Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

samuelko
11. jún 2009

Mirka ja ti záávidííím,super gratulko 😉 a teplačiky nemám 🙂

ženy zajtra som doma a chcela by som niečo upiecť poradte nejaký dobrý koláč 🙂

mirka
11. jún 2009

ďakujem 🙂

samko, popozeraj na MMB, ja tam pozerám recepty, ale najbližšie sa chystám na dunajské vlny, vyzerá to super 🙂

samuelko
12. jún 2009

Dobré ránko.
Príšerne ma bolí hlava 🙄
Mirka idem kuknut 🙂

eliska7
autor
12. jún 2009

mirka super,tak už maš prazdniny-oddychuj a relaxuj 😉 tu je strašne počasko-dažd vietor slnko hrozne,včera bol lejak jak svet a krasna duha-videla som oba konce a zase bola dvojitá 🙂 ,vikend opäť stravime na zahrade-budeme relaxovať a konečne sa aj zabavať s detmi,iked daniel je naštvany že musi isť,najradšej by bol zas doma

danona
12. jún 2009

ahojte
aj tu je pocasie na... 🙄
mirka-gratulujem, oddychni si!!! 🙂 😉
samuelko-hlava ta aj z pocasia moze boliet.. ☹
my zajtra chceme skocit do zoo, alebo di viedne-este sa dohodneme s mangelikom, v nedelu sa chystame asi na letecke dni do piestan.. no uvidime ake bude pocasie.. 😒

mirka
12. jún 2009

ahojky 🙂

babky ďakujem 🙂 normálne sa mi teraz nič nechce, kým som sa musela učiť, všetko som si chcela poriadiť, ale dnes som sa zmohla len na jeden šuflík v linke 😀 dobieham panelák na nete 😀

malá sa zobudí, príde drahý z roboty a pôjdeme na nákup a na jarmok, kolotoče 🙂

hasleerka
12. jún 2009

ahojky

mirka blahoželám

samuelko, už si niečo upiekla, ja mám celkom dobrý recept, taký pospájaný , vymyslený s piškotami a bananmi ... potom ho sem napíšem, všetkým chutil

danona, kámoška bola vo viedni, moooooc si to chválila

samuelko
12. jún 2009

Dobrý večer.
Danona aj my sa chystáme zajtra do maďarska... 😉

Haslerka ,vieš čo som piekla štrúdĺu s tvarohom a makom 😝 ale ten receptík napíš vyskúšame 🙂

Manžela som poslala do tesca na pivo,mám chuť 😀 😀 😀 😀
Prajem krásny víkend 😎

hasleerka
12. jún 2009

samuelko, taká štrúdla tiež nie je na zahodenie, to by som zmlsla

vymyslený koláč: urobiť piškot zo 4 vajec , potrieť džemom /jahoda, ribezla, čučoriedk/, striedavo ukladať koliesko banánu a piškotku (namočenú v káve s rumom), zaliať - 0,75lmlieka, 7PLcukru a dva vanil.pudingy, spraviť puding a do vychladnutého vmiešať tri pochúťkové smotany, navrch šlahačku a posypať grankom alebo strúhanou čokoládou 😝

dufam, že som to zrozumiteľne napísala

samuelko
13. jún 2009

ahojte ,kde ste??? 🙂

mirka
14. jún 2009

ahoj kočky 🙂

my sme boli včera doobedu na jarmoku, lebo v piatok sme neboli, lebo drahý bol dlhšie v robote ako plánoval, tak som šla s malou do mesta sama, bola na detskej manéži, ale tam vydržala asi pol minúty, s revom sa hrabala dole, až večer mi povedala prečo, vedľa nej bola kačka, čo mala mrzké oči 😀 a bolo po kolotočoch, alel potom skákala v hrade a tam by bola aj do polnoci 😀
a včera poobede sme boli na návšteve, ani sme nevedeli, že ju máme, s deťmi sa hrala na dvore, my sme boli dnu, a náš Macko strážil zajace 😀 😀 😀

nera
14. jún 2009

Ahojte, po stráááášne dlhom čase Vás všetkých pozdravujem, máme sa celkom dobre, len mňa včera čosi chytilo(celú noc som horúčkovala), ale kočky sú OK.Vstrájajú, spinkajú, papajú...pohoda(klop-klop).
Boli sme teraz skoro 3 týždne u mamky, tak bolo spetrenie...
Vidím, že sa tu vo veľkom dovolenkuje...my asi tohto roku nikam nepôjdeme, bojím sa o Oivinku...no ešte uvidíme...

samuelko
15. jún 2009

Dobré ránko prajeme 🙂 a zas máme pondelok 😀
Nera ajoj.

Víkend bol v pohode, v Maďarsku sme pokúpili,ale hlavne obečenie,stravu žiadnu 🙂 a včera sme mali návštevu.
Na budúci mesiac o takomto čase ž budeme na dovolenke,teraz ma to napadlo 😎

Danona a kde sa chystáte vy na dovolenku??
zuzu už si hore?

zuzu13
15. jún 2009

ahojte
samuelko ano ...bola som hore od 4,40 😀
od vcera vraciam a hnackujem...ale teraz...klop...klop...klop...je to uz celkom ok...len mam este bolavy zaludok...a cele telo... 🙂 dufam, ze nikoho z rodiny nenakazim...lebo v piatok ideme do sturova 🙂

biccy
15. jún 2009

Ahojte 🙂
Som tu len na skok.Na dovolenke bolo vyborne,aj Zoinke sa velmi pacilo. 🙂 Vysantila sa v piesku,v mori,aj v bazene.V den odchodu som ja trosku ochorela,mala som teploty a zapalene hrdlo.Ale nasadila som si ATB a rychlo mi to preslo. 😉 Neskor nahodim nejake fotky. 😉 😉

ikulka
15. jún 2009

ahojky
jeeej biccy vidím že si doma no chcem podrobnosti z dovolenky a hlavne fotkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý
samko tak to idete asi zhruba tak ako my ja budem teiž za mesiac na dovolenke ideme 11,7

danona
15. jún 2009

ahojte
biccy- tiez sa tesim na fotky 😉
zuzu- 😕 od 4.40? 😝 to kvoli zaludku si odvtedy hore? 😕 len dietuj, to by malo pomoct 😔 no a... ber to aj pozitivne-do plaviek budes mat do piatku postavicku waaw 🙂 😉
ja som bycikel v sobotu vo viedni nekupila /uz bol vypredany 🙄 /, no nasla som ho na nete, tak som ho objednala tak, no budu ho mat az po 1.7.. 😒
samuelko-7.7-21.7 Cyprus /k znamym zase/ a 18.8-28.8 Turecko-Side-htl. Kamelya world... je to hotel v ktorom je aj aquapark pre deti /ponuka ho Firotour, tiez Satur/, pojdeme tri rodinky.. 😉

danona
15. jún 2009

jaaj opravujem bicykel...ta moja slovencina.. 😀

zuzu13
16. jún 2009

ahojte
danona...si zlata...normalne mam zachvat smiechu...ze do piatku postavicku....to by som musela mesiac lezat s virozou... 😀 😀 😀
jaj dovolenky...pekne si ich uzite... 🙂

samuelko
16. jún 2009

Dobré ránko
Unás parádne zamračené,dúfam,že nebude pršať 😒

Sranda aj my ideme 7.júla včera som už robila menší nákup a bola som aj u doktora ,aby Samkovi predpísal nejaké liečiky v prípade potreby 😉

biccy a aké ste mali počasie??? nezabudni na fotky!!!!!!!! 😎

Čo idete variť,poradte!?

zuzu13
16. jún 2009

samuelko u nas leje uz daaavno...a poriadne...
varit???asi spravim nejaku zeleninkovu pol. a druhe asi granadir....

samuelko
16. jún 2009

Zuzu nesranduj stým daždom,kedy sa che už poriadne vyčasiť 😠

Ja rozmýšlam nad palacinkami a sebe asi rezance s pečenou kapustou...maso mi už lezie hore krkom. 😝

mirka
16. jún 2009

ahojky

biccy, super, že ste sa mali fajne, aj ja sa teším na fotky

samko, aj mne ide mäso už hore krkom, ja dnes nevarím, od včera máme paradajkovú a rizoto z tarhone s tofu, fajné to je, mám z MMB receptík 🙂

zuzu13
16. jún 2009

samuelko ved hlasi az do nedele dazd...a tie palacinky...noo...zeby som ich spravila? tomaju deti ovela radsej ako granadir 😀 😀 😀
mirka to znie dobre 🙂

samuelko
16. jún 2009

no tak to si ma potešila stým dažďom. 😠 už mi to lezie poriadne na nervy. 😒
No idem do obchodu aspon... zatial sa majte

tofu mam aj ja rada,ale Sami nie. 😅

dannynka
16. jún 2009

ahojte po dlhej dobe som VAs prisla aj ja pozdravit 🙂 .ôlebo teraz uz mam doma nestihacky.Gabika mi uz cez obed nespinka ale zato rano vstavame okolo 8-30 😀 tak aspon sa rano vyspim 😉
Dominik rastie do krasy uz sme boli aj na nozickach,postolky uz len na noc takze fajn 🙂 A co sa tyka dovolenky my tento rok asi len nejaky vylet do zoo alebo tak 😉

dannynka
16. jún 2009

ozaj pridala som aj par fotto 😵

nera
16. jún 2009

ahoj Dannny ....jeee vy ste krásnučkí.....nestíhačka čo...to mám ešte stále.... 😵 ale nejak to prežijeme....
aj ja som nejaké foto nahodila....
ahoj biccy - božinku nezávidím Ti teraz cestovať po VT, my sme teraz zašli k "Tiborovi" a to bolo strašné - samé práce na ceste......(ináč vďaka, že si naň tiež spomenieš...dúfam, že aj v dobrom...)aká bola dovolenka?dúfam, že vyšla 😵 a všetkým čo sa naň chystáte dúfam, že bude tiež skvelá....zatiaľ sa majte, lebo neviem kedy buidem mať zas čas sem nakuknúť 😉

zuzu13
16. jún 2009

nera, danny...super foto...deti rastu jedna radost 😉

samuelko
16. jún 2009

no obedík navarený....

Danny, Nera krásne detičky 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre