Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

eliska7
autor
9. nov 2008

ahojte,lucinke všetko najlepšie 🙂 ,samuelko gratulko a za jedna 😉 klobuk dole.Mikrofon je dobry napad,ja som tiež pozerala radio s mokrofonom,to sa mi pačilo,dali sme jej robiť postielku pre babiku z dreva,taku ako bola v kauflandackom letaku s baldachinom,ale ta cena tam je prehnana 😖
Ocka mame v službe sme sami,poobede pojdeme do mesta na prechadzku a tradične do kauflandu na kona 😀 tak pyšne sa na ňom drží 😀 A čo na obed? zo včera slepačia polievka,francuzke zemiaky sme večer navarili na dnes,upiekla som 5 zavinov kysnutých-orechové,tvarohove,jablkove,večer bude ciganska s chlebom(ked dojde tatino spravi 😀 )
Luckas teba trapi dudel,ale ked sa nahnevaš zahodiš a je,lenže didinky sotva zahodim 😀 jaj a chory sa už vyliečte.
Danko je zaočkovaný proti chribke,mal take priznaky ako ked niečo na vas lezie,aj ruka ho bolela dva dni ,ale prešlo to,sara bere ribomunyl na zvyšenie odolnosti

zuzu13
9. nov 2008

dakujem...je kocka veru,..a paradit sa to sa jej paci 😀
samuelko, Lucka dnes tiez pospala 😀 od 20,00 do 8,20...no a ja klasika...o 5,30 som bola hore...mangel je v praci...
no a dnesne menu:kuraci vyvar s rezancami, steaky s anansom a syrom, ryza

samuelko
9. nov 2008

aj ja dakujem za gratulká 🙂
joj fajné obedíky sa varia,my pojdeme asi poobede do cukrárne,velmi som chcela dnes piect,ale nejak nestihnem,lebo som začala prezliekat periny,prehodila som samkovu izbu a do pečenia sa mi nechce pustiť 😝 😒

ikulka
9. nov 2008

ahojky no veru lucka je kočica a šikovnica to bude asi po maminke 😀 aj tortu mala krásnu zuzi to si ty?
a pochvál sa čo podostávala? mne včera niečo vyhodilo poistky, tak som už potom pc nezapínala....
ja dnes nevarím ked malá vstane idee k našim na pečenu kačku 😝 už teraz slintám

samuelko
9. nov 2008

eliska,ale také fajné kysnuté koláče by som si velmi dala 🙂

zuzu13
9. nov 2008

Lucka dostala horu knih...babu, pancuchy, pyzamo...tortu...a to je asi vsetko...ale ved aj tak toho bolo dost... 😀 ved v stale nieco kupujeme...len tak... 😀
ikulka...kacku...mnaaaaam...aj ja by som si dala...u nas bude az na Vianoce 😀
samuelko my mame este kusocek torty a mrezovnik... 😝

mirka
9. nov 2008

ahojček, díky za tie xylofóny, takže už som na 100% presvedčená, že bude spokojná 🙂 konečne zaspala, poslednú dobu moc vymýšľa so spaním 🙄

no ja som vždy túžila po kačacích hodoch, ale chuť ma prešla, ke´d minule svokra piekla kačku, keď som videla, aké to je hovado a aká bola ešte operená a potom to tmavé mäso, teda, už mi vôbec nejde na chuť 😅

zuzu13
9. nov 2008

mirka 😀 😀 😀 s tou kackou je to dobreeee 😀 😀 😀 ze hovado... 😀 😀 😀
a co bravcove...mozes????

samuelko
9. nov 2008

no nakoniec som upiekla kokosky,velmi jednoduché za dva plechy.Ja mám rada kačku,ale neviem sa znej dosýtosti najesť.

ikulka
9. nov 2008

ahojky no ja som sa veru najedla až mooooc......aj koláče mám mama mi nabalila, tak mám dosť jedenia.....

eliska7
autor
9. nov 2008

a my sme boli v cukrarni,lebo sara zbadala že predavaju zmrzku,moje nervy dala som tri,kavičku,bolo supeer,suseda robila veterniky,už prasknem,zapila som pivkom 😀 zbohom kalorie 😅

zuzu13
10. nov 2008

...prvaaaaa...
dobre ranko
eliska pekne si to skombinovala 😀
samuelko, kokoskz?hod recept...

biccy
10. nov 2008

Ahojte 🙂
Prisla som vas este na chvilku mrknut,kedze tu budem az v piatok. 🙂
Vcera sa mi to vobec nedalo odoslat,tak stiham este dnes,lebo tento tyzden robim od 9:30 do 17:30.
Na Vianoce sme Zoinke zatial kupili vanicku pre babiky,aj s prislusenstvom,lebo velmi rada sa hraje s babikami a este radsej ich vyzlieka.No a potom chce kupat,ale nema v com. 😅 Minule som jej ponukla hrniec. 😅 😀
Xylofon som tiez chcela,tak jej ho kupili nasi a dostane ho na Mikulasa.
A este sme jej z Dracika kupili taku plysovu kvetinku,co spieva a tancuje a sluzi ako reproduktor,ked sa tam napoji napr.MP3.Tak budeme potom tancovat,lebo to ma tiez velmi rada. 🙂
A este by sme jej chceli kupit ten detsky hovoriaci vysavac,od Playskool.Lebo velmi rada vysava,tak aby mala svoj vlastny.Nemate ho uz niektora doma?Neviete aky je? 😉
A chcela by som pre nu este nejaku peknu rozpravkovu knihu,kedze si kazdy vecer pred spanim citame. 🙂

Prajem vam pekny cely tyzden. 😉 😉 😉

samuelko
10. nov 2008

Dobré ránko už mám vyžehlené...
Joj zachvílu do roboty a samko do školky 😒
Tak prajem pekný deň 🙂

ikulka
10. nov 2008

ahojky, no vidím, že s to vianočnými darčekmi len tak hemží... my sme zatial saške kupili vláčik tomaš také narážadlo má taku mini kuchynku ale chcem jej kupiť vačšiu v dráčiku maju, 2 knihy plyšákov a už ani neviem čo ešte ešte chce motorku odrážadlo len neviem či ju ešte využije ak niektroá máte poradte http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=... toto je ona

mirka
10. nov 2008

ahojček, Biccy, prosím ťa kde ste kúpili xylofon? mňa z tohto nášho mesta porazí AŽ 3 hračkárstva a nikde nemajú ani mikrofón, ani xylofón 😠 a na nete to neviem nikde nájsť, iba používané a to nechcem, a ešte som našla xylofón že drevený, to si teda neviem predstaviť, ako hrá 😕

zuzu13
10. nov 2008

ikulka, neviem...nebude si suchat kolena pozemi???je to male...28 cm... 😅
samuelko sikulka...ja by som mala tiez zehlit ale sa mi nechce...Lucka prave zaspala, ja popijam kafco ...

mirka
10. nov 2008

iku, neviem to porovnať veľkostne s naším, ale laura má takú podobnú motorku a strašne rada sa na nej vozí 🙂

mirka
10. nov 2008

myslíte, že toto bude haraburda? http://www.mravenisko.sk/show_goods.php?goodsID...

mirka
10. nov 2008

babulky, nemáte niektorá blízko Carrefur? našla som toto v letáku a u nás to neni http://www.carrefour.sk/ponuka/katalog-detail.a...

zuzu13
10. nov 2008

no mirka myslim, ze kvalita bude zodpovedat cene 😀 😀 😀

zuzu13
10. nov 2008
mirka
10. nov 2008

Zuzu, veď ja by som kúpila aj drahší, ale zase je tam drahé poštovné a to zas také drahé nechcem 😝

mirka
10. nov 2008

presne tieto som pozerala, že sú super, ale 130 poštovné? 🙄

zuzu13
10. nov 2008

mirka poslem IP

eliska7
autor
10. nov 2008

ahojte,no naša sara sa stale boji vysavača,už bolo ako tak aspon prejsť mohla okolo neho,ale teraz ak ideme našim a mama len necha otvorený kumbal kde je až omodrava do krčov 😠 ,takže my ani nemožeme vysavať pri nej.Ikulka naša si vybrala na narodky tú uplne malu motorku a tak besno jazdi po byte .že až,jej to vyhovuje a do jari jej to stačí.potom bude bicyklik.

mirka
10. nov 2008

my sme dnes písali list ježiškovi, ja som písala, Lala ukazovala v Tesco letáku, tak máme napísanú Chou chou, kočík, + všetky bábiky, čo boli na tej dvojstrane a ešte mi hovorí," maminka kočík napíš " 😀 ten dostane od svokrovcov, bábiku už dúfam žiadnu, lebo sa o ne poriadne nestará a s ú všade 🙄 , potom chce Pinca 😀 (Kena), aj gitaru si ukázala 😀 Asi ideme ocka zas vyhnať do sveta 😅

mirka
10. nov 2008

naša kočka je už hore, zaspala mi cestou z mesta o 11,30 😀 pričom doma by vyskakovala do 13,30, teraz som zvedavá, kedy pôjde večer spať 😒

zuzu13
10. nov 2008

baby, nemate nahodou niektora v IP ulozenu spravu odo mna s receptikmi pre mimco...z minuleho roku???? 😀

nera
10. nov 2008

Ahojte, tak my sa máme už celkom dobre, maličká vo veľkom vystrája akoby ani chorá predtým nebola.
Vidím, že rozoberáte darčeky.....tohto roku darčeky u nás bude musieť nakúpiť manžel a keďže ešte nie je 24.12. takže je ešte koooopec času.A ja napokon ani neviem kde budem.
Biccy - ten vysávač ( také čosi http://www.hasbrohracky.cz/sk/?page=103&cat=106... )
máme. Dianka ho dostala od krstnej na narodeniny. Keď s ním chodíš tak všeličo tam rozprávajú o upratovaní.
No Dianka má aj tak najradši normálny vysávač 😉 a ešte metličku na upratovanie.Keď sa totiž niečo vysype tak hneď hlási, že sa musí upratovať. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre