Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

hasleerka
30. apr 2010

sami tak nosné budú v pohode, aj švagriná ich dala malej ešte ako 1,5 ročnej von a potom mala pokoj ...

zuzi aj vám posielame uzdravujúci pozdrav ...

no my teplotkujeme zase ... zajtra si malá ani 1.máj neužije ... idem len staršou do mm práce, majú tam dostávať balíčky ... ale malá bola zlatá, že nebude plakať, že nás pustí ... (ked sa jedná o balíčky 😀 )

biccy
1. máj 2010

Ahojte 🙂
Eliska,velmi vam drzim palce,aby vas uz konecne choroby obchadzali ☹ 😉 😉 .

Zoinke dala Dr.lieky na imunitu Ribomunyl,tak sme dnes zacali brat.Lebo je tiez casto chora.Dnes budeme mat mensiu oslavu,lebo Zoinka ma zajtra meniny. 🙂
Prajem vam pekny vikend. 🙂 🙂

eliska7
autor
6. máj 2010

ahojte no tak čitam že aj u vas same choroby,nech už prejde toto školkarske obdobie.sara sa drži v pohode,na pestunku si super zvykla,nasla som na prvy krat super pani ,chodi mi do bytu,brava ju aj k sebe,von,sarkesa pači a ja možem z kludom ist do roboty,neplače prinej vobec,aspon vtomto sme mali šťastie.počasko otras v sobotu som si opalila predok a vnedelu už pod mrakom,takže vyzeram smiešne 😀 prajem skore zdravičko všetkym,zajtra ideme na krv,či je pozitivna na tu mononukleozu

nera
8. máj 2010

Ahojte po dlllhom čase som tu nakukla....všetkým choručkým prajem skoré uzdravenie....
Dianka je našťastie zdravučká(ona všeobecne nebola ani nejak chorá poklopať) len zrána raz či dvakrát zakašle aj som bola pri Dr. ale že je všetko OK, všetko čisté, len asi jej hlieny zozadu stekajú....ináč je nezmar(klop-klop)...Pestrejšie sme to mali s mladšou, tá mala (ešte stále nevieme z čoho) zápal moč.ciest, aj sme boli v nemocnici, ale od vtedy všetko je tiež OK(ono aj dovtedy sme boli zdravý až naraz toto)...som zvedavá čo bude keď nastúpi Dianka do škôlky....
Ináč sme v pohode a užívame si v rámci možností jarné dni....

ikulka
8. máj 2010

ahojky no vidím, že to to tu moc nežije ☹
nery no zápal močových ciest dnes chytíš aj ako vírus, takže sa vobec nezamýšlaj kao a prečo....joojo moje chuda to bolo asi dosť zlé saška ho mala už 3x a raz sme veru aj my skoro skončili v nemocnici, našťastei som to skoro spozorovala...držkajte sa všetky, prajem hodne zdravia. u nás nič nové, ja osm stále doma do roboty uža ni nepojdem

hasleerka
8. máj 2010

no teda, ja som si tiež osobne viackrát odtrpela močové cesty, je to hrozné ☹

my sme dnes mali úžasný deň, míľa pre mamu bola krásna, až na to že sa Miška stratila, 20 minút som mala infarktový stav ... išla za mnou a zrazu jej nebolo ... lietala som ako stíhačka medzi ľudmi, aj bola vyhlásená nech príde ku podiu ... lenže madam sa vybrala úplne inam, potom ma napadlo ísť ju tam pozrieť, snád po 200m našťastie to už išla s jednou pani, čo ju našla , sa jej nezdalo že čo robí sama, a vzala ju a išli hľadať maminu ku kinu ...

eliska7
autor
11. máj 2010

ahojte,tu je fakt nejako mrtvo 😕 ved ešte nieje leto 😖 nera skore zdravičko,zrejme všetci potrbujeme slnko,vela slnka,len keby to trvalo aspon rok,zase jak rychlo leto prileti tak aj oddleti 😢 my sa držime,sara je takmer cele dni s pestunkov,uplne sa zmenila k lepšiemu,akurat ked pride domov nas všetkych odmieta,odstrukuje,nechce nas-to sa dalo čakať 😢 musime to nejako zvladnuť,už nech ma aspon 8 rokov,potom to dufam bude ine.nasi chlapi odchadzaju na tyždnovu rybačku tak budeme sami doma,mam nočne,takže na noc pojde mame,potom operke a domov,hrozny kolotoč ma čaka 😠aspon že sa vyčasieva,pojdeme trocha domesta na fontanu a tak,babska jazda 😉majte sa

dannynka
11. máj 2010

ahojte 🙂

hašliii jee nova fotto v pase,si kocka na nej 🙂

všetkým chorým prajeme skore uzdravenie.Aj nasa Gabika sa zatial drží,mozno aj preto ze je mimo skolky....klop-klop.Ale za to Domík si to od nedele odtrpieva 40-stupnovímy teplotamy ☹ ktore nie a nie klesnut ....v pondelok dostal ATB...tak snad uz cim skvor zaberu,lebo do tých teplot ho este aj prehana a aj vrackal....a papat nic aspon ze cici a čajík si dava.... ☹ uz aby mu bolo dobre,lebo taky je ubolený chudatko moje male hned by som si to za neho odtrpela ja.... 😒 ☹

samuelko
15. máj 2010

Ahojte kočeny 🙂
Tak toto počasie je katastrofálne,prší a prší a záplavy 😠
Samko pojde už len pondelok do školky a potom je už doma za tie mandle. Ja nestíham nič,odovzdala som prácu v piatok o týžden idem do Blavy na týžden na školenie,potom so Samkom na tie mandle do BB. Potom ďalšia skúška na VŠ. 10.júna.. tak je toho dosť..už aby bola dovolenka
Dnes sme mali krásny deň, boli sme na zraze Motorkárov, boli krásne mašiny z celého Slovenska dokonca z Čiech ... bolo super ,pred večerom dnes sme boli Tu v Lučenci v múzeu " Noc v Múzeu" tak sme popozerali, predvádzali ženy rôzne remeslá,Samko maľoval vajíčko voskom "kraslicu" vyhotovil maňušku,,no paráda, veľmi sa nám to páčilo a hlavne Samkovi.
No a teraz už spí,unavený bol hrozne.
Zajtra už budeme konečne doma,ja budem variť,ani si nepamätám, kedy sme boli v nedeľu doma 😀 😀 😀 furt niekde beháme.
Prajem vám krásny zvyšok víkendu 🙂

hasleerka
17. máj 2010

ja sa vám pochválim jednou škôlkárskou ....

danona
19. máj 2010

ahojte
babulky, aj ninus ma zapal - mocovych ciest... dva dni s nou bola svokra, od zajtra som doma ja... 😒 ochorela po troch dnoch v skolke/nastupila minuly stvrtok, teraz v utorok sme boli zase u dr./, predtym chybala 10dni co kaslala a mala nadchu... 😒 dr nam teraz dala Biseptol, mala place pri pisani, chodime pisat aj v noci, 3x sa mi uz popisala na koberec... 😒

hasleerka
19. máj 2010

no Ninuške želáme nech sa rýchlo uzdraví ... juj to bolí ...

my už sme hádam fit, chodíme do škôlky ... snád už tento rok dvoje antb stačili...

danona
20. máj 2010

hasleerka - dik 🙂 , som ti pozerala tu skolkarsku fotecku, je kraasnucka, to pri akej prilezitosti tak pekne deticky pofotili?? - nevidim na tu fotku dobre - mam malinky laptop 😀 😉

hasleerka
20. máj 2010

danona v našej škôlke sa deti každý rok fotia, každý más voju fotku a k tomu im robili takú spločnú fotku ... a ešte takú veľkú fotku, kombinácia s čiernobielym ... tá mám už v rámiku ... aj staršia má tak spoločné fotky zo škôlky z každého roku ... za 20 rokov bude spomínať s kým chodila ...píšem im tam aj mená ... ja si zo svojich fotiek málokoho pamätám ....

zuzu13
20. máj 2010

ahojte
danona, ninke skore uzdravenie...
aj naši sa fotia v školke...tento rok už 2x...jeden sme stihli...druhý raz bola chora... 🙂

dadulka2000
20. máj 2010

ahojte
hlasim nastup zo slovenska 😀
ako sa mate? dufam ze vam deticky robia len a len radost.
🙂

zuzu13
21. máj 2010

dadulka vitaj 😉

hasleerka
24. máj 2010

no a kde sme všetky, nikto nemá nič nového???

hasleerka
24. máj 2010

dadula krásne foto máš v pase ...

zuzu13
24. máj 2010

hasleerka, ja mám nové...🙂 ... prechladnute obe deti...xixixi...ale tým sa asi nechváli, že?
no vážne to tu viazne... 🙂

danona
24. máj 2010

dadulka-ahoj 🙂
zuzu- 😕 obidve??? 😕 😒 aj su doma? alebo sa dari liecit "za behu"? 😉
ninus uz isla do skolky-dr. ju pustila, moc uz mala v piatok v poriadku, no atb musi dojest-ma ich az do stvrtka 😒 a v piatok este beriem moc na kontrolu, plus usg ladvin... 😒
to vsetko z toho hrozneho pocasia asi...dnes uz tu bolo krasne, no pred hodinou sa zatiahlo, preletelo daždisko velke a burka.. 😒

zuzu13
24. máj 2010

danona, Lucka soplila od piatku...ale nasadili sme homeo a fenistil, k tomu odsávačka na vysavač...a dnes už bola celko fit...bola aj v školke...syn ostal doma, včera mal zvýšenú teplotu a drhne ako krupiňák...

danona
24. máj 2010

no nenudite sa.. 😒 nech uz je slniecko vonku, hadam potom bude po problemoch.. 😒

hasleerka
24. máj 2010

@zuzu13 ved to neni ani nič nové že tí naši drobci sú stále chorí....

a to sme už aj sandálky kúpili že to leto privoláme a ono furt nič ....

dannynka
24. máj 2010

ahojte 🙂
@zuzu13 detičkam prajeme skore uzdravenie,veru aj my sme si tým prednedavnom presli a na striedacku 😝

@danona aj Ninke prajeme skore uzdravenie

@hasleerka este ze ta mam 😀

nera
24. máj 2010

Ahojte, tak už sme doma...boli sme pri mamke....dievčatá sa držia, klop-klop ...sú zdravučké, staršia nezmar, mladšia op nej všetko opakuje...takže spolu spievajú, tancujú, naháňajú sa...no veselo....len počasie nebolo najlepšie, ale ak bolo...tak boli vonku...na konci sa mohli tešiť aj z malého kozliatka....to bola radosť..najmä keď nám ušlo a my sme ho naháňali po celom dvore....tie sa rehotali...
Ináč aj my všetkým choručkým prajeme skoré uzdravenie...
...ani som netušila, že zápal moč.ciest sa dá chytiť len tak....už som si tak to vyčítala....ale zatiaľ od vtedy je všetko OK...teraz vo štvrtok ideme zas na kontrolu tak uvidíme...

ikulka
25. máj 2010

ahojky joooj vidím, že choroby utočia, tento raz ani nás neobišli od januára bola zdrava ale teraz ju to chytilo..... tak uvidím ako to bude pokračovať....

zuzu13
25. máj 2010

ikulka, prajem Saške skoré vyliečenie...

hasleerka
26. máj 2010

tažke Saška sa lieči domka, posielame cmuk, nech je skoro zdravá ..

hasleerka
26. máj 2010

@zuzu13 a u vás je to ako, už ste zdraví????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre