Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

danona
27. jan 2009

ahojte
nejako nestiham pisat.. 😝
nina je áko vichrica, vsade hracky a papiere rozhadzuje..doma ako po vybuchu.. 😒
ples bol ok, mam aj fotky no bez malej.. 😔
dnes sme boli v skolke, no prihlasuju az od 15.2 do 15.3.. tak sa tam musime potom zastavit.. nina hned vbehla medzi deti /stredna trieda/ a kaslala na mna.. 😀 ked som sa jej pytala ci ju tam mozem nechat s detmi a p. ucitrelkou, tak ona hned ze ANO.. 🙂 tak hadam so skolkou nebudeme mat problem.. 🙂

samuelko
27. jan 2009

Ahojte

som sama doma chlapci išli na malú oslavu,Samkov kamoško má 4 roky,tak si oddychujem doma sama 😝

mirka
27. jan 2009

ahojček

samko, aj ja som bola bez malej skoro celý deň, ale prd z toho, učila som sa, mne je z toho už normálne na grc, zajtra mám skúšku, myslite na mňa 😔 už to mám v hlave všetko pomotané

danona, aj Laura sa strašne ťahá za deťmi, v DK berú do škôlky aj deti s plienkami, a u nás sa hrajú na strašne dôležité, ani len bez roboty nemôžem byť, lebo už ju nezoberú 🙄

včera krpaňa cez deň nespala, tak večer zaspala pred ôsmou, to bol neskutočný pocit, v kľude (pri žehličke) som si pozrela panelák, normálne som mala dlhý večer 😝 škoda, že už nemá taký režim 😒

samuelko
27. jan 2009

Mirka budem na teba mysliet,ani mi nevrav za školu,mne sa o týžden začína letný semester 😠

samuelko
28. jan 2009

Dobré ránko
Mirka myslím na teba a držím palce 🙂 😉

zuzu13
28. jan 2009

ahojte, nejako ste prestali ťukať do klávesníc...kde to viazne? 😀
mirka, verím že to bude A-čko 😉

mirka
28. jan 2009

ahojte, no A nebude, ale snáď som prešla, napísané som mala 🙂

samko, nám neviem teraz bud 2.2 alebo 9.2, ael myslím, že už teraz 🙄 čo to študuješ? a koľký rok?

danona
28. jan 2009

mirka-aj ked este bez znamky, no gratulko!!! 😉
kocky, boli ma hlava uz druhy den, len ibiky tlacim navecer - tie pomahaju.. 😒 polovicku mam na par dni v prahe,dada na lyzovacke zo skoly, ja sama s malou doma, este aj dohodnuta masaz padla /maserka ochorela/..😝
no potom to budeme mat natrieskane-v sobotu mam kadernicku-uces, poobede svagor otvara wellness centrum, tak ideme na otvorenie, vecer pride o 19.30 dada, na 19.30 ideme zase na ples do vedlajsieho mesta 😝 .. v nedelu berieme ninu k nasim do cr, v po rano o 6.50 letim do toho londyna.. 😎 asi v piatok budem musiet zbalit ninu aj seba.. 😒 a v piatok ideme este na plavanie s ninou..
no ani prilisna samota nie je dobra /ako teraz 😅 /ani extra nabity program.. 🙄

samuelko
28. jan 2009

ahoj kočky
mirka supiš aj ja gratulujem,ja študujem špeciálnu pedagogiku 🙂
danona teda supiš naplánované všetko 😎 ale takéto stresy sú príjemné 🙂

ikulka
28. jan 2009

ahojkyjte som tu cez obed nebola som myslela že tu budu popísané stránky nič moc 😒 no naša ako obvykle zas cez obed nespala, tak som totál ko....
danona dobre to máš zorganizované ako poznám seba ja by som len chosila a nič nestihla....
mirka, no doležité je prechádzať nie byť najlepší 😉

mirka
28. jan 2009

ahojky 🙂

danona 😉 aj ja by som len chaosila 😀

samko a v koľkom roč? ešte len Bc alebo už Mgr?

ja som dnes predala kočík po Laure - prvý kombinovaný, len sa mi stal trapas, zistila som, že niekde je zabudnuté madlo, a to už boli u nás 😅 tak zajtra ho MUSÍM nájsť a poslať im to poštou, som si zavarila, dobrý trapas 😅

mirka
28. jan 2009

ešte to som chcela danona, že ti taký trošku rozlietaný, alebo akčný život trochu v dobrom závidím 😅 ja ho síce mám akčný pri laure a škole dosť 😀 ale toto sú také príjemnejšie lietačky 😵 no brala by som 😅

bettina
28. jan 2009

ahojte.
mirka a samuelko pekne vám škola ide 🙂 😉
danona pekne si to užite 🙂
no ani ja nesíham. všade okolo je chaos. sťahujeme sa. no neviem koľko to bude trvať kým bude všetko na poriadku. možno na Veľkú Noc 😎 😝

mirka
28. jan 2009

Bettina ahoj 🙂 no tak držím palce, nech sa rýchlo presťahujete a budete v novom 🙂

fúj, mne je zle, keď si spomeniem na sťahovanie, sťahovali sme sa 2x, keď sme šli prvý krát do nového, to bolo iné, dokopy nič, ale potom, otras. Najväčšia sranda bola, keď sme vecami z 1. izbového bytu, zapratali 3 izbový, ani nevieme ako 😀 kým sme ešte boli sami tak sa to dalo, ale s maličkou laurou to už bolo o hubu a ešte medzitým odbiehať kojiť, keď sa minulo odstriekané mlieko 🙄

idem už off, ešte písať seminárku, musím prepísať, mala som ju zle, takže tak 😖

samuelko
29. jan 2009

Dobré ránko
Mirka Bc ešte len a ty??? 😉
Bettina príjemné stahovanie,aj to sú supiš stresy celkom nie??? 🙂
Dnes ideme k našim na pár dní konečne 🙂 🙂

mirka
29. jan 2009

dobré ránko

samko, aj ja ešte len na Bc, ešte si mi nenapísala, ktorý rok, už sa ťa to pýtam 3x 😅 a užite si víkendík 🙂 aj drahhý chcel, aby sme šli do DK, ale mne sa tam zle spí, majú staré postele (už ale idú kúpiť nové), ale aj tak, spíme 3 na dvoch válendách + pes 😀, tak spím väčšinou na jednom boku, takže ráno som ako zbitý pes

no neviem, či je sťahovanie supiš stres 😀

samuelko
29. jan 2009

jaj Mirka prepáč,druhý rok 😅

mirka
29. jan 2009

samko, tak to sme rovnako, na prvých skúškach som aj ja bola na špec. pg, ale som rada, že ma nezobrali, musela by som dochádzať do LM, to by sa mi pri malej absolútne nedalo

tak skúšku, čo som sa bála, že pôjdem na opravák, tak som spravila, síce na E 😅 ale mám to!!!!! nikdy som si nemyslela, že sa éčku poteším 😝 😀

ikulka
29. jan 2009

mirka 😀 a e-čko je ešte dobré? my sme mali E už vyhadzov 😲

danona
29. jan 2009

mirka-gratulko!!!
ikulka-E je cista trojecka, az Fx je vyhadzov /aspon u nas to tak bolo 😨 /

samuelko
30. jan 2009

Ahojte
Kde ste??? 😲
My sme doma a náš Saminko je u našich 😅 druhý-krát je od nás 🙂 velmi tam chcel ostat...

mirka
30. jan 2009

ahojte, iku, presne ako píše danona, prešla som, to je hlavné

doteraz som prepisovala seminárku, profka mi to už dala za FX, asi mi dávala termín dodnes, ale to nenapísala, tak mám
už nervy. Všetci chcú všetko v jeden deň, sa mám rozkrájať? tak som jej to poslala mailom, nech si s tým už robí čo chce 🙄 hádam moje dôvody pochopí

Videli ste to video so skrúcaným? viem že to píšem skoro 😅 ale videla som to len dnes, bolasom zvedavá, čo je to za aférku a poviem vám, že som sa normálne hanbila za nich 😀 sa mu čudujem, že sa s takou trúbkou zahadzuje 😔 ten komentár k tomu bol za všetky drobné

eliska7
autor
31. jan 2009

ahojte,mirka hlavu hore,hlavne že prejdeš,ked bude vruke titul nikto sa nespyta či si mala za 1 😀 .my postarom,mala stale kašle,musime isť na testy na chloridy,či nema cysticku fibrozu(slene deti)nič jej neni,len je zahlienena a kašle jak šlak,nema ani sopliky nič,beha po byte,otras žive striebro,ponovom detom berie hračky-tak sa tešim na školku 🙄 ma tolko energie,ved to poznate.samko jak zavidim,že ste boli bez maleho,aj ja snivam otakom vykende bez deti 😉 len ja,muž šampano a postel 😀 😵
inač aj som chytila nejaku virozu,kašlem jak svet,ved to počasko je otras 😠 ,čitam všetko len nestiham reagovať
tušim betina sa sťahuje?no tak upratovanie nezavidim 😖 ale potom bude ok 🙂
danona plesaj aj za nas 😵
ja si momentalne robim kuzy na nechtovy dizajn,nahanam,učim sa kupujem čo mi treba-taky prijemnyrelax pre mna 😉

samuelko
31. jan 2009

Ahojte ženičky
eliska no ešte sme bez malého,dnes nám ho donesú okolo štvrtej.Je tam od včera večera.Že spinkal celú noc a ani nás nehladal,ale sa ho už neviem dočkať,chrústika malého.No a je to dobre trošku oddýchnut si,vo vani a potom v posteli 😀 😀 😀 😀
skoro sa vyliečte 🙂 a aj Samko bol neskutočne zahlienený ale ešte som vyskúšala Mucoplant sirup,už som asi aj spomínala a ten nám pomohol,nie je drahý a je čiste bylinkový a na odhlienenie.A my sme na to prišli,že bol chorlavý zo suchého vzduchu 😠

zuzu13
31. jan 2009

ahojte, tak mam obe deti ukaslane jedna radost...nasadila som homeo+prieduskovy caj...a v pondelok sa ide k dr...inak ten mucoplant...no vyskusame...

samuelko
31. jan 2009

joj zuzu aj uvás choroba straší ☹ no hroza,skoro sa vyliečte 😒 🙂

idem vyvešat prádlo,prala som 3x 😒 a ešte aj zajtra budem postelne menit 😅

zuzu13
1. feb 2009

prvaaaaaaaaaaaaa
...breee raaanko...

samuelko aj u nas isla vcera 3x pracka a dnes mam est na jednu varku...postelne som menila vcera 😀 😀 😀
inak Lucka neskutocne chrci...chudatko ma taky hlienovity kasel...snazim sa ju zakazdym dat vyplut...ale nie vzdy sa to da...

a co dnesne menu? u nas bude hov. pol. + dusene hov. horcicove rezne, tarhona

samuelko
1. feb 2009

Druhááááááá 🙂 Prajem krásny dník 😵

zuzu ,Samko nevie vyplúvat vobec,iba prehltne 😖 šikovná je Lucka,no už sa pere aj unás 😅
Menu: polievka z "kostí" a rezne so zemiakovou kašou 🙂 a budem piect koláčik- krémeše 😎

zuzu13
1. feb 2009

jooooj..samuelko...nic z toho nemozem 😅 takze u nas dieta...kvoli maminke 😅

zuzu13
1. feb 2009

teda mozem...tu zemiakovu kasu...ale bez masla 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre