Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

eliska7
autor
10. okt 2009

ahojte,super fotky,krasne torty,nabuduci tyžden nahodim aj ja nejake fotky,ale torta je len kupovana narychlo v jednote- 😠 tak sa tešim na očr,že až, konečne sa dosyta pohrajeme 🙂 v pondelok idem na pohreb, kamoške zomrel nahle otec, v sobotu mal oslavovať 60 som z toho hotova ,život je tak kruty..... 😢

mirka
10. okt 2009

Nera, ani Laura nie je v škôlke, vkuse o nej rozpráva, normálne nechápem,a ká je namotaná

nádherné fotky ste nahodili!!!! 😵

dannynka
10. okt 2009

ahojte 🙂
aj ja som vlozila par fotto 🙂 😵

aj od nas oslavencom vsetko naj naj naj... 😉 Gabika posiela veeelikansku pusinku.

A ozaj u nas hlasim po 4-roch dnoch v skolke nadchu a kasel tak sme sli piatok k dr a uvidime ako bude ale zatial to vyzera ze aj buduci tyzdebn budeme asi doma... ☹ a co je este horsie chytil to aj dominik... 😝

biccy
10. okt 2009

Peknucke fotky ste nahodili. 😉 😉

Danona,ano boli z chleba ako minule. 🙂

hasleerka
10. okt 2009

samko aj vy máte pekné fotečky 🙂 ... no ja tiež musím vložiť ... ale tiež len obyčajná torta, ja som piekla ...

biccy to ako robíš z chleba, prezradíš???

samuelko
10. okt 2009

aj naše torty boli kupenské všetky 😅 cukrárenská výroba 😎
ďakujeme 🙂 🙂 🙂 🙂

ikulka
11. okt 2009

ahojte kočky a kočičky+kočkoš 😉 samozrejme
no ja teiž dodatočne všetuuuuučko naj oslávencom tiež vobec nestíham nič. včera sme aj my mali oslavu ked zmenším foto nahodím
vy máte krásne fotky moc to tým našim detičkám pristane, booože a aké su už velkééééé.....
samko no druhé, saška stále vypytuje malu bábu že ona chce domov 🙂 aj dnes v aute sme šli a po chodníku išli na rukách s babatkom a ona hned že aj ona chce taku babu ale čo rozpráva lebo jej báby nerozprávaju 😅
no ja by som tiež chcela hotovu ale ked si predstavím tehu a porod brrrr akosi sa mi do toh oznova nechce....a teraz som len začala pracovať chcem si užiť aj trochu niečo iné nielen doma teplakovu kulturu sama zavretá medzi 4-mi stenami....takže s 2 bábom ešte asi chilku počkám.....

zuzu13
11. okt 2009

ikulka, mas casu...pozri sa na nas...13 rokov...pohoda rozdiel...xixixi

samuelko
11. okt 2009

Ahojky
Dnes super deň,až nato,že Samko mal horúčku 38,5 a nič ani sople ani hrdlo,ani kašel.Tak zajtra ideme ráno k Dr.a auvidíme,ani teraz mu už nič nie je,zabral ibalgin asi pred dvoma hodinami 😒 Dúfam, že nebude chorý,lebo nemá sním kto byť... 😖

Počasko sa nám poriadne pokazilo,zima je 😠

zuzu13
11. okt 2009

samkovi skore vyliecenie...je zase rozsireny zapal pluc bez priznakov urcujucich zapal...takze len unava...teploty...resp. len unava...hmm...je to hruuuuza...
mm ide rano s Luckou tiez k dr...ma strasne huste zelene sopliky...brrr...ledva dycha...ale hrdielko mala ciste...aj papta jej chutilo...tak verim, ze to bude OK...

hasleerka
11. okt 2009

pekný večer ... ikulka mňa keby čas netlačil, tiež by som kludne ešte počkala väčší vekový rozdiel

samko možno nebude chorý, mne mala nedávno miška tiež dva dni teplotu a prešlo to

zuzu13
11. okt 2009

hasleerka..teba nieco tlaci{lo}??? 😀 😀 😀

hasleerka
11. okt 2009

jasné zuzi, ved vieš že nepatrím pod 30 ... tak som nechcela byť vlastným deťom stará mama 😀

zuzu13
11. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 moj manzel ti dakuje.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

biccy
11. okt 2009

Aj my ideme zajtra k Dr. 😒 Zoinka velmi kasle,uz skoro treti tyzden,uz je aj po antibiotikach,aj po roznych sirupoch od kaslu.Uz sa jej to aj zlepsilo,ked bola tyzden doma,ale potom bola tri dni v skolke a opat sa rozkaslala. 😒
Prajem vam pekny tyzden,bez chorôb,dalsim oslavencom vsetko naj,mrknem opat az v piatok. 😉

samuelko
12. okt 2009

Ahojky
celý den pršíííí,riadne jesenné počasie 😅
No boli sme u Dr.vlastne mm bol so Samkom,ale nedal mu vobec nič,pretože mu ani sople netečú,ani nekašle,ani hrdlo,len teploty a to dost vysoké,tak je celý týžden doma,do školky sa nepojde a ja mám obrovský problém,lebo velmi nemá ským byt.Dnes bol do deviatej s mm,po deviatej s mojou maminou a zajtra bude so svokrou aj stredu,potom štvrtok s mojim bratoma piatok asi so mnou,hrúúúúza 😠 😠
Začali nám v bytovkách kúriť dnes ráno 😉

No idem lebo sa kúpe moj princ 😀 ,unavená som ako kon,dnes som vstala o 4,30 kvoli učeniu už piatok mám skúšku zo sociálnej patologie a v sobotu z foniatrie....neskutočné,ešte sme ani nezačali poriadne školu 😠 😠 😠

zuzu13
12. okt 2009

ahojte
s tymi chorobami sa vrece roztrhlo...Lucka je chvalabohu OK..len ma poriadne sopliky....takze pamycon to isti...ale vraj mame zatvorenu skolku....kiahne, vsi, chripka...v piatok boli v skolke 3 deti...hmm...takze parada...
ale aj tak sme Lucku nechali doma...este ze mam maminku doma...inak si to neviem predstavit...ja som prisla pred chvilou z prace a mm zajtra ide do Ciech...pride v noci...potom zase ja cely den v praci....jajajaaaaj....
na slovensku je to tak...
vsetkym chorobkam skore vyliecenie....

eliska7
autor
13. okt 2009

jejdanenky však ste tušim všetci chorí 😅 ,my oddychujeme,hrajeme sa,upratali sme všetky hračky,roztriedili,povyhadzovali,super očeerka 😀 cele doobedie sa len hrame,babikujeme,zvieratkujeme a tak,taky relax 😉 no to počasko hruza,fuka severak ako šlak

zuzu13
13. okt 2009

eliska, aj my sme sa hrali, Lucka isla spat, tak som rychlo hodila do rury fr. zemiaky...teraz prisiel synator...takze veselo...
a u nas snezi 😀

eliska7
autor
13. okt 2009

vložila som asi 5fotiek,ja som varila rybaci vyvar,pečenu rybu a zemiačiky,čo zajtra netušim 😖 ,zuzu tvoj syn už chodi niekam na školu?danko je 9,chceli sme aby išiel na hotelovu,ale nesuhlasime z intrakom,takže pojde u nas v Lv na pedagogicku akademiu-socialny pracovnik,to ma uplne bez prijimačok a matika je tam len dva roky,takže sme zvolili jednoduchšiu skolu nech ma ešte trocha volnosti

zuzu13
13. okt 2009

eliska, ano ...ma odbor IT...takze pocitace...u nas matika nie je problem..a ma ju kazdy den...a maju aj vynimku zo zakona...nemusia mat 2 cudzie jazyky, nakolko sa venuju inym veciam...takze super

eliska7
autor
13. okt 2009

no aj to je super,lebo inač dva jazyky su všade

zuzu13
13. okt 2009

no veru...vsade...ale nasi maju vela matiky, ang.j. a fyziku...no a elektrotechniku....takze to maju vynimky

zuzu13
14. okt 2009

dobre ranko...
u nas je bielo....a snezi dalej...
prajem pekny den ....hlavne v teplych{vykurenych} priestoroch 🙂

danona
14. okt 2009

dobre ranko
😕 zuzu, co nevies spat tak skoro rano?? 😀
u nas straasne fuci 🙄
hlasim, ze ninus uz od vcerajska berie skolku v pohode 🙂 takze to "zle", uplakane obdobie u nej trvalo tyzden aj 1 den 🙂
zajtra nastupujem do roboty, som zvedava, ako budeme rano vsetko stihat... 😅

eliska7
autor
14. okt 2009

ahojte,tu je zima a severak,zatial nesneži, v byte sa už kuri,dnes sme mali špenatik

ikulka
14. okt 2009

ahojkajte tak to je hruuuuuza vonku čo sa robí snehu naválaného 0,5 stupna no deeeees
no aj my sme chorá 2 dni bola minulý týžden v školke a už v pondelok prišla so soplíkmi a dnes už aj znova kašlala tak ma ide poraziť, ešte aj sestra má asi kiahne tak sa nám to akosi všeeetko kopí
idme omrknuť fotečky vaše aj a v piatok ked bude trochu času tiež nahodím niečo

samuelko
14. okt 2009

Ahoj kočky 🙂

čo to čítam,sneh??? unás fučí jak besný 😠 😠 ,samko je zdravý,ale do školky nejde tento týžden,nech si oddýchne aspon on,Ja mám nenormálne nestíhačky,v robote neskutočne vela roboty a véééla učenia,Horor už to zAčALO.

eliska aj sociálny pracovník je ťažká škola,nie??? je pravda, že matiku majú len dva roky,ale potom majú menežment a to je tiež ťažký predmet a véééľa odborných predmetov,ale inak je to dobrý výber... 😉 😎

danona držkaj sa ,ty to zvládneš laavou zadnou.

No bežím,idem dovarit masko na smotane na zajtra 😝 a učííít sa 😠

zuzu13
14. okt 2009

ahojte
danona prajem uspesny nastup do prace....a co sa spania tyka,...o tom case som bola po ranajkach...ucesana, namalovana...chystala som synovi ranajky... 😀
ikulka, neboj bude lepsie...kiahne ani nespominaj...u nas je uz aj trieda zatvorena...vsetci maju alebo mali koiahne..a nasa Lucka ich nechce 😀
nedavno som prisla z prace, a veru napadalo dobre 3 cm...a fuciiiiiii....

hasleerka
15. okt 2009

ahojte, tak tu sneží ale všetko sa topí, kde tu kôpka snehu ostane ... to bude člapkanica

danona dúfam že si dnes vykročila do práce pravou nohou a že všetko v pohode zvládneš 😉

a Zoinka ešte kašle???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre