Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

mirka
4. aug 2009

danona, tak super nákup 🙂 pošlem ku vám Lauru, nech sa vyskáče, to ona rada trampolíny, skákacie hrady, posteľ, gauč, atď 😀 😀

pred MD som robila v bižu a kolegyňa si otvorila svoju vlastnú bižu, tak som ju zastupovala 🙂

dannynka
4. aug 2009

jeeej baulky aj ja som si akurat kafčo spravila,deti mi zatial spia ale uz asi nie dlho.Navarene mam od vcera tak mam chvilku klud pri pc 🙂 😉

zuzu13
4. aug 2009

ahojte
dominikovi vsetko najlepsie k prvym meninam....

dannynka
4. aug 2009

zuzu dakujeme 🙂

pridalôa som par fotto do oboch albumov 😉

samuelko
4. aug 2009

danona si kočka 😎 frajerka velká

Dominikovi prajeme všetko najlepšei k prvým meninkám a super fotky si vložila.

Mirka dievky sú už velké jedna má 8 rokov a druhá má 10 ,ale myslím si že sú viac náročnejšie,ale zato sa hrat vedia pekne so Samkom a vela ho naučia za tri dni sa naučili dve pesničky 😝

Zajtra ich už nesiem domov,teraz sme boli ešte v cukrárni a v parku tak sa vyšantili,ešte pojdeme na ihrisko behať( ja chodím každý večer behat) a ony si budú kopat loptu. 😀

mirka
4. aug 2009

Danny, aj my prajeme Doinikovi všetko najlepšie 🙂 moja dorka je ešte vo vani, už ju idem naháňať 😅

zuzu13
4. aug 2009

fiha...mirka a kedy oddychujes???my spime od 19,20...takze uz mame vegetik...ale uz ideme haji aj my...tak dobru noc....

ikulka
4. aug 2009

ahojte kočendy
mirka danona ked pošleš lauriku na dolnáky pribalím aj sašku aj ona rampoliny hrady a postele može 😀 😉 😀 😀
eli super že vám dovolenka vyšla... až na tie urazy to ma mrzí už by som vám praiala niečo bezproblémové, niektoré ako si pýsala vyzerali hrozostrašne na to by som ja nervy nemala....
dominičkovi všššeeeetučko naj k prvým meninkám snád mal riadnu žurku 😀 😀

mirka
5. aug 2009

dobré ránko, Zuzu, oddychujem za pochodu 😀 ále, skôr nezaspí, aj tak musím s ňou ležať v posteli, tak mi je to jedno, teraz chodieva o pol deviatej do postele, cca o deviatej spí, ale po lete sa zas budeme nastavovať na skoršie spanie

samuelko
5. aug 2009

Ahojte dobré ránko.
My sme už po ranajkách,Samuel zbúchal jeden a pol rožka so šunkou 😀
Trochu zamračené,ale teplo 😎

nera
5. aug 2009

ahojte, konečne sa podarilo dať nejaké fotky do albumov...nejak to nestíham.... 😵

mirka
5. aug 2009

ahojky

už musím popozerať vaše albumy, nejako sa nejdem dokopať, aj ja som dala nové fotky z víkendu

samko, ani mi nevrav, že 1 a 1/2 rožka, to mi zje laura za týždeň 🙄 stále hrozne je, ja už neviem, čo s ňou, ale somarín by za vagón zjedla, keby som jej dala 😠

mirka
5. aug 2009

Nera, krásne sú babulky, Olívia má neskutočné líčka 😵 a Dianka zas kukuč 🙂

nera
5. aug 2009

mirka - vďaka 😵

dannynka
5. aug 2009

ahojte 🙂

nera krasne fotto,s Olivie je uz krasnevelke babetko veru tie licka mnaaaaaaaaaaaaaaam 😵 a s Dianky zase velka slecna 🙂 😉 ozaj budes davat Dianku do skolky?

nera
5. aug 2009

danny - Dianka nejde do škôlky, vlastne som nad tým ani neuvažovala, lebo nechcem, aby Olivinka niečo chytila, takže budeme doma nejak spolu gazdovať, dúfam, že to nejak zvládneme....
a vďaka za dievčatá 😵

samuelko
5. aug 2009

ahojky
nera, mirka krásne fotky,detičky rastúúúúúú 😎

eliska7
autor
5. aug 2009

ahojky,veru fotky krasne-vlastne deturence,mne ked sa nechce pisať tak si pozeram albumy 😀 .dnes som mala volny den,tak sme boli s kamoškami a detmi na zahrade,iked pršalo bolo super,oddychovali sme,lakovali nechty,samo že im som stihla nalakovať a ked som prišla na svoje sara sa zobudila 😀 klasika.vypili sme celu flašku malibu 😀 proste super den 😉 da sa aj ked prši.
fain som sa nasmiala-mne sara zje tiež 1 a 1/2 rožka hadam za dva tyždne ,ona všetko bez chleba a pečiva,ešte aj tyčne mäso 😝 .

samuelko
6. aug 2009

Ahojte,dobré ránko prajeme.
Čo budete dnes robkať? 🙂

zuzu13
6. aug 2009

ahojte
pekne fotky ste pridali...
samuelko no samku s nasou luckou by si rozumeli...dnesne ranajky...pol sunkovej peny, 1 rozok, 1 paprika, 1 paradajka...a vcera na obed zjedla tanier kapustnice {aj s gulkou} a 2 krajce chleba....
inak prazenicu klasika z 2 vajec bez chleba alebo 3 parky a tiez bez chleba... 🙂

zuzu13
6. aug 2009

my budeme asi len doma...pociasie vyzera "uzasne"...takze vybehneme len tu popri dome kym nezacne prsat...navarane mame od vcera a bude aj na zajtra 😀 takze mam dva dni bez varenia....

samuelko
6. aug 2009

zuzu máme dobrích jedákov,ale to je dobre 😀
Ja idem akurát variť,pečené stehná a ryža. Boli sme v meste chcela som mu kúpiť botasky,lebo ho už tuším tlačia a nič som nedostala... 😕

dannynka
6. aug 2009

nera-aj my napodobne budeme doma gazdovat,tiez nechcem aby mi choroby nosila domov a maju sa s Dominikom hrozne radi tak im nebudem upierat lasku 😵 😵 😵 😉

samuelko
6. aug 2009

boli sme so Samkom na preventívnej prehliadke pred vstupom do školky.
Všetko mu pozeral komlet aj pipinko máme super, sa vytešujem veľmi 😀 váha 12,50 kg a výška 96cm. A nemusíme íst ani k logopédovi,krásne vyslovuje všetky samohlásky aj spoluhlásky, porozprávali sa a pochválil ho Doktor. Veľmi som rada. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirka
6. aug 2009

ahojček

samko, teším sa s tebou, ja som dnes Lauru merala, má 92 cm, váži ako Samko
ja som dnes varila mexický guláš, prvý krát a podaril sa super 🙂
my sme doobedu boli vonku na ihrisku, ael teraz poobede už nikde

dannynka
6. aug 2009

jeeej Samko super,tesime sa s Tebou.... 😵

nera
6. aug 2009

danny- ja len dúfam, že im tá láska ostane....moje sú tiež podarené keď Dianka Olivinku pusinkuje, alebo naopak keď Olivinka sa za Diankou načahuje a aj ju ťahá za vlasy, no Dianka len drží chudera kým jej ich neuvoľním....ja jej to vysvetľujem tak, že Olvinka jej ešte nevie ako povedať, že ju ľúbi a tak ju ťahá za vlasy alebo čosi podobné...
samuelko - tak to máš aspoň kľud, že je všetko OK....
Ináč Dianka sa práve dnes vážila 🤐 tak má asi 15kg a výška bola posledne 96cm, ale to bolo už dávnejšie....no to ju budem musieť premerať...ja sa smejem, že o chvíľu Olivinka ju aj obehne...s váhou(má 11,8kgna 7.mesiacov, no dúfam, že už s priberaním končíme....zaspáva na rukách)

hasleerka
6. aug 2009

jáj mňam mexický guláš je vynikajúci,aj moje babule ho majú rady... aj my boli na preventívnej pred dvoma týždňami, váha15,56kg výška99cm ... ale r ešte nevieme povedať

zuzu13
7. aug 2009

dobre ranko
samko, super ... som zvedava ako dopadneme my na prehl. ... ideme na konci augusta....ale verim, ze dobre... 🙂
nera...wow...super miery...a mas riadnu posilovnu doma pri uspavani.... 😅
mirka, no tak mex. gulas....dala by som si...
hasleerka, no riadna baba...vysoka ako topol...este jeden cm a mate doma metracika 😀

samuelko
7. aug 2009

Dobré ránko

Tak ja sa tu vytešujem ,že aké má Samko dobré miery a nakoniec ja najmenší 😀 😅 baby majú super miery.
nera teda naoza máš čo robiť 😉
zuzu neboj nič,všetko je ok. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre