Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

samuelko
8. okt 2008

Ahojky
mirka užite si ocinka.
danny 10.teho má Samko

eliska7
autor
8. okt 2008

včera som vložila nejaké foto z detskeho parku,ostatné ked bude čas,lebo mi nešiel kon 😠

danona
8. okt 2008

eliska-kraasne 🙂 , to aj somarika maju pri tych preliezkach?? 😕
ikulka-krasnucke fotecky, saska je ako pekne vysponkovana 😵 😵 😵 aj torta peknucka 😵 😵 😵
meggi- tiez peknee fotecky!!! 😉 kde ste cela rodinka, to sa mi paaci, aj kde malinka zaspala, to asi z tolkeho oslavovania, co.. 😵 😵 😵 a tiez pekna torta a veelka, aj sa ju podarilo zjest? 🙂

bettina
8. okt 2008

ahojte. no včera my sme mali narodky 😵 😵 😵 len som nemala čas sa ohlásiť

bettina
8. okt 2008

o týždeň začíname so škôlkou 😎

bettina
8. okt 2008

eliska a meggi pekné fotečky 🙂 eliska máš nový účes? no dievčatá, ja po veľa veľa rokoch som včera išla ceeeľkom nakrátko 😎 eszter mi povedala, vraj "mamka máš vlasy ako teta" 😀 🙂

nera
8. okt 2008

bettina- tak dodatočne všeeeetko najlepšie k 2.ročku a hlavne veeeľa zdravíčka.....a radosti 😵 😵 😵
dievčatá kukla som fotky- sú fakt zlatučké 🙂

eliska7
autor
8. okt 2008

krasne fotky a tie tortiská 😉 .Iku ,mala je dobra s tím štamprlikom 😀,očká ma uplne potebe,že? ,megi a tvoja má ake dlhe vlasky-krasa 😉 veru betina mam novy učes,take vlasy som mala volakedy prirodzené a teraz sa musim farbiť 😖 aby sme boli rovnake so sarkou 😉 danona,tam sú za ohradou: povýžívená krava,somarik,čierne ovce a volne sa pasu:koyz a ovce biele,jeto super,to nemaš daleko niekedy tam skoč 😉 ja už teraz nepojdem ale na jar,ideme s kamoškou aspon raz za mesiac,už sme dohodnuté 🙂 moja sarka dnes po prvý raz vobec nespala 😅 ale aspon už konečne po dlhej dobe zaspala o 19:20 🙂

eliska7
autor
8. okt 2008

doložila som fotky,ešte su tam perfektné bufety,aby maminky nevysmedli 😵

ikulka
8. okt 2008

betti tak dodatočne všetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj k včerajším narodeninkám hlavne zdravíčko a šťastíčko prajeme. kedy bude oslava či už bola?
mirka super, tak si to s tatinom užite
už je nastálo doma?
eliska no joj keby si videla ako prevracala jeden štamprlík za druhým 😀 ale mala tam len čaj........ 😉 a čo sa týka očí, tak asi hej to je asi jediné čo mápo mne inak sa smejem, že to dieťa ma len obišlo....ešte že matka je vždy istá 😀 ale mne sa ani to moc nezdá ale každý vraví, že oči má moje

dannynka
8. okt 2008

betti aj od nas dodatocne vsetko naj naj naj 😵 😵 😵

danona
9. okt 2008

bettina - pripajame sa ku gratulaci bettinke!! tiez som zvedava na oslavu, tiez na tvoj uces!! 😵 😵 😵
eliska-prosim ta, kde presne /alebo cca 😀 / to v nitre je? - cez vikend ma byt pekne, ocino by mal byt doma /zase ho mame v zahr. 😝 /, tak mozno vybehneme.. 😎 i

bettina
9. okt 2008

ďakujeme pekne 😵
no, naša oslava sa dosť porozkúskovala. prišlo nám do toho akútne ochorenie môjho otca, takže v sobotu oslava sa prekladá na neurčito. ale sme už aj s tortou mali gratulantov minulú nedeľu a túto nedeľu prídu naši drahý priatelia našej najmladšej huncútke zablahoželať. takže je to na viac krát oslava 😉
a môj účes. ak bude foto určite už vložím. chcela som aj z dovolenky, ale všetky fotky sú veľké. a foťák má stále v práci náš ocko, a tak využívam hlavne kameru. ale sme už objednali ďalší foťák, nach je aj doma aj v práci poruke. tak potom konečne vložím aj nové fotky 🙂

eliska7
autor
9. okt 2008

ježíš Beti ak som neblahoželala,tak sa samozrejme pripajam 😅 😵 len to dobre prajeme 😉 a rovno zajtra SAMKOVI všetko najlepšie ak zabudnem -cmuk 🙂 Danona pod hradom je obrovske parkovisko,za ihriskom je fudbalove ihrisko.vtom detskom areali je aj trať na kolieskové korčule.je to hned vedla dialnice z tvojej strany na začiatku nitry.

eliska7
autor
9. okt 2008

danona normalne si my dala typ,muž ide na ryby aj s malým,asi nahovorím kamošku aby sme išli na celodenný vylet 😉 ak pojdem dam ti vedieť,možno sa uvidíme 🙂

dannynka
10. okt 2008

všetko naj nasmu jednimemu "chlapcovi" Samkovi k jeho dnešním dvom ročkom 😵 😵 😵 .Prajeme vela zdravicka,stasticka vela darcekov a nech ta mamina s tatinom posluchaju,GAbika posiela velikansky božtek 🙂 😉

zuzu13
10. okt 2008

ahojte
bettina dodatočne všetko naj...k 2 rôčkom
včera mala sykorka 2 r. takže všetko naj Katarínke 😀
a dnes všetko naj chlapovi 😀 😀 😀

ikulka
10. okt 2008

ahojky nám včera nešiel net tak to bolo na porazenie
aj od nás katke všetko najlepšie k dvom ročkaom a tiež nášmu fešákovi samkovi, hlavne nech im zdravíčko slúži a rodičia posluchajú 😀 krásne oslavy prajú Ida a Saška

dannynka
10. okt 2008

jeeej aj od nas Katke vsetko naj naj naj 😵 😵 😵

mirka
10. okt 2008

ahojte kočky

oslávencom prajeme všeeeeeeeetko všetučko najlepšie, posielame božtek 🙂

pozerala som fotky (ešte som nestihla všetky) Eli, máš super účes, sekne ti 🙂 a to ihrisko je bomba!!!! tak odtiaľ by som malú nedostala ani párom volov 😝

zajtra ideme na výlet do Zakopaného do Poľska, boli tam minule svokrovci, že bolo super, tam na nejaký kopec pôjdeme či čo (lanovkou), tak sa tešíme 🙂

nera
10. okt 2008

Taktiež sa pripájame...všetkým oslávencom (hlavne teraz Katke a Samkovi) všetko najlepšie..hlavne veľa zdravíčka, šťastíčka a detského úsmevu.....nech sa im len darí.A posielame im aj pusinky 😵 😵 😵

danona
10. okt 2008

aj od nas letia pusinky!!! katke a samkovi!!! vsetko najlepsie!!! 😵 😵 😵

samuelko
10. okt 2008

Dakujeme véééélmi pekne,dnes bola jedna oslava a v nedelu bude druhá 🙂
dodatočne všetko naj betinke a katke 🙂
Samko bol celý štastný a dostal aj darčeky.Potom v nedelu vložím fotky,zajtra idem do školy,velmi sa mi nechce.Tak sa zatial majte pekne.

eliska7
autor
10. okt 2008

všetko najlepšie katke a samkovi 🙂 kto je dalši na rade?no vylet nekonam ,je mi luto maminy že by ostala celý den sama,ma poobede dve hod vychadzku a vtomto peknom čase ju nechať samu mi pride blbé,tak idem snou radšej unas do mesta 😖

ikulka
11. okt 2008

ahojkyjte tak my sme dnes mali dalšiu oslavu, s mojimi rodičmi sestrou , čiže saškoinou krstnoua prišli aj moji krstní pozrieť
zajtra vložím foto ked aj od našich stiahnem a ešte bude jedna príde saškin krstný s priatelkou lebo dnes nemohol.....joj sa vytešujem z tolkých darčekov. u nás vlastne dávaju darčeky pre man a nie pre sašku 😀

biccy
12. okt 2008

Ahojte 🙂
Vsetkym oslavencom dodatocne len to naj. 😵 😵 😵
My sme vcera oslavovali,idem hodit zopar fotiek. 🙂

nera
12. okt 2008

biccy - tak dodatočne všeeeetko najlepšie k 2.ročkom hlavne zdravíčka, šťastíčka, pohody a radosti... 😵 😵 😵
fotky sú krásne, maličká je na nich ako princeznička a koľko darčekov 🙂 😵 🙂

biccy
12. okt 2008

Nera,dakujeeem 😉 😉 😉

eliska7
autor
12. okt 2008

jeeeeej Bicy,nadherne fotky,tolko darčekov,ježiš a mala Zoe-fakt ako princezna,tie vlasky,no hikala som ako šibnutá 😀 Danko sa tu škerí na mne.ste taky podareny všetci traja-taka zlatá rodinka 😉 jej a to zrkadielko je zlaté-rozpravkové 🙂 všetkým čo mali už dva ročky dodatočne všetko najlepšie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ikulka
12. okt 2008

jéééj biccy krásamalá je rozkošná, už som to raz písala, že tei vlásky má nádherné fakt hotový anjelik......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre