Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

danona
3. dec 2008

nera-hm, to si naplanuj s manzelom.. samej ti to je namahave..hlavne ked ten termin chces dodrzat.. 😉 pri nine tiez neviem zehlit - vzdy sa moce okolo a bojim sa ze na nu zehlicka padne..
ikulka- 🙄 asi na stole to musim robit, zehliaca doska je dost uzka.. 😒 a vecer ked /alebo ak 😀 / nina zaspi..
teraz sa zobudila, napapa sa a ideme trocha von.. papa 😉

eliska7
autor
3. dec 2008

no tie zaclony nezavidim,ja som mala farebne a ked som to oprala a zistila,že sa musia žehliť skoro ma šlahlo,ked som chcela aby boli vyžehlene musela byť žehlička nastavena skoro najsilnejšie a na pare 4 😠 ,už mam len jednu.vyhodila som ostatne a tu jednu mam ako dekor mezdi oknami previazane 😀 najlepši je material vyper a zaves 😉
inač ja mam maminu 2 min od nas,ale chuda ma prasknute platničky,takže pomoc akurat tak ,že jej dam malu-čo je obrovskaaaaa pomoc,no nie vždy mito vide 😖

samuelko
3. dec 2008

Dobrýý večer
ženy riadne provokujete,vraj okná 😅 a pečenie to umňa do soboty určite nehrozí pretože to hnusné učenie mi zaberá všetok voľného času,už mi ztoho riadne šibe až si niekedy myslím,že mi hlava praskne 😠

dobrúúú noc 😔

samuelko
4. dec 2008

Dobré ránko
zuzu kde si? 😲 😉

dannynka
4. dec 2008

dobre ranko 🙂

boze to bola zase noc,od vtedy ako som tehu trpim na zapchaty nos....a nemozem spat... 😅 ,som bola od 3-tej do 5-tej hore 😔 .Asi budem musiet dneska nabehnut do lekarne kupit daco proti tomu 😒

zuzu13
4. dec 2008

dobré ránko...
samuelko tu som 😀
včera večer som dovarila a o 18,45 Lucka zahlásila...ideme spinkať, tak som si ľahla k nej a vstala som ráno o 5,30...no a ráno som nemal pri sebe notebook, v práci mám kopu roboty... 😀 😀 😀
danny...veru kup si niečo...nech sa vyspíš

dannynka
4. dec 2008

zuzu-uz som sa vratila z lekarne tak snad tato oc uz bude lepsia lebo inak budem ako chodiaca mrtvola 😝

eliska7
autor
4. dec 2008

ahojte,dany toto som mala pri sare,neznesitelne,mne troška pomahala morska voda,inač nič 😖 lebo bohviečo nieje pre tehu na vyber 😖 dnes sme boli troška nakupovať,no sara vrešťala,skučala po otrasnej noci sa nedala ani nič ine čakať,totiž sme 46 hod bez didiniek 😉 ,neplače ale skuči 😖 ,a take ma sopliska,že musime isť alergologovi,lebo aj danovi sa tymto počasím zhoršilo,nič im nezabera 😠
samko,no popri škole by som nestihala ani žiť nieto ešte vypekať 😉
zuzu to bol teda spanok-neprovokuj 😀

nera
4. dec 2008

dannynka - o tom mi niečo hovor 😵 a čo si zohnala?

dannynka
4. dec 2008

eliska-no ved to v lekarni som si len vincentku kupila,a homeopatikum na nadchu-corizaliu..ta mi aspon ako tak pomaha.... 😝
Gratulko k odnauceniu od didiniek,len tak dalej... 😵 😵 😵 😵 ,treba vydrzat a vysledok sa dostaví 😉 A Sarinke prajeme nech ju sopliky zdaleka obchadzaju,aby ste boli cim skvor oki,ozaj a ako prstik?uz lepsie?

dannynka
4. dec 2008

nera citame so myslienky..akurat som to napisala v predoslom prispevku.. 😉

akurat som ulozila GAbiku,lebo dnes o 16-nastej mame byt u mami v robote na mikulasa,som veru zvedava ako bude Gabika reagovat,ked ho zbada ci sa ho nebude bat a tak 😀 😀

mirka
4. dec 2008

ahojte

eli, držím palce, nech sa odnaučíte už úplne 😉

ja som bez malej, pečiem krsniatku prvú tortu 🙂 korpus už mám, ešte plnku dokončiť a zajtra oblievam a zdobím

no musím sa učiť, ale už som sľúbila, tak plním sľub 🙂

ikulka
4. dec 2008

ahojky no nery už len nejako vydržať, nestresuj sa z riadením, ved vianoce prídu aj tak,to by bolo posledné čo by ma trápilo...hlavne sa ty držkaj a oddychuj ked sa dá...

zuzu13
4. dec 2008

eliska, len tak dalej...
a s tym spanim...nechcela som provokovat 😀 😀 😀

nera
4. dec 2008

ahojte, chvíľočku mám voľno....manžel teraz naháňa a šali sa s Diankou....dnes som bola na poslednej poradni, už len v nemocnici. Ľudia ani neviem ako to preletelo.
ikulka - veď to keby sa dalo oddychovať....keď to stále je čo upratovať po malej...a navariť a to moje úžasné tempo....čo budem hovoriť 😝

samuelko
4. dec 2008

ahojte
no ako čítam,každá znás má nejaké menšie- väčšie problémy 😅 ženy musíme vydržať 😉 ( no to tá pravá hovorí) 😝

zajtra Mikuláš,ja sa neviem dočkať ako sa bude tešiť malý Samčo,joj môj pokladík,už buvinká,zaspal presne o osmej a krásne sám v detskej 😀

zuzu13
5. dec 2008

...breééé ránko prajem...kavička dopitá, práca rozbehnutá 😀 takže prajem krásny piatoček 😉

samuelko
5. dec 2008

zdravíííím 😵

zuzu ty v robotičke??? ja som doma prvý piatok od septembra čo som doma 😀
obedík sa ešte varkááá,pozde som sa do varenia pustila,lebo som mala takú menšiu návštevu 🙂
dnes večer sa dávajú detičkám balíčky,že??? 😕

samuelko
5. dec 2008

danny super fotky,malá sa nebála??? má krásne riflové šatičky 😎

dannynka
5. dec 2008

ahojte 🙂

samko bala a keby si videla ako 😅 😝 😀

zuzu13
5. dec 2008

samuelko...jasné e v práci 😀
my mame navarené parad. pol. a franc. zemiaky...a ja som mala tofu v bylinkovej omáčke a zemiačky 🙂

samuelko
5. dec 2008

mňam fajný obedík si mala, ja varím tak,že aj na dnes aj na zajtra,aby mali chclapci čo papať kým budem na skúškach.Takže varím slepčiu polievku a perkelt so zeleninkou a ryžou a zajtra si uvaria cestoviny 🙂

samuelko
5. dec 2008

danny to fakt 😲 moja zlatučká,no som zvedaá na Samka 😀

dannynka
5. dec 2008

samko naozaj,aj certa sa bala ani pre balicek si nechcela ist nieto sa este odfotit s mikulasom 😀 😀 😀 dnes by sme chceli ist na namestie tak som zvedava ci nam vyjde pocasie a ako sa jej bude pacit 😉

ikulka
5. dec 2008

ahojky no aj chdeme ísť dnesdo mesta kuknuť, len je dosť zima tak uvidíme

dannynka
5. dec 2008

ilkulka ty sa mi schovavas..... 😀 😀 😀 😀

samuelko
5. dec 2008

a čo budete mať v meste? 😲

dannynka
5. dec 2008

samko u nas na namesti by mal byt mikulas a bude sa aj stromcek rozvietovat 😵

samuelko
5. dec 2008

jééééééj aj ja céééééém 🙂

zuzu13
5. dec 2008

aj u nás na námestí bude Mikuláš...aj my chceme ísť...len sa nejako zamračilo...tak dúfam, že nezačne pršať

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre