Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

danona
9. sep 2009

ahojte
no my sme dnes kupili papucky do skolky 😀
bola som s ninus v Nitre, otvarali tam nove nakupne centrum, som myslela ze malo ludi bude, no bolo to o hubu.. 😝 som az na streche parkovala.. 😝

hasleerka
10. sep 2009

ahojte ... mne včera povedala moja mamina, že ja som tiež nechcela chodiť do škôlky ... u nás to bolo dnes lepšie, už sme neplakali, síce smutná bola ... a slúbila že bude ja pekne jesť, som ju uplatila, že jej kúpim kufríček na hračky

danona
10. sep 2009

ahojte
ninus este spi.. 😅
hasleerka- aj ja som tiez bola ciislo 😅 -mamine som utekavala cestou do skolky /nechcela som tam chodit/, nahanala ma po sidlisku vzdy rano.. 😀 a este /necitajte to detom-aby nemali nevhodny vzor 😀 / v zasterke som vzdy priniesla vo vacku maso z obeda schovane 😀 /nutili nas tam jest maso, co som nelubila, tak som ho vzdy nenapadne supla do vacku a bolo... 😀 /. Tu ucku co nas nutila jest si pamatam dodnes, volala sa Plešková... 😅 😝 😀

zuzu13
10. sep 2009

ahojte
necitala som vas dlho...nejako nestiham...
pracujem ako besna...dnes idem na poobednu, t. j. 10,30 busom a pridem domov o 21, 00... 😝

Lucka je dnes prvy den v skolke, nastup bol s usmevom...prezliekla sa kozmickou rychlostou, dala pusu a utekala k detom... 😀 ....tak dufam, ze je spokojna a paci sa jej...a zajtra bude prichod do skolky bez slz... 😀

idem do prace...takze pekny den...

mirka
10. sep 2009

Zuzu, tak pekný deň v práci, som vedela, že Lucka to zvládne super 🙂

zajtra idem aj ja do práce 🙂 na jeden deň 🙂

myslím si, že keby laura nastúpila do škôlky, bol by to horor 😀

hasleerka
10. sep 2009

mirka a kde dáš malú ked ideš do roboty?.. či to len tak jeden deň ideš

zuzu tak riadne pracuješ?.. to daleko dochádaš do práce, či tak dlho pracuješ?

no mne sa práca rysuje tak na november, takže už len mesiac a pol si užijem veget

samuelko
10. sep 2009

Ahojte.
my sme už doma,bola som pre Samiho na obed už ma čakal a poviem vám je to horšie ked deti beriete skor.Samko sa celé doobedie pýtal učitelky,že kedy už prídem pre neho a ked je tam na celý den,že tam aj spí,tak nespomenie,len dúfam,že som to teraz nepokazila,aj ked som mu hned z príchodu oznámila,že zajtra už bude celý den v školke... Ja mám už povysávané ,poutieraný prach a akurát doprala práčka tak idem vyvešat. Samuško pozerá rozprávku,prišlo mu na chut.

Zuzu,tak ste šikulky 😎 😎
danona tak ty si bola špekulantka 😀 , vynašla si sa stým masom. 😉

mirka
10. sep 2009

haslerka, to mám len brigádu, bola som tam aj v lete, v bižutérii, takto občas je to fajn, ale byť tam zavretá deň čo deň, to je na mašľu 😅

samko, už ste mali zápis? kedy začínate? my až 28.9.

samuelko
10. sep 2009

Mirka akurát mi dnes došlo info my už 19.9. nechce sa mi 😠 😠 😠 😠 😠 😠 tak si natom lepšie

zuzu13
10. sep 2009

ahojte,
hasleerka, dochadzam cca 45 min. busom... 🙂
apropo skolka...Lucka bola pochvalena od p. ucitelky, ze je velmi dobra...vie sa sama obliect a pomahala aj inym detom ....aby isli cim skor von 😀 ...zo skolky sa jej nechcelo, tak musel mm na nu cakat, kym sa dohra 😀 ...o 19-tej uz bola okupana a v posteli... 🙂
idem aj ja spat...este idem poplatit co treba a haji...
dobru noc...a pekny piatocek...ja som v praci cely den...takze urcite sem nekuknem ☹

hasleerka
11. sep 2009

pekné ráno, no čo ako tí naši škôlkari, ešte niekto dnes plakal ... ja musím tú moju pochváliť, že už je pekná

zuzi tak to máš dosť dochádzať, to bude zaslúžené korunky teda vlastne euráče

mirka, samko tak vy obe študujeme?... a čo???

danona aké číslo z teba, že mäsko vynášať 😀

danona
11. sep 2009

ahojte
zuzu-super ze sa malej tak paci, aspon sa ti s lahsou dusou ide do robotky.. 🙂 😉
kocky v skolke detom pomozu obliekat sa? ninusa sa vyzlieka kozmickou rychlostou, no obliekanie... 😔 veela krat sa jej zadari dat veci naopak - hlavne tricka - chrbat na brucho a tak...hovorim jej ze listocek ma byt na chrbatiku , pri nohaviciach na zadku, no nie je v tom 100%-na...ako je to u vas?? 🙂

hasleerka
11. sep 2009

danona nám to už ide dobre, dokonca si vie už sama aj prevrátiť tričko z ruba na líce ... určite im učiteľky pomáhajú ... ale mojej sa zase nechce moc samej papať, musia ju dokrmovať

eliska7
autor
11. sep 2009

ahojte,tak rano reveme dalej ,ale cez den je vraj v pohode,ked dojdem je podarena za ruky idu na olovrant,podareny.veci sa naučila za tych par dni užasne skladať a ukladať,teraz len sklada a sklada 🙂 snad niekedy prestane to ranne revanie.inač detom pomahaju učitelky včera poobliekali chlapcov naopak,ddali im komplet všetko cudzie 😀 ,lebo chlapci si nepamatali ktore je koho,no a dievkam stale mylia gumičky a sponky do vlasov 😀 nikdy nemaju svoju,včera sare nedali vobec dali ich jednemu dievčatku,ale neriešila som to ved su to len gumičky 😀
ja som si bola tiež už v robote vybaviť čo treba,oblečenie a ešte vstupnu prehliadku a zachvili začnem zarezavať-tešim sa na nočne a poobedne 😠 prajem pekny iked upršani den,zajtra ideme so sarkou na vylet kamoške,maju vinobranie,škoda že budem šofer-burčačik nebude 😀

samuelko
11. sep 2009

Ahojky.
Zuzu to sme vedeli že Lucka je šikulka.
Danona neboj učitelky malím detičkám pomožu, predškolákom už menej.

Aj Samko sa sám vyzlieka aj oblieka,aj obúva,a aj sám papá.nám učitelka hned vravela,e už Samko musel niekde chodit,lebo aj hračky ukladá a upozornuje detičky,že poriadok musí byť.
Teraz bude doma 4 dni 😉 a aj ja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ale mám kopec roboty ☹

Haslerka ja študujem špeciálnu pedagogiku 😠 😠

biccy
11. sep 2009

Ahojte 🙂
Tak mi sme uz doma zo skolky,aj z roboty. 🙂 V skolke bola Zoinka od stredy a kazdy den rano plakala.Ale nie nejak strasne,ale len tak poplackavala a sama isla do triedy.Ucitelky hovorili,ze je dobra,ze len rano trochu poplace a potom je dobre.Ked pre nu potom ideme,je stale vesela.A zda sa mi,ze uz je smelšia ako bola.Tak dufam,ze uz bude len lepsie. 😉

mirka
11. sep 2009

ahojky

v robote bolo fajn 🙂

haslerka, ja sociálnu prácu, samko, prečo 😠 😠 ? podľa mňa je to zaujímavý odbor

samuelko
11. sep 2009

Mirka je zaujímavý.len sa mi nechce 😒

ikulka
11. sep 2009

ahojkajte kočendy a mame piatočeeeek saška sa nevedela dočkať
no musím ju pochváliť aj ona si už pekne zvykla, už neplakáva, ale ešte stáel filozofuje nad tým prečo tam musí ísť a že ona by už nešla a tak ale to bude asi stále 😀
danona jasne že deťom pomožu a dokonca musím povedať či nie až moc lebo saška sa vedela pekne sama najesť ako tak poobliekať aj povyzliekať a povyzuvať teda len spodky tričká vedela len s vačším výstrihom, ale teraz vobec nič nevyzuje sa nepreoblečie nič ide ma poraziť z toho a to jedenie no hruuuza gebrí všade anokolo a vždy sa celá dokydá a dooblieva čo sa predtým vobec nestávalo no hruuuuza

hasleerka
11. sep 2009

ikulka aj moja dnes večer vyjednávala, že či musí ísť zase do škôlky ... ešteže je víkend

zuzu13
12. sep 2009

ahojte
ikulka, uz zarezavas? ci az od stredy?
ja idem zajtra do prace...12-tka...aj v pondelok...ale utorok a streda mam volno...
idem dovarit a ideme von

ikulka
12. sep 2009

aaahojky
zuzu idem od stredy do práce, jooooj to budu zase šoky zo začiatku....
zajtra ideme pozrieť malinkatého alexa prišli z anglicka príbuzný sa moooooc tešim na neho 🙂

samuelko
12. sep 2009

Ahojte mamulky.
Dnes bolo krásne vonku. My sme boli u našich dnes...Už som tam dlho nebola 😒 Išli sme ráno a prišli sme okolo siedmej,raz som vyprala a vyriadila kúpelnu....

čo idete zajtra variť??? Ja rozmýšlam nad zemiakovým šalátom, alebo na nejakým iným šalátom s reznami.... idem kuknut nejaký dobrý receptík 😉 😎

hasleerka
12. sep 2009

ahojte ... no ja idem upiecť kura s dákou marinádou, to mám nový recept, k tomu ryžu a polievku rezancovú som urobila už dnes

danona
12. sep 2009

ahojte, nas zrejme zajtra s obedom navstivi teta Márgit... 😀 ale nie.. len sa chystam robit segedin.. 😀
dnes sme mali super vyletikovy den...s jednou sikovnou kockou co robi kraasne fotky som si dohodla "rande" u nich v meste - Pezinok, v parku nam porobila kraasnucke rodinne fotky.. 😵 tak sa vytesujem...tu kocku som nasla cez mmb,ma v albicku pekne fotky, je velmi mila..fotky mi zatial hodila na facebook,potom posle postou.. 😵 😵
a este som zohnala lacne letenky do liverpoolu-na jesenne prazdniny, urobim prekvapko aj Dade-kupila som aj pre nu...taakze pred nou pssssst 😎

samuelko
13. sep 2009

Ahojky
A čože dnes,tu nikoho nikde 😲 Obed navarený,už aj zjedený 😝 😝 Ja som dnes varila cestovinový šalát,Samkovi chutil véééľmi až som sa čudovala.

danona
14. sep 2009

dobre ranko vsetkym 🙂

ikulka
14. sep 2009

ahojkajte prišla som vás pozdraviť užívam si posledné dni doma.... 😒
saška je v školke dnes išla trochu horšie mala slzičky v očiach ale neplakala len jej tak luto bolo a pred chvílou som cchela ísť na poštu na bicykli a vyjdem za prvý roh a školkari na prechádzke tak som povymetala všetky kuty v dedine aby ma nevideli 😀 no s ami smiali ludia čo ma videli 😅

samuelko
14. sep 2009

Ahojky

my sme dnes neboli v škôlke,Maminka (teda ja) mala dnes riaditelské volno kvoli zajtrajšiemu sviatku kedže sme internátna škola a školka. Boli sme na ušnom so Samkom všetko OK, našťastie. Potom som umyla okno v spálni,poupratovala,varila, poobede sme pobehali obchodíky... Vytešujem sa sebe som si kúpila všelijaké fialové blúzky a pulóvriky 😀 😀 😀 😀 teraz sa mi páči fialová 😅 a Samimu prechodnú čiapku stým šiltom v predu čo aj na MMB predávajú a ponožky 🤐

ikulka 😉

biccy
14. sep 2009

Ahojte 🙂
My sme dnes isli do skolky celkom v pohode.Zoinka sice hovorila,ze tam nechce ist,ale nedovolila som jej plakat,stale som ju s niecim zabavila.Vydrzala po dvere do triedy,potom ked vosla dnu,tak zacala plakat,ale ked som trosku popocuvala za dverami,tak hned prestala.Ucitelka poobede povedala,ze bola dobra,len pred spanim trosku vymyslala a plakala,ze nechce ist spat,ale ked si lahla,tak hned zaspala. 🙂 Domov prisla vesela,ze este tam chce ist. 🙂 Takze celkom O.K. 🙂
Tesim sa,ze je zajtra volno,mohlo by byt castejsie. 😅 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre