Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

bellasandra
20. aug 2008

Ahojte,

tak čítam, a čítam ,ze detičky sú riadne sikovné 🙂
Emka sa mi vypýta na nočník len ked sa jej chce ..vačšinou zahlási len ze kaka...ale uz je neskoro jej dat dolu plienku,,ale nejak extra nestresujem.

Rozpráva..velmi vela..aspon mne sa to zdá ..a hlavne som rada ze jej rozumiem čo hovorí 😀
Stále mi nechce papat masko...stavu s prílohou bez problémov...ale maso nie ....jedine v polievke ho je..tka ju ma stale na obed 😀 😎

Tancuje a spieva si ...... 😎 no je proste zlatko nase .... 😵

Tak zelám pekný zvyšok dna s detičkami...ja som este v robote...do siestej sa mi nechce . vybehneme von s emuskou..trosku ju unavit.

Inak je strasne velký nervák ...ked dostane rapel, trhá si vlasy..fackuje sa..a nepomôze nič , ani po zadku, ani krik,len to ked si ju nevšímam.

danona
20. aug 2008

ahojte
citam, citam,citam... 😀
ikulka-aj my este plienkujeme 🙂
na cypre bolo super, domcek bol 100m od mora, na dvore bazen, v kazdej izbe klima.. 😀 vratili sme sa dnes - o 6h rano sme vo viedni pristali.. 😝 cestovali sme celu noc - z protarasu o 01h rano /t.j.00.00 nasho casu/ cca 50 min. taxikom na letisko, potom cakacky a let 3.15h.. 😝 spala som az doma-doobeda - domov sme dosli pred 8h rano.. 😉
mirka - mam tu magnetku 😀 , hod mi adresu do ip, hned ti to poslem.. 😵

danona
20. aug 2008

bella-cavec, som vas dlhooooooooo nevidela... 😉

samuelko
21. aug 2008

Dobré ránko
Jéééééééééééj danona vitaj,tak vám bolo superácky 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 to je dobre

Samko ešte búva,idem sa prichystať,lebo ked sa preberie,tak idem na gyndu 🙄 velmi sa mi nechce,ale musííííím.
Tak zatial ahojte

samuelko
21. aug 2008

kde ste??? ja som sa už aj od DR.vrátila... 😲 unás je Jarmok aj kolotoče 😀

zuzu13
21. aug 2008

http://www.materskecentra.sk/peticia/vypispetic...

ahojte, neviem či ste postrehli, ale ak nie, stojí to za pokus... 😉

mirka
21. aug 2008

ahojte kočky, my sme boli od pondelka do včera u svokrovcov, fajne bolo no a teraz sme už doma. Ideme na piesok a tak.

Zuzu ja som to už podpísala 🙂 treba dačo robiť, lebo čo už na nás vymýšľajú je vrchol 😠

samuelko
21. aug 2008

Dobrý večer
Mali sme celkom dobrý den,Samko bol na kolotočok,velmi sa mu páčilo a bol dobručký,len lutujem,že som foták nebrala so sebou,ale nevadí... 😅
zuzu aj ja som podpísala,no som zvedavá či stým niečo spravia

ikulka
21. aug 2008

zuzi ja som už podpisovala včera alebo predvčerom.... 😉

danona
22. aug 2008

samuelko-co si bola u dr.? 😕 preventivka?? 😉
skusim sa nakopnut a nejake foto hodit konecne... 😝
skusame nocnikovat, vcera sa 2x zadarilo do nocnika vypisat.. 🙂

samuelko
22. aug 2008

danona áno na preventívnej,snažím sa íst aspon 2x za rok,išla som teraz lebo potom nebudem stíhať z roboty a školy 😉 veéééélmi sa tešíme na fotky 😎
a držíme palčeky za nočníkovanie.Samko už nemal plienku jeden celý týžden ani v noci ani cez den 😲 🙂

bellasandra
22. aug 2008

Cafte, Dani, no dobre vám bolo, vsak ja som ta tiez dlho nevidela, dadu som minule stretla v meste..ale vás nevidím, síce ja som tiez vacsinou v robote, a do mesta len po nociach chodím 😀

Samko je sikovný, ja som včera eme vysvetlovala, ez nesmie do plienky piskat a kakat..ale nejak ma nepočáva 😝 no ved uvidím čo bude.

no pekný piatok slniečkový zelám 😉

samuelko
22. aug 2008

bella,ked ti mám pravdu povedat,tak ja som si tiež myslela,že Samko bude mat plienky ešte aj na Vianoce.Nevedela som ho nijako prinútiť na nočník.Raz sme boli n a piesku sa hrat a tam bol vačši chlapček od Samka a ten cikal na trávičku a potom chcel aj on cikať na trávu.... no a odvtedy nemá plienku.

danona
22. aug 2008

ninusa spi, podarilo sa mi pohadzat sem fotky.. 😀 a dost.. 😀 az do dvoch albumov.. 😝

meggi
22. aug 2008

ahojky - dlho som tu nebola - mali sme zavírený PC ale už je to OK. Baby sa maju fain - Kristínka mala včera 1 mesiac a naše miery su 4 150 a 54cm - takže pribrala 0,5kg za dva týždne... Inak spomínam na dobré časy pri Karolinke, lebo tá spávala tri hodinky vkuse, napapala sa a zase spala, ani som o nej nevedela - Kristínka je skoro stále hore a chce sa nosit na rukách, ale zato v noci mi pekne spinká, čo som rada - aj ked 2x som hore a papáme, prebalujeme a odgrgávame... Stále vela grcká, tak sme začali dávat Nutriton na zahustenie mliečka, tak snad sa to upraví...
Karolinka ešte stále plienkuje a ciká do nočníčka len ked jej slubim nejaku odmenu - kupkanie, dobrotu, že pojdeme von a tak... A ked sa pokaka do plienky, tak mi príde povedat, že je babo... Snad sa ešte cez leto odnaučíme od plienok...
Nera - gratulko ku tehu a držkaj sa a oddychuj ak budeš moct, ale viem, že pri tých našich babách a chlapoch je to dost tažké - teda aspon tá moja mi už dáva dost zabrat 🙂

mirka
22. aug 2008

ahojte kočky 🙂 no my ideme zajtra k našim, sa teším, lebo malá začína nejako moc trucovať, líha si na zem, je jej úplne jedno kde 🙄 a dosť ma to unavuje 🙄 ešte stále ciká do plienky, už dlhšie nesedela na nočníku, zas tam nechce sedieť, vždy pozerá deti vonku ako cikajú, ale ona to má na háku. Akurát pijem večernú kávu 😀 spomenula som si, že poobede som nemala, bola u nás kamoška, čo sme sa rok nevideli, tak sme fajne pokecali, Laura sa popredvádzala a tak 🙂

ešte večer prídem, ak tu budete, zatiaľ papááá

mirka
22. aug 2008

danona krásne fotky 🙂

meggi, Kristínka je krásna 🙂

dannynka
22. aug 2008

ahojte 🙂

meggi-tak krasne ti Kristinka pribera 😉 a Karolinka je urcite starostliva sestricka ze 🙂

danona krasne fotto ste sa mali urcite super 😉

bettina
22. aug 2008

krásne fotky dievčatá. bábiky sú nádherné, no a maminky sa môžu tiež pýšiť 😉 🙂

ikulka
22. aug 2008

danona super fotky, joj dovolenka o tej ja možem teraz len snívať ☹ ale musím povedať, že tebe dada vobec ani nepristane, ešte tak nina, ale takú veľkú dceru by som ti netipovala.... 😉
meggi super, že ste v poriadku pekne priberáte...no ono to vačšinou tak býva, že druhé dieťa býva presný opak prvého...u nás to bolo naopak, tak mi každý vraví, že druhé dieťa budem mať kludné....hlavne aby ste boli zdraví a zvládnete to...

biccy
22. aug 2008

Ahojte 🙂
Uz som vas precitala a popozerala fotky. 🙂

Danona,krasne fotky si ponahadzovala. 😉 😉 😉 Aj Ninka je uz velka kocka. 🙂 🙂

My uz sme nastastie zdravucke (klop-klop).Stale mame plienky (teda nie ja,ale Zoinka 😀 😀 😀 ).Na nocnik sa vypyta len kakat,pisat len niekedy a ked ju necham bez plienky,nema problem sa vypisat aj na koberec. 😎
Zajtra este idem do prace 😝 ,ale potom budeme trochu oslavovat,lebo mam narodky. 🙂 25 😝 😀 😀
Tak vam prajem pekny vikend. 😉 😉

dannynka
22. aug 2008

biccy vsetko naj naj naj od nas.... 😵
to vyzera ze som tu asi najmladsia 😅

biccy
22. aug 2008

Danny,dakujem. 😉 Asi ano.. 🙂

mirka
22. aug 2008

😅 a laura sa naučila žuť žuvačku 😀 ešte včera ju prehĺtala a dnes konečne pochopila, že sa to žuje, žula jednu polku detskej orbitky asi 2 hodiny a keĎ už nechcela, vyplula a dala mi ju do ruky 😀 bola podarená 😅

mirka
22. aug 2008

Biccy, všetko najlepšieeeeeeeee 😵

dannynka
22. aug 2008

biccy- 😅 😅 😅

sykorka
22. aug 2008

ahoooooooojte maminy...
ja neviem,co by som robila skor....
manzel mi zobral o siestej malu von... bola som straaaaaaaaaasne unavena... tak som spala do osmej...prisli o pol deviatej...
a teraz by som zehlila... umyvala kuchynsku linku.... a upratovala si veci v skriniach....

som zvedava,kedy pojdem spat... 😀 😀 😀 😀

sykorka
22. aug 2008

ale idem si najprv pozehlit...a potom sa pustim do kuchynskej linky 🙂

dannynka
22. aug 2008

sykorka tty sa este stale gulas.. 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre