Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

zuzu13
10. feb 2009

ahojte
dannynka, Gabike prajeme všetko najlepšie k dnešným meninám...posielam božtek na noštek 😉
mirka, nevarím...pracujem...a doma sa dojeda segedinsky...tak sprav zeleninové rizoto...
alebo tie palacinky...treba spraviť klasika palcinkové cesto ale slané...naplniť dusenou zeleninovou zmesou podľa chuti...zmiešať s postruhaným syrom, poskladat do misy, poliť vajíčkom s mliekom a posypať syrom...zapiecť 😉

dannynka
10. feb 2009

zuzu-dakujeme preposlem 😉
ja mam navarene este do vcera brokolicovu polievku a rizoto 😉

mirka
10. feb 2009

babky ď 🙂

no boli sme na nákupoch, tak ide byť hrášková zo zemiakmi a sedliacka kapusta, už sme to dlho nerobili a je to super mňamka 😝 malá nám po ceste domov zaspala, tak spinká

v sobotu máme napláne, že necháme prvý krát malú spinkať k našim a my si ideme s drahým vyraziť na pizzu a potom dakde do kaviarne 😵 no tak som zvedavá, či sa nám to podarí zrealiovať 😅 ale malá vyzerá, že by už aj v pohode spala u našich.

danona ako robíš paprikáš? mne to vždy výjde ako perklet 😕

danona
10. feb 2009

zuzu-tie palacinky musia byt dobree 🙂
mirka-si toho postihala uz... no ja "echt prava" slovenka 😀 ani neviem aky by mal byt medzi paprikasom a perkeltom rozdiel.. 😀 robievam to tak, ze na olej hodim cibulu nakrajanu, neskor pridam kuracie stehna horne /davam z nich prec kozu predtym-nikto ju nelubi/, po chvilke poprasim cervenou paprikou, troska mukou a pochvilke zalejem vodou.. pridam bobkovy list,pepr,sol a varim... ked mam chut a naladu pridam kyslu smotanu k tomu, no viac robievam len tak bez smotany... niekedy pridam aj roztlaceny strucik cesnaku..prida to dobru chut.. k tomu halusky alebo kolienka.. 😉

eliska7
autor
10. feb 2009

ahojte,dobre jedla 😉 ,my sme sa najedli cestou od lekara ,sara kolačiky a ja pizu,večer niečo splašime na rychlo,sara pyta špenat a vajičko lubi,tak to bude asi na zajtra,kedže idem zas k lekarovi tak nieje čas nanič 😖 jetu riadna zima.Mirka aj ja gratulujem,akoto stihate učiť sa ,domacnosť 😕 ,deti 😅 .
gabike všetko najlepšie 🙂 ja by som tak potrebovala vypadnuť bez detí niekam,už mam toho plne zuby,muž je tiež už hotovy,sara nam vysava všetku energiu 🙄
u nas vrobote prepustili 63 ludi,takže v oktobri zrejme už nebudem kam mať isť,ale stým som už aj ratala,nemam chuť tam ani isť,už som sa tam dosť zničila.,len lutujem kolegyne,ktoré došli o prácu,jeto des čo sa robi 😢

danona
10. feb 2009

prosim o hlasy-teda hviezdicky pre nas.. 🙂 zaregistrovali sme sa na sutazi lovelababy.sk, nick ako tu, da sa dat max. 5* pre fotku... dakujeme!! 😎
eliska- 😕 kolko? to uplne zatvaraju, alebo zniuzuju stavy.. 😖

zuzu13
10. feb 2009

ahojky
danona...veru dobre su..prave peciem kura s plnkou na zajtra...aby mi tu neumreli od hladu...syn je doma...dnes ich poslali zo skoly domov...maju chripkove prazdniny...
eliska, no dnes je to s pracou o hubu...ale mas moznost si zhanat pracu skor...pocas MD...
danona...idem kuk...a hlasovat... 😀

zuzu13
10. feb 2009

danona...ja sa tam neviem dostat...hod priamy link na vas dve...a urcite ti dame 5 b. 😀

samuelko
10. feb 2009

ahojky

gabike prajeme vľetko najlepšie k meninkám 😵
ja teraz varím masko na smotane s kolienkami na zajtra,lebo ráno nebudem stíhat...
danona aj ja vam dám hlas,aj 5 😉

unás hrozne snežíííí,za hodinu napadlo kopec snehu 😅

danona
10. feb 2009

zuzu-http://www.lovelababy.sk/hlasovani/?user_id=827 by to asi malo byt...este sa v tom nejako nevyznam.. 😉

ikulka
10. feb 2009

dobrý večer
mirka gratulujem ku skuškam si šikovnááááá...
aj gabike gratuluje k meninkám ani som nevedela že ich má vobec nepozerám do kalendára....
danona zahlasované aj od nás 5* 😉

samuelko
10. feb 2009

danona aj od nás maš hlasíky 🙂

dannynka
10. feb 2009

dakujeme za gratulacie,ak stihnem vlozim fotto Gabiky ktoru dostala a aj spat s nou sla 😀

danona uz aj idem zahlasovat 😉

samuelko
11. feb 2009

Dobrééé ránko
Danny pekné foto 😎

Ideme sa rýchlo naranajkovat a rýýchlo von... 😅

zuzu13
11. feb 2009

dobré ránko...

samuelko
11. feb 2009

Ja som už po kávičke,Samuel ešte spinká,idem dat prat ešte stíham 😀

mirka
11. feb 2009

ahojky

Danona aj od nás máš 5* 🙂 no tak robím aj ja perkelt, tak ani ja už neviem aký je rozdiel, len viem, že určite v chuti 😀 😀 😀 paprikáš je taký až červený, paprikový 😝

Gabike aj od nás všetko najlepšie 🙂

Babky vyznáte sa niektorá do daňového bonusu? 😅

mirka
11. feb 2009

a do účtovných vecí?

zuzu13
11. feb 2009

mirka, no skús...čo potrebuješ vedieť?

eliska7
autor
11. feb 2009

danona aj my sme zahlasovali,chcela som sa aj dať do suťaže no nenašla som jednu normalnu fotku so sarkou 😠 jedine ak novu nafotíme 😀 😉 ,včera tolko snehu napadlo a dnes je len brečka a studený vietor,brrr 😠

zuzu13
11. feb 2009

mirka mas IP...ale odpoviem ti zajtra z prace...mlady tu ma cosi "rozpracovane"...tak som tu len na skok... 😉

mirka
11. feb 2009

no my už ideme do postele čítať knižky a spať, dnes ste tu toho moc nepokecali, tak možno ešte kuknem, ak nie, tak dobrú noc 🙂

samuelko
11. feb 2009

ahojky
eliska aj unás včery velmi nasnežilo a do rána tiež len člapkanica 😠

ikulka
11. feb 2009

ahojky...no veru dens toho nieje vela...
danona ako pokračujete so suťazou?

bettina
11. feb 2009

ahojte. konečne mám čas a možnosť sa ohlásiť. pomaly sa zabývame. Aj keď to ešte nie je ani zďaleka na poriadku, je to super, že sme vo svojom dome, máme priestor, ktorý nám už veľmi chýbal. roboty veľa, ale máme radosť, veď to robíme pre seba a naše dietky 😉
danona aj my sme zahlasovali 😉
mirka Ty si písala, že Ti malá robí cirkusy. ja som vždy taký čas použila izoláciu, a potom je dieťa po krátkej chvíľke ako vymenené. u nás to platí 😎
no aj tu poriadne včera nasnežilo, ale dnes sa viac ako polovica roztopilo. už aby bolo teplúčko. Prajem dobrú noc.

samuelko
12. feb 2009

Dobré ránko

Ahoj bettina,to je super,že sa zabývavate 😎

danona
12. feb 2009

ahojte
bettina-gratulko k novemu byvaniu!!! 😵 😵 😵
dakujem za *
ikulka-no z vyse uz 1900 fotiek sme na 690-730mieste.. 😅 taakze tak.. 😀 nevadi...trva to az do aprila, kazdy den sa daju prihodit * -ak by ste sa nudili 😀 co viem ze pri detoch nehrozii.. 😉
eliska-aky mas tam nick nech prihodim aj tebe..
mame tu pekne 😎 , nina uz menej kasle, zajtra s nou radsej zbehnem na kontrolu k nasej dr - v sobotu sa chystame do lipt.jana-do stvrtka, tak ci vobec mozme ist.. 🙂

mirka
12. feb 2009

Ahojky, Danona, nezastavíte sa v RK? máte to na skok z Lipt. Jána 😉

bettina, u nás izolácia nezaberá
🙄
teraz je ale už dlhšiu dobu kľud, tak som zvedavá dokedy, dnes sme boli v našom novom MC, idem tam praxovať, tak zajtra ideme zase 🙂

samuelko
12. feb 2009

ahojky 🙂 🙂 🙂 🙂

ženy ako prekvapíte svoje polovičky na VALENTÍNA????? 😲 😵 😵 😵 😵 😵

zuzu13
13. feb 2009

ahojky...
samuelko, mangel zajtra pracuje celý deň...ale prekvapím ho určite niečím... 😀 aj deti 😀
upečiem koláčik...a každý dostane sladký božtek na noštek 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre