Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

danona
1. júl 2008

ahojte
u babky mame navstevu - sesternice /ziju v usa/, tak tam travime cele dni, robotnikov uz len vonku mam, vnutri je ok /az na spalnu/.. no aspon mozem z domu vypadnut.. 😅
u nas je vsade vypredany prevenar, v piatok mame ist tiez na 2 ockovanie, v jednej lekarni mi slubili ze mi zozenu, mam zajtra telefonovat ci ho zohnalii.. ☹
biccy-ak naahodou citas.. recept mozem vybrat aj v lekarni v inom okrese? nevies mi poradit? - ak zajtra nezozeniem ten prevenar u nas, skusim do Ba skocit, dufam, ze tam maju..len ci mi vydaju.. viem ze s nejakymi tab. som mala problem, ze mi vo vedlajsom okrese nechceli dat-/tiez na recept/.. 😒
samuelko- kraasna postel, kraasna detska!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

biccy
1. júl 2008

Ahojte 🙂
Samko,naaaaaadhernaaaa izbickaaaa. 😉 😉 😉 😉 Aj ja chcem takuuu. 😅 😀 😀 A postel mate odkial?Bola draha?

My sa ideme ockovat okolo 9.8.Uz teraz sa toho bojim,lebo minule ockovanie Zoinka strasne plakala.Minule sme boli u zubara a Zoinka este len videla Dr.hned plakala.Asi ma traumu z toho ockovania. 😖 Ale aj mna vidi v robote v bielom a neplace,tak neviem.Ale dufam,ze to nejako prezijeme. 🙂 🙂 🙂

biccy
1. júl 2008

Danona,mali by ti vydat recept aj v inom okrese.Ale asi zalezi od lekarne. 😖 My vo VT ho mame dost.Nemas cestu? 😅

danona
1. júl 2008

biccy-dik za info.. 😉 no asi mate lepsejsie zasoby ako u nas.. ☹ skoda, si mi trocha od ruky.. 😝 no zajtra budem hadam mudrejsia... 🙂 este raz dakujem za info... 😉

ikulka
2. júl 2008

ahojkajte, tak saši spí a ja som vás prišla omrknúť...
píšete o prevenare, my ešte očkovaný niesme, chcem až ked bude mať 2 rok, snád dovtedy neiečo nechytí...
aj dr ma na to upozornila, že to ťažšie znášajú toto očkovanie, tak že načo ju trápiť 2x...tak len dúfam, že dovtedy neochorie....a dokonca susedinu malú dr nechcel zaočkovať, že v usa sa od tohto očkovania upúšťa, že sposobuje neurologické problémy a autizmus 🙄

mirka
2. júl 2008

čaute kočky

iku, čoooo???? 😕 to čo zas vymysleli? naša malá zatiaľ v pohode 😕

mne nespí, išla s tatom do L. Jána o 10tej, tak mu spala v aute. Pôjde až večer, to bude deň 😅 😎

dannynka
2. júl 2008

ahojte 🙂
aj mne GAbika spinka tak som nakukla... 😉
ani my niesme zatial zaockovany a veru budeme sa ockovat az po dvoch rokoch.... 😉

ikulka
2. júl 2008

no aj my až podvoch rokoch, aspon tak by sme chceli
mirka, ja neviem čo je to za blbosť, to mi len suseda vravela, že jej to vravel doktor....ale nič bližšie o tom neviem...a že jej malú ani nezaočkoval, že ked nebýva chorá je to zbytočné...

danona
2. júl 2008

nera-blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaam k.... 😵 😵 😵 😵 😵 si sa ani nepochvalila...., teraz ine diskusie citam a som na tvoj prispevok narazila... 😵
biccy-vakcinu mi zohnali.. 🙂
ikulka- mam tu teraz tetu z usa, jej mangelik je dr., tiez pocula o tej "skodlivosti" ockovania, no vraj s tym vyrukovali rodicia autistickych deti... vraj tam u nich v kratkom case deti dostanu vela ockovani, no urcite je to vec nazoru.. 😉
mirka - ako si zvladla cely den bez malej??? 😉

no, ja asi beriem moje kocky k nasim - od nedele do piatku.. este rozmyslam, no mne to bude lepsie dovolenka ako cely rhodos ci cyprus.. 😀 😀 😎

mirka
3. júl 2008

ahojte 🙂

Nera, heeeeeeeeeeeeej? to? 🤐 😵 tak blahoželám 🙂 , idem pošmírať 😝

Danona, nebola som bez malej, to šli na otočku 😀

dannynka
3. júl 2008

ahojte 🙂

nera az teraz som si vsimla preco ti vsetky gratuluju 😅 😅 😅 ,tak aj odomna mooooooooooc gratulujem 🙂

samuelko
3. júl 2008

ahojte

nerinka moja aj ja gratulujem 😵 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

no ja neviem ženy stým očkovaním.Hned po očkovaní Samko hrozne ochorel,teploty ,sople,kašel,únava,červené oči-vracanie.No hrúza a toto bolo aj pri prvom očkovaní,neviem či si to len ja nahováram,alebo.....Celú noc som nespala,ak by náhodou grckal,tak ay sa nezadusil,joj nak ho to rýchlo prejde.Teraz spinká.

biccy postaľ sme objednali unás v nábytkovom volá s to,že D - nábytok a stála 12 000.sk s dvoma matracmi + 660 dva vankúše.

ikulka
3. júl 2008

jéééj nery aj ja gratulujeeeeeeeeeem...
tak máme dalšiu tehulku.... 🙂

nera
3. júl 2008

Ahojte kočky 😵
ďakujem všetkým za gratulácie 😵 😵 😵
danona - nechcela som to zakríknuť, dnes som práve bola na poradni, tak rastieme pekne tak ako máme, babätko je v poriadku, len ja som viac unavená a mala som viac problémy so žalúdkom, ale už bude hádam všetko OK
No ja som chcela aspoň druhé babo jarné, no zasa to nevyšlo....tak sa smejeme, že mohla by som potiahnuť do 9.1. tak by sa narodilo na dedkove narodeniny, keďže Dianka sa narodila na babkine narodeniny 🙂
No ale baby mohli by ste sa aj pridať...čo Vy nato?

famfrla
3. júl 2008

Ahojte dievcatka..................... v prvom rade gratulko tehulkam 😉 u nas prsi tak sme doma a celkom sa nudime..... na buducu sobotu ideme na dovcu na slovensko tak sa tesim neviete aky ma byt v juli pocasie? Dufam ze bude teplo samko krasna izba... 😉 my chceme tiez malej urobit izbu len su tu take cekom hrozne tapety a na decke ich nemozme zmenit..... hm tak to nebude bohvie co izbycka pozerala som fotecky ale tie deticky rastu ako z vody z nasej kocky je rebeka az hroza uz rozprava aj francuzky...mesiac bola v skolke a vobec odtial nechcela ist domov nasla si tam kamaratku stale sa len pusinkovali.... to bolo kamaractvo 😀 od septembra ideme na cely den do skolky.... Prosim vas kocky neboli ste niektora v tatralandii oplati sa tam ist za tu cenu?

Danona ak mozem mam na teba jednu otazocku boli ste s ninkou az na strbskom plese lanovkou?

mirka
3. júl 2008

famfrla, my sme boli v tatralandii, máme to za rohom 🙂 , ael ja by som tam za tie prachy nešla. My sme síce boli len vonku, ale príde mi to prehnané 😕 som niekde čítala, že 40 tis. za týždeň, asi im šibe 😕 😕 😕

biccy
3. júl 2008

Ahojte 🙂
Aj ja velmi,velmi gratulujem Nerinke. 😵 😵 😵 😵

Famfrla,dufam,ze bude dobre pocasie na buduci tyzden,lebo mam dovolenku. 😅 😅 Ale zatial ma u nas prsat 😠 ,tak dufam,ze to este zmenia. 🙄

Nedavali ste si robit fotoknihu,co bola akcia a este stale trva,za 649.-SK ?Lebo ja som si dala robit,aj som si objednala,ale asi im to nedoslo. 😠 😠 😠 Ma ide porazit,lebo som ju robila celucicky jeden vikend a oni ju nemaju. 😠 😠 😠

danona
3. júl 2008

nera- tak veeeeeeeela zdravicka a energie od nas!! 😵 😵 😵
mirka-40 tis.!? 😅 😕 to je sila...
famfrla - nie, s malou som tam nebola..posledny krat sme boli v tatrach v zime, no a to sa mi zdala este mala tahat ju na otvorenu lanovku... s ninou sme boli len v smokovci - zubackou na hrebienok a v tatr. lomnici - tou kabinkovou lanovkou hore na skalnate pleso... 😎
biccy- to neviem, nedavala som si robit..

palma
3. júl 2008

čawte ženičky 🙂 ,mám troch času,tak som už nazrela a vhodila zo pár foto,slubujem že čoskoro sa ozvem,zatial pa,páááá 😵 😵 😵 😵

mirka
4. júl 2008

palmuš ahoj, malá je krásna a aké má dlhánske vlásky, moje je taký holohlávok 😀

no na upresnenie tej ceny, 40 tis pre rodinu - 4 osoby,asi pol penzia, ale aj tak,na dovolenku na Sovensku je to veľa 😕

famfrla
4. júl 2008

mne sa to zda tiez vela my sme chceli ist len na jeden den s malou tak neviem ze ci sa to vyplati podla fotiek je to pekne.....

samuelko
4. júl 2008

Dobré ránko,aj unás pršalo nad ránom a teraz fúka vieto.
palma ahoj 🙂

mirka
4. júl 2008

aj u nás je hnusne, boli sme v meste a taký lejak nás zastihol, bola som ako myš 🙄

famfrla, akurát mi dnes manžel vravel, že 1 vstup pre dospelého je 598 sk!!!!! veď si pozri, podľa mňa to tam preháňajú, potom tam nie sú slnečníky, keď sme boli my, tak ani nepožičiavali, riadne nám pražilo na hlavy a to bol posledný májový deň. + počítaj cca 1000sk ak budete sa chcieť najesť v bufetoch.

http://www.tatralandia.sk/main.php?menu=cenaa

eliska7
autor
4. júl 2008

ahojte,jej nera gratulko,v ktorom si týždni,chystaš sa na tamdemove kojenie 😉 .ked som bola pozreť maleho kamoškinho,sarka žiarlila,usta krivila 😀 jaj celkom bolo fain až do dnes,bola som s kamoškou na zahrade dva dni,spali sme tam s deckami same-aj sme sa bali 😅 ale prežili,sara mi cele noci reve a opäť kriči ako pred masažami,takže možme začať od znova 😢 tak krasne povie mamička cez slzy,že jej nedokažem nedať didi a tak dens sme cecovali aj cez den ☹ po 3 týždnoch,ked sme preč cely den je bez didi 😖

ikulka
4. júl 2008

ahojkyjte...
palma ahoooooj už som myslela, že ani nežijete....často na vás mylím, že ako sa máte, aj na bellasandru, tá s ateiž dlho neozvala...
idem mrk foto

eliska7
autor
5. júl 2008

palma fotečky krasne,ake kočky to maš,boli ste na svadbe?take šatečky 😉 tu je pekne hoci fuka studeny vietormtrčim doma,lebo muž sťahuje kamoša,uvidime či nezbehneme na termalne poobede 😖 pekny vikend všetkym

ikulka
5. júl 2008

ahojte saška konečen zaspala, už som mala nervy hodinu nie a nie zaspať... a ja idme teraz chytro špagety spraviť, moc sa mi nechce vyvárať...

samuelko
5. júl 2008

Dobrý večer
A čo robkáte? Samko dnes veľmi skoro zaspal už o siedme 🙂

A čo budete zajtra variť??? 😅

ikulka
5. júl 2008

dobrý večer...
no samko to je večný problém čo variť, ale vybrala somsi karé a klobásu, tka to asi prešpikujem a dám upiecť....mne už maso lezie krkom, najredšej by osm si dala rezance s makom....

samuelko
5. júl 2008

och ikulka to máš pravdu.
Ja som tiež vybrala kuracinu,spravím rezne.No čo už,inak aj ja by som si dala rezance ale s pečenou kapustou 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre