Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

danona
16. nov 2009

ikulka-skore uzdravenie 🙂
mne je uz lepsie, zajtra sa chystame do viedne na vianocne nakupy - hlavne hrackarstvo, sport a potraviny..
este jeden tip na darcek - ninus dostala od kamosky narodenina taku kameru PLAYSKOOL-je vo vianocnom katalogu v Draciku, veelmi ju to bavi..pripoji sa to na TV, dieta pred tym tancuje, na obrazovke telky sa vidi a behaju tam k tomu take animovane zvieratka.. 🙂 nasej ninus staci, ked si tam pritiahne stolicku, sadne si a pozera sa na seba 😀

ikulka
16. nov 2009

ahojkajte, dakujeme pekne sa liečime už aj ja som na atb, nemožem ani rozprávať či ma tak hrdlo bolí, aj celé telo som preležala celé poobedie ako prišiel muž z roboty...saška dnes klasika zas horučky ale tu moju duracelku položí až nad 39, inak funguje normálne 😒 z očiek jej stále ide hnis kvapkáme kvapky i ked neviem či to má nejaká učinok lebo vždy tak plače, že neviem či sa jej do toho očka niečo dostane....
danona no dobrý tip musím si to pozrieť i ked sa priznám moc som nepochopila kao to funguje... 😕

danona
16. nov 2009

ikulka-pozri do katalogu Dracik.. 😀 ja pisem ako talian.. 😀 😉

samuelko
16. nov 2009

ahojte
danona tak toto ma zaujalo,kuknem aj ja.

a ja som zas objavila CROKO PERO možno to už aj poznáte,je to pero s knihami, od troch rokov sa môžu učiť po anglicky ,ale je to pecka 😀 aj cenovo 😉 😎

dannynka
16. nov 2009

ahojte 🙂

ikulka-prajeme skore uzdravenie obom.Veru teraz tých chorob je habadej..... 😝 Ja som si preto nechala Gabiku do konca roka doma...a asi nastupi do skolky az od januara,lebo stale mi nosila choroby na Domiho a naopak.... 😝

hasleerka
17. nov 2009

všetkým chorým želáme skoré uzdravenie ... my sa ešte celkom držíme, síce teraz začali pokašlievať aj soplík majú, tak dúfam, že sa to moc nerozbehne a dokážeme to zastaviť

ja už idem zajtra brigádovať, držte palce, po 7 rokoch idem pracovať 😉

samuelko
17. nov 2009

haslerka držím palce 🙂

ikulka
17. nov 2009

ahojkajte
haslerka držím palce aj ja a prajem uspešný nástup do práce
no u nás je to stáel bieda ja som už lepšie ale saška strááášne kašle a tie očká má strašné celé červené a hnis valí jej prudo z nich tak asi zajtra pojdeme k našej dr znova....ono keby ona tak neplakala možno by jej aj kvapky pomohli ale oan ako plače sa jej rovno vyplavia z očiek von 😒

danona
18. nov 2009

hasleerka- drzim palce!!!... a ako bolo .. prvy den??? 🙂 😉
ikulka- chuda male.. nakvapkaj o.i. vzdy ked zaspi.. ☹

nera
19. nov 2009

Ahojte, po dlhšej dobe som tu nakukla, my sme boli skoro tri týždne preč(pri mamke a tam sme nemali net), utiekli sme pred chorobami, čo sa aj podarilo, okrem toho čo sme mali ešte pred vyše mesiacom soplíky tak sme zdravučké(klop-klop).Teraz máme celkom pekné obdobie plné vystrájani a tancovania, mladšiej sa to páči a Dianka sa stále pridá, mojkajú sa, naháňajú po posteli..... no sú podarené.
Danynnka - no ja som práve preto ani tohto roku neuvažovala dať Dianku do škôlky, viem, že jej chýbajú detičky, no teraz sa už aj s Oli pohrá a nastúpi napokon až v septembri...už len vybrať si správnu škôlku, keďže do 1km ich máme asi 6, ale asi to bude nejaká blízko a s dobrými milými učiteľkami...

hasleerka
19. nov 2009

tak kočky deň v práci bol super, teda zatiaľ sa mi páčilo ... aj ked teraz vôbec nie som doma schopná fungovať ...

zajtra to bude asi horšie, to budem musieť vstávať už o piatej ☹

samuelko
19. nov 2009

Ahojte kočky...
Chorôbkam skoré uzdravenie. Zajtra už znovu piatok.

Zajtra veľmi myslite na mna,príde jedna maminka sa pozerat na svoje dietatko (autistické) v mojej triede, bude snami od rána po obed... 😅 a v sobotu mám dve skúšky...

ikulka
19. nov 2009

ahojkajte
no hasleerka som rada, že prvý den dopadol dobre, len tak dalej pokračuj 🙂
samuelko budeme jasné nech všetko dobre dopadne
no u nás klasika horučky neustupuju ešte dnes o 18-tej mala 38,2, tak sa mi to nejak nezdá žé 5-ty den užíva a atb a takýto stav, očká teiž nič moc a celu noc som hore čo nič nespím lebo stále kašle do toho vždy v noci teplota a to idem zajtra do roboty ma volali ale nie na celý den to som im odmietla len vybavím čo treba a pojdem preč...tak som zvedavá ako vstanem.... 😒

hasleerka
20. nov 2009

Saške posielame cmuky cmuk nech je rýchlo zdravá

dnes bola v práci makačka, som sa nabehala ... ale zatiaľ sa mi páči, aj ked som vstávala o piatej ... aj zajtra robím ... papa

ikulka
20. nov 2009

ahojky dievčatá, no tak my sme dnes boli zas u dr, takže zmenené antibiotiká máme suprax, kopec sirupov a hrozný nález na prieduškách, že dýcha akoby mala astmu, tak už som na nervy zas celý dne v horučkach no hruuuuza tak do utorka zatial ešte doma a potom sa uvidí a najhoršie, že ja už doma ostať nemožem....a oči sa tiež nič nelepšia tak už som z nervami v koncoćh.......
hasler prajem príjemnu prácu no aj ja vstávam skoro niekedy aj o pol piatej ked idme na vlak

zuzu13
21. nov 2009

ahojte
ikulka, to ma mrzi, ze ste na tom takto...prajem skore vyliecenie...Lucka je tiez prechladnuta...zachripnuta...takze asi v pond. ideme k dr...
hasleerka, super ze pracujes....a hlavne ze sa ti paci...
ja som nedavno prisla z prace...a to som 40 min. slapala peso domov, lebo mi nejde ziadny bus...a rano? budicek 5,00...a prichod po 21,00...
takze tak
dobru noc

zuzu13
23. nov 2009

ahojte
nejako je tu ticho...ako vidno, ze uz vsetci pracuju...teda skoro vsetci... 🙂
Lucka je chorucka, ale ma len sopliky, takze sa antb. uspesne vyhybame...ja som tiez prechladnuta, takze dnesny den volna travime spolocnym smrkanim a kychanim...xixixi

samuelko
23. nov 2009

ahojte
chorobkam skoré uzdravenie.
Aj my sme boli dnes u Dr. so Samim prechladnutý je od spodu, pipinko,tak má antibiotiká ☹ ťažko ciká štípe ho...tak som sním ja doma a v stredu ideme na kontrolu 😒

zuzu13
23. nov 2009

moje zlatko, skore vyliecenie...

danona
23. nov 2009

ahojte
samuelko-fuha..

ikulka- ako malinka, uz je lepsie??
ja sa nenudim, roboty kopec, darceky mam na 80% nakupene, tak som celkom spokojna... v kenvele maju do konca mesiaca akciu Nakup za 66€, platis 33€, Ninke som tam zimny overal kupila..-zvlast bundu a zvlast nohavky, je vo vyraznych farbach, tak sa nam v snehu nestrati.. 😀

samuelko
23. nov 2009

veru ženičky ie je to sranda,dúfam,že mu už zajtra bude lepšie 😒

danona ty si macherka šikovná,ja nemám nič ☹ kúpené to je hrozné,teraz som pobalila balíčky na mikuláša je ich celkom 8 kusov bez Samkovho ešte pre neho nemám nič 😝 ale mám to v hlavičke premyslené...

ikulka
23. nov 2009

zdravím dievčatá booože čoto píšete aj vy choroby ☹ 😠 to je hruuza samko maličký musí ho to velmi bolieť posielam mu pusinku ...aj lucke a skoré uzdravenie
no naša saška už má očká lepšie hnis už netečie len su červené ale zato ešte stále drhne, zajtra s nou ide mm na kontrolu tak uvidím ale do konca týždna ju určite nechám doma nech sa dolieči

dadulka2000
24. nov 2009

ahojte
ako si nazivate babenky?
citam ze uz mate nakupne horucky podaktore 😀
ja tiez este nic,... a ani to nejdem prehanat tento rok (ked tu sa oplati nakupovat po vianociach - hned 26.12. su super vypredaje)
inak poznate tie aqua malovania na zem? to su take velke podlozky a na to sa vodou kresli, su v tom aj peciatky, stetce,...atd. o tom nasa Ellie basni, tak jej to kupim a mam pokoj.
uz ste sa prezdraveli chorobky?
pekny tyzden prajem 😎

zuzu13
25. nov 2009

ahojte
prajem vsetkym Katarinkam vsetko naj....cmuk... 😉

samuelko
26. nov 2009

Katkám dodatočne všetko najlepšie k meninkám.
Samko už dnes nastúpil do školky,tak som zvedavá do kedy vydrží,normálne sa bojím... 😅

tak padám pre neho do školky,ahojte 🙂

mirka
26. nov 2009

ahojte 🙂

tak ako chorôbky?

naša Lalka sa našťastie drží (klopklopkop), my tiež

inak sa máme fajn, vianoce ešte neriešim 😅 zatiaľ sme jej kúpili puzzle s elektronickým perom s Hello Kitty, sama neviem, čo to bude, ael vyzerá to celkom zaujímavo a keď je tam Kitty bude to super 😀

papá 🙂

samuelko
26. nov 2009

teraz som sa vrátila z Tesca,majú super zľavy 😉 aj na oblečenie,školské potreby...

danona
30. nov 2009

nikto nikde??? mne nesiel net, no uz ficiiiiiiiiiiiiiiim jedna radost 😀 😎

hasleerka
30. nov 2009

ahojte čo nového máte všetky??? my stále klasika ... zatiaľ len trochu kašlíky, tak dúfam, že nám to vydrží ... v práci celkom fajn ide to.

ikulka
30. nov 2009

ahojkajte
no u nás už vládne vianočná atmosfera, som si dnes upiekla medovníkovu chalupku, dala zovrieť pomaranč. šupku s klinčekmi a škoricoum už mám aj byt vyzdobený
hned mám lepšiu náladu, lebo saška je už ok, v stredu už aj do školky pojde.....v piatok maju mikuláša a aj v meste bude chodiť aj vianočnu vyzdobu budu rozsvecovať, tak pojdeme pozrieť.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre