Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

samuelko
2. aug 2009

Aj ja prajem dodatočne všetko naj..

zuzu,ani si sa nepochválila,že sa chystáte mmalovat,je to pekné,šikovná si...

My sme už doma,oslavovali sme super.bolo nás cca 30 ludí 😵 a momentálne sú unás dva krstné dcéry,prázdninujú,zajtra sa pojdeme niekde kúpať. 😎

danona
2. aug 2009

zuzu-peknee 😎
samuelko-fiiha,urcite vam dobre bolo 😵
my sme vcera vecer s mangelikom po dlheej dobe boli sami vecer vonku-bariky tu po okoli, taka "tour de bar" 😀 ,tak mi to dobre padlo.. 🙂 kazdu chvilku mi dorazia rodicia so sestrou,budu tu tyzden..a zajtra..drzte mi palce, caka ma VELKY den 😅 -svagrinka chce ist do viedne dcerke hracky na narodeniny kupit, veziem ju ja-este som tam nikdy nespoferovala, vzdy ma niekto viezol..no chcem to vyskusat.. 😕 😝 tak hadam to zvladnem..

hasleerka
2. aug 2009

zuzu máte to pekné ... Lucka má izbičku zatial s vami či s bratom? ... my zajtra odchádzame na dovču, ideme k bratrancovi na chalupu ... a potom chcem tiež babám trochu prerobiť izbu

zuzu13
2. aug 2009

dakujem...chceli sme nalepky...ale zatial som to poriesila vlastnou tvorbou...
hasleerka, je s nami v izbe...a ked pojde do skoly, tak my s mangelom budeme mat spalnu v obyvacke...2v1..takze obaja budu mat vlasne izby...je to velky rozdiel na to aby som ich dala spolu... 😀

ikulka
2. aug 2009

ahojky my sme dnes prišli domov sme boli u našich na víkend...
zuzi zlatá že nemá konca ešte teraz mám v pamati ked sme burali my a malovali ale nie 2izby ale 4+kuchynu chodbu a kupelku tak som bola už an vetvy z toho ako sa to vlieklo a to muž len po poobediach robil 😝 verím že toho máš dosť....ale už máte hotovo tak si to užívajte

hasleerka
2. aug 2009

no zuzu ani som si nevšimla že máš taký rozdiel, to je jasné, že lepšie aby mal každý svoju izbu

dannynka
2. aug 2009

ahojte 🙂

ja ze komu sa to tu vinsuje 😅 a to mne 😀 ,ikulka nezabudla... 😵 😉 🙂

a aj od nas oslavencom ostatnym vsetko naj, 😉

my sme oslavovali v piatok moju 25-tku a v utorok budeme oslavovat Domiho meninky 😵

dannynka
2. aug 2009

eliska krasne fotto si pridala 🙂 😉 s malinkej je velka kočica 🙂 😵 😉

eliska7
autor
2. aug 2009

😅 jaj kedy si stihla pozreť,ahojte všetky po dvoch tyždnoch,veru už sme späť v krutej realite.prečitala som vas,popozerala fotečky,krasne nam rastu detičky 🙂 .dovolenka bola super,až nam slzy tiekli pri odchode,daniel mal aspon zo desať rovesnikov,s babami sa tak lučili,že sa nedalo slzy zardžať,sarinka bola sice aj tam uskučana,ale prišla si na svoje,porušila som všetky zakazy,jedla čipsy,hranolky,kolu,sprajt,proste čo videla.bolo fakt užasne,musim priznať lepšie ako pri mori,takže vobec nelutujeme že sme zvolili s našou sarkou tuto verziu na slovensku-plna penzia,uzavrety obrovsky areal,tenisove kurty,volejbalove,basket,kolky,preliezky,fitko,procedury,bicykle,kresliace tabule,opekačka,disco,vodička teplučka mineralna detsky bazen 33(sara tam nechcela byť) a dospely 29.,nočne kupanie-užasne,no mohla by som tu popisať desať stran,taka čistota,že burina čo by mala dorana vyjsť už bola vytrhnuta 😀
no a už pracujem,teloooooo v byte mame 30 😝 ,školka je na dohlad a ja mam paniku čo bude,zrejme musim nastupiť do roboty a to sa nebude dať zvladať,nemam kam dať saru-neviete niektora ako jeto s tym,keby som chcela ostať na neplatenej materskej-poste aby zamna odvadzal štat fondy?sarka už nerozprava o školke nadčene-so mnou ano bezomna nie-slzy a hned skučí-na dovče sa opäť na mna naviazala ☹ .
danynka 25-zavidim 😉 všetko naj,dominik pekne rastie-kojiš?

eliska7
autor
2. aug 2009

to malo byť teploooooo 😀

dannynka
2. aug 2009

eliska-dakujem,ano DOminik je zatial len kojený cajik nechce 🤐 ale nevadi ved mliecka mam tolko ze mi ho s flasky pije aj Gabika 😀 😀 😀
a co sa tyka tej materskej ano da sa predlzit,akurat teraz si to bola kamoska vybavovat,dcerka mala teraz v juli 3 roky a do skolky ide az od septembra,tak do septembra este bude na materskej a stat za nu bude odvadzat poistne.....popitam sa ti co vsetko potrebovala k tomu ak chces 😉

super ste si dovolenku uzili,tisko a v dobrom zavidim 😵 😉

hasleerka
2. aug 2009

dannynka tak aj ja sa pripájam k blahoželaniu, krásny vek že 25tka ...

eliska krásne fotky, to ste kde boli, vyzerá to tam pekne ... na neplatenej materskej môžeš ostať, štát za teba bude platiť, len je podmienka že nesmieš dať dieťa do škôlky a to ty presne nechceš, tak by ti to vyhovovalo

dannynka
2. aug 2009

hasleerka dakujem 🙂 😉

eliska7
autor
2. aug 2009

haslerka-to je areal v kovačovej-to je len pre pracovnikov ustavu odnatia slobody- to sme išli z mužovej roboty😉 dik za info-ja som si myslela že saru dam do školky a ja budem doma len tak 😀 žienka domaca-bože šak som naivna 🙄

dannynka
2. aug 2009

eliska 😀 😀 😀

hasleerka
2. aug 2009

no eliska dá sa aj tak, ale ked na to prídu asi by si musela tie poplatky zaplatiť ... ja som tak riskla pri Zuzke asi tri mesiace ... ale viac by som sa bála ... a nemáš ju občas chorú, žeby si si vybavila tú platenú?

dannynka
2. aug 2009

ja by som sa tiez bala 😅

eliska7
autor
3. aug 2009

no mavam ju choru,ale to by neprešlo(bežne choroby) 😖 a ona potrebuje kolektiv-aspon si myslim že potom prestane skučať 😖uvidim posledna možnosť bude byť dobrovolne nezamestnana aby som nemusela chodiť na urad sa hlasiť a nahanať pečiatky 😠 inač ešte "perličky" z dovolenky:ostatne deti nespavali cez obed a vydržali hore aj do 23,no naša herečka spala aj cez obed a večer už od pol osmej len sskučala spinkať,takže sme od pol deviatej boli na izbe,hoci zaspavala až okolo 21-21.30,dovtedy len revala 😠 ,danko sedel v bare s kamošmi a my na izbe,okolo pol jedenastej sa mu už po tretom telefonate uračilo isť na izbu aby sme si mohli isť aspon zapaliť 😀 .Ked prišla zanami mama na tri dni svitli nam lepšie časy 😉 No a sara sa skoro zabila,uraz na uraze:rozbila si pery,udrela spanok,aj krv jej tiekla,najhoršie bolo ked sa hodila na posteli dozadu a vrazila do hrany dreva na boku postele-celu noc som ju musela sledovať,mala rozširene zrenice a velmi ju bolela hlava aj na druhy den,danko si narazil na nohe prst krival tri dni,nevedel ani pohnuť prstami a kolena ani nehovorim 😀 čim viac davame pozor tím jeto na prd....
danynka a ty čosi satak rozhodla že bude doma?ved mala isť do školky,či nie?

mirka
3. aug 2009

ahojte kočky, tak som vás počítala

ja som bola minulý týždeň na brigáde, domov sme chodili až večer a cez víkend sme chatovali 🙂

nera
3. aug 2009

ahojte po dlhšom čase som opäť doma, boli sme na dedine...u mamky a tam sme ani nevedeli, že sú nejaké horúčavy....aj stretnutie bolo so žiakmi, aj sme si oddýchli a už sme doma.Fotky nahodím, keď bude trošku času.....nejak to nestíham....ešte treba dovybaliť a trošku upratať za sebou, ale teraz kočky spia tak som sem kukla.... 😵

samuelko
3. aug 2009

Ahojte kočky...

eliska super fotky,oddýchnutá 😎 to je dobre.

Danona ako si docestovala???? určite na jednotku s hviezdičkou,že???

samuelko
3. aug 2009

My sme sa boli dnes kúpat tu unás na kúpalisku,ale zajtra má byt vraj ešte teplejšie 🙄 😝 😎

zuzu13
3. aug 2009

ahojte
nera, mirka...no super napln na tieto dni...mirka pracovna...a nera oddychova {predpokladam 😅 }
eliska, jaj...to je strasne...co sa to s tou sarkou deje...same nehody...je mi to luto..inak foto je super 😉
samuelko, my sme boli na kupalisku raz...a stacilo mi...studena voda...po hladine samy bordel...a nasi "spoluobcania" si tam chodili vykonavat hygienu...v niektorych pripadoch to vyzeralo na mesacnu...hygienu...a o detoch ktore mali "sople" po kolena nehovoriac...takze eee...dakujem,... 😝

dannynka...oneskorene vsetko najsamlepsejsie...cmuk

dannynka
3. aug 2009

eliska do skolky mi ju nezobrali lebo som na materskej takze ma byt s kym doma 😅 ,taka je u nas teraz situacia vela deti a malo skolok 😅 ,ale nevadi aspon si budeme sami sebe pani a budeme spolu bacovat 😉

zuzu-dakujem 😉

samuelko
3. aug 2009

zuzu ja sa nemožem sťažovat vodička čistá,síce by mohla byť trošičku teplejšia 😀

čo budete zajtra variť????
Ja som dnes struky varila - polievku a cca 30 palaciniek a fuč neostalo nič. Tak zajtra rozmýšlam nad fašírkami a večer objednám pizzu nak si dievky užijú... 😎 😎

hasleerka
3. aug 2009

jáj palacinečky ja milujem, sa chystám urobiť cez víkend ako dezert ... ja nemusím variť nič, dnes sme prišli k ujovi na chalupu, tak ostane aj polievka aj pečené mäsko s ryžou

my chceme ísť vo štvrtok do podhájskej, tak dúfam že bude ešte pekne

mirka
4. aug 2009

ahojky, u nás je búrka, malá mi spí asi 15 min. tak idem urobiť cestovinky a urobiť si kafíčko 🙂 pridá sa niekto? 😉

samuelko
4. aug 2009

Mirka aj ja som si akurát sadla,dorobila som fašírky kašu a polievku,povysávala a veru mám dost,veľmi je dusno.
A obdivujem ženy,ktoré majú doma tri deti,dolu klobúk... 🙂
Zajtra ich už nesiem domov,štvrtok idem na preventívnu na gyndu a bude mi brat aj krv...

A idem si uvarit kávu 😎

mirka
4. aug 2009

samko, tak ty máš prázdninujúce deti, no moje krsňa sa tiež pýtala ku nám, ale ja to akosi nechcem, keď sú s Laurou spolu, to je blázinec, tak radšej keď ešte podrastú 😅

kávu som vypila, teraz obedujem 🙂

danona
4. aug 2009

ahojte
mam tu nasich,tak nestiham..
no sa vam pochvalim, som velka heeerecka 😀 , vieden som zvladla ozaj na jednotku-aj s upchatou dialnicou od trnavy,upchatym pristavnym mostom v Ba..v rakusku uz to islo lavou zadnou.. aj darcek sme kupili-trampolinu 2,44m aj s tou ochrannou sietou okolo, aj sme to do mojho auta napratali /Passat/-so sklopenymi zadnymi sedankami.. 😅 ked sme to nakladali na treti krat do auta, som si ako z tej rozpravky A je to pripadala.. 😀 😅
mirka-co si brigadovala?kde si mala malu?
eliska-aspon /aj ked s urazikmi/ ste mali zmenu,ta vzdy prospeje.. 😉
nera-takisto 😉
samuelko-no cim viac deti,je to horsie..ja tu mam cele prazdniny niekoho-spavaju tu dadine kamosky, sesternica..no ako som sa na prazdniny tesila, tak ma niekedy nervicky chytaju.. 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre