Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

samuelko
25. apr 2008

dobrý večer
a prečo sme museli urobilť pokračovanie?????

eliska7
autor
25. apr 2008

netušim,zuz to tam odkazala a ja som sa tak tešila na stranu-500 😀

dannynka
25. apr 2008

ahojte 🙂
ako kukam tak uz je aj dvojka oktobroviek 😀 😀 😀

sme boli dnes u nasich a bolo super... 😀 Gabika sa do sytosti vyblaznila 😀 😀

dannynka
26. apr 2008

dobre ranko a pekny vikendik zelame 🙂 🙂 🙂 😉

danona
26. apr 2008

ahojte, aj od nas pekny vikend vsetkym!! 🙂
aj ked ja ho asi pekny mat nebudem - boli ma hlava, stipu oci a hrdlo.. 😝

samuelko
26. apr 2008

ahojky
ja som bola dnes v robote 😠 od pol jednej do šiestej,no ale bolo krásne dnes.
danona ako ti je? dúfam lepšie 🙂

ikulka
26. apr 2008

ahojkajte, my sme dnes boli u našich doobeda som bola na výpredaji v materskom centre a pobede v baumaxe pozerať koberec...
saška už našťastie spí, aj keď som mylsela, že ani nezaspí... tomoje dieťa je naunavitelné....ja už padám z noh a on aplná energie... neviem kde ju berie...

danona
26. apr 2008

ikulka - aj ja ninu uspavam, no uz lezi a je ticho.. 🙂 aj si nieco pekne kupila??
samuelko - asi lepsie - poobede som chcela ist do Ba aj s detmi - bola som dohodnuta s kamoskou, no bola som K.O. 😖 dala som si Paralen a od 13.30 do 15.30 som spala / s ninou bola zatial dada kedze mangelik bol odcestovany v kosiciach ☹ / no a potom som bola s ninou vonku.. ten spanok mi pomohol, hlava neboli az tak.. som len prechladnuta - asi.. 😝
kde si mala Samka?? s manzelom bol?? ozaj bolo krasne vonku 😎 , aj zajtra ma byt.. 🙂

samuelko
27. apr 2008

Dobré ránko
Danona Samko bol s mojou maminou,lebo aj manžel bol v robote. 😲
aj dnes je slniečko 😎 pekný deň prajeme 😎

dannynka
27. apr 2008

ahojte.. 🙂
aja u nas je dnes krasne...slnieckovo,ked sa GAbika zobudi tak ideme k babine na zahradu grilovat 😀 😀

peknu nedelu aj my prajeme 😉

samuelko
27. apr 2008

Dobrý večer.
Samko náš už spinká a ja som unavená ako pes 😀

dannynka
27. apr 2008

samko-ahojky ja som na tom podobne 😅 😅 😅 😝

ikulka
27. apr 2008

ahojte, aj my už dávno spinkáme... osm prišla len omrknúť, lebo som nejak unavená pojdem si ľahnúť...
aj my sme dnes boli u našich saška sa vybehala po záhrade...

biccy
27. apr 2008

Ahojte 🙂
Clovek tu nie je par dni a ake zmeny sa tu udeju. 😀 😀 😀
Tak som konecne doma. 🙂 Zoinka mi velmi chybala-od piatku rana. 🙂
Dnes,ked sme Zoinku ukladali spat,spustila velky plac a nechcela si dat obliect pizamko.Nakoniec z nej vyslo,ze "kupkat".Chudatko plakala,lebo sa chcela kupkat. 😒 🙂 🙂 Ale uz spinka,zaspala hned. 🙂 🙂

Nejako mi uniklo,kde isla Zuzu na dovolenku? 😅 😅 🙂

Danona,prajeme ti so Zoinkou skore uzdravenie. 😉 😉 😉

dannynka
27. apr 2008

biccy-no musela byt podarena 🙂 😉

babulky ak chcete nakuknite vlozila som par fotto s dneska 😉

biccy
27. apr 2008

Danny,krasne foto,Gabika je zlatucka. 😉 😉 😉 A chce sa smykat na smykalke? 🙂

dannynka
27. apr 2008

biccy dakujem... 🙂
ano chce...by si neverila ako ju to bavi a aj to pieskovisko a hojdacka 😀

biccy
27. apr 2008

Aj my rozmyslame,ze kupime. 🙂 Pieskovisko uz mame,uz len piesok nam chyba. 😅 🙂 🙂 🙂

dannynka
27. apr 2008

biccy dobry piesok maju v baumaxe ak mate nejaky po ruke....25-kg vrecko stalo tusim 69-sk a je to piesok pre detske pieskoviska 😉 super sa z neho pecu babovky 😀 😀 😀

biccy
27. apr 2008

Ano,presne ten chceme kupit. 🙂 Ze je original pre deti a je nezavadny. 🙂 🙂
Idem pozerat Let´s dance,lebo mi stale odpaja internet. 😠 😠 😠
Takze dobru nocku. 😉 😉 😔 😔 😔

nitka
27. apr 2008

Ahojte kocky.Mam slecnu Lilianku je taka stara ako vase ratolesti a chcela by som sa vas nieco opytat.Moja mala sa hrozne ale hrozne boji deti.Ked ide okolo nej nejake dieta rozuteka sa co najdalej od neho...nepamätam sa na to zeby jej nejake dieta ublizilo a aby sa odvtedy bala deti...mali ste aj vy nieco podobne?diky kocky 😉

dannynka
27. apr 2008

ahoj nitka,GAbika s tymto problem nikdy nemala,takze ti neporadim 😒

ale viem ze kamoskina dcerka je v podobnom veku ako moja Gabika a tiez mala pred casom podobny problem,ze ked islo okolo ine dietatko bud sa rozplakala alebo nieco podobne..ale teraz uz je to oki...asi sa uz otukala 🙂 😉

dannynka
27. apr 2008

biccy ja ti ho mozem len vrele doporucit..ked Gabika este nejaky vyhadze von ideme kupovat dalsie vrecko 😀 😀

a bruu nocku Ti,aj ja kukam jednym ockom tiez ale cakam na mm kym sa dohygienkuje a idem tiez 😉

nitka
27. apr 2008

dannynka ved som si vsimla na tvojich foteckach ze tvoja mala krasne drzala kamaratku za rucku,je milucka nasa oniecom takom ani pocut ani citit ine dieta 😀

dannynka
27. apr 2008

nitka no asi dedukcia aj ja som si prave dopozerala tvoje 😀 😀 😀

neboj mozno to casom prejde a vsetko bude oki,mozno to chce len cas 😉

samuelko
28. apr 2008

Dobréééé ránko
danny krásne fotky
nitka no ani ja ti neporadím,lebo aj Samko má rád detičky...Nemám stým skúsenosti 😒 🙂 držím palčeky,aby to maličkú rýchlo prešlo. 🙂

samuelko
28. apr 2008

😲 😲 😲 😲 kde ste?

bellasandra
28. apr 2008

Ahojte, no krásny víkend bol- super 😎
Včera sme boli s Emkou na zmrzlinke...len my dve- velice dobre nám bolo 😀 Dufam, ze uz také lepsie počasie vydrží.
Vo stvrtok na 1.mája, mam narodky, 25. 😝 😀 🙄 starnem, he......ale zistila som , ze nikto neráta z rodiny so ziadnou oslavou, tak kaslem na to, a asi ich ani neoslávim 😒
Roman ma vtedy zápas, tak ho pôjdeme pozriet, dame cigansku a pôjdeme domov.

Neviete nahodou , ked si idem dat robit nový občiansky, ci tam musím ist v predstihu ako mi konči, alebo stači ist az potom ?

danona
28. apr 2008

ahojte
nitka - ani ja neporadim ☹ no medzi deti s malinkou urcite chod nadalej, skus sa s nou hrajkat vonku kde deticky behaju, aby videla ze je to pododicka.. 🙂 "nepozicalo" si od tvojej malej niekedy ine dietatko hracku?? a nevadilo jej to?? - aj take nieco sa jej mohlo vryt do pamati.. 😅
samuelko - boli sme plavat doobeda 😉 , ideme aj v stredu a piatok 🙂 ja som uz v poriadku, uz len nadcha ma trapi.. 🙂 🙂
bella - to neviem.. 😔

ikulka
28. apr 2008

ahojkajte, saška spinká, j aosm už vyvesila periny na balkon, som ich prala a idem s anajesť...
veru víkend bol nádherný, krásne počasie, aj hlásia teplo, len aj dážd má byť... ☹
nitka ani ja ti neporadím, saška má tiež veľmi rada deti... ale skús byť s ňou medzi deľmi čo najčastejšie... buď pri nej, aby vedela, že sa jej nemôže nič stať...a zo začiatku, nech ju moc deti nechytajú, aby nedostala ešet vääčší strach...a ja viem z vlastnej skúsenosti, všetko komentovať komentovať komentovať....j a saške stále niečo rozprávam a ona sa prestane báť...
bella stačí ti ísť aj keď ti skončí platnosť.... mojmu mužovi skončil oP a kľudne si naň išiel do čiech, lebo o otm nevedel...
našťastie ho pustili späť 😀 a až pootm si išiel vybavovať a v pohode...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre