Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

ikulka
15. júl 2008

no ahojky, tak eliska vidím, že sa trápite no snád bude už lepšie....
sykorka som rada že si sa ozvla, veru nech len babenko pekne eše v brušku kopká, ešte má kopec času...no aj ja by som sa asi priklonila k zuzanke, mne sa to meno veľmi páči, aj som ho chcela pre sašku ale svokra by neprežila keby malá mala menopo mojej mame...ale inak by som ho brala hned...

samuelko
15. júl 2008

Dobrý večer.
eliska máš toho dosť,ale vydržíš...
sýkorka ešte vydrž! 🙂

samuelko
16. júl 2008

Dobré ránko

Čo budete dnes robikať? Ja ešte netuším.
Samko ešte búva,tak si idem uvariť kávičku a urobím mu raňajky.
Pekný deň prajeme. 🙂

eliska7
autor
16. júl 2008

ešte buval tak dlho 😕 to my už druhu kavu pijeme 😀 tu konečne slnko vykuka,boli sme doobeda vonku,prešmejdiť bazare,nejake dlhe gate ,ked to počasko tak skače,letnych mame tolko žeto ani nestiham davať,niektore ani nemala nasebe.zadarilo sa a kupili sme troje gate,trička aj tenisky značkove,takže može špiniť o dušu,hrozne rada sa po zemi vala,tak chodim na prechadzky nabalena ,aby som ju mohla poprezliekať,ked vidi mlačku povie si :ano može ano a skok 😀 no a ja som sa včera vyšantila na vlasoch,kedže strihať už nemam čo 😀 tak som sa aspon odfarbila a mam taku škoricovo zlatu farbu,sare sa to pači,hned si všimla,uvidime čo muž ked dojde z ryb, 😉

danona
16. júl 2008

ahojte
sykorka-este vydrz!! drzime palceky!! 😵
nina mala vcera teplotu - cez den 38,8, vecer 39,5.. potom v noci o 1 sa zobudila, som jej zabaly a vlaznu sprchu davala, k tomu panadol sirup 😔 dnes uz teplotu nema, no je taka uplakana... a ja nevyspata.. 😝 ani s nou k dr zatial nejdem, este dnes pockam ci to prejde.. nasa dr by jej hned atb dala.. 🙄 k tomu sme doma same - dada je v tabore, mangelik pracovne v zahranici.. my ideme na dovol. 24.7, tak hadam ninusa neochorie.. ☹
samko- doobre maly rano potiahol, sisi kavicku aj vychutnala, co? 😉
eliska-dobry nakupik potesi.. 🙂
vsetkym pekny dnik od nas.. 😎

eliska7
autor
16. júl 2008

čauky,chuda nina,u nas su same anginy,ja to chytam od maleho,tak ma boli hrdlo ani prehltnuť neviem,cele telo ako dolamana,dufam len že nedostanem 40 ako on,lebo zahyneme bez ocka 😖 no bola som dnes po prvy raz sama bez deti!!!autom!!!u kamošiek-ježiši to bolo skvele,od 14.35-18.30som bola v siedmom nebi 😉 babänko nadherne,jedno aj druhe,to už rok bude mať.ked som došla domov sara začala jačať a skončila ked zaspala na didach o pol osmej 😖 takže som hned vytriezvela s opojenia,ale určite sito zopakujem 😉

samuelko
16. júl 2008

danona ,chúďa moje maličké také vysoké horúčky,to nieje sranda.Posielame Ninuške pusinku aj od Samka.
eliska ty sa len pekne liečkaj nieže budeš véééľmi choručká,aby to Sárinka nedostala od teba 🙂 a tú vychádzuku v dobrom závidím,aj ja cééééééééém 😝

A Samka som ráno ja musela budiť o 9:05 hod.Spachtoš jeden a dnes večer zaspal o 19:15 😔

ikulka
16. júl 2008

ahojky, danona joj chorí ste, no prajem skoré uzdravenie hlavne na dovolenku nech ste fit....
samko si teda riadne schrupol...našu nechávam spať iba do 8,00 potom by cez den zle spala

samuelko
16. júl 2008

no ikulka aj ja zato budím Samka,aby si cez den pospal. 🙂

Poradte čo buete zajtra variť???????? 😲

dannynka
16. júl 2008

ahojte babulky....
tak mi mame dalsiu novinku...okrem toho ze uz vonku cikame do travicky,sa dnes GAbika krasne vycikala na weecko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danona malej Ninke dodatocne vsetko naj k meninkam ktore mala,a aj velku pusinku od GAbiky posielame,nech jej cim skvor teplotky prejdu 😉
eliska-tak si si dnes vyletik autom urobila,ja viem chodim tiez autom a ked idem sa ma na nakupy to je super...a som rada ze som sa aj po nehode co sa mi stala vratila k soferovaniu 😉
samko-ty mas teda riadneho spachtosa aj ja ceeeeeeeeem 😵 😵 😵
a co varit?ja mam este na zajtra spenatovu polievocku a ako druhe svieckovu s kur.maskom a knedlou 😉

samuelko
17. júl 2008

Ninke aj od nás dodatočne,Všéééééétko najlepšie 🙂 a tiež posielame cmuk 🙂

samuelko
17. júl 2008

danny ,Gabika je šikovná.
Vložila som jednu fotku.

dannynka
17. júl 2008

dobre ranko vsetkym 🙂
samko-dakujeme,akurat som pozrela fotto co si vlopzila do albumceku...teda Samko je teda fešačisko 😵 😵 😵 😉

ikulka
17. júl 2008

ahojky veru sako je fešák, riadny chlap je z neho.....u nás sa teraz prehnala búrka, ale už našťastie prešla

eliska7
autor
17. júl 2008

no samko provokuješ s tým spankom? 😉 my už od 6 dneska hore,mala som teplotu,zimnicu,teraz je ok,uvidm čo do večera,len nechto sara nechiti,celu noc spala pri mne nalepena 😖 ninuške všetko naj 😵 fotky krasne.poobede chceme isť s kamoškou a detmi dalšej kamoške a pojdem po prvy raz sama v aute so sarou

danona
17. júl 2008

ahojte
dakujeme za tie meniny.. 🙂 aj sme trocha s rodinou oslavovali.. 🙂 teplota ako prisla tak aj odisla, tak sa tesiiim 😎 dnes sme cez obed boli v ikei, tak som nejake potrebne /aj menej potrebne 😀 /vecicky domov pokupila 😀 , aj sme sa tam s ninou najedli... vobec nechcela spat, az teraz doma zaspala, taakze vecer zase bude vesela ze az a spat nebude.. 😝 tiez som v HaM kupila Kitty rifliky s 50 % zlavou - za 249 Sk, uz vel. 98..-su trojstvrtove.. 🙂
samko-maly je supeer s tym spanim, aj ja chceeeeeeeem 😀 , peknu fotecku si dala, ozaj aky velky uz je samko, jaaj ako rychlo raastu tie deticky 😉
eliska-vela stastia pri soferovani, neboj, zvladnes to...my v aute kopu hraciek nosime, najnovsie sa tam s legom hra - co su tie vacsie kocky.. 🙂
dannynka- svieckova? - mnaaam 🙂
vcera nam dosiel voucher na dovolenku, letime 24.7 o 1.30 noci, asi ma slahne.. 😔 som zvedava ako to zvladne ninusa, ideme aj s kamaratmi, ich mala bude mat zajtra 1 rok, tak to teda bude "vzrůšo", asi budu plakat jedna cez druhu... 😝
ikulka- unas /teda v ba ked som bola cez obed/ tiez prsalo, no cez burky - nastastie - ja sa burok bojim.. 😅

eliska7
autor
18. júl 2008

ahojte,jaj tak bolo super,cestu sme zvladli,dala som jej dole prednu opierku aby lepšie videla,plyšakov doruky,moc sa jej pačilo a aj mne ,tak sa mi zapačilo,že ked vstane ideme dalšej kamoške ešte dalej do dalšej dediny 😀 😵 konečne sa citim volna a nie furt niekoho nosiť zo sebou na navštevy,predsa baby su baby 😉

mirka
18. júl 2008

ahojte kočky 🙂

danona, aj ja sa ešte oneskorene pripájam ku gratuláciám pre Ninku 🙂
danny, to je super, mne moja zas nechce cikať na šerblík, ako mala úspešný jeden deň, ež sa tam vycikala 3x, už mi kričí cikať až po vycikani do plienky, hádam do školy pôjde bez plienok 😀
my sa máme celkom fajn a asi nemáme nič nové

tehulky držte sa a ty, sýkorka spoj nohy a ešte nepusti malú von!!!! 😅

samuelko
18. júl 2008

ahoj kočky.
akurát som dopiekla tortu,moj ocko mal včera narodky,tak cez íkend ideme knume blahoželať.Samko už búva 😵
Už sme cez den bez plienky ,začína sa pýtať na nočník,tak dúfam,že sa odnaučíme od plienok toto leto 😀 😝

biccy
18. júl 2008

Ahojte 🙂
Mam trosku casu,tak som nakukla. 😉
Aj mi so Zoinkou takto oneskorene prajeme Ninuske vsetko naj k meninkam. 😉 😉 😉
Nasa Zoinka ma stale plienku. 😅 Ked ju dam na nocnik,tak sa tam vypiska a rano aj vykaka,ale inac sa vypiska aj hocikde na zem a potom povie-piskala som. 😎 A tak som si myslela,ze sa toto leto pekne nauci na nocnik. 😅 Ale hovoria,ze na deti to pride samo-ze si musia same uvedomit,niektore skor a niektore neskor. 😀 Tak uvidime. 🙂 Ale po noci mame este stale strasne tazku plienku. 😖 🙂
Soferkam v dobrom zavidim. 😉 😉 😉 Aj ja mam vodicak,ale kabelkovy. 😀 😀
Idem ulozit Zoinku spinkat a potom aj seba,lebo zajtra pracujem. 😝 😝 😎 😎 😎

samuelko
18. júl 2008

biccy stým cikaním som to aj ja počula,pondelok bol u nás krstný syn,ktorý má štyri roky a keď ho Samko videl ako ciká na Wc-ko,tak chcel aj Samko cikať na nočník.No a od vtedy cikáme a nočník,ale len cez deň,lebo aj "Aťko ciká na zachod" tak aj Samko ciká na nočník "ako veľkí chlapci" 😎

samuelko
18. júl 2008

Mám jednu otázočku?

????? Z čoho pijú vaše babule??????

Lebo náš Samko ešte stále z cumlovej klasickej fľaše pije 😠 .Nechce piť zničho iného.Skoro každý deň mu kúpim nový pohárik,alebo fľašu so slamkou a nič.Pije zneho chvíločku a dosť.A tak krásne pije aj z pohárika,že sa mu nevylieva voda,zúfalá som.On chce tú jeho starú fľašu.... 😒 😖 😅

danona
18. júl 2008

ahojte
biccy - s plienkovanim sme na tom uuuuuuuuplne rovnako.. 😅 vcera som kupila novy nocnik - aby som nelietala s jednim z poschodia dole a naopak 😅 , no nejako to situaciu nemeni.. 😝
super pomenovanie ze kabelkovy vodicak... 😀 sa tu rehocem 😀 😀 aj ja som bola nejaku dobu taky sofer.. len musis nazbierat odvahu, pojde ti to... 🙂 😉
samuelko - nina sa vie napit z pohara, no cez den ma pitie v avent flasticke s tym "naustkom" - neviem ako sa to vola.. 🙄 -to z coho pitie nevytecie von.. ma to stale pri sebe, tak mi najviac vypije.. 😉

ikulka
19. júl 2008

ahojte babulky na začiatku vám hned pekný víkend prajem...
s tým plienkovaním no nebojte ono to pojde.... netreba nútiť deti, same na to prídu...sa mi frajerí čo ked sme už 2 mesiac bez plienok...... 🙂
samuelko naša pije z cumlovej flaše, aj cez slamku aj z tých ovocných dzusov čo sú flaše s tým sosáčikom...aj z pohára sa napije, len usím dávať pozor, lebo strašne s ním šermuje a potom vačšinu vyleje....a z to ho aventového vobec nevie piť ona hned pila z pohára

mirka
19. júl 2008

ahojte, biccy, aj ja mám už 2,5 roka kabelkový vodičák 😀 😀 😀 😀

lala pije zo svojho hrnčeka kakavko ráno aj večer, cez deň z jupíkovej fľašky, s cumlom už nechce, z tej pije len malému bratrancovi čaj 😅

erika, nechávala si samka bez plienok, nech ciká kade-tade? aj ja som tak chcela, ale potom mi to smrdí 🙄 ale ona si aj sama pýta plienočku a kakať kaká tak, že mrnčí a pobehuje hore dole, to sa jej nemôžem ani prihovoriť, lebo hneď je zle, to preto, lebo kaká 1x3dni 😖

dannynka
19. júl 2008

ahojte 🙂
babule sa tu smejem ze kabelkovy vodicak 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
este ze ja taky nemam 😉
no to moje sidlo az teraz zaspalo neviem kde berie energiu 😝
inak dnes ma riadne vytocil jeden sprosty autobusar.. 😠 Sme cakali vecer na zastavke..a uz isiel autobus som sa potesila ze nizkopodlazny ale po chvilke ma radost presla...bo ten debil ma skoro privrel medzi dvere autobusu...len tak mimochodom videl ze idem k nemu do busu...a ked ludia vystupovali ja som nastupovala a on aj tak zavrel dvere aby mi potom mohol nadat ze ked sa ide do busu s kocikom tak sa ma hlasit vopred vodicovi..to som mala nechat vonku v kociku malu aj s osobnimy vecami???a este ze nizkopodlazny autobus a keby ste videli ako zaparkoval..som si musela aj tak kocar sama znasat.... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

dannynka
20. júl 2008

ahojte kde ste vsetky,hmm?
pridala som par fotto s dnesneho vyletu 😉

mirka
20. júl 2008

čau tetuš, ja som tuuuuuuu 🙂 aký ste mali deň?

mirka
20. júl 2008

gabika je zlatá, bože a tie vlásky, moja svokruš malej vždy odniekiaľ donesie sponky a gumičky a vždy sa vytešuje, ako malej podrástli vlásky a tá má furt holú hlavu, iba jednu brčku má vzadu 😀 😀 😀

mirka
20. júl 2008

😀 svokrovci sa dnes vrátili z dovolenky a malej okrem iného doniesli tie čudné "vrajmoderné" topánky do vody, má to ako Nils Holgerson dreváky, ale sú bohovské 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre