Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

samuelko
20. aug 2009

Zuzu už to nepreháňaj 😀
Treba si aj oddýchnut,ja idem s kolegynami o Siedmej si sadnut 😎 😎 , ale idem autom,lebo sa nechcem príliš zdržat,bo zajtra ideme k našim 😉 🙂

zuzu13
20. aug 2009

samuelko...ja som vyhnala mm s malou lebo som si potrebovala porobit konecne vsetko co som odkladala...teraz som vysla z vane a o 20,00 idem s kamoskami na flam...zajtra ideme vecer k nasim ...maju tam nejaku prezentaciu 😝 ...v sobotu ideme na svatbu...a na nedelu sa nam ohlasila navsteva....takze preto vsetko naraz... 😀 😀 😀

ikulka
20. aug 2009

aahojky joooj zuzi máte perný víkend 🙂
ja som dnes bola v nemocnici my znamienka vyberali, tak ma bolí celý chrbát a ešte ma hned dr upozornil že si musím dať aj dalšie vybrať.....tak sa "teším" až 3,9 idem vyberať stehy tak neviem ako to dovtedy vydržím nesmiem nič robiť čiže dvíhať namáhať sa a pod aby sa mi s tým niečo nestalo, lebo je to velká rana.....

samuelko
21. aug 2009

Ahojte,dobré ránko

Zuzu,tak vás čaká krásny víkend,ja som bola do 0:15 hod a to som sa nechcela zdržat,ale bolo fajne,síce som pila nealko pivo,ale sme sa nasmiali až ma ústa boleli. 😀 😀 😀 😀 Dnes ideme k našim večer bude opekačka a zajtra zabíjačka 😉

ikulka,tak pekne oddychovat,aj ked pri našich detoch sa to velmi nedá 🙂 🙂

zuzu13
21. aug 2009

dobre ranko...my sme posedeli do 22,00...a tiez sme sa nasmiali...muselo nas pocut cele sidlisko 😀 😀 😀
samuelko...no opekacku a zabijacku by som brala...
ja som prave dovarila a ideme von... 😀
ikulka, nohy na stol a oddych...mm nech si vezme OCR na teba 😀 😀 😀 😀

samuelko
21. aug 2009

My sme boli u švagrinej,deti sa hrali cca 2hod. teraz varím,kuracie prsia zapekané so syrom a s ryžou a potom okolo tretej padám k našim...Samko sa hrá na manželskej posteli s autíčkami a je holučkýýý 😝 teplo je velmi

zuzu13
21. aug 2009

my sme mali dnes drzkovu s chlebom...a na vecer ideme k nasim, Lucka tam ostava...takze vecera bude u nasich...
aj u nas je teplo...ale v byte mame prijemne...Lucka spi od 12,20...zase zaspala sama...ja sa taaaak z toho tesim...boze ved este pred tyzdnom som s nou lezala aj hodinu, kym zaspala...a zrazu mi povedala : "maminka, chod upratat, aby sme mohli ist rychlo von, ked sa zobudim"...no zlaticko moje...chlapov mam oboch v praci, boli sa o 11,30 naobedovat a isli znovu pracovat...ja som povesala pradlo a vegetiiiiim... 😀
no a lietaju nam ponad hlavy stihacky ako besne...tak je tu rusno...

samuelko
21. aug 2009

zuzu ako ti je dobre, 🙂 🙂
Samko síce nespí,ale aspon pozerá rozprávku 🙂
Tak sa majte pekne,ozvem sa od našich ak sa bude dat ak nie tak ked sa vrátime 🙂
Ahojte a prajeme pekný víkend 😎 😎

zuzu13
21. aug 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

nove saty...podarili sa...jupiiii 😀 😀 😀

hasleerka
21. aug 2009

zuzu aké pekné šatečky, to si šila ... ja chodím s malou spinkať, ale len preto, že ja si rada oddýchnem ... možno by som ju mala už aj samú nechať

zuzu13
21. aug 2009

haslerka...ano... 🙂
aj ja som to brala ako oddychovku...ale uz ma to naozaj nebavilo...kolkokrat som s nou zaspala na 15 min. a do vecera som bola ako mechom prasnuta...ale sama povedala, ze mozem ist...keby nepovedala, tak s nou lezim dalej... 😉

zuzu13
22. aug 2009

haloooooo....mate A-cko...kde ste??? 😀

hasleerka
22. aug 2009

zuzu no je pravda, že ked som zadriemala, veru som bola ako mechom udretá ... my sme dnes robili izbičku, sme im to trochu premalovali, ešte niake plagátiky a rámiky dokúpiť a som spokojná ... a si šikulka, to máš aj kedy šiť?

zuzu13
23. aug 2009

dobre ranko...
hasleerka, Lucka je zlata....pomaha vo vsetkom a nezavadzia 😅 ...takze mam cas... 😀 😀 😀
co idete dnes varit???
ja varim hov. pol. s rajbanickou a druhe budu horcicove brav. platky s tarhonou... 😀

samuelko
23. aug 2009

Ahojte dobré ránko.
Sme doma,včera večer me prišli o osmej.Opekačka bola dobrá aj zabíjačka,len je to makačka 😀
S manželom nemáme dobré obdobie.... tak neviem a už to trvá dost dlho 😒

Zuzu krásne šatičky,si šikulka velká... ja nejdem dnes varit,máme zo zabíjačky aj fajnú polievočku aj plnenú kapustu....
Unás prší ☹

zuzu13
23. aug 2009

samuelko, u nas pod mrakom...aj ked sa prave zacina vyjasnovat... 😀

mirka
23. aug 2009

ahojte babky, zas som tu pár dní nebola 😖 v piatok som brigádovala, včera sme boli na chalupe u svokrovcov, mám novinu, z ktorej sa veľmi teším, laura sa už nebojí nočníka a vykaká sa tam, bez problémov!!!! už kakala 3 dni za sebou, raz aj 2x za deň 🙂 najväčšiu radosť má z toho, že má čistú ritku, nie ako keď sa vykakala do plienky 😵 😵 😵 túto noc som ju 2x budila na cikanie, pred polnocou sa nevycikala, ale pred 3. už hej, ale bola potom hodinu hore a celú noc spala s nami v posteli, tak neviem, či ju budievať, lebo to sa nejdeme vyspať my 🙄 ale ráno bola aj tak trochu pocikaná

peknú nedeľu!!!

Zuzi, s tou robotou je to naprd, však?

ikulka
23. aug 2009

aaahojky ako ste vikendovali?
men je už lepšie včera som maal z tých znamienok aj teplotu a sa mi to aj trošku zapalovalao a bolelo ma to ale dnes už ok nebolí tak aj to zapálenie hádam ustupi
zajtra idem do práce podpísať doplnok ku zmluve na bezpečnostné školenie a tak tak zas celé doobedie zabité a neviem kde dám sašku ešte musím vymyslieť....
samuelko 😲 čo je s manželom? viem že už boli porblémy ale som myslela že už je to ok?

samuelko
24. aug 2009

Dobré ránko prajem 🙂

Ja už idem do práce zachvílu,skončili mi prázdniny 😲 Samko má soplíky,celú noc sme boli hore,naštastie horúčky nemá,dúfam,že ho to prejde do budúceho týždna,aby sme mohli nastúpt do školky 😝
ikulka,asi sa málo venujeme jeden druhému.

zuzu13
24. aug 2009

dobre ranko
samuelko, tak pekne pracuj...aj Lucka ma sem tam plny nostek...a zacina aj pokasliavat...tak neviem...zacin jesen, tak ideme choriet...

mirka
24. aug 2009

ahojky

samko, to ma mrzí s manželom, mali by ste si spraviť nejaký víkend iba sami dvaja, držím palce, aby sa to rýchlo upravilo 😉 ako dlho ste spolu?

no to je fakt, ochladí sa a hneď budú choroby 🙄

samuelko
24. aug 2009

zuzu veru začínajú choroby..
Mirka nemáme kde dat malého,aj keby sme chceli byt sami dvaja,ani len na hodinu 😒
V robote sa vela vecí pomenilo,od zajtra už naostro začíname....
No idem varit 🙂 čo ste mali vy na obed.
Mirka 7 rokov sme spolu.

zuzu13
24. aug 2009

samuelko, a co rodicia?nepostrazia ho cez vikend? ... ono sa aj vravi, ze 7 rok je kriticky...potom 11 a potom vraj cely zvysok manzelstva... 😅
my dojedame od vcera...takze nevarim... 🙂

mirka
24. aug 2009

samko, ako vraví zuzu, vraví sa to 😖 treba si nájsť na seba čas, na dovolenke ste boli, však?
aj my odvčera dojedáme, ale piekla som pizzové slimáky, lebo som ich chcela včera, tak som rozmrazila líst. cesto, ael nedostala som sa k tomu, tak už sú upečené, mňam 🙂

mirka
24. aug 2009

ozaj, neviete kde kúpime detskú posteľ kratšiu ako 2m? nie válendu, postel s matracom, ď

samuelko
24. aug 2009

Rodičia bývajú mimo LC a oni pracujú aj cez víkend 😒 a na dovolenke sme boli tiež,ale venovali sme sa viac Samkovi ako sebe... no bude nejako... 😉

Mirka ja ti v tom neporadím,len ak si sama nepobeháš nábytky 😎

ikulka
24. aug 2009

ahojte kočice
no dnes sa ná akosi schladilo.....dnes som bola v robote som vypisovala spustu papierov absolvovala skrátené školenia a od zajtra mám nástup....ale reálne mám až 16-teho lebo mám ešte dovolenku...
samuelko aj u nás je to s mužom tak za celý den si povieme 3slová a aj ked sme spolu nemáme si vobec čo povedať .... ☹ 😒 takže ťa cháááápem.....a tiež sme spolu 7rokov teda manželia ale u nás to tak bolo od začiatku takže tými rokmi to nebude.....prajem pevné nervy a vela pochopenia na obidvoch stranách.....držte sa

bambulkaj
24. aug 2009

Mirka ahoj 🙂 s tým nočníkom je to super, ako ste sa k tomu dopracovali?
A k nočnému budeniu-zobuď ju len raz - pred polnocou- potom už nie.Narušíš jej fázy najhlbšieho spánku a potom sa to s ňou bude vliecť..radšej jej daj piť mini. 2 hod pred spaním,tesne pred spaním ešte raz vycikať a potom skús nebudiť vobec...

samuelko
25. aug 2009

Dobré ránko
Ja už kávičkujem...le neviem či nebudem chorá od Samiho 🙄 začínam hrdlo cítiť

zuzu13
25. aug 2009

dobre ranko...ja som si prave zaliala kafe...
ikulka, teda uz si pracujuca...teda...vybav mi nejaky flek...nech mozem aj ja pracovat...a Lucka do skolky... 😉
mirka, nuz neviem...my sme kupovali Lucke postel...ale ma cez 2 m... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre