Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

zuzu13
17. aug 2008

ahojte
Lucka do polnoci horela, potom som jej po troch dávkach nurofenu dala zábal, a čipok...no a spinkala do 7,45...
teraz leží v obyvačke a pozerá DVD ako dostať tatínka do polepšovny... 😀
ďalším marodom skoré uzdravenie
😉

biccy
17. aug 2008

Ahojte 🙂
Zoinka sa ma uz ovela lepsie.Pekne v noci spinkala a rano mala uz len 37 teplotu.Ale ATB este dva dni poberie.Tak dufam,ze jej to rychlo prejde. 😉 😉
A ostatnym detickam posielame pusinky na vyliecenie. 🙂 🙂

eliska7
autor
17. aug 2008

ahojte,joj tolko chorych-skore uzdravenie všetkym,od piatka sme na zahrade len s mužom a sarkou,danko je so starkymi na tri v Blave,ked dojde ide na týžden do prahy-takže tento rok si prazdniny uživa,okrem týždna čo bol chorý je stale preč 😉 no a nam je super,sami romantika sarka je dobručka až na hystericke obedne zaspavanie koli ceckom,ale inač ako anjelik,škoda že nemame dom,bolo by všetko ine...vonku je jej najlepšie,je špinava ako ciganečka ale hlavne zdrava 😀 s mužom sa rehnime že danuška sme držali v strerilite a pri sare nam nič nevadi 😀

samuelko
17. aug 2008

Dobrý večer.
Aj Samkovi je ovela lepšie,pekne spinká v noci.ešte má trošku soplíky a tiež dva dni antibiotiká,ale už ho to prejde.

sykorka
17. aug 2008

ahoooooooooojte
aj ja prajem všetkym detičkam skore uzdravenie...
neviem,co sa to teraz deje.. ,ale je strasne vela deti chorych... to asi ako sa ochladilo...
klop,klop... katka nebola chora ani nepamatam....

dannynka
17. aug 2008

sykorka ty si este stale kinderko 😀

ikulka
17. aug 2008

dobrý večer joj čítam že zas choroby ☹ to je smutné ja osm z nich už na nervy...takúto angínu svysokými horúčkami sme mali aj my asi pred 2 týždnami to som písala... tak prajem skoré uzdravenie všetkým

samuelko
17. aug 2008

téééééda Danny Gabika je krásne velkééé dievčatko,to môj Samko ani zdaleka nemá na ňu 😅 krpec.

samuelko
18. aug 2008

Dobré Ránko 🙂
Samko ešte búva.Už piatu noc bez plienky.teda sme sa odnaučili uplne od plienok....jupíííííííí 😀

zuzu13
18. aug 2008

dobré ránko
samko je šikulka,je to super, keď sú deti už bez plienok...u nás je to už 3 mesiace 😀 😀 😀
Lucka je už lepšie, ideme k našej ddr. na kontrolu, tak uvidíme, či sa jej polepšilo
pekný deň

zuzu13
18. aug 2008

kávičku som dopila, Lucka práve dopozerala Lucia postrach ulica, idem sa počlovečiť a padám k dr...potom do práce 😉

dannynka
18. aug 2008

dobre ranko 🙂
samko gratulujeemme,to je super ze sa Samko tak krasne naucil od plienok..GAbika na noc ma este stale a vlastne aj cez obed na spinkanie....ale zatial to neriesim...ked ju uz ma iba na spinkanie 😉
zuzu-tak sa tesime na dobre spravy od dr 😉

nera
18. aug 2008

sykorka - Tebe sa to kráti, tak držím palce, aby všetko dopadlo super 😵
choručkým prajem skoré uzdravenie
My sme (klop-klop) stále zdravučké, maličká má kopec energie tak je s ňou sranda
Zatiaľ plienkujeme, ale už je to otázka času dokedy.Všetko ide úplne prirodzene bez stresu, začína si to sama uvedomovať a to je dôležité. Ako som spomínala, mamka ma upozorňovala, aby som ju zbytočne na nočník skoro nenútila, ona by z toho mohla mať stres a potom je dieťa viac náchylné na choroby. Radši nech trošku dlhšie plienkuje a je zdravučká ako má byť bez plienky a chorá.

eliska7
autor
18. aug 2008

dany super fotky,jaj a tie vlasky 🙂 ,nam konečne začinaju rasť tak sa vytšujeme 😉 snažim sa vkladať nove fotky,ale budu tam všeliako lebo raz mito ide vložiť raz nie 😖
Nera veru všetko ma svoj čas,my sme davno bez plienok,ale na noc jej davam preistotu,,iked vstava sucha,nechcem aby novu postel poznačila a igelit nedavam podnu 😉 a možem potvrdiť že pri strese to ide dolu vodou.v sobotu sme ju nechali na obed koli didinkam plakať 20min až napokon od revu zaspala a vysledok celu nedelu sa chuda pocikavala-bola ztoho nešťastna,dnes jeto už ok-no didinkovať takto budem sand dotej 15 😠 kedže herečku ani plakať nemožem nechať-to si ešte aj povie-filmova 😀 z raznym prízvukom 😀

bettina
18. aug 2008

ahojte. hlásime sa z "dovolenky". Píšem v úvodzovkách, lebo 5detí a 2ženy, nie je dovolenka v pravom slova zmysle. ale bolo fajn. zmena prostredia tiež má svoje čaro 🙂

sýkorka, tak teraz sledujem, že onedlho sa rozdelíte. prajem všetko dobré 😵 veľa zdravíčka 😵

a všetkých ostatných pozdravujeme 😵

zuzu13
18. aug 2008

ahojte, tak Lucka má stále zapálené hrdielko ale už chvalabohu nehorúčkuje...klop...klop...klop...
dannynka, v sobotu sme v Trenčíne 😉 ideme s mangelom a so synom na športový deň s manželovej práce, do tej novej športovej haly... 😀

samuelko
18. aug 2008

Ahojte
bettina vitajte doma 🙂
eliska super fotky,Sárinka je riadna babizňa zlatučká 🙂
zuzu aspon že nemá horúčky,Samko má ešte soplíky,ale už ho to prejde pomallilililinky,zajtra má posledný krát antibiotiká 😠

No my ešte malujeme obyvačku a finišujeme tento rok,lebo sa mi na budúci týžden začína robota a od 6.septembra aj škola 😲

Zuzu ešte na pol úvezka pracuješ,či riadne na 8 hodín???
ženy čo ste počuli o zvýšení prídavkov??? 😅

zuzu13
18. aug 2008

samuelko na 4 hod., zatiaľ ma nechcú na 8 hod... 😀
prídavky? zvyšovať? o koľko , o 20,-??? 😀 😀 😀 😀

ikulka
18. aug 2008

ahojky tak saška iba teraz zaspala joj som jž na nervy z nej vobec nevie zaspať od 20,00 od teraz s akrutila v postielke ☹
samko j aneviem nič o zvyšovaní....
babule chystáte sa ešte niektorá do roboty?

dannynka
18. aug 2008

tak marodom prajeme znovu skore uzdravenie 😉

zuzu-oki mozme sa dohodnut ze sa niekde stretneme..rada ta spoznam osobne a aj Lucku 😵

iku cooo to az teraz?
hmm a do roboty?ved mame este vyse rocka cas ze iku... 😀

eliska7
autor
18. aug 2008

jaj robota-brrrr 😀

samuelko
19. aug 2008

Dobré ránko
palma pekné fotky si vložila 😵

zuzu13
19. aug 2008

dobré ránko
danny, my budeme všetci v tej športovej hale, lebo to idú z Martina, zo Žiliny a trenčania...takže nás tam bude ako hadov 😀 a malú neberieme, lebo odchod z MT je o 6,00 a to ona ešte sladko spinká 😀

samuelko
19. aug 2008

A čože robkáte???

ikulka
19. aug 2008

ahojky, no ja varím kelový prívarok a saška spí..
palma hodila foto? idem kuk

nera
19. aug 2008

Ahojte, tak naša kočka kooonečne zaspinkala(teším sa na večer do koľkej budeme zas buntošiť 😉 ) a tak trošku som sem mrkla 😵
vidím, že všetky detičky nám krásne rastú 🙂 mám trošku času tak som pozerala Vaše foto 😵

samuelko
19. aug 2008

Dobrý večer
No Samko už spinká,dnes vela peškoval a vela sa hral.Je mu lepšie,zajtra ideme do RS,ale sa vrátime lebo ešte malujeme.Manžel ešte stále stierkuje.
ikulka kelový prívarok to je moje oblúbené jedlo,mnam-mnam...

ikulka
19. aug 2008

dobrý večer naša už konečne zaspala ja neviem čo sa s tým dieťatom zas stalo nechce vobec sapť...myslím, že sa jej aj chce,ale nezaspí....
nery moja zlatá, na teba som akosi pozabudla, že aj ty si tehulka, ako sa máš ako sa cítiš? a hlavne ako to zvládaš pri malej, si písala, že je to tiež taká nezbednica...viete už čo to bude?....

dannynka
20. aug 2008

dobre ranko vsetkym 🙂

zuzu-oki,ved sa mozme dohodnut...ak by si mala cas 😉 mozes cez ip alebo skype 😉

nera
20. aug 2008

Dobré ránko 😵
mám chvíľočku času, manžel zobral maličkú vonku
ikulka - vďaka, cítim sa už celkom dobre, teraz mi akosi bolo oveľa horšie ako pri Dianke, preto som chodila k mamke, no teraz som doma a ešte aj manželovi skončila dovolenka(zvyšok si necháva keby sa to narodilo ešte tohto roku)tak som na maličkú sama a máš pravdu ona je veeeeelikánske šidlo, večne niekam vylezie, vystojí, večne je v pohybe...tancuje, vrtí sa, všetko chce vidieť, rozumieť....kreslí, rozberá hračky....veď to poznáš 😉
Ešte nevieme čo to bude, lebo aj to druhé sa nám schováva alebo tak kope, že nevidno. Už teraz tak silno kope, že niekedy sa aj obávam čo bude o pár týždňov neskôr 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre