Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

biccy
17. máj 2008

Nikde nikoho. 😕 😀 Ja som uz aj z roboty prisla. 🙂 Tak vam prajem peknu sobotu. 😉 😉 😉

sykorka
17. máj 2008

ahooooooojte
ja som vas chcela len pozdravit.. 🙂
všetko je v poriadku... babatko si rastie a maminka tiez ☹
katka je už velka slečna... cele dni sme na dvore,poobede spime spolu 3 hodinky,tak si aj ja oddychnem...

sykorka
17. máj 2008

dnes som stretla konečne po dlhej dobe ikulku aj so sasenkou... je to už tiež riadna slečna... 🙂
tak sme sa trošku spolu vytešili...

trošku som vas teraz čitala...,ale moc sa toho nepopisalo.... no začina byt pekne... tak sa nebude stihat 😀
katka uz ma jednu vakcinu na pneumokoky za sebou,ale reakciu nemala žiadnu.v juni mame dalsiu tak uvidime...

nera
17. máj 2008

Ahojte,
maličká zapsinkala tak mám chvíľočku času,
tak máme taký veselo-smutno-nostalgický týždeň za sebou....totiž najprv v pondelok mala neter svoje druhé narodeniny, potom v utorok by mal brat narodeniny 😢 😢 😢 a vo štvrtok mala moja láska(manžel)narodeniny 🙂
Choručkým prajem skoré uzdravenie 😵 my sa zatiaľ držíme, maličká v kuse vystrája, že za ňou nestíham....
Čoskoro asi zdúchneme k mamke, lebo myli by zatepľovať bytovku, tak nechceme byť v tom hluku, aspoň bude nejaké spestrenie
A čo sa týka zúbkov, už máme všetky 20 vonku 😵 už len sa ich naučiť umývať, keďže Dianke chutí skôr pasta ako ich umývanie 😉

ikulka
17. máj 2008

ahojky, tak som vás prišla omrknúť...
joj to moje dieťa je neskutočné, čím menej spí a zje, tým má viac energie, to nechápem...
veru dnes som konečne stretla sykorku...joj to bruško jej veru pristane...keď som ju videla, som sa vrátila do čias nášho spoločného tehu... 😵 katka bude úžasná sestrička....

dannynka
17. máj 2008

ahojte..aj ja som este v taku neskoru hodinu nakukla.... 😉
veru ikulka ako pises,tak je aj u nas...kde tie baby beru tolko energie nestacim sa divit 😲 😲 😲 😅 😝 😀

dannynka
18. máj 2008

peknu nedelu vsetkym prajem 🙂

ikulka
18. máj 2008

dobrý večer, tu nikoho 😲 my sme dnes boli u našich, tak nám deň rýchlo prešiel 🙂 a zas začína nudný týždeň ☹

mirka
18. máj 2008

ahojte tety 🙂 my sa máme celkom fajn, teraz sme pár nocí spali u našich, od zajtra už ale ideme gazdovať domov, drahý je už týždeň preč 😢 v škole mám skúškové, zatiaľ je to ale veľmi dobré, uvidíme čo zajtra, mám psychológiu a moc toho teda neviem 😖 tak dobrú noc, papáá

dannynka
18. máj 2008

mirka tak drzime palceky a budeme na teba mysliet 😉

dannynka
19. máj 2008

ahojte....dnes cely den nesiel konik....normalne som mala nervy 😠
ale uz ide hura.... 😀 😀

eliska7
autor
19. máj 2008

jaj aj dany 😠 ahojte kočky,no vikend dopadol supiš,mala sa už konečne nebala krstnych 🙂 ,hned som využila a poslala malu von so segrou,ja som zatial po dvoch rokoch smažila rezne a obalovala 😀 ,tak som si odychla pri tom uplne sa mi ulavilo,poobede sme išli na zahradu piknikovať,tam sa hrala s každym a aj na didi zabudla 😀 🙂 to bola najväčšia radosť.V nedelu bola tiež malo na didi,a nebyť toho že nechcela ostať so susedou,ked nas videla všetkych do kostola isť,nasilu -blba som jej dala didi reku zaspi,lenže začali biť zvony a bolo,tak som jej dala korunky aby išli s luckou kupiť žuvačky a už bolo ok.sice som prišla o pol hod neskor do kostola,ale vklude až do konca som tam bola a vlastne potom bolo fain až do večera-za celu nedelu mala didi len 4 čo je uplne super. 🙂 neskor ponahadzujem aj foto,bolo to pekne. baby sarka ma pokazene všetky zubky-samu dierku a to som sa tu dočitala na konovi,že kojene deti maju viac pokazene zuby ako ine 😅 normalne jej vidieť dierky,čistime dvakrat denne aj niekedy cez obed.lebo jej tam ostava strava,no dostať ju k zubarovi nemožne,lebo ked zapne vrtačku-to je zvuk čo sa sarka boji stale(mixer,vysavač fen atd) 😖 dnes sme boli v meste po dlhej dobe,nahanali sme sandalky,no ten vyber z doby kamenej,nakoniec som zohnala,aj ked krasou niesom nadčena,ale aspon su kvalitne,pofotimked dojde muž a potom už konečne spravim novy album 😉

dannynka
19. máj 2008

eliska-tak super pekne pokroky v didovani robi tvoja krasavica 😉

a tesime sa na fotto 😉

ikulka
19. máj 2008

ahojky, veru aj ja som mala nervy, že koň nešiel...
eliska teším sa na foto a gratulujem k malým úspechom´..... postupne to pojde...
no s tými zubkami je to ľúto, také malé dieťa by u zubára nevydržalo žiadne...j alen dúfam,že naša ich má v poriadku...moc ma do pusy nepustí, tak len keď sa jej tam nasilu narvem tak vidím....

ikulka
19. máj 2008

mirka a manžel odišiel? som myslela, že už nadobro prišiel domov...

danona
20. máj 2008

ahojte
dannynka-tiez som vcera skusala Mk a nic 🙄
no, dnes sme boli na kontrole u koznej, vyrazocky su uz skoro prec, este sirup mam davat do konca tyzdna.. 🙂 a dostali sme tri druhy kremikov na suchu pokozku, tak budeme skusat ktory bude naj.. 🙂 a stale mame davat pozor na jedlo - mame zoznam veci co nejest.. 😖 ale mala sa tvari v pohode.. 🙂
neviem ako u vas, no tu je hnuusne, prsi.. 🙄
eliska.aj od nas pusku malej k pokroku.. 😎 a tie zubky.. zober ju, len nech jej skusia zubky prezriet, vrtat urcite dr nebude.. 😕
mirka-co skuska? nemozes ist na leto za mangelikom - po skuskovom?? mala by si zmenu a boli by ste rodinka pokope.. 🙂

bettina
20. máj 2008

ahojte.
jojojoj eliška. zúbky, to je veľmi smutné. je to moja parketa, a veeľmi som z toho smutná, ak sa detičkám pokazia 😔
hádam to ale nebude až také zlé ako to popisuješ. môžem Ti ale poradiť na čo dať pozor - vedecky podložené je, ak sa zúbky aspoň!!!raz denne dokonalo očistia, tak sa nepokazia. najlepšie pred spaním. ak myslíš, že máš nejaké otázky aspon takto viruálne Ti rada poradím. 😉

ikulka
20. máj 2008

ahojkyjte, saška spí, tak som prišl aomrknúť...dnes mi prišla fototkniha, tak sa vytešujem...

eliska7
autor
20. máj 2008

jaj betina,ved tomu nerozumiem že prečo sa jej pokazili,on 9 mes si umyva zubky,najprv my potom ona dočistí,ja som jej stale drela tie stoličky že to ma špinku z jedla a vtedy som si všimla že to su kazy,skusim isť zubarke nech to aspon kukne,pokial nezačuje zvuk vrtačky bude ok.može to byť aj dedične,ja ,aj muž mame otrasne stav chrupu a dankovi od roka vrtali,trhali a tak 😖 mam jej kupiť tie florove tablety? natože dnes doobeda vrieskala,cele poobedie sa smiala tak že až ja som sa musela.stala sa mi hrozna vec nechala som zvonka na bytovke kluče,samozrejme ktore zmyzli a ja som ostala na ulici,susedina dcera išla taxikom mojej mame do roboty pre nahradne kluče-našťastie a teraz do rana zblaznim či sa mi nebude niekto dobyjať do bytu,kym rano pride otec meniť zamky.už som dala aj nabytok k deveram,taka krava som až.Ked som dvihla kočik dovnutra, zabudla som že som tam pichla kluče 😠

ikulka
20. máj 2008

joj eliska, tak to ti nezávidím... ☹ a si sama doma? no to sa stáva, aj ja mám z klučov večne stresy...

meggi
20. máj 2008

eliska, to musíte mat perné, tiež ti nezavidim ☹
My sa zatial držíme dobre aj Karolinka aj malinke v brušku... Minulý týžden som bola na kontrole a vyzerá to na dalšiu slečnu do rodiny, tak už sa teším. Že by mala teraz važit 1700g.
Dnes sme boli na detskom cvičení s Karolinkou, tak sa vybláznila v telocvični a trošku sa unavila - snad bude spat dobre v noci. Inak som dnes davala fotky do albumu, lebo som tam mala založené len jej prvé dva mesiace, tak som dorobila dalšie dva a zajtra chcem dorobit do konca albumu jej prvý ročik, len musím dokupit lepky, lebo mi už došli. Je to až neskutočné, aká bola malinká - som si zaspomínala pri tých fotkách...
Inak sa už začína snažit kecat, aj ked ešte to nie je celkom ono, ale je to podarené. Nové fotečky ešte nemám, ale ked budem mat, tak určite hodím do albumu - je to sranda, lebo pri Karolinke som sa tak sledovala, pomaly každý den som sa vážila a fotila a teraz na to nemam vobec čas...

eliska7
autor
21. máj 2008

noc som prežila,ale každý šuch som bola hore,tak som sa bala 😀 .teraz čakam kym dojde vymeniť zamky,nech možem isť von,inač prši a prši včera aj blesky a hrmavica bola,no napriek tomu musime isť von,lebo stale sa pyta preč-pá von.megi vela zdravička,ani sa nenazdaš a budete už 4 🙂

ikulka
21. máj 2008

ahojky, ver meggi už sa ti to kráti...no presne pri prvom bábu sme nemali nič iné na robote, len sa sledovať, teraz verím, že na to nieje čas. ale som rada, že to zvládate, hlavne že ste v poriadku. tak ocino bude mať doma babinec 😀 prvé tehu s anám zdalo nekonečné, a toto ti asi veľmi rýchlo ubieha....maličkej posielam pusinku anech pekne rastie...

eliska7
autor
21. máj 2008

dnes ja mam dobrz den,zamok vymeneny,sara od 11.45 nebola na cecku 🙂 ,prave mam za sebou hod žehlenie a cely den pere pračka,lebo sa predčasne vratili z rýb,chytili len dva kapre 😖

ikulka
21. máj 2008

dobrý večer dnes sa tu tóho moc nepopísalo ☹

dannynka
21. máj 2008

ikulka no veru,ale to bude asi tym skaredym pocasim 😠 😒

danona
22. máj 2008

ahojte
meggi- jaaj, ako to ryychlo uteka!!teda drzim vam 3 kockam palceky aby sa vam dobre darilo 😵 😵 😵 a mangelikovi samozrejme tiez 😉
danny- tu je konecene ako tak pekne - svieti slnko no fuka vetrisko.. 😝

mirka
22. máj 2008

ahojte kočky, eli, odúčaš od ceckovania? 😕 napíš, ako to ide 🙂

danona, no nepôjdeme za ním, 1. laura by tú cestu nezvládla, konečne si zvykla prejsť 17 km do Kubína 😀 a po druhé, drahý tam má len malú izbu an hoteli a to by musel zháňať nejaký ponájom a na druhej strane by sme to neutiahli, platiť aj tu, aj tam a tak. Chce si po sezóne nájsť niečo tu, tak som zvedavá, či dačo bude. ALe príde za necelý mesiac na 2 týždne 🙂

potom ešte počítam, ako sa máte, z tej skúšky zo psycho mám C 😝

ikulka
22. máj 2008

ahojkajte babule, saši spinká tamk mám chvíľu veget...u nás je konečne pekne, svieti slniečko len vetrisko riadny fúka ☹ ale už snáď bude lepšie.....
mirka no C to sa dá, hlavne že si prešla...gratulujem...

dannynka
22. máj 2008

ahojte... 🙂
danona tak aj u nas je celkom fajn pocasie....sa tu zacina vyjasnovat... 😉
aj doobedu sme boli v tescu,tak sme sa stavili aj v deichmane na sandalky pozret ,celkom dobry vyber mali..len radsej som este nekupila lebo neviem ako malej do leta nozicka narastie 😅
mirka presne tak ako pise ikulka hlavne ze si presla 😉 Gratulujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre