Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

meggi
27. máj 2008

Bettina - gratulkoooo🙂 🙂 🙂 To je teraz už super pocit, tak už len oddychovat a vegetit na slniekču 🙂
My sme boli dnes v parku - akosi už začínam byt unavená a nestíham tak za Karolinkou, ale snažím sa 🙂 Páčilo sa jej - boli sme v piesku, na hojdačkách, šmýkačkách... atd. Teraz už buvinká, tak mam trošku veget. JOooj, tie teplá nie je nič pre mna - len by som oddychovala, ale musí sa to zvládnut 😉

eliska7
autor
27. máj 2008

bettina gratulujem aj ja a konečne si dosyta odychni 😉
mirka bože tak to tu asi ostavam sama kojaca,alebo ešte nera koji?inač neruš možeš poslať ked bude čas navody aj na ostatne mam len zadny diel .tak je vonku super,že človek nič nestiha,stale sme vonku 🙂

bettina
27. máj 2008

Ešte raz ďakujem.
Famrla veeeeeľmi držím palce. viem čo to je ten posledný týždeň plný neistoty a tlaku 😝
ale zvládneš to určite 😉
mirka Tebe prajem nech Ti to pekne ubehne podľa Tvojich predstáv 😉
fajn počasie. ešte to neviem úplne stráviť, že sa môžem uvolniť.síce o tri týždne končím ešte jednu špecializáciu, ale oproti posledným štátniciam ani nemám obavu 😎

dannynka
28. máj 2008

pekny slnieckovy den vsetkym prajeme 🙂 😉

mirka
28. máj 2008

ahojky kočky

aj naša miluje piesok a šmýkačku, už sa pekne šmykne sama, ale hore rebríkom jej musím pomôcť, aj keď do polky výjde aj sama, ale bojím sa, že si vyrazí zuby

no baby, ďalšia úspešná, aj keď kratšia noc za nami, moje dieťa spalo vkuse!!!!! do 4 rána od 19,30 😕 😕 😕 potom sa zobudila, že dida, dala som jej čajik a spala do 5,45. Potom revala, len plakala maminka moja maminka moja, tak sme vstali.

No ale máme vážny problém, nechce nič jesť, zo všetkého len ďobne, alebo vypľuje, som z nej na nervy. Ak to takto pôjde ďalej, zavrú nás na deckom 😖 😖 😖
ČO MÁM ROBIŤ????? a keď píšem nič, tak nič, možno tak trocha rozvŕta rožok s maslom a vypije trochu čaju, to je všetko

bzuco
28. máj 2008

miri...ona ked bude hladná, zje, neboj sa...možno ty si na nervy, aj ja som bola z Barborka, lebo tiež nič nejedla, ale nechala som to tak a ked bola hladná, zjedla....a bolo mi jedno, či to bola piškota, keks alebo čisté cestoviny...bola som rada, že vôbec niečo zjedla....ešte je dosť možné, že v tomto teple jej nechutí...aj Maťko papá pomenej

zuzu13
28. máj 2008

ahojte
mirka, od hladu neumrie...ako píše bzuco...keď príde hlad... 😉
Lucia má zase obdobie, kedy chce len polievky...na raňajky, na obed, na večeru 😀

eliska7
autor
28. máj 2008

mirka ani cez den jej nedavaš už did?lebo ak nie,to je protest a ak bude hladna určite sa naje 😉

danona
28. máj 2008

ahojte
mirka - tiez si myslim ze to z tepla malej nechuti papkat.. 😉
aj tu je hrooozne 😎 a to uz je kolko hodin.. 😝 nastastie doobeda sme boli s malou plavat 🙂

ikulka
28. máj 2008

ahojky, no mirka saška neje vôbec niča už sa tým skoro nestresujem...to čo ona zje by bolo málo aj pre vrabca a ešte aj to 10x vybehá....niekedy som aj ja z nej na nervy, už neveim čo by som jej navarila aby to zjedla a ona nič...vďaka bohu, za tyčinky a chrumky a ešte nutrilon na tom je moje dieťa živé...

dannynka
29. máj 2008

pekny slnieckový dník všetkym prajeme 😉

zuzu13
29. máj 2008

http://www.aktuality.sk/spravy/domace/rodicovsk...
to sa nám bude nakupvať, čo? 😀

pekný dníček 😀

mirka
29. máj 2008

ahojky, no našťastie včera ako ste písali prišiel hlad a zjedla čo bolo, na obed oba chody 😕 😕 😕 😀 polievku a granadír, za tým sa šla zabiť. Jedla ho aj na olovrant aj na večeru a aj dnes na raňajky 😀 . A už som jej uvarila ďalší a zjedla aj ten 😀 😀 😀 konečne zaspala.

Eli, nedostáva cicku už vôbec, od pondelka. Kúpila som si homeo na zastavenie laktácie. A to už nesmie vôbec dindať, elbo to bude zbytočné. TIeto 3 dni som mala cicku ako medicimbal a boleláááá. Tak som len trošku odsávala, aby mi nepraskla 😅

Včera sa zaspala o 20tej a zobudila sa o 22 taký hysterický záchvat mala a trval až hodinu, šúchala si uši, o nohách čosi plietla, som nevedela, ež čo sa deje, nakoniec som zistila, po hodine!!! že je jej teplo na nohy, mala ponožky pod tenkým overalom (spí odkopaná, tak som jej dala, aby jej nebola zima). Tak zaspala okolo pol dvanástej a o 4 bola hore, zas hysák, že chce didu. Nedostala, zaspala a spali sme do 8. 🙂

Idem si robiť palacinky a učiť sa, v pondelok mám ťažkú skúšku a ešte som to ani nevidela 🙄 a potom pôjdeme do mesta.

Včera podvečer, keď bolo plné pieskovisko detí sme vybehli aj my von, konečne som trochu spoznala mamičky-susedy, lebo tu som nikoho nepoznala 🙂

Pekný dník 🙂

mirka
29. máj 2008

iku, hurá hurá hurááááááá 😀 😀 😀

bettina
29. máj 2008

ahojte. máme naozaj krásne počasie 😉
mirka super. prajem výdrž 🙂 určite to už zvládnete, ste na dobrej ceste. a prajem všetko dobré ku skúške.
danona fajn, že chodíte plávať. určite vám to aj vzťah utužuje 😵

eliska7
autor
29. máj 2008

no vidiš mirka,hlad sa ohlasi sam 😉 a držim palce k odstaveniu,už to mate za sebou,my to skusime v juni ma dovolenku muž ,týžden tak snad sara povoli 😖 ozaj neviem či som sa chvalila,ale danko vyhral okresne kolo zdravoťackej suťaže a idu ako družstvo v sobotu do Popradu na celoslovenske,tak sa moc tešime 🙂 🙂 tu je taký studený vietor,až ma striasa,ani neviem ako sa poobede obliecť 😕 včera sme sa valali vo vode na zahrade a dnes si možme skafander dať 😅 .ešte sa pochvalim 😀 len dufam že nezakriknem,sme bez plienok,aj vnoci,von chodime tak že n bugine mi vysí šerbel,lebo nevie cikať tak na rukach 🙂

samuelko
29. máj 2008

Ahojte
Tak čo to som si prečítala ovás,neviem sa dočkať netu dlhá večnosť.
Máme sa dobre už v novom,Samko si musí zvyknúť zaspávanie večer mu nerobí problém skor cez deň sa bojí vo veľkých priestoroch,keď je sám,že on je v obývke a ja som v kuchyni,behom kričíííí bojííím sa.Podarený je veľmi neskutočne veľa rozpráva ústa sa mu nezatvoria,naštastie vela papá.Niekedy cez deň spí-niekedy nie.
Ja unavená z roboty aj doma aj v práci jesto stále čo robiť.Schudla som dalších 4kg už mám 51 kg 😵 nejak to ide samo ani sama neviem prečo.
Posielam vééééééľa pusiniek a tehulkám vééééľa zdravíčka 🙂

bettina
29. máj 2008

eliska super-plienky 😵 to ste veľmi šikovný.no ja som zvedavá, či sa nám to cez leto podarí. od dvoch rokov totiž plánujem betti do škôlky 😎

ikulka
29. máj 2008

ahojkajte, eliska no super bez plienok....no u nás jeden deň pekne cikáme do nočníka, druhý nočník bojkotujeme jedna radosť, a keD ideme von a ana noc stále plienky a aj cez deň. niekedy si síce pýta gaťky a,e potom my dočúra čo môže...aj ja by som ju cez leto rada odučila...klobúk dole pred vami, mám kamarátky čo deťom 4 ročným ešte na noc plienky dávajú.-...

dannynka
30. máj 2008

babulky kde ste vsetky 🙂

zuzu13
30. máj 2008

tu 😀

dannynka
30. máj 2008

zuzu-som si az teraz vsimla ze si odpisala... 😅 😅 😅
ako sa VAm dari?hmm 😉

ikulka
30. máj 2008

dobrý večer vidím, že sa tu toho moc nepopísalo... ☹ no vidno, že už je teplo, všetci sme von...

mirka
30. máj 2008

ahojte kočky, malá mi aj túto noc peklne spala od 😀 20,30-6,00 😵 ja som bola medzitým raz hore, konečne som sa vyspala a o 6tej som vstala ako rybička 😅

cez deň sa zas poriadne najedla, už druhý deň mi zjedla celý banán, čo je u mojej malej malý zázrak 😀

eli, to máte super s plienkami, ušetríte 😉 a s ten šerbel na kočíku 😀 😀 😀 😀 😀
ja by som malú tiež chcela už v lete odúčať, len ju neviem nijakovsky prinútiť na šerblík, takže uvidíme

no dobrú nôcku a pekný víkend 😉

danona
30. máj 2008

ahojte
danny-aj my sme boli cely den vonkuuuuuuu 😎 😎 😎
dada je este v Ba - isla na muzikal Macko Puf 🙂 , no kazdu chvilku sa uz vrati 🙂
zajtra sa chystame na vyletik do Ledníc - botanická záhrada a do Brna 😎
a ninke som na MMB objednala kocik, moja polovicka o tom este nevie, asi ho porazi 😀 😝 - Britax Verve - cierny... tak sa vytesujem kedy pride 🙂
eliska - super s nocnikovanim, sarka je hviezda 😵 ninusu neviem zatial prinutit pisat a kakat tam. Povie ze tam ide pisa a kaka, aj na WC-ko tak ukaze a vypisa sa potom hned vedla na kobercek.. 😖
no hadam - ako pise mirka to tiez v lete zvladneme 😉

bettina
31. máj 2008

ahojte. no mirka super. to Ti verím, že si natešená,že spinká malinká. to je super, konečne si oddýchnete poriadne. a aj papkanie sa pekne upravuje. 😉
danona pekný výlet prajeme 😉
my sme choručký. betti má aj zvýšenú teplotu a soplíkuje a na mňa sa po predchádzajúcich stresoch všetko kopí. nevládzem ani rozprávať, tak som zachrípla, a nejaká alergia sa začína prejavovať 😝

biccy
1. jún 2008

Ahojte 🙂
Tak mi uz sme z Prahy doma. 🙂 Nakoniec sme tam aj spat isli cez noc,takze Zoinka to celkom dobre zvladla. 😅 😉 😉 Bolo nam super,len skoda,ze uz je po tom. 😅 🙂
Vidim,ze nikde nikoho.Kazdy vikenduje lepsie ako pri PC,ze? 🙂

Danona,super novy kociarik. 😉 😉 😉

Dannynka,krasne fotky si nahodila. 😉 Gabika bola na svadbe krasna druzicka. 😉 😉 😉

dannynka
1. jún 2008

biccy-dakujem 😉
ak mas nejake fotto z prahy vloz do albumiku sme zvedave 😵 😵 😵

ikulka
1. jún 2008

ahojky, tak ako ste prežili Mdd? teda detičky?
naša saška dostala od nás loptu a skladacie poháriky, ale tie som jej dala už pred týždnom a dnes sme jej v lidli kúpili kocky macko pooh, tak sa z nich vytešujem stáel ich skladám 😀 boli sme u nás v skanzene na dni detí, tak bolo super...

mirka
2. jún 2008

ahoj kočky, kde ste?

ja som prišla o 20tej domov, mali sme mať o 16tej skúšku, ale madam si prišla po hodine a pol 🙄 či som spravila neviem, ale nebolo to najľahšie 😒

túto noc sme spali s malou až do rána vkuse ako bábätká a až do 6,45 🙂 jój, tak fajneeeeee 🙂 🙂 🙂

neviem, či mám nejakú alergiu, ale ako je krásne, mám zapcahtý nos 😠 a malej dnes tiež slnko pražilo a mala šiltovkua a z nosa soplíky a z očí slzy 😒 tak neviem čo to má byť.

Inak malá zaspieva celú pesničku tancovala babka s dedkom a zrozumiteľne 😵 😵 😵 a spieva si aj tancovaua by som aš sa tasiem 😀 😀 kukulienka de si boua 😀 😀 😀 a tak, je to taký gramofón 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre