Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

samuelko
20. jan 2009

Ahojky
Čo varíte??? 🙂

zuzu13
20. jan 2009

samuelko, nič 😀 😀 😀
naši majú halušky s kapustou, hov. pol od nedele...a ja som mala brav. m. na thajský sposob, s hranolkami a zeleninovou oblohou 😀 😀 😀
a na zajtra neviem čo navariť...asi niečo s knedlíkom...žeby maďarský guľáš???alebo spravím plnenú papriku bez papriky s parad. omáčkou 😀 😀 😀

dannynka
20. jan 2009

ahojte 🙂
samko-ja mam rajcinovu polievku a zapekane cestovinky zo syrom 😉

eliska7
autor
20. jan 2009

a my dojedame 😀
jaj vonku je tak hnusne samé kamienky,blata všade 😠 otras.
dnes som bola zase so sebou,bože citim sa jak stara baba,mam vysoky tlak,aj očny 😠 budu ma testovať,lebo mi chcu nasadiť lieky jak starym ludom 😅 -odnes sa začinam zdravo stravovať,lebo toto odmietam 😅 .aj okuliare som si dala konečne po dvoch rokch znova spraviť 😉 jaj ked starneme všetko najdu,najťaž isť k dr. a už sa človek veze 😖

samuelko
20. jan 2009

no ja som nakoniec navarila kyslú fazulu ale pol hrnca je už fuč,ja mám jedákov doma ale zajtra už odmietam varit,možno spravím zemiakové placky alebo točne uvidím 😝

eliska7
autor
20. jan 2009

a čo su točne 😕 ?ja som vybrala rybaci vyvar z mrazaku,zavarim sližiky a podusim pangasias,zamiak a bude 😉

samuelko
20. jan 2009

eliska tiež zemiakové placky 😉

samuelko
21. jan 2009

Dobré ránko
A kdeže ste??? 😲

ikulka
21. jan 2009

ahojky no vdiím že sa tu varí ja som robila hraškovu polievku a stehná na smotane s cestovinou...
sauelko samkovi skoré uzdravenie prajeme chudáčik takto sa trápiť, ale viem že aj nás to čaká ked prídeme do školky....alexandra chytí všetko čo sa len v okrese mihne 😒 a vidím aké tu chodia deti do školky, aby mali mamy pokoj daju aj choré dieťa do školky auž to ide.... 😠
inak krásne su fotky sarka je veru šikovnica, to pomaly ani ja takého nenakreslím 😉 🙂

eliska7
autor
21. jan 2009

ahojte,diky za sarku 😀 veru len kreslime a kreslime a plastelinujeme 😀 ,tu zase poprchava,oničom ani von,poobede idem na nechty aspon nejaky relax,nech si ocko užije,zajtra rano zas po lekaroch,tento týžden jej ma dosť 😀
samko ako je samkovi?

zuzu13
21. jan 2009

ahojky...tak nakoniec som upiekla v rúre fašírku, spravila parad. omáčku a zemiaky a polievku hráškovú s haluškami
eliška, veru treba zrelaxovať...ja chodím teraz na rehab. masáže...pred obedom, potom idem na obed...a som max. oddýchnutá...v práci 😀 ...normálne by mali byť masáže povinné...pre všetkých 😀 😀 😀

eliska7
autor
21. jan 2009

my sme mali v robote masaže.zamestnavatel nam preplacal(aj stale to funguje)bolo to super,maser nas už poznal,daval nam aj banky na chrbat a kadečo 😉 teraz sa chystam na buduci tyž kozmetičke,kamoška si spravila kurz tak idem ,nech sa ma nakom učiť 😉

dannynka
21. jan 2009

ahojte,
veru vonku otrasne pocasie,asi pojdeme ked sa Gabika naje pozriet babinu autockom ked von sa ist neda a doma by sa asi zblaznila 😝
a co sa tyka varenia,tak za mna dnes navarila mama,mi poslala rizoto a aj rajc,omacku s knedlou 😉

danona
21. jan 2009

ahojte
eliska-ten snehuliak je uuzasny 🙂 sarka je velmi sikovna 🙂
aj u nas prsalo
nevarila som
vcera som bola v nitre-hladala som nejake doplnky k ples. satom, obedovala som aj s malou tam.. vecer som hodila do truby zabijacku/kamoska priniesla/ a bola rychla vecera.. 😀
dnes som bola u kadernicky, cez zimu som bola hnedovlaska, uz je zo mna zase blondyna 😎, obedovala som u svokry..
masaze-waaw, chodim raz mesacne-najskor rozmasirovanie thajskou masazou /to sedi ta kocka na mne 😀 /-vtedy zisti co je nedobre, potom bankovanie a nakoniec ma na zemi na takom koberceku "popretahuje" 😅 myslim tym ze so mnou cvici, natahuje ma vselijako.. 😀 je to super vecicka, tiez sa vtedy citim ako znovuzrodena.. 😎 no je umenie najst dobreho masera.. 😝
meggi-tiez som chcela dat fotky v happyfote urobit,no nestiham.. 😢

ikulka
21. jan 2009

ahojkajte no veru taká masáž joj je veru dobrá
danona tá tvoja vyzerá velmi lákavo hned by som sa dala nahovoriť....
ja osm dávala fotky vyvolať tak sa na ne moc teším

eliska7
autor
21. jan 2009

danona odfoť sa potom s malou v plesovych šatach a vlž foto nech sa pokocham 🙂

samuelko
21. jan 2009

Ahojte dievčatá
No Samkovi je lepšie,vykašlieva hlieny,no sople naštastie nemá...
No utekám,kukám na film a skončila reklama. 😲
a masááááááž joj bodla by aj mne,mám vela zastupovačiek v robote tak som unavená ako pes 😝

zuzu13
22. jan 2009

dobré ránko...
danona, thajskú masáž...no dala by som si...len je to "trochu" finančne náročnejšie 😀 ja mám rehab. masáže + elektroliečbu...takže aspoň niečo...

samuelko
22. jan 2009

Dobré ránko 🙂 prší a prší 😒

dannynka
22. jan 2009

dobre ranko,aj u nas je vselijako dokonca nam tu aj sneží 😅

danona
22. jan 2009

ahojte
dannynka-snezi?? nam tu uz dva dni prsi.. 🙄 mam radsej sneh ako dazd.. 😖
zuzu-ani to nieje az tak drahe, platim 400Sk za hod., no a raz mesacne ta hodinka to sa da.. 🙂 ale viem ze v Ba su velmi drahe tieto srandicky.. 😔 a musis si vybrat jeden druh masaze.. tu sa mi paci ze za tu hodinku to stihne prestriedat-kazdu cast robi inou technikou../kebyze celu hodinu bankuje, asi bysom utiekla.. 😅 /nie je to najprijemnejsi pocit/ 😉
eliska-noo, uz som blond, mi chvilu trvalo kym mi zaplo ze preco sa mam s malou v satach pofotit.. 😀 ok, ideme na tri plesy tuto sezonu..tak skusim nieco pofotit.. 😉
dnes musim varit 😝 bude zeleninova polievka a asi rybka /pangas/ na masle v trube zapeceny, k tomu zemiaky.. 🙂

eliska7
autor
22. jan 2009

ahojte,danona 😀 jaj už sa neviem dočkať,aj ja idem teraz na blond melir do ryšavých vlasov,som same prekvapenie z čiernych nakoniec tiež bude do leta blond,nuž ale aspon nemusi kukať po iných ženach-doma ma všetko čo si zmysli 😀
dnes bola zase u dr,ešte zajtra na odbery a vybrať 3 znamienka,poslali ma na sono brucha ,maternice,horor,cele doobedia stravim na poliklinike,a vždy mu niečo najdu,hrozne ako stara baba 😠
sara nas privadza do šialenstva aká je zla,besna,muž je potomto týždni uplne ko 😝 -reku aspon vidiš čo ja mam za matersku a to pride poobede dano a ten je ešte horší 😖 a mam skvelý den za sebou-ale teraz robim niečo pre seba,ked bude aktualne dam vam vedieť 😉

mirka
22. jan 2009

ahojte, eli, aj naša laura je na nevydržanie, a keď je jeden deň s maminou, tak sa čuduje, že prečo hovorím, že je zlá. Ide mi tiež už na nervy, len zle robí, všetko okolo seba plieska, nepočúva, vyplazuje nám jazyk, alebo pre hocičo reve, už aj drahý, čo bol vždy proti trestom a kričaniu do nej húka a capne jej po zadku, fakt je protivná. AK bude takáto do septembra, jej slzy ke´d pôjde do škôlky ma absolútne neobmäkčia, už sa budem vidieť, aký idem mať pokoj 😅 fakt hrozné obdobie 😠

samuelko
22. jan 2009

Ahojte

ženičky nechceli by ste chodiť do nejakého centra s vašimi dievčatkami,možno by sa vybláznili medzi detmi sem tam a boli by kludnejšie.Samko odkedy je medzi detmi je samostatnejší,viem si od neho aj oddýchnut sem-tam,ked nemám domáce práce... Viem ľahko sa mi hovorí 🤐 ale,my zas máme iné problémy večne stou chorobou.Teraz som mu kúpila sirup na odhlienenie Mucoplant je to na báze biliniek a pomáha ,hádam prvý sirup čo mu tak dobre (klop-klop) zaberá 😒 a nieje finančne náročný do 100.sk sm platila len.
Ja som dnes len na rychlovku upiekla klobásku so zemiakovou kašou a zajtra ešte netuším čo budem variť,ale musím si privstať,lebo aj zajtra utekám do práce a sobotu mám nočnú 😠
Samko dnes už spal ked som prišla domov,vraj zaspal o 7,20 😀 tak už len oddychujeme 😎

samuelko
22. jan 2009

chcela som napísat 19,20 😀

eliska7
autor
22. jan 2009

jaj keby nebola školka plna určite by som ju tresla aspon 4 hod,fakt do septembra zblaznim,ked bude teplo aspon vonku bude lepšie 😖 ,no unas je Mc ale ženy su tam zohrane a ked pride nova tak si premeriavaju a tak šak to poznate,no a čistata ma umna iný pojem ako tam 😖

samuelko
22. jan 2009

jasné eliska to je aj unás tak stými MC akonáhle príde nová maminka tak len ohovárajú. 😠 veru keby už bolo teplejšie tak presedíme aj v piesku pol dna,tam sa deti vedia vybláznit 😀

ikulka
22. jan 2009

mirka ty si bola u nás šmírovať? to akoby si o alexandre vravela, teiž je niekedy na nevydržanie a hocikedy sa na nás aj zaženie, teda na mna už nie lebo ja som jej raz dala jednu taku výchovnu že už sa neodváži , ale inak je protivná na všetkých robí sceny už len ked telefonujem vreští, škrieka no des....už niekedy neviem čo mám s nou robiť..... ☹
no ona aj je dosť medzi deťmi ale dufam, že to prejde, lebo ak nie, tak neviem..... a to som si vždy myslela že vychovávať dieťa ej tá najlahšia vec 😒

samuelko
23. jan 2009

Dobrééé ránečko
Unás sa ešte spinkáá 🙂

danona
23. jan 2009

ahojte
kocky, to mc-u nas rovnako 😅 bola som raz a to bolo aj posledny krat.. 😀 prave sa chystame na plavanie, to je super aktivita/myslim/.. pohybem sa ja aj mala, vzdy ked skoncime, ideme s detmi do cukrarne kde je detsky kutik..chodime 2xtyzdenne.. 🙂 nina mi uz vecer zaspava o 20h - no nesmiem ju dat cez den spat 😝 vstava tak ako kedy o7h az o 8h rano a zaspava o tej 20h.. 🙂 no je to veru makacka cely den s nou byt sama a hrat sa vselijako.. 😀
samuelko- super ze si nasla dobry sirup. len nech zabera.. 😉

dada naucila ninu zopar slovicok.. 🙄 momentalne sa ma kazdu chvilu ninusa pyta, ze "mama ty si plimitiv?" /má to byt primitív/ 😀 😝 pyta sa to kazdeho koho stretne..si toho nevsimam, hadam ju to prejde.. 😅
dada ide od zajtra na tyzden na lyziarsky zo skoly, chce si brat najvacsi kufor zo sady co mame.. 😀 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre