Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

samuelko
20. nov 2010

joj, no hrozné, to je už až škoda komentovať. ☹
Skoré uzdravenie babule 😉

biccy
21. nov 2010

Ahojte,citam,ze ste vsetky chore ☹ .No a aby sme nevytrcali z davu,my sme prave po chorobe.Zoinka po dvoch tyzdnoch co bola doma,vydrzala necele dva tyzdne v skolke zdrava a opat bola doma s kaslom a nadchou.Ale uz je ako tak v pohode,tak zajtra ide.Uvidime do kedy.Minuly mesiac bola sedem dni v skolke 😝 .Takze tak s nami,ale inac sa mame fajn 🙂 .

ikulka
21. nov 2010

ahojky kočky bože to je hruza tieto choroby....to hádam ani neskončí 🙄 😠 😒
držkajte sa všetky prajem mooooc zdravíčka všetkým
mne prišiel pre sašku an vianoce foťák s kitty tak sa z neho vytešujem aj už som jej nejaké veci pokupila pod stromček aj pre kajušku som takého vybrujuceho tigra z macka pooh kupila tka už pomaly sa chystám na vianoce i ked sa normálen ani neodvažujem na ne myslieť, že čo zas bude či nás zas choroby esklátia....lebo ked nie jedna tak druhá potom mm, potom zas mne niečo je no des.....
už máte nejaké darčeky pokupene?
@samuelko joooj chudáčik a to som myslela že ked vyberu mandle tak to prejde...a to sa dá očkovať proti streptokokom? to som nepočula ešte....držím palce nech pobyt v nemocnici čo najkratší...a to prečo mu idu zistovať aj sa vám zda že slabšie počuje? či koli čomu?

samuelko
22. nov 2010

Dobrý večer dievčatá.
Ikulka ved práve, že sme si doma všimli, že nepočuje dobre, veľmi nahlas pozerá telku aj rádijko. A ked naňho voláme, tak nereaguje, iba ked ho silnejším hlasom oslovíme. ☹
Ja som ešte nekúpila nikomu nič na Vianoce, nestíham ani len žiť, v roobote je makačka, veľa je v škole a ešte aj Samko je večne chorý. Zatiaľ riešim Mikuláša, mám hrúúzu balíčkov pokúpiť 😅

samuelko
27. nov 2010

😲 😲 😲 kde ste???
Ahojte. Tak sme to zvládli, Samkovi vložili do ušiek také rúrky,aby lepšie počul, bude to mať v uškách pol roka. Dúfajme, že mu to už pomože!!
Piatok sme boli na alergologii: takže máme alergického syna na peľ, trávy, na zmenu počasia (rýchle zmeny tepla a zimy), obilniny... teraz berie sirupček a sprej do nosa.
ešte pondelok ide na očkovanie proti treptokokom a utorok už hádam pojde do školky.

Blíži sa nám Mikuláš 😉 😉
Ja mám ešte zajtra školu, sa mi nechce 😝
Tak vám prajem krásny zvyšok víkendu 🙂

dadulka2000
27. nov 2010

caute,... chytro sa vyliecte chorobky.
ale aj nasa millie a ellie boli na antibiotikach,.... uz sa to lepsi nastastie.

@samuelko a to mu davali v celkovej narkoze, ci len nejaka lokalka?
z tych alergii este moze vyrast,....

aj v UK je zima,....brrr max 4C na obed, vsetko biele a zamrznute, dokonca na severe maju aj snehovu kalamitu (5cm snehu) a ma prist sneh aj ku nam. 😕

pekny vikend

ikulka
28. nov 2010

ahojky @samuelko joooj a to mu ako robili...tak sa teda potvrdilo že zle počuje 🙄?
@dadulka2000 fu tak anglicko bude paralizované 😀

danona
30. nov 2010

ahojte
ja po dlhšej dobe tu.. 😅
samuelko-čo tie ušká? tiež som zvedavá... 😕
aj my oddnes chorôbkujeme.. 😝 Dada mala 39°teplotu, bolí ju hrdlo, hlava sa jej točí..rano bola sama u dr., má atb..
s ninuš sme prišli zo škôlky, dosť sa škrabala, a.. pred hodinkou som zistila, že sa jej kiahne začínajú vyhadzovať.. 😝 čo podla najnovích praktík na kiahne?? - dala som zatial fenistil gel-natrela som jej to... nic lepšie asi doma nemám...rano odbehnem sama k dr. /maródov zatial nechám doma/.. 😝

mirka
1. dec 2010

ahojte

aj Laura je od včera doma, kašle, tak som ju nechala doma, v pondelok je v škôlke Mikláš a je aj pre rodičov, tak nech je zdravá

takže chorôbky liečte sa 🙂

Samko, držím palce, aby sa samkovi všetko zlepšilo 🙂

eliska7
autor
2. dec 2010

ahojte,no zase same choroby,aj my sme doma sice ma len zhoršenu alergiu,ale dala jej pamykon do nosa,inac ok,dnes ide na mikulasa z mužovej roboty,tam je taky program scenky s mikulasom a potom dostanu baličky,ide so starkymi,my robime a zabespečujeme prerabku bytu,na vianoce by sme mali byt v novom 🙂 ,mame tu troška sniežika taka romantika 😉

eliska7
autor
2. dec 2010

danona,na tie kiahne je najlepši klasicky puder mentolovy,len je všetko od toho,ale ponovom davaju aj roztok tamtum verde-je tiež mentolovy a snim potierať,ženy vraveli že je učinný a nieje ztoho bordel 😉

hasleerka
2. dec 2010

ahojte ... no my sa zatiaľ držíme bez ANTB .. týždeň čo bola doma pomohol ...
@danona tak čo máte tie kiahne???
Mišenka mala v lete, a dávala som len fenistil kvapky a natierala fenistilom ... nemali sme ich moc
a teraz má asi Zuzka, doktorke sa to moc nezdalo na kiahne, ale tri maminy sme usúdili že sú to kiahne ...

mirka
8. dec 2010

ahojte, Laura je ešte doma, včera sme boli u dr. tak jej dala nejaké sirupy, ale v pondelok sme boli v škôlke na Mikulášovi, tak bola spokojná, aj keď sa rozplakala, lebo za oknami behal čert a trieskal po oknách, tak deti mali šoky,

hasleerka
9. dec 2010

ahojte .... ja mám novinu .. idem sa pochváliť ... odo dnes večera viem "r" ... vyspevovala si z jednej rozprávky čiri-bum čiri-bum až to vedela pekne povedať ... a ako sa snaží ... niekedy ho dá aj tam kde netreba 😀 😀 😀

no a my sme kiahne nemali, asi sme sa sekli, takže to vyzerá že ani Miška ich v lete nemala 😒 😒 😒

ak sú dákí marodíkovia, tak posielame cmuk , nech sú zdraví ... ved o chvíľu tu už máme vianoce 😵 😵 😵

ikulka
10. dec 2010

ahojky ako sa darí?
@hasleerka jeeej super naša saška ešte r nevie povedať čisto ale ona ani nechce opica vobec sa nesnaží......

hasleerka
10. dec 2010

@ikulka ani my Miška sa nesnažila ... ja som ju aj učila a tie vrabce z toho trnia, ale nešlo to ... a zrazu večer šup a už ho povedala ...

eliska7
autor
10. dec 2010

ahojte,no teda nejako malo pisete nemam čo čitat 😉 ,my sme mali tiež urevaneho mikulasa,babka bola stoho nestastna,lebo ju vyobliekala,vycesala a sarka len vrieskala ako diva,niekedy mam pocit že tieto akcie su uplne zbytočne ☹ viac smutku ako radosti.my sa zatial držime ,bola akurat tri dni doma na pamykone do nosa ale vlastne od 10 oktobra sa drži bez antibiotik,len na zvysenych davkach liekov na alergiu,asi to more ma fakt učinok ako povedala doktorka,že v zime to ocenime.inac jetu zima ,vetrisko hruza.stahovat sa budeme dva dni pred vianocami,takže tento rok nepečiem dala som si napiecť,navariť,nech sa možme v klude vybaliť.od 20 mam dovolenku,konečne budem so sarkou,teraz sa vidime raz za dva dni aj to len hodinku ☹ pekny vikend všetkym

eliska7
autor
10. dec 2010

trocha zmeny z vianočnej akcie,bolo supeeer,trocha som relaxovala 🙂

hasleerka
10. dec 2010

@eliska7 no veru kukám že máš nové foto ... super, oba palce hore...

ikulka
20. dec 2010

ahojky kde ste všetky čo už máte predvianočný zhon?
ja som už darčeky všetky pokupila stromček sme včera spravili užasná bola kajka ako nan pozerala... 🙂 že čo sav izbe objavilo.....inak je nejaká prechorená soplí kašle...tak snád sa z toho vystrábi saška si tresla v utorok hlavu do radiatora som myslela, že si ju rozťala, ale mm vravel že to má len kožu....ale bolo by to na 2 stehy ale nešli sme s nou má to vo vlasoch a sa to pekne zhojilo tak sme ju nechceli stresovať

ikulka
24. dec 2010

fuuuha tu nikoho tak ak by ste sa náhodou dostavili krásne VianoceVám prajeme aj celým vašim rodinkám...cmuk.....

dannynka
24. dec 2010

@ikulka aj Tebe 😉 a všetkým oktobrovkám 😵

zuzu13
24. dec 2010

Ahojte,

prajeme Vám všetkým krásne Vianoce prežité v kruhu rodiny a priateľov....vela lásky a hlavne zdravíčka 🙂

ikulka
27. dec 2010

ahojky ako ste sviatkovali? ved už tu niečo napíšte nech mám čo čitať 😉

dannynka
27. dec 2010

@ikulka 😀 😀 😀 😀 😀

ikulka
28. dec 2010

sa tu nevyškieraj a píš

dannynka
30. dec 2010

@ikulka a čo také?ved mi ked chceme pokecat mame skype a chat na FB či ? 😀 😀 😀 😀 😀

ikulka
31. dec 2010

My vám prajeme veselého silvestra a Nový rok nech je najlepší, najkrajší, najšťastnejší a hlavne najzdravší.......cmuk od celej našej rodinky....

mirka
1. jan 2011

ahojte babky, aj ja sa pripájam a prajem vám aj vaším rodinkám krásny, úspešný a bohatý nový rok, nech sa všetkým darí!!! 🙂

zuzu13
1. jan 2011

Aj od nás prianie úspešného a hlavne zdravého roku 2011 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre