apr 2009

ahojte

my sme dnes mali v MC jarný bazárik, tak som bola čo to popredať 🙂 keď sa Lauri naspí, pôjdeme na zmrzlinu 🙂

danny dnes máš termín, tak tfujtfuj 😉

dannynka
25. apr 2009

mirka dakujem,ale malinkemu sa stale akosi nechce a tak som stale kinderko 😅

danona
26. apr 2009

dannynka- tak ze by to bolo nedelniatko 🙂 😉 drzim palceky!!! 😵

dannynka
26. apr 2009

danona asi ee skvor to vidim na majovcatko 😅 😅 😅

zuzu13
26. apr 2009

danny, zeby 1.maj?a rovno do sprievodu? 😀 😀 😀

biccy
26. apr 2009

Ahojte 🙂
Nebola som od piatku doma,tak teraz som hned utekala na net,ci uz to Danny ma za sebou. 🙂 Ale pozeram,ze sa chysta az v maji. 😀
Boli sme z roboty na wellnes vikend,bolo super,len ma trosku boli hlava. 😀 😝 Mali sme tam aj jednu prednasku s Farkasovskym z markizy. 🙂
Prajem va pekny zvysok vikendu. 😉 😉 😉

zuzu13
27. apr 2009

biccy...no teda 🙂 😎 super víkendík....

dannynka, kde si??? už si išla???? 😀

dannynka
27. apr 2009

zuzu este ee ale mam tusaka ze sa to blizi 😅 😅 😅

zuzu13
27. apr 2009

danny, to aj my vsetky mame tusaka, ze za chvilku bude Dominik medzi nami 😉 😀 😀 😀

samuelko
27. apr 2009

Ahojte žienky moje.
No tak skúška sa podarila za A-čko tak som happy 😎 dalšie mám 16.mája
Aj Samka prijali do novej školky minulý týžden piatok tak sme sa smiali s mužom,že aký zoznam nám poslali čo všetko treba kúpiť.... 😀 ....
Dovolenka no tento rok bude more aj unás,len sa tiež nevieme rozhodnut.
Danona tak to si musela mať šok 😖

Danny ahoj,tak ako???? 🙂

samuelko
27. apr 2009

vložila som zopár fotiek 😎

danona
28. apr 2009

dannynka- hlasim sa tu dnes prvaaaa 😀 a zvedavaaa 😕 😉 🙂
samuelko-gratulko ku skuske, peknucke fotky si dala, si hviezda v tom kostymceku 😵, samko je zlatyyy v tej autosedacke... 😀
biccy-fiiha, si si dobre oddychla.. 😵
kocky vecer ideme prec, tusim o 22.55 letime z viedne..so sebou budeme mat laptop, tak sa mi hadam podari sem kuknut.. 😎 prave som vazila kufre, mam na jednom nadvahu, idem ich este poprehadzovat.. 😅

meggi
28. apr 2009

Ahojte,
som rada, že Vám môžem oznamiť super správičku - Dannynke sa dnes o 16:06 narodil Dominik.
Miery: 52cm, 3 750g... Prajem veľa zdravíčka a hlavne veľa mliečka... Teším sa už na fotečky - babička ževraj nahodí 😉

ikulka
28. apr 2009

NO to je super správa aj my gratulujeme Dominikovi a aj šťastnej maminke......

mirka
28. apr 2009

ahojček 🙂

tak som si dobre myslela, že danny už dnes bude mať maličkého pri sebe 🙂 gratulujeme a prajeme veľa zdravia, šťastia a mliečka, nech sa tu Dominikovi páči 🙂 😵 😵 😵 tešíme sa na fotky!!!

Meggi a ty ako? kočky poslúchajú? 😉

naša lalka dnes bola v DK, doviezli ju až večer, bola taká mamičková, v pondelok odlúčenie znášala lepšie 😒 včera ale mala blbý deň, len zle robila, tak aj vyfasovala pár krát, som myslela, že ma šľak trafí, ani von, ani dnu neposlúchala 😖

zuzu13
29. apr 2009

ahojteeeeeeeee

Dannynka ....blahoželáááááááám.... 🙂 😉 🙂 😀

bzuco
29. apr 2009

trošku sa tu povtierkujem...prepáčte 😀
ale chcem zablahoželať dannynke k synčekovi 😵

zuzu13
29. apr 2009

bzuco, ty si vítana vterka 😉 😀 😀 😀

nera
29. apr 2009

Danny - srdečne blahoželám a prajem obom veeľa zdravíčka a pohody 😵 😵 😵

samuelko
30. apr 2009

Ahojte,supééééér danny,zo srdiečka blahoželáme a prajem všetko len to najlepšie ... 🙂
danona dakujem a kde že ste sa to vybrali? na dovču? 🙂

mirka
30. apr 2009

ahoj kočky, kde sa túlate? dnes som mala skúšku, za C, tak sa teším, to ale bola taká skúška, že skupinová práca, lebo by sme všetci vyleteli 😀 ešteže sa miestami tváril, že nevidí 😅 takúto sme mali aj v utorok, prišla nám ženská zo študijného, tá bola zlatá, videla ťaháky, radenie a tvárila sa že nič nevidí, až keď bol už moc veľký ruch 😅

no kde je dannynkina mamina???? chcem vidieť Dominika 🙂

lala mi teraz spí, bola tu pri nej svokruš, tak sme šli ešte na nákupy do Stopshopu, boháča, s mojim deckom niekde bez kočíka, to je koniec sveta, som myslela, že ju roztrhnem 😔

eliska7
autor
30. apr 2009

čaute,čitam vas,danynke vele vela mliečka a sil

biccy
1. máj 2009

Aj my blahozelame Dannynke k narodeniu maleho Dominika. 😵 😵 😵

dannynka
2. máj 2009

ahojte 🙂
tak uz sme doma 🙂 vsetkym dakujeme za grautulacie,ked bude viac casu napisem viac teraz ak stihnem povlkladam nejake fotto malinkeho 😵

zuzu13
2. máj 2009

danny vitaj doma 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre