Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

biccy
12. okt 2008

Ešte raz ďakujeme 😉 😉 😉

samuelko
13. okt 2008

Ahojte
krááááááááááááááásne fotky ste vložili
biccy odkial máte tie drevené písmenká aj ja cééééééééééééém 😉

danona
13. okt 2008

biccy - pekneeee 😵 😵 dodatocne vsetko naj!!! 😵 😵
samuelko-ja som obj. pismenka odtialto-z mmb, jedna mamina mava inzeraty, vyraba pismenka, aj anjelikov z dreva mam na dverach do detskej 😉
no a tiez na mmb ponukaju peknee, take naj co som videla , tusim ma ta kocka nick katykreativ.. 😉
je tu hmlaa 🙄
ninusi sme uz kupili to auto na bateriu /princess/, nevydrzali sme do narodiek, uz sme jej ho dali 😅 , jazdi s tym zatial doma na prizemi, naraza do coho sa da 😀 😝

ikulka
13. okt 2008

danona 😀 tak máte pretekársku dráhu
hej samuelko aj ja som ich videla na nete na mmb aj som písala tej žienky myslím, že stálo jedno 25sk
ak nájdem jej nick pošlem ti....

ikulka
13. okt 2008

samko už som to našla je to ako danona písala katykreativ Id 8809

dannynka
14. okt 2008

dobre ranko vsetkym prajem 🙂

nera
14. okt 2008

Dobré ránko
Ahoj dannynka, ako sa máš? Ako sa cítiš?

eliska7
autor
14. okt 2008

jáj nejako mrtvo,asi nešiel koň 😅 dnes bolo krasne,od 14 sme boli vonku až do 18.15,bolo fain,normalne som sa unavila,išli sme na peško s motorkou a kamoška mala kočik,tak sme dve deti strčili do jedneho ako sardinky,ked bude čas vložim fotku,boli zlatí 🙂

samuelko
15. okt 2008

Ahojte som tu len na skok.Som po nočnej tahala som 17 hodín v robote a ktomu vetkému je Samko chorý má oslabenú imunitu,tak berie aj liečiky.teraz pozerá rozprávočku príšerky to ho baví.
Dakujem za tie písmenká,idem to kuknút.

samuelko
16. okt 2008

Ahojte
a kdeže ste? Samkovi je už lepšie 😉

eliska7
autor
16. okt 2008

no ozaj poriedko 😕 samuelko,a čo mal aj teploty?alebo mu brali krv ked ma oslabenu imunitu?čo berie?nam na imunitu dali zas ribomunyl,no a lieky na alergiu.toto počasko len nahrava chorobam.unas je od dnes večera až do nedele-levický jarmok,no prtomto čase ani z malou nepojdem na kolotoče,iked jej to od leta slubujem,ale snad sa vyčasí 😖 včera som mala den blbec,vyliala som 1.5l čaju na linke,tieklo všade,do šuflikov,skriniek,no a na dlažbe jak sa to rozletelo-sara revala celý čas kym som umyvala 😠 večer som musela komplet celu linku umyť zvnutra,všetko mi padalo zruk-des.no a dnes,som rozbila pohar z čajom,všade čaj,sklo nervy,o necelu hodinu som rosypala hip čaj,samozrejme že mužiček sa nezdržal blbých pripomienok,tak som mu povedala,že keby bolo-pechle mechle,tak by mi nič nepadalo 😀 😵 dufam že už dnes nič nevyvediem 😅

dannynka
16. okt 2008

ahojte 🙂

tak super ze uz je Samkovi lepsie 😉

eliska-tak tomu sa u nas hovori blbec den 😅 😝 😀

nera-citim sa celkom v pohode,byva mi zle iba vtedy ked zacinam byt hladna a ty ako? uz sa ti to pomalinky krati 🙂

eliska7
autor
17. okt 2008

jaj sarka ma od včera večera 39,nevedia zčoho,ma len v krvi zapal,ale inač žiadne priznaky,ešte dedo utekal z močom či zas tam niečo nieje,taka je ubolena,len stonkala celu noc,nič nepapá,chudatko tak sa tešila na kolotoče a možme sedieť doma 😢

ikulka
17. okt 2008

ahojky, no eli ako ste dopadli s močom?
joj bože stále vás niečo trápi, to je strašné...poseilam sarke pusinku, nech je skoro fit anič ju nebolká, už toho bolo na vás akosi moc..... ☹ 😢

biccy
17. okt 2008

Ahojte 🙂
Ja az teraz,lebo cez tyzden nemam pristup na net. 🙂
Samko,ja mam tie pismenka na dverach z Nemecka. 🙂
My nemame nic nove,Zoinka je prave po nadche,asi tiez z toho pocasia. 😅 🙂
Este sa cez vikend ozvem,zatial sa majte. 😉 😉

ikulka
17. okt 2008

ahojky, kde ste?
no my sme našťastei teraz zdraví, len eveim dokedy, lebo saška si dnes celý den šuchala nos ju svrbel až ho má červený, tak neviem čo to znamená.. snád nebude zas chorá 😒 no idem ja žehliť mám toho kopec...... 😝

eliska7
autor
17. okt 2008

no moč je v poriadku,ale dala jej antibiotika,tak uvidime,hoc už nemala teplotu 😕 tak neviem čoto bolo taký vystup a teraz nič,len tie kruhy ma hrozne pod očkami,chvilami je taka uskučana ubolkana a potom nič,snad to odfči rychle. 😖

ikulka
18. okt 2008

ahojky kde ste?

eliska no ako už je lepšie?

mirka
19. okt 2008

ahojte kočky, ďalším oslávencom prajeme všetko najlepšie, neviem, ktorý drobec teraz oslavoval, mali sme pokazený PC, odišla Ramka.

My máme taký problém, že v sobotu bol týždeň, čo malá nekakala, ak sa do zajtra nevykaká, čo jej mám dať?

ikulka
19. okt 2008

mirka 😲 to riadne dlho skus jej dať piť harmančekový čaj, slivky alebo slivkový kompot su dobre... amyslím že je aj nejaké "prehánadlo"vhodné pre deti ale v otm ti neporadím to sme my ešte nemali. alebo keby ti na lačno vypila teplej vody alebo zjedla aspon lyžičku oleja hocijakého aj slnečnicový može byť to zvykne pohnuť....no nechcem potom chuda vidieť to kaaknie ☹ držím palce, nech je to ok

dea
19. okt 2008

Ahojte.............skocila som sem na chvilku.........prajem vsetkym oktobrovcatkam vsetko naj k 2. rockom 😵 😵

Dianke tiez vsetko naj k dnesnym narodeninam 🙂 😵

biccy
19. okt 2008

Aj my prajeme Dianke vsetko len to naj k dnesnym narodeninam. 😵 😵 😵 😵 😵
A posielame narodeninove pusinky. 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dannynka
20. okt 2008

aj od nas dodatocne vsetko naj Dianke k dvom rockom,vela zdravicka stasticka vela darcekov a nech TA mamina s tatinom poslucha 😀 .Gabika posiela pusinku 😉 🙂

bettina
20. okt 2008

ahojte.
mirka, ako malá? pohlo sa?
všetko najlepšie ďalším oslávencom 🙂 😵

no, sme prvý deň v škôlke. som doma dnes, a o 11h idem pre malú. zatiaľ bude len tri hodinky a potom postupne dlhšie, podľa toho ako sa bude adaptovať. ale plakala. počula som, ako som vyšla z triedy a zbadala, že už sme odišli. bolí ma srdiečko 😔
ale musíme to prekonať. dúfam to nebude trvať veľmi dlho. moja malá buba 😔

danona
20. okt 2008

ahojte
bettina-drzim palceky nech sa vam dari... ides uz do roboty?? ja este rok s malou vydrzim, aj ked sa mi niekedy zda, ze moje IQ riadne upada.. 😀 😝
mirka - no, ste uz ok?? 😉
oneskorene dianke gratulko k narodeninam!!
dnes ma narodky Ninusa 😎 - presne o 6.10 rano, taakze uz je 2-rocna.. 😎 straasne rychlo to leti 😢
oslavovat budeme v sobotu.. 🙂

nera
20. okt 2008

Jeee dievčatá vďaka, že ste si spomenuli 😵 😵 😵
Dea - už si sa dlho tu neukázala....ako sa máte?
biccy, danny - pusinky som odovzdala 😉 😵
My sme mali celý víkend oslavovací a ešte to trvá 😉 a ešte nejaké návštevy čakáme cez ďalší víkend takže to bude mať pestré
danona - všeeetko najlepšie Ninke k narodeninám- veľa zdravíčka, šťastíčka a detskej radosti 😵

ikulka
20. okt 2008

ahojky i my prajeme oslávencom, ninke i dianke všeeeeetko najlepšie, šťastíčko zdravíčko, vela lásky a hlavne kopec radostii a saška posiela pusinky........

dannynka
20. okt 2008

aj od nas dalsiemu oslavencovi Ninke vsetko naj naj naj 😵 😵 😵 😵

mirka
20. okt 2008

ahojky, Ninke všetko najlepšie, posielame pusinky 😵

no nepohlo sa to, kúpila som jej ten slivkový džúsik od Hipp, ale moc tomu neublížila, práve tlačí, chúďa, bolí ju aj bruško, ale nedá sa ani chytiť, lepšie poveadné tlačí od piatku a nič ☹ dr. povedala, že ak sa nevykaká, dá jej nejaké preháňadlo, takže zajtra pôjdeme k dr.

danona
20. okt 2008

dakujeme za gratulacie 🙂
mirka-aj obycajny slivkovy kompot skus.. chudatko male, uz ju to riadne musi tlacit.. ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre