Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

mirka
29. dec 2008

Nera, Zuzanko držkajte sa, nech je to rýchlo a len s malými bolesťami za vami 🙂

zuzu13
29. dec 2008

ahojky, baby nerodte...pockajte par dni...vysvetlite bruskam, ze vam bude lepsie, ked vydrzia 😀 😀 😀
ja som bola dnes u dr....vcera vecer mi prislo zle, skoro som odpadla...no tak mam moju klasicku zimnu dg....chrbtica...nevladzem ani sediet, chodit, dokonca ani poriadne lezat sa mi neda...idem chodit na rehab. ale najprv musia bolesti ako tak ustupit...tak papam tabl. od bolesti...
tak sa lucim a zase sa ozvem 😉

samuelko
29. dec 2008

tehulky držkajte sa a budte silnučké 🙂
no teda každý je chorý,aj Samko má teploty a nič žiadne sople ani kašel 😠 nech je leto 😒

dannynka
29. dec 2008

nera zuzanko drzime moooc palceky a prajeme rychly a bezbolestny porod 😉
a marodom skore uzdravenie nech Vas choroby sdaleka obchadzaju 😉

samuelko
29. dec 2008

čo robíte? 🙂

dannynka
29. dec 2008

samko my sme sa boli von vyvetrat 😵 😵 😵

mirka
29. dec 2008

ahojček, no Lalka je našťastie zdravá, klopklop 🙂 zatiaľ ju to obchádza 🙂 dnes ešte dostala od starkých plastelínu, niečo na spôsob Play Dooh, tka sa z toho vytešuje a doniesli sme včera od sesterničky kuchynku, tak aj s tou sa pekne hrá 🙂

mne sa chce už asi od druhej spaaaaať, ani 2 kávy nepomohli 🙄

dannynka
29. dec 2008

mirka to asi ten cas...mrazivy........mne sa male v brusku hybe takym temtom ze aj keby som chcela tak nezaspim 😀 😵 😵 😵

samuelko
29. dec 2008

no ja tiež neviem či zajtra neskočím trošku k našim,aby sme sa doma nenudili 😒

dannynka,ked porovnáš prvé tehotenstvo a teraz,je rozdiel???

dannynka
29. dec 2008

samko ano je veru uplne inaksie ako pri Gabike 😅

samuelko
29. dec 2008

včom je iné ak sa smiem spýtat? 😕

dannynka
29. dec 2008

vo vsetkom,pri Gabike mi napriklad vobec nebyvalo taK zle ako mi byva teraz,pri GAbike som ani nevedela ze som tehu,aj brusko mi teraz rychlejsie rastie,som viac unavena,nechutia mi tie jedla co mi chutili ked som cakala Gabiku......ale dr povedal ze kazde tehu je ine,teda individualne 😉

samuelko
29. dec 2008

aha, a ešte stále neviete pohlavie?

dannynka
29. dec 2008

samko este stale nie aj ked ja by som uz rada vediet 😅

samuelko
29. dec 2008

no tak to ti verím a mená máte aké vymyslené??? hlavne aby bolo bábo zdravučké 😉

dannynka
29. dec 2008

samko veru hlavne aby bolo zdravucke,mena mam aj v pase vybrate,chlapcenske Samuel ako aj tvoj Samko a dievcenske Dominika,popripade este prichadza do uvahy aj chlapcenske Dominik ale to az na 2-hom mieste 😉

samuelko
29. dec 2008

jéééj naozaj ani som si nevšimla,pekné menáááá 😎 a čo ti viac chutí sladké či slané,kyslé jedlá? a ako je to s priberaním? Ťa riadne vyspovedám.

dannynka
29. dec 2008

samko-no s priberanim veru v norme,zatial mam len +3kg co je super 😉 a co mi chuti?praveze ako kedy....ale viac menej ani nic,pri Gabike som isla na kysele,kapusta tlacenka utopenci,atd a salaty....a teraz ani sama neviem co zjest,asi bude mimi vybercive,po kom asi 😅 😅 😅

samuelko
29. dec 2008

no vidíš aké to je zvláštne... tak mi len pekne držkajte 🙂
musím končit lebo mám vyhadzov 😒 muž chce íst na pc 😠 dobrú noc

dannynka
29. dec 2008

no ved to ze uplne ine ako pri Gabike 😅
len chod moja ja idem do sprchy a potom mozno este na chvilku nakuknem a pojdem asi tiez haji....bru nocku Vam 😉 😔

ikulka
29. dec 2008

ahojkyjte ako sa mávate? u mna boli dnes naši tak my čas rýchlo prešiel 🙂
joj samuelko ani nevrav, že na malého zas niečo lezie, chudatko nech už sa rýchlo vystráby, veru ani mi o lete nevrav, ja už nan tužobne čakám.....

samuelko
30. dec 2008

dobré ránko
no tak zas celú noc teploty,zčoho môže mat teplotu? a nemá ani sople a ani nekašle.zo zubov? žeby mu išli stoličky? neviem...
teraz ešte spinká tu vedla mna 🙂 a ani k našim neviem íst takto 😖

zuzanko
30. dec 2008

Ahojte tiez vas este zdravim 2 v 1. Tu mam termin 29 no podla doktorky az 31 a na kontrole mi lekar povedal ze sa este rodit nechystam. Tak budeme asi az 2009. Nera drz sa aby sme mali coskoro radost z nasich deticiek. No a vsetko dobre do noveho roku.

nera
30. dec 2008

Ahojte,
zuzanko- ja som práve došla z kontroly a tiež sa ešte nič nedeje, teda sa neotváram, najbližšie mám prísť 2.1. ale to už s taškou, no keby nič tak už 5.1. to roztočíme....no už som zvedavá ako to dopadne. Hádam fakt vydržíme do toho januára 2009....no uverím až po polnoci 😵
Držím Ti palce, aby si to vydržala 😉

dannynka
30. dec 2008

jeeej tehulky tak este stale 2v 1 😵 😵 😵 😵 drzime palceky 😉

mirka
30. dec 2008

ahojček

samko, no to má chúďatko často tieto teploty, nehccete mu dať vyšetriť krv?

tehulky, tak to rozbaľte až v novom roku, od januára idú dávať aj na 2 a 3 rodené detičky? tak aby ste si aspoň troška prilepšili, no nie? 😉

meggi
30. dec 2008

Ahojky, držkajte sa tehulky naše, myslíme na Vás... Ja môžem potvrdiť, že pri druhom to aj u mna bolo iné... A aj potom, čo sa narodila - boli dost rozdielne - pravý opak, ale teraz sa to trošku stabilizovalo a zdajú sa mi dost podobné... Kritstínka je dobručká, je z nej taký smejko a Karolinka ju ma rada a stale ju stíska a hladká a ked sa zobudí, tak jej povie, že - dobre rano, babo 🙂 Dnes sme jej boli nastrelit naušničky, ale bola perfektnučká ani velmi neplakala iba trošičku,tak dufam, že sa jej to nezapáli... *Pozdraujeeeeem

samuelko
30. dec 2008

Ahojte tak sme boli predsa u rodičov,nenudili sme sa. 🙂

tehulky držíme vám palce 🙂

mirka Už sme mu dali vyšetrit krv a všetko má v poriadku,ja neviem zčoho to má,ale teraz je už okúpaný a len leží,vraj nič ho nebolí,zvýšenú teplotu má a hnačky a ruky má studené ☹ chúda moje večne má dačo,to je hrozné

mirka
30. dec 2008

samko, aha, no chúďatko, detičky by vôbec nemali bývať choré 😖

ja mám kamošku, čo celú strednú školu mávala teploty 37,4 a okolo toho, pomaly nebolo dňa aby nemala teplotu a takto fungovala stále, bola na kadejakých vyšetreniach a nič jej nezistili, teraz je 3 roky v USA, tak neviem, ako funguje teraz

samuelko
30. dec 2008

mirka ja neviem čo to je,že by aj slabou imunitou 😒

ako budete silvestrovat?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre